Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

+3
Kashike
Ryuuji Akatsuchi
Shijin Hyuuga
7 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 5 Jul - 8:39

First topic message reminder :

Hlavní brána - Stránka 3 Narutokuncomshipuudenepw

Hlavní brána je hlídaná především dvěma Chuuniny, ale nikdy nevíte, kdo se může ukrývat ve stínu.
Při porušení ochranné bariéry vesnice o vás bude známo každému Jouninu v Listové.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Tue 10 Jul - 20:58

"Právě jsi mi řekl něco, co má pár věcí společného s důvěrou, nemyslíš?" zareagovala jsem okamžitě na jeho slova. "Dva lidé, kteří mezi sebou mají tajemství, tabu nebo vědí hodně věcí o své minulosti, jsou většinou přátelé."
Zamyslela jsem se.
"Tak tedy jako omluvu za to slůvko, které ale asi ode mě v dobrém uslyšíš ještě často, tě zvu k nám. Vypadá to, že Naomi se zasekla někde u saké a předpokládám, že sídlo klanu Hyuuga ti bude k přespání vyhovovat, či?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 10 Jul - 21:02

Ja som jej na to prvé radšej ani neodpovedal lebo som si teraz za to sám sebe nadával. Akosi sa to zaplietalo a ja som nevedel naozaj vôbec prečo.
"Umm ja sa prespím skoro všade takže nebudem mať problém ale nechcem obťažovať ." Odpovedal som jej hneď.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Tue 10 Jul - 21:03

"Taková nabídka se neodmítá," dodala jsem po jeho slovech.
"Bude se ti u nás líbit, slibuji."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 10 Jul - 21:06

"Ehm no tak teda dobre." Súhlasil som teda. A potom si ju neviem ani prečo lepšie prezrel celú od zhora dole. Zvyčajne som si dievčatá neprehliadal. Nemal som normálne prečo.Mal by som prestať ... sa s ňou takto baviť. Ešte sa veĺmi spriatelíme a mne sa bude ťažko zasa odchádzať z tejto dediny.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Tue 10 Jul - 21:09

"Tak jdeme," nadhodila jsem vesele a beze všeho jsem zamířila směrem k sídlu klanu. Ještě jsem se pro jistotu ohlédla, jestli jde za mnou.

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 10 Jul - 21:09

Ja som teda zamieril za ňou.
(presun)
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jul - 8:04

Objavil som sa pred bránou, moje telo bolo neviditeľné, chakra potlačovaná a na zemi som za sebou nezanechával žiadne stopy, keďže som sa vznášal. Splním prianie Orion-dono a nikoho nenapadnem, ale aspoň otestujem ich zabezpečenie. Kombinácia techník Druhého Tsuchikage, ešte nikto nikdy ma nenašiel. Uvidíme, ako je na tom Lisotvá rok po útoku.

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymný Thu 12 Jul - 15:29

// Opravdu? Máš vyvolané dvě techniky a snažíš se potlačovat chakru? Hodně štěstí, chlapče...

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jul - 15:51

(Skutočne, odporúčam prečítať si Trivia, presnejšie informácie o Druhom Tsuchikage. A za šťastie ďakujem, budem ho u vás potrebovať. Wink)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 7:43

Vzniesol som sa vysoko nad bránu tak, aby som sa pri pohľade zo zeme zdal, ako zrnko prachu. Získal som chvíľu času, keďže beh ulicou je pomalší, ako lietanie. Nasnímal som energiu vlastného tela, pričom som objavil cudziu chakru. Bol to chrobák klanu Aburame, aké potupné! Veľmi slabú energiu samičky som si pri útoku takmer celej dediny ani neuvedomil. Ihneď som chrobáka odstránil, presnejšie ju usmrtil. Ucítil som ďalšiu chakru, ktorá sa ku mne blížila zo vzduchu. Predsa len ovládajú techniku, ktorá im umožňuje lietať?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Fri 13 Jul - 7:46

Netrvalo dlho a doletel som k nemu. Jediné čo mi horelo bolo nohy. Mohlo to vyzerať divne ale ja som vďaka tomu dokázal letieť. Nakoniec som zastavil tak pár metrou od neho. Predsa len kto vie či na mňa nezáútočí."Prečo útočíš na Konohu?" Opýtal som sa ho hneď predsa len nebol som tam zo začiatku tak ma napadlo vlastne toto. Na mne bolo vidieť že som mu ale nechcel spraviť nič. Hoc som bol aj tak v strehu.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 11:07

Ještě v dálce, když jsem měla pocit, že mě nevidí, jsem nasměrovala svou vránu výš.
Chtěla jsem být nad nimi. Nad mraky, těžko viditelná. Netušila jsem, že Midotsuchi je senzibil. A ani mi na tom nezáleželo. Chtěla jsem být jen tak blízko, abych slyšela, o čem mluví. Trochu jsem se naklonila níž. Spadnout jsem nemohla, můj "dopravní prostředek" byl totiž tvořen z mé chakry a doslova mě držel u sebe.
Co tohle má znamenat?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 11:38

"Ja a útočím? Nikomu som predsa neublížil! Nie dnes. Tada až na toho chrobáka." Sarkasticky som sa usmial. "A kto si ty, že vieš lietať? Už som ťa niekde videl. Ty nepochádzaš z Listovej, však?" Ucítil som ďalšiu chakru, ale teraz bola nad nami. "Čo to má znamenať? Snažíte sa ma chytiť?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Fri 13 Jul - 11:44

"Nie nechcem ťa chytiť ja sa stebou chcem porozprávať. A ehm som z bývalej kirigakure ktorú zničila Konoha z Kumo. A škoda myslel som si že ti pomôžem." Povedal som mu popravde. Nebol som rozhodnutý úplne že niečo konohe spravím alebo tak ja som hlavne chcel zhodiť hlavu konohy teda feudálneho pána. Nechcel som ale ublížiť ostatným a on by mi možno mohol pomôcť.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 11:47

Před bránou Konohy jsem se zformovala z lístků.
Pak už zbývalo jen přejít ke strážím. Po slzách nebylo ani stopy jen díky dešti v Kamené. Tady bylo krásné počasí.
"Nesu dopis Hokagemu," odhodlala jsem se promluvit poté, co jsem se mírně uklonila na znamení pozdravu a ukázala pečeť Kamenné na listu od Tsuchikage.
Hned poté jsem prudce trhla, když v ulicích něco vybouchlo.
Nani?
Mé tváře dostaly mrtvolně bílou barvu.
Že to není pravda..? Vždyť přece slíbil...
Zvedla jsem hlavu a zahlédla jej ve vzduchu.
Sklonila jsem pohled znovu ke strážím a pomalu jsem spustila svůj plášť na zem. Následně jsem strážím předala dopis.
"Prosím, doneste jej Hokagemu. Informuje o tom, že z muže nad vámi se stal nukenin," naprázdno jsem polkla. "A my si náš bordel uklidíme, to se nemusíte bát."
Zvedla jsem ruce výš a z bouře lístků, která se okolo mě rozpoutala, se mi zformovala křídla. Následně jsem díky nimi vylétla dostatečně vysoko. Přesně za svého senseie. Slyšela jsem jen prudký tlukot svého srdce, nic víc.
Proč jsem sakra tolik naivní?
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 11:50

Zovrel som päste, keď som si spomenul na Mizukage-dono. "Je mi ľúto, že Hmlistá padla. Keď sa Listová a Oblačná spojili, bol som na cestách. Veľmi rád by som sa pomstil, ale preto tu dnes nie som." Pocítil som tretiu chakru, teraz už veľmi známu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 11:51

Myslel jsem, že ti pomůžu?
Ta Ryuujiho slova mě zasáhla jako ostrý šíp.
On v tom chce pokračovat? Jako všichni z jeho vesnice. I on chce jen vraždit. Ženy, děti...
Cítila jsem, jak to ve mě začíná vřít.
"To nedovolím," šeptla jsem. Byla jsem především nad Ryuujim, takže on mě slyšet mohl, Midotsuchi pravděpodobně ne.
Když se objevila zvláštní žena z Kamené, pochopila jsem. Ona se postará o vetřelce... A já o někoho, komu jsem začínala tolik věřit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Fri 13 Jul - 11:53

"Tak ... ani by to určite dnes nešlo všetci sú v pohotovosti." Povedal som a povzdychol som si." Lepšie bude ak sa teda obaja stratíme a niekde si pokecáme myslíš že to pôjde?" Nepoznal som ho nemal som mu prečo veriť ale už tým že som sa sním rozprával po mne pôjde konoha určite.
Všimol som si že sa tu objavil ešte niekto. No nemali by sme sa tu už asi vykecávať mali by sme letieť preč...
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 11:54

"Midotsuchi sensei..." kdyby se mi ruce nerozpadly v lístky, sevřela bych pěsti. Nebyla jsem naštvaná. Ani uražená. Naopak na mě byl vidět jen smutek. A jak moc to bolí.
"Prohlásila vás nukeninem za neuposlechnutí rozkazu," na chvíli jsem se odmlčela. "A já vás mám... Chytit."
Nedělejte mi to těžší...
Kolem nás už se dávno rozmístily mé lístky. Do kruhu, jako vždy.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 11:58

"Nedovolím vám to," zopakovala jsem tak hlasitě, aby mě určitě slyšel. Soustředila jsem se ale jen na Ryuujiho.
"Jsem zklamaná," dodala jsem. "Z vás. Z předstírání, že budete pro Konohu jen plnit mise. Znechucená vaším chováním. A nedovolím vám tuto vesnici opustit, Ryuuji."
Znovu jsem přešla k vykání. Byla jsem nad ním. Zvědavá, co se teď stane a díky pečetím připravená na první techniku, kterou jsem měla v plánu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 11:59

"Konan-dono? Nechápem to! Predsa som jednal na príkaz Tsuchikage-dono!" Neodpustil som si menší úsmev. Vlastná dedina ma zradila, teraz už som k nej nič necítil. Ak by sa mi nepodarilo utiecť, musel by som odstrániť svoje telo. Iba tak by mohol klan Yamanaka zistiť, že som tu na vlastné riziko. "Konan, teraz už proti tebe môžem použiť Jinton!" Mihnutím oka som utvoril pečate.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Fri 13 Jul - 12:02

"Nebojuj!" Skríkol som k nemu. Ja som teraz ako keby Shijin prehliadal. "Hovorím leť preč ... zdržím ich myslím že to zvládnem len musíš byť v takom dosahu že ťa netrafím dobre?" Povedal som mu a začal som uvoľnovať veľké množsto chakry. Ak nebudete blbnúť neublíži to nikomu a on utečie ... "Ak to neurobíš dostanú nás určite nemyslíš?" Komplikácie kopmlikácie komplikácie ... Dúfal som že zvládnem spraviť to čo chcem než ma dostane shijin lebo sa mi zdalo že na mňa chce niečo použiť.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 12:07

"Já vám nevěřím!" prudké máchnutí rukou v doplňujícím gestu jen rozvířilo lístky. Byly všude okolo něj a měly za úkol, spoutat mu ruce, aby nemohl dokončit pečetě. Nebyla jsem rychlá, ale lístky rychle byly.
"Mám vás ráda, vždyť to víte, ne?" zhluboka jsem se nadechla. "A vždycky, když se odhodlám vám odpustit, tak..."
Neměla jsem odvahu dokončit větu.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 12:12

Doslova mě ignoroval.
Potom, co strávil noc v mém pokoji, co se dozvěděl, že mu věřím. Po tomhle všem mě sprostě ignoroval.
"Karasu no ukeire tsubasa," šeptla jsem, ale jemu se zdálo, že se nic nestalo. V Konaniných lístcích se totiž lehce ztratila malinká vrána z chakry. Jakmile se ovšem objevila za ním, zvětšila se doslova na jeho velikost. Nerada útočím ze zálohy, ale tady byla v sázce bezpečnost dědiny. Neměl šanci se vyhnout obětí. A tak ho křídla mé chakrové vrány objala. Tato technika doslova zabraňovala ve využití chakry. Zamezila jakýkoli pohyb. Stála mě většinu chakry, ale z obětí se Ryuuji dostat nemohl, jakmile se ho vrána jedenkrát dotkla. Jednoduše v té chvíli totiž převzala něco z jeho chakry a stala se silnou tak, jak byl silný on. Pokud on měl chakru vyšší než já, měla ji teď i ona. Pokud on měl oheň, měla ho i ona. Nepoužívala jsem tu techniku ráda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 12:20

Hlavní brána - Stránka 3 I2pzm
"Skvelá práca Konan-dono, ale na Jinton to stačiť nebude!" Pečate som stačil dokončiť skôr, ako by ma mal obaliť papier. "Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu!" Konan sa objavila v kocke, ktorú som sa chystal nechať vybuchnúť. "Za tebou!" Skríkol som na neznámeho, na ktorého útočila predstaviteľka klanu Hyuuga zo zálohy. Dal som tak nechcene čas Konan, aby sa rozpadla na lístky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 3 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru