Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní brána

+3
Kashike
Ryuuji Akatsuchi
Shijin Hyuuga
7 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Hlavní brána

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 5 Jul - 8:39

First topic message reminder :

Hlavní brána - Stránka 7 Narutokuncomshipuudenepw

Hlavní brána je hlídaná především dvěma Chuuniny, ale nikdy nevíte, kdo se může ukrývat ve stínu.
Při porušení ochranné bariéry vesnice o vás bude známo každému Jouninu v Listové.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 20 Jul - 20:09

,, Jsem ráda, že mi věříte, i když nevíte jestli zrovna já nejsem jedna z chuninů nebo jouninů." tajemně jsem se usmála a čekala na jeho reakci. Popravdě, nechala jsem se naší konverzací snadno unést.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 Jul - 20:16

Iba som sa pousmial.Nevyzeráš ako Chuunin,nie ešte Jounin ak ti mám povedať svoj názor.Odvetil som,ohľadom tohto som nemal pochybnosti,avšak to môže byť chyba...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 20 Jul - 20:28

To byl bolestivý pomyslný šíp, který protnul moje sebevědomí. ,, Chjoo, já to věděla." sklesle jsem prohodila, takže zmizela všechna ta tajemná atmosféra kolem. ,, To fakt vypadám tak slabě?" dotčeně jsem natahovala moldánky Hlavní brána - Stránka 7 26c Pravda je bolestnou realitou. posmrkávala jsem.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 Jul - 20:33

Na výzore predsa až tak nezáleží,pokiaľ ide o silu.Všetko sa ukáže v boji.Stratil som z tváre emócie a ostal mi neutrálny výraz.Nič si z toho nerob,aj tak je to len môj názor.Ten ťa až tak trápiť nemusí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 20 Jul - 20:41

,, Ale stejně.." vysmrkala jsem se a utřela si nos ,, jak to jednou někdo řekne, tak už mi to zůstane navěky." pověrčivě jsem imponovala. ,,Tak se mnou tedy bojujte, abyste zjistil, jak jsem silná." neohroženě jsem ho vyzvala na souboj. Už dlouho jsem necvičila. Tohle byla ideální příležitost vyprášit si kůži.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 Jul - 20:48

Zarazila ma jej odhodlanosť.Boj? So mnou? Trochu som tomu neveril.Vieš,neprišiel som sem kvôli boju.Povedal som,hoci sa mám v súbojoch vynikajúco,teraz som chcel predísť hocijakej príležitosti k tréningu či boju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 20 Jul - 20:54

,, S kým jiným." obrátila jsem svou náladu o 180°. ,, Já jsem sem původně taky nepřišla bojovat, ale nechci, aby sis o mně až na dosmrti myslel, že jsem moc slabá." usmála jsem se. Momentálně byl kolem klid a tady se trénuje všude možně, takže si nás nikdo nebude speciálně všímat.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 Jul - 21:00

Nabudúce...Odpovedal som a k tomu som sa pousmial.Mám pocit že sa tu budem túlať dlhší čas,takže sa nemusíš obávať že ma nestretneš.Dodal som.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 20 Jul - 21:14

,, Tak platí." usmála jsem se spokojeně. ,, Připoměl jste mi , že mám udělat ještě něco důležitého." zakončila jsem naši debatu. ,, Tak tedy, ještě se uvidíme Kaguya-san." uklonila jsem se na rozloučenou a rozeběhla jsem se směr centrum Konohy. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 Jul - 21:19

Odzdravil som ju slabým uklonením hlavy a pozeral som sa ako mizne v diaľke.V tom som si všimol skupinku ľudí,ktorá ide do Konohy,zrejme obchodníci.Preto som sa strčil medzi nich,sklonil som hlavu a ani sám neviem ako som sa dostal cez stráže aj s nimi za hradby,kde som vykročil prvým smerom,ktorý som mal na dohľad.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Anonymní Wed 8 Aug - 18:21

Ichizoku Katagami

Cesta mi díky Hiraishinu trvala jen něco málo přes hodinu a ta hodina byl čas, kdy sem si dával přestávku mezi jednotlivými přesuny. Netroufl sem si se přesunout z Iwi rovnou do Konohy, už i několika kilometrový přesun mě vyčerpával, kdybych se o to pokusil, určitě bych umřel.
Hned jak sem prošel přes bránu sem se vydal do kasáren ANBU si oblíknout svoje obvyklé ANBU oblečení a vyrazil sem do kanceláře Hokageho.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní brána - Stránka 7 Empty Re: Hlavní brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru