Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Hokage

+6
Kashike
Daichi
Killunia
Ryuuji Akatsuchi
Arisu Otoginokuni
Shijin Hyuuga
10 posters

Strana 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Kancelář Hokage

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:15

First topic message reminder :

Kancelář Hokage - Stránka 8 800px-HokageHaus01

Hokageho kancelář se nachází prakticky uprostřed Konohy.
Jje to velká kulatá budova, snad ještě majestátnější než Hokage monumenty.
Vyřizují se zde odměny za mise, zadávají se tu mise, jsou tu uschovány určité techniky a všechny informace o každém ninjovi z vesnice.
Za velkým stolem většinu dne sedí Hokage, který vyřizuje papírování...
Také si tu za určitý poplatek můžete půjčit nějaké ty svitky s technikami.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Sat 21 Jul - 19:18

Kyousei Gunshi

Dobrá... řekl jsem, ale nespokojený jsem nebyl. Přeci jen bylo málo pravděpodobné, že se něco takového může povést.
Dobrá. Zašlu vám zakázky, až se zde trochu zabydlíte. teď, prosím, odejděte.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sat 21 Jul - 21:24

Roka se usmál a mírně se uklonil hlavou.
"Jistě," prohlásil a začal rolovat stále ještě rozvinutý svitek se "symbolem Iwy", který měl v ruce. Srolovaný ho pak položil na Hokageho stůl. Nachvíli se zarazil a zadíval se na rub svitku, na kterém se nacházel jakýsi vzor, tvořený jedním znakem, ale nakonec jen mírně thnul hlavou - to jak se probral z vnitřního zamyšlení - a ruku zase stáhnul k sobě.
"Nashledanou, Hokage."
Příponu radši úplně vynechal. Byli zrádné a ve většině případů se ztrácel v jemných nuancích, které určovali, kdy použít jakou.
Obrátil se ke dveřím, otevřel a vyšel. Teprve, když za ním zapadli, úlevně si vydechl.
Už nikdy víc, vážně!
Prohrábl si nervózně vlasy. Nakonec to ale dopadlo dobře a on měl vlastně důvod slavit. Po tváři se mu rozlil jemný úsměv a následně se vydal ke schodům, které vedli dolů a ven z budovy.
Cestou si nezapoměl zapálit.
Dívku u dveří se mu podařilo při všem tom nitrozpytu úspěšně přehlédnout. Teď ho zajímalo jen jedno - najít pokud možno co nejrychleji nějaké místo na spaní a cestou splašit možná i nějaké to jídlo.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 22 Jul - 17:45

Při mém čekání se kolem mě přehnal nějaký človíček. Nijak jsem si ho nevšímala, stejně jako on mě. Chjoo...to bude na dlouho. To si ještě užiju. usmála jsem se ironicky. Byla to pro mě prostě jen další výzva. Soutěživý typ jako jsem já bere všechno jako výzvu. Nervozně jsem si podupávala do rytmu písně, kterou jsem si v duchu pobrukovala. Nakonec jsem to vzdala a sedla si. Nemělo smysl tu stát. Opřela jsem si hlavu o chladivou zeď a přesunula se do "nothing boxu". Prostě jsem nepřemýšlela vůbec o ničem a prázdně čučela do zdi.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Sun 22 Jul - 18:04

Ichizoku Katagami

Naklonil jsem se k Hokagemu. Pane, mám na něj nasadit naše lidi? Promiňte mi moji opovážlivost, ale nevěřím mu ani nos mezi očima... ostatně jako všem... Ale co víc, nepřijde mi nijak užitečnej. Jen další příživník pod naší střechu a další hrozba... i když zatim nevypadá, pořád je to potencionální hrozba...
Řekl sem potichu, ale pak sem si uvědomil, kolik už sem toho řekl. Narovnal sem se a odkašlal sem si.
Omlouvám se Hokage-sama, moc mluvím. Řekl sem omluvně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Sun 22 Jul - 19:35

Kyousei Gunshi

Vpořádku. Možná je to hrozba, ale pokud dokáže vyrábět pečetě a svitky bez předlohy, můžeme Iwě oplatit jejich loupež. Konec konců můžeme vyrobit jakýkoli svitek...Pokud je to tak, jak říká. Dva ANBu jako dohled- neviděni, neslyšeni.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 22 Jul - 22:48

Poklimbávajíc jsem stále seděla na chodbě. Naštěstí tam nikdo nebyl, takže jsem mohla v klidu pospávat. Možná na mě zapomněli. Líně jsem si protřela oči a s ospalým výrazem ve tváři jsem znovu zaklepala na dveře. Až vejdu dovnitř, tak mě zabije. projelo mi myslí, při pomyšlení na to jaký asi je náš hokage. Moc ho neznám, tedy vůbec, ale snad je hodný.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Mon 23 Jul - 18:18

Ichizoku Katagami

Pošlu odborníky pane, budu vybírat pečlivě. Řekl sem uklonil sem se a došel ke dveřím a otevřel je. Omlouvám se za čekání, prosím vejděte, Hokage-sama vás přijme. Řekl sem pokud možno co nejvíce mile a potom opustil budovu Kage. Uvědomoval sem si, že sem si dovolil až příliš, když sem jí pustil dál do kanceláře, ale nechtěl sem aby chudák holka strávila mládí za kanceláří Hokageho.
Potom sem se vydal do tanjé základny ANBU, kde jsem pověřil dva lidi, kteří byli velice dobře školení ve skrývání chakry a své přítomnosti a nasadil sem je na Roka.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 23 Jul - 19:05

,,Díky." usmála jsem se a opatrně nakoukla do hokageho kanceláře. ,, Můžu tedy dál?" Pro jistotu jsem se ještě jednou zeptala. Aha, takže takhle vypadá náš nový hokage. Pečlivě jsem si ho prohlížela a dělala si o něm první předsudky, které by se samozřejmě postupem času naší konverzace dále měnily nebo rozvíjely.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Tue 24 Jul - 8:07

Kyousei Gunshi

Jistě. Co potřebujete? pokynul jsem jí rukou do křesla naproti.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Nara Kagayami Tue 24 Jul - 10:59

Vešla jsem a zavřela za sebou dveře. ,, Doufám, že vás tím moc dlouho nezdržím, ale mohl byste mi prosím říct, jak je to teď s tými? Teda spíš myslím s týmem, ve kterém jsem. Poslední dobou se nám dost střídali senseiové takže jsem v tomhle ohledu dost zmatená, poslední dobou." Sanžila jsem se to říct co nejdiplomatičtěji, abych nezněla jako tatar.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Tue 24 Jul - 11:36

Kyousei Gunshi

Podíval jsem se do spisů a pak na Naru. Hmm...zatím vám sháníme adekvátního senseie. Pokud chcete trénovat, můžete se zapsat u Hyuuga Kashikeho do výcviků policie.


Naposledy upravil Kyousei Gunshi dne Tue 24 Jul - 18:35, celkově upraveno 1 krát

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Nara Kagayami Tue 24 Jul - 13:16

Na chvíli jsem nad tím přemýšlela, ale prakticky nebylo nad čím. ,, Hm, tak tedy dobře." usmála jsem se. ,, Moc děkuji za pomoc." vstala jsem a mávla na něj ,,Naschledanou." Za chvíli za mnou zaklaply dveře a já zase stála na chodbě. Uf, to bysme měli za sebou. Kashike...něco mi to říká. s touto myšlenkou jsem se vydala pryč. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Murasaki Tue 24 Jul - 13:43

Příjdu a zaklepu na dveře.Čekal jsem a doufal,že mě Hokage pustí dovnitř.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Tue 24 Jul - 15:25

Kyousei Gunshi

Ano? pohlédl jsem tázavě ke dveřím, které se skoro ani nedovřely.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Murasaki Tue 24 Jul - 16:36

Vešel jsem dovnitř.Dobrý den hokage-sama. pozdravím.Vím,že jsem shinobi ze Sunagakure,ale přeci jen nemohl by jste mi dát nějaký tým nebo tak něco? zeptám se a díval se na něj Jo a zapoměl jsem potuluje se tu člověk z klanu Kaguya,ale nevím jeho jméno neřekl mi to tak nevím jestli se tu už zastavil
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Tue 24 Jul - 19:00

Kyousei Gunshi

Jste přidělen k elitnímu týmu Konohy. Myslím, že vám to měl někdo vyřídit. No..nevadí. Každopádně vyhledejte Shijin Hyuugu a Naomi Hyuugu. Zvolte si kapitána a přijďte si pro misi.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Murasaki Tue 24 Jul - 19:01

Elitní tým? Byl jsem celkem zakočený.No dobře. řeknu a zmizím pryč.(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Mon 6 Aug - 9:35

Kyousei Gunshi

Posedával jsem v kanceláři a konečně jsem si mohl dát bylinkový čaj, protože nikdo nic nepotřeboval.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Aug - 11:04

Ichizoku Katagami

Pomalu sem došel ke dveřím kanceláře hokageho a zastavil sem se u květináče s nějakou kytkou, která měla dost listů. Na květináči sem si udělal značku a potom sem zaklepal na dveře.
Počkal sem na vyzvání a potom sem vstoupil. Došel sem až téměř ke stolu Hokageho a tam sem se mu poklonil a při tom sem se letmo dotkl země a udělal tam taky značku.
Omlouvám se za vyrušení, Hokage-sama. Je tu něco, co by ste měl vědět... Jedná se o ten svitek Hiraishinu, který sem vzal na srazu Kage...
Řekl sem a pak sem se přemístil ke květináči, odtrhnul lístek a pak se vrátil do pracovny a položil lístek na stůl. Takhle sem to udělal třikrát, ale vidět bylo zhruba to, že sem s sebou cuknul a na stole se objevili tři lístky.
Použil sem ten svitek, kopii sem dal veliteli policie a originál po ukončení tréninku vrátil do archívu... Vím že sem neměl právo s tím svitkem jakkoliv nakládat a očekávalo se ode mě, že ho hned vrátím, ale myslím, že bych teď mohl vyrazit a získat zpět kopie z Iwi... Půjdu tam bez masky, pokud selžu, nikdo nebude vědět, odkud sem.
Věděl sem že tu jsou ANBU, ale ty byli zavázáni mlčením a nikdo jiný tu nebyl, takže sem se nebál otevřeně mluvit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Mon 6 Aug - 11:39

Kyousei Gunshi

Podíval jsem se na techniku Hirashinu a pak na Ichizoka. Naučil ses techniku Hirashinu velmi rychle. Nejprve jdi do Iwy a zjisti, kde se vůbec nachází naše kopie a jaké mají zabezpečení. Pak se na chvíli stáhni, přijď podat hlášení a nakonec tam vyrazíš pro všechny svitky. Myslím, že si zasloužíme prá technik, které jsou ve vlastnictví Iwy...

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Aug - 11:46

Ichizoku Katagami

Dle rozkazu pane, vyrážím okamžitě. Řekl sem, kývnul a zmizel sem do ANBU kasáren, doplnit vybavení a zásoby a vyrazil sem na cestu do Iwi.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Murasaki Wed 8 Aug - 15:17

Příjdu před budovu kde byl hokage.Vešel jsem pomalu a klidně do ní a potom jsem šel po schodech až ke kanceláři hokage.Poté jsem zaklepal na dveře a opřel se o stěnu.Čekal jsem až budu moci vejít
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Wed 8 Aug - 16:36

Kyousei Gunshi

Ano, vstupte... řekl jsem a podíval se ke dveří.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymní Wed 8 Aug - 18:23

Ichizoku Katagami

Objevil sem se před stolem Hokageho, zády ke dveřím. Položil sem před sebe na stůl svitky a uklonil se.
Mise proběhla úspěšně pane. Řekl sem trochu víc vyčerpaně, než sem měl v úmyslu. Cestoval sem opravdu rychle, hlavně zpátky a bylo to dost únavné.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Anonymný Wed 8 Aug - 18:30

Kyousei Gunshi

Jen jsem kývl a dál se věnoval našemu hostovi.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Hokage - Stránka 8 Empty Re: Kancelář Hokage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru