Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

+3
Kashike
Ryuuji Akatsuchi
Shijin Hyuuga
7 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 5 Jul - 8:39

First topic message reminder :

Hlavní brána - Stránka 6 Narutokuncomshipuudenepw

Hlavní brána je hlídaná především dvěma Chuuniny, ale nikdy nevíte, kdo se může ukrývat ve stínu.
Při porušení ochranné bariéry vesnice o vás bude známo každému Jouninu v Listové.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sun 15 Jul - 10:21

Ichizoku Katagami

Dovedl sem ANBU až k bráně Konohy. Ty seš velitel ANBU v Iwagakure?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sun 15 Jul - 10:28

"V podstatě...jsem něco jako ty pokud tvou roli chápu dobře." odvětím mu klidným hlasem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sun 15 Jul - 12:01

Ichizoku Katagami

Někdy si musíme dát přátelský souboj. Řekl sem, kývl sem na něj a čekal až odejde. Líbil se mi jeho ledový klid, bylo to velice profesionální a vypadalo to důstojně. Moje slabé pokusy vyvést ho z míry selhaly.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sun 15 Jul - 16:01

"Bude mi potěšením. Tak tedy...zatím." odvětím a zmizím i s klonem. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sun 15 Jul - 16:40

Ichizoku Katagami

Kejvnul sem a zmizel.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sun 15 Jul - 21:16

Ako inak,túlal som sa v okolí Konohy.V momente čo som zazrel bránu,som bez pohybu ostal stáť na konári jedného zo stromov,s očami upretými na Konohu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 16 Jul - 18:31

Spokojeně a klopýtavě jsem došla k bráně. Stoupla jsem si vedle cesty a dívala se na kolemjdoucí. Bavilo mě odhadovat odkud jsou, zadaný/á nebo svobodný/á, jak je vyskoký, kolik váží, co rád jí, co nerad jí, chyrý nebou méně chytrý, no prostě normální koníček.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 16 Jul - 22:20

Moje pozorovanie vyrušilo akési dievča,na ktoré som stiahol pohľad.Nevyzerala nebezpečne,práve naopak.Sadol som si na konár,z ktorého som pozoroval bránu a teraz už aj to dievča.Rozmýšľal som ako to v Konohe asi teraz vyzerá,alebo kto je vlastne terajší Hokage...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Tue 17 Jul - 9:42

Přejel mi mráz po zádech. Možná to byla jen má paranoia, ale cítila jsem na sobě přilepený pohled. Je to pocit, který nemám ráda. Začala jsem se kolem sebe nenápadně rozhlížet, ale nezdálo se mi, že by mi někdo věnoval pozornost. Zdá se, že sledovat lidi kolem není jen můj koníček. zasmála jsem se tlumeně.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Tue 17 Jul - 17:25

Iba som tam tak sedel a pozeral.V pláne som nemal doslova nič.Možno by som rád navštívil Konohu a zaspomínal,ale v mojej pozícii by ma bez klamstva nepustili.Nechal som len teda ruky voľne visieť,schované v dlhých rukávoch a pohľad som mal stále upriamený na to dievča čo prišlo.Rozmýšľal som nad jej klanom či schopnosťami...ale nad čím som najviac rozmýšľal bolo to,či si ma všimne či nie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Wed 18 Jul - 10:17

Pořád jsem se rozhlížela po lidech, ale stále nic. Najednou mě napadla spásná myšlenka. Jsem já to ale tele, koukám se po lidech kolem a přitom tu ani nemusí být. Sepjala jsem ruce a zavřela oči. Soustředila jsem se jen na přemýšlení. Mám ho! otočila jsem hlavu a uviděla nějakého člověka sedět v koruně stromu. Pro stín koruny stromu jsem nemohla rozpozna jeho rysy. Lehce jsem se usmála a zamávala mu na pozdrav. Proč nejde do Konohy? Takhle toho moc z vesnice neuvidí.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 Jul - 10:38

Takže ma našla.Pousmial som sa na chvíľu ale stále som ju pozoroval zo stromu.Cez brány by som zrejme neprešiel,a bolo by zlé keby ma už len niekto zbadal a odhalil,preto som radšej nechcel riskovať.Je vôbec ešte môj klan známy? Preblesklo mi mysľou a prinútil som sa zoskočiť zo stromu na cestu.Bolo tu dosť ľudí,preto som mal trošku zvláštny pocit.Avšak skôr som ten pocit ignoroval a dostával som sa čoraz bližšie k tomu dievčaťu.Chcel som aspoň zistiť čo sa v Konohe zmenilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Wed 18 Jul - 12:46

Dal se do pohybu. Trochu jsem polkla. Takže je to tu. problesklo mi hlavou. Ne, že bych předpokládala, že ke mě půjde, ale co jsem mohla čekat po tom, co jsem mávala na někoho cizího. Dál jsem měla nasazený úsměv a modlila se, že mě nejde seřvat za to, že jsem ho vyrušila z rozjímání. Vždyť on byl ten, který si začal. nervozně jsem se uklidňovala. Nejsem moc zvyklá na komunikaci s lidmi, takže jeho čelní "útok" mě trochu odrovnal.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 Jul - 19:36

Konečně se před ním mezi stromy vynořila brána Konohy. Byl to už nějaký čas od doby, kdy odešel z Iwy i se symbolem, který tam vytvořil a teď byl akorát čas, zkusit svoje štěstí jinde. A tentokrát trochu aktivněji.
Na nějaký čas se uchýlil do své domoviny, kde se ubytoval a sbíral informace, nebo alespoň útržky, toho, jak to teď vypadá mezi velkými ninja národy a všechno ostatní, co by se mohlo hodit. Konoha, Kumo, nebo Iwa, mohli být třemi nejmocnějšími vesnicemi světa, ale když jste chtěli drby, šli jste do Kusa no kuni. Dalo by se říct, že to byl její hlavní vývozní artikl. Až na to, že jste si pro něj museli dojít.
Kontrola tentokrát překvapivě proběhla bez problémů a i Roka byl příjemně překvapen přítomností znaků na bráně. Ničemu ostatnímu ani pořádně nevěnoval pozornost.
Navštívit Hokageho ale hodlal stejně. Konec konců, jak se zdálo, bralo se to za samozřejmost. A navíc chtěl tentokrát něco zkusit.
Zapálil si a vydal se neomylně k největší budově ve vesnici.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 18 Jul - 21:07

Dokráčal som k nej ale otočený k bráne.Musí byť super žiť v jednej z najväčších ninja dedín.Alebo sa snáď mýlim? Otočil som sa ku Kagayami a na tvári sa mi objavil falošný úsmev.V hlave som stále premýšľal nad jej schopnosťami.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 19 Jul - 10:12

,, Hmm...nemyslím si. Má to i své nevýhody. " odpověděla jsem trochu nezaujatě. Heh, je průhledný jak fólie. trochu jsem se zašklebila. ,, A co vy děláte tady, v největší z vesnic? " Začala jsem vyzvídat. Přece jen nejsem až tak naivní, jak se o mně říká. Tedy občas.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 19 Jul - 20:06

Hm,zrejme sa...obhliadam? Nadvihol som jedno obočie.V tomto som neklamal,vážne som sa tu len obzeral po okolí,aspoň zatiaľ.Ak mám pravdu povedať,ani sám neviem.Opäť som pozrel na bránu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 19 Jul - 20:51

,, Hmm...Kdo vlastně jste, když chcete do Konohy, ale nemůžete." usmála jsem se a trochu podezřívavě jsem se na něj podívala. Připadalo mi, že mi něco nebo někoho připomíná, ale nemohla jsem si vzpomenout. ,,Asi tu nejste poprvé, že?" začala jsem opět s mojí vtíravostí. Přece jen se tu objěvilo něco zajímavého. zajásala jsem pro sebe.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 19 Jul - 21:05

Som ten,koho minulosť ovplyvňuje v prítomnosti.Zašifrovane som odpovedal a tajomne sa pousmial.Na tvári som mal samozrejme znaky klanu,takže som mal vážne pocit že môj klan úplne zanikol,a zabudlo sa naň.Prezradiť sa by nebolo múdre,takže som len dúfal že ak zistí klan,bude jej to stačiť.Bol som tu v detstve,už veľmi dávno.Odpovedal som na druhú otázku.Zo zvyku som sa len jednou rukou hral s koncom fialovej mašle,ktorú som mal okolo pásu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 19 Jul - 21:13

Když nechceš, abych věděla, kdo jsi, budiž. pokývala jsem hlavou s moudrým výrazem ve tváři. Prohlédla jsem si ho znaleckým pohledem od shora dolu. Hah, je to jasné. usmála jsem se výtězoslavně. Rozpomenula jsem se právě včas. ,, Zdáte se být starší než já, takže jste zažil Konohu takovou, jakou já poznala až o několik let později." pousmála jsem se znovu. ,, Jeden z mála vašeho klanu, usuzuji, že?" Zeptala jsem se jen pro jistotu. Sice to byla trochu neslušná otázka a já ctím starší, ale zeptat jsem se prostě musela. Pořád jsem měla na tváři vroucí úsměv z příjemné konverzace.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 19 Jul - 21:23

Príjemne ma prekvapilo,keď hneď odhalila môj klan,musel som sa opäť pousmiať.Možno už jediný z klanu.Dodal som.To áno,zažil.Prikývol som a zapichol som na ňu spýtavý pohľad.A čo tvoje ctené meno?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 19 Jul - 21:34

,, Omlouvám se, nechtěla jsem být neslušná." uklonila jsem se krátce na znamení omluvy. ,,Hmm...moje jméno. Jsem Kagayami vážený pane." usmála jsem se. Hraju fair play a když jsem já zjistila sama s¨jeho jméno, ať on zjistí moje. ,, Nechci se chvástat, ale zbytek asi zjistíte sám." stále jsem na něj upřeně zírala a koukala mu doslova skrz tělo.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 19 Jul - 21:44

Teší ma.Slabo som kývol hlavou ako naznačenie úcty.Tak zistím sám? Pousmial som sa.Zaujímavá osôbka,pomyslel som si.V tom mi napadlo,že môže čakať na svoj tým pod vedením Jounina,ktorým sa hlavne vyhýbam.Preto som trochu zneistel ale nedal som to na sebe vidieť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 20 Jul - 17:04

Kývla jsem hlavou na jeho otázku s úsměvem. ,, Dnes by tudy měli procházet pouze obchodníci a cestovatelé, výše postavení ninjové mají své práce dost někde jinde, ale těch se zajisté nebojíte, že?" řekla jsem velkomyslně. Předvídat něčí myšlenky je přece moje práce a taky můj koníček. U takových jako je on je to spíš otázka koníčku. Ne, že bych se tím bavila, ale dokazovat si, že mám pravdu značně zvyšuje mé ego. Komu by se to potom nelíbilo?
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 Jul - 18:30

To teda nie,nie som typ ktorý sa bojí.Som skôr len opatrný.Odpovedal som a pokojne som sa uvoľnil.Odľahlo mi keď som sa dozvedel že sa tu potulujú iba obchodníci a cestovatelia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 6 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru