Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

+3
Kashike
Ryuuji Akatsuchi
Shijin Hyuuga
7 posters

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 5 Jul - 8:39

First topic message reminder :

Hlavní brána - Stránka 5 Narutokuncomshipuudenepw

Hlavní brána je hlídaná především dvěma Chuuniny, ale nikdy nevíte, kdo se může ukrývat ve stínu.
Při porušení ochranné bariéry vesnice o vás bude známo každému Jouninu v Listové.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 14:04

Ichizoku Katagami

Tak chladnej, odměřenej a bez citu....dokonalý nástroj. Ale čí? Už mě to tu nebaví.
Pomyslel sem si a houkl sem na tu holku od Hyuugů. Potřeboval bych se prolítnout prosím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 14:08

"Zbytočne? Nie, ak pri tom usmrtím pár obyvateľov Listovej! Spor Kamennej a Listovej tu bude aj po mojej smrti, prečo by som nám nemal nahrať nejaké tie body?" Až teraz som si uvedomil, že Ryuuji neobstál. "A nesmiem zabudnúť na Hmlistú, ktorej sa taktiež spojenie Lisotvej a Oblačnej nepáči."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 14:12

"A to jste zapomněl, že všichni šermíři i uživatelé Hyoutonu přešli do Oblačné a rádi? Říká se to!" naprázdno jsem polkla. "A když vás nezastavím, nebudu se moct vrátit... Domů. A vy také ne."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 14:15

"Som predsa utečnec, Tsuchikage-dono som o tom informoval. Nemám sa kam vrátiť. Predpokladal som, že Orion-dono poháňa rovnaká nenávisť, ale niečo sa v nej zlomilo. Do Kamennej sa teda už nevrátim!" Jej zdelenie ohľadom šermiarov som ignoroval, tie meče získala Oblačná násilím, tomu som veril. Mizukage-dono bola obľúbená, ju by predsa nikto nezradil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 14:17

"Proč žijete minulostí a zrazujete přítomnost?" zhluboka jsem se nadechla. "Mizukage zradili její vlastní lidé, protože přišli o své přátele, když je vedle do vojny. A Tsuchikage věděla, že se zase pokusíte vést válku. Ale ono to bolí!"
Čekala jsem, že něco udělá. Cokoli, jen abychom tu jen nestáli uprostřed prázdna. Bylo to těžké.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 14:22

"Konan, nepleť sa do toho! Pokúsiš sa ma zastaviť? Pretože ak nie, nebudem tu čakať na tú z klanu Hyuuga. Ak ma ale napadneš, potom sa už nebudem držať späť!" Opäť som poskladal pečate na techniku Jintonu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 14:30

"Použijete Jinton na mě a stejně už se odtud nedostanete," sklopila jsem pohled. "To jsem nechtěla."
Zvedla jsem ruku výš.
Jaké to asi je? Rozložit se na prach? A bolí to?
Kolem ruky mi začaly kroužit lístečky. Jako kdybych chtěla zaútočit. Přitom jsem s očima upřenýma přímo do těch jeho jen čekala, kdy udělá další krok on. Rozuměla jsem mu. Tak moc jsem mu rozuměla a tak moc to bolelo.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 14:46

Konan sa opäť ocitla v kocke, ale niečo bolo zle. Neútočila, hoci ju začal obklopovať papier. "Konan!" Nechcel som ju rozložiť na prach, bola predsa mojou študentkou. Nespravila nič zlé. Ale pokúšala sa ma zastaviť...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 14:54

"A stejně vás mám ráda, sensei," lístky od své ruky jsem poslala směrem k němu. Zformovaly se do podoby drobných motýlků s ostrými křídly. Tak jako tak jsem mu je plánovala zastavit těsně před obličejem. Ještě dřív než bych se rozpadla by poznal, že ten útok nebyl myšlený doopravdy. Tolik jsem chtěla, aby se vzdal. A přitom jsem se usmívala. Zvláštně, spokojeně.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 14:58

"Konan, ty mi neublížiš." Techniku som ukončil a zostal sa vznášať vo vzduchu. Už predsa mala príležitosť, keď sme sa vznášali. A miesto toho ma pobozkala. V tej chvíli som nevedel, či nebolo lepšie vzdať sa. "Už, prosím, odleť. Povedal som ti, nemôžem ťa zabiť, keď sa vzdávaš."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 15:05

Nechal motýli doletět až ke svému tělu a ani se nehnul.
V té chvíli ovšem oni se obtočili kolem jeho rukou. Pevní jako provaz tak, aby nemohl dělat ani pečetě. Byla chyba, že je nechal doletět až k sobě. Někteří se mu obtočili i kolem krku. Nemohl uhnout ani těmto, protože byli opravdu blízko. Nehodlala jsem ale dojít dál než k mdlobám.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 15:11

Ichizoku Katagami

Překvapeně sem vykulil oči. Skončil... zbývá mu deset sekund nanejvýš. Pomyslel sem si, když mu lístky letěli ke krku. Mozek se bez přísunu krve udrží právě takto krátkou dobu, deset sekund je opravdu maximum, už při pár prvních sekundách totiž ztrácí zrak. Došel sem ke svojí bažině, nad kterou se oba vznášeli.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 15:16

"Konan!" Pokúšal som sa vzniesť čo najvyššie, aby ma neobklopovalo toľko kusov papiera. Ruky so mal ešte voľné (edit neberiem xD), aby som stačil poskladal posledné pečate. Moje telo sa objavilo v kocke, nahrnul sa tam aj papier Konan. "Toto ty nikdy nezabudnem. Teda aspoň do smrti nie." Zasmial som sa vlastnému vtipu, pričom som nechal kocku explodovať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 15:19

Ani si nevšiml, že se od obojku z motýlů na jeho krku dávno táhl řetěz až k mé ruce.
Neměla jsem příliš velkou rychlost, ale on ano a tak stačilo trhnout a z kostky ho vytáhnout. Dušení způsobovalo zpomalené reflexy, určitě už na to musel myslet a nemohl být teď rychlejší než já. Jakmile jsem ho přitáhla ke svému tělu, kostka explodovala. Ve stejné chvíli už měl spoutané ruce a trochu povolený obojek, což neznamenalo, že už neměl dávno omdlít. Pro jistotu jsem se držela ve vzduchu znovu vlastními křídly. Jeho technika tedy vybuchla prázdná.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Fri 13 Jul - 15:21

Andi

Oběvil jsem se těsně před výbuchem.Fuuton:Vakuum!Uzavřel jsem jeho výbuch do bubliny aby nedělal škody ve vesnici.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 15:32

Ichizoku Katagami

Slečno, prosím aby jste vězně předala Listové... Řekl sem nabručeně, protože kuli pošetilé neschopnosti lítat, sem se nemohl zapojit do boje.
Bejval by se sám zabil, aby sme neměli informace... Pfff... s Tim budou ještě problémy. Speciální cela, speciální ostraha, všechno speciální, Kashikemu to nezávidim.
Potom sem zrušil bažinu v ulici.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 15:43

Snesla jsem se k zemi.
Jeho tělo bylo přede mnou, z velké části obalené papírky. Ač když omdlel, ani bez nich by se nemohl hnout. Zadívala jsem se muži přímo do očí.
"Není třeba dopravit vězně Kamené do Kamené? Ale samozřejmě chápu. Budu udržovat jeho tělo takhle dokud nedojdeme do vězení zde, Kage našich vesnic už si papírování vyřídí sami," povzdechla jsem. "Ráda bych se ujistila, že mu bude poskytnuta lékařská péče. Vím, že je to troufalé, ale byl můj sensei a snad tu nikomu neublížil. Naopak jste díky němu odhalili druhého zrádce. A svůj bordel, jak jsem řekla, jsme si uklidili."
Zavrtěla jsem hlavou.
"Dost polemizování, kudy k vězení?"
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 15:53

Ichizoku Katagami

Není to vězeň kamenné, protože to je nukenin na naší půdě. A to že nelítám neznamená, že nemůžu dopravit vězně v bezpečí do vězení... Je mi líto, k vězení vás nepustím.
Řekl sem, chytil sem tu mumii a hodil sem si ji přes rameno.
Každopádně jsem rád, že jste si ho vzala na starost.... bylo by nehezké, kdyby z něj byl prach. Ještě ho totiž potřebujeme, aby sme si ověřili, že jeho jednání nebylo na příkaz Kamenné... Zabrání to válce.
Řekl sem a potom se u mě objevil jeden ANBU. Odvolejte zákaz vycházení a zrušte akci.
Potom sem se otočil zpět na Konan. Budu vás muset nechat pod dohledem, dokud budete v Listové, neberte si to osobně, rád bych předešel nějakým incidentům... Zatím se mějte. Řekl sem, sklonil sem hlavu, potom sem kývl na Kashikeho a zmizel. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 15:56

Klid, Konan. Dostaneš ho z toho.
Zhluboka jsem se nadechla.
Slibuji, Midotsuchi-sensei. Jednou se to urovná.
Nakonec jsem se tedy odhodlala ke kývnutí.
"Dobrá," kývla jsem. "Ráda bych si promluvila s vaším vůdcem."
Rozhlédla jsem se, abych zjistila, kdo mě bude hlídat.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 15:59

Volání jsem neslyšela, protože se mi zatmělo před očima.
Byla jsem ráda, že jsem skončila na zemi. Zbytek boje jsem nebyla schopná víc než sedět na zemi opřená o zeď. Dýchala jsem podivně mělce. Už jedna vrána, která přebere chakru protivníka, mi vzala většinu chakry. A já vytvořila rovnou dvě.
Teď, když byl zrušen zákaz vycházení, jsem se pomalu loudala pryč. Byla jsem jednoduše vyčerpaná. Fyzicky i psychicky vzato.

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 16:37

ANBU

Vedle Konan se objevili dva ANBU... lépe řečeno muž a žena. Doprovodíme vás... Řekli a ukázali jí cestu k budově Hokageho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Kin Yuki Fri 13 Jul - 16:39

"Děkuji," přikývla jsem.
Nechtěla jsem, aby jeho poslední slova ke mě na tak dlouhou dobu byla taková...
Zadívala jsem se na cestu, kterou jsme měli mít a pak jsem pomalu vyrazila, kudy mě vedli.

(Přesun)
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sat 14 Jul - 21:30

Dopadnu na zem těsně před branou. Kápi odhrnutou tak, aby byla jasně vidět má maska ANBU se symboly Iwagakure. Pomalu projdu branou, bez jakýchkoli podezřelých pohybů se zastavím u ostrahy. "Přicházím jako zástupce Tsuchikage se zprávou pro Hokage-dono." řeknu bez obalu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sat 14 Jul - 21:37

Ichizoku Katagami

Uprostřed cesty za Hokagem sem byl informován, že je u brány další s Iwi. Už mě fakt začínali štvát.
Doběhl sem fofrem k bráně a objevil sem se asi tři metry naproti od toho ANBU. Narozdíl od jeho masky, ta moje neměla žádné značení.
Diplomata sem přijmou musel, ať sem chtěl, nebo ne. Zvedl sem ruku a moji lidé se opět stáhli. Kývl sem na něj hlavou, ať mě následuje. Počkal sem si, dokud mě nedojde a pak sem šel asi dva metry vedle něj, směrem k Hokageho pracovně. Každej si sem teď chodí, jak se komu zlíbí... pořád jen ta samá věta, "Mám zprávu pro Hokageho." Pomyslel sem si nabručeně. Dnešek byl hroznej den. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Sat 14 Jul - 21:41

Rozejdu se za tím můžem. (Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 5 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru