Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skalní hranice Země Blesku

+2
Mukotushi Ururu
Ayame Takahashi
6 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Empty Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 20 May - 18:54

First topic message reminder :

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Chramova_stena

Hranice Země Blesku. V skalách se nachází jen několik průchodů, kudy je možné dostat se na druhou stranu.
Vetšinou zde nikdo nežije, ale je možné potkat jednoho nebo dva osamělé poustevníky

Přes hranice je nemožné proniknout přímo do Kumogakure, leč je to osamocené místo, chodí sem obcházet hlídky, aby nevznikali nepokoje.




Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Fri 12 Oct - 14:28, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down


Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Nukenin Tue 19 Mar - 16:13

~Misia Kumogakure no satto: Madara Kaemon~

Neuvedomujúc si aký je Madarov útok naozaj efektívny, zahalil väčšiu oblasť v ktorej sa nachádzali obrovský dym, stvorený z dymových guličiek, ktoré po sebe Kumčan zanechal. Následne toho mohol neznámi útočiaci pocítiť, napriek tomu že sa ho Shurikeny netrafili, ako ho niečo pevne ovíja. Až neskoro si všimol, akú techniku použil, napriek tomu že techniku Madara neuvážene vykríkol názov techniky, čo mal šťastie že už spomínaný Nukenin tú techniku nepoznal, tak dostatočne nedokázal reagovať, kým ho lanká nespútali...

„Naozaj dobrý ťah, ale musím ťa sklamať v tvojej neuváženej ostražitosti, slabej obrany a ..“ Predniesol len čo dym zmizol a odhalil Kaemonov úspešný útok, ktorý ale skončil fiaskom, keď sa postava zmenila na kopu krvi, následne čoho sa premenila na obrovskú kaluž, čím skončila aj technika a lanká s cingotom dopadli na zem. Po tomto ťahu sa kaluž presunula o pár centimetrov a vyformovala späť postavu do pôvodnej podoby.
„Naozaj veľmi slabým útokom! Nečakal som že na mňa pošlú žiaka akadémie, aj ten by toho určite dokázal viac, čo o tebe sa povedať nedá. Kumo a jej „výborný“ Shinobi. Sklamali ste ma, takže koniec hry! Umrieš!“ Zreval, načo sa na malý okamih nakrčil v kolenách, čo m dalo dostatok času na zdvihnutie kosy z chrbta, následne čoho sa excelentne rýchlo dostal pred Madaru a obrovskou trojsečnou kosou, akú kedysi vlastnil aj Hidan, sekol po Shinobim, v úmysle mu preraziť rameno. Je potrebné podotknúť, nech sa to javilo ako chcelo, zdalo sa akoby Shinobi ani nechcel sa brániť, pretože naozaj, jeho obrana bola na prd!

~Ospravedlňujem sa za zdržanie, ale cez víkend som bol odcestovaný, a dorazil som domov len dnes~
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sho Rin Tue 19 Mar - 18:13

Mírně jsem se pousmál. Vše šlo podle plánu, a když pomyslím na to, že nepřítel si myslel že jsem ubožák, jen protože prý "polevuji" v obraně. Chtělo se mi smát.
Ocelové lanka se od mého zápěstí okamžitě po "neúspěchu" techniky přetrhly.
Tahle technika nebyla však nadaremná, protože díky ni jsem zjistil, že nepřítel může své tělo kdykoliv rozložit na kapalinu, konkrétně krev. "Nemusíte se bát..., protože já nehodlám útočit bezúčelově." Pronesl jsem chladným tonem k nepříteli. Zachvíli se na mě vrhl se svou obrovitánskou kosou.
Nepodnikl však nic co bych nečekal. Svou katanu, která byla zapíchnuta ve stromě, jsem rychle vytáhl a pomocí ní zablokoval útok kosou (je to v předešlým topicu.. konkrétně je tam napsáno, že jsem katanu zabodl do stromu). "Takže pokud chci nad ním vyhrát... budu muset použít techniku o obří plošné síle, aby se nebyl schopen zregenerovat." Pomyslel jsem si a odskočil dozadu, hazejíc ještě jednu kouřovou bombu, kterou jsem měl tentokrát v přední kapse, a skládajíc pečetě. "Snad to výjde." Prolétlo mi hlavou, když jsem pořád skákal dozadu, odpočítavajíc vzdálenost deset metrů od nepřítele.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Nukenin Thu 21 Mar - 16:07

Madara ani len nemohol predpokladať, akú dobrú taktiku zvolil na práve sa pod stromom nachádzajúceho, maskovaného Shinobiho. Naďalej bolo v zákutí úst môcť sledovať, ako mu pomaly kvapká krv z tváre, stále čerstvá a teplá. Nikto však ani na okamih nedokázal zistiť, komu tá krv patrí, pretože jemu nepatrila, nebol nikde zranený. Skladajúc pečate trhol hlavou k svojmu novému cieľu, následne čoho sa kosa, ktorú práve držal v rukách vystrelila extrémnou rýchlosťou 3 kosy, na reťazi, mieriace priamo na Kaemona, ktorý v tej chvíli rozhadzoval do okolia dymové strely...

... Nič sa nikde nehýbal, dym ktorý Shinobi z Kumo vytvoril bol príliš hustý aby sa dal cieľ lokalizovať. Len malý šepot vychádzajúci nesúvislo z dymu mohol stále nešepkávať, že vo vnútri predsa len stále niekto je, čo sa naznačilo aj v kosách, ktoré sa zabodli do stromu len teste vedľa Madaru.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sho Rin Thu 21 Mar - 18:33

Hluboce jsem si povzdechl nad mým štěstím. "Uff..." Pomyslel jsem si. Kdyby kosy na mě mířily přímo, byl bych nucen přerušit skládání pečetí a tím bych znemožnil použití mé techniky. Což by mělo za následek, že by to celou tuhle misi prodloužilo. "Sekiyu Doragon." Řekl jsem chladným, tichým tonem, když jsem doskočil na vzálenost cca desíti metrů od nepřítele. Bylo mi docela líto okolní krajiny, když jsem pomyslel na následky téhle techniky. Nebylo to však nic zlého, protože okolo nebylo příliš stromů, a tak kdyby vznikl požár, nedostal by se daleko.
Po vyslovení techniky jsem z mých úst vyplivl obří várku ropy směrem k nepříteli.
Ropa se zformovala do velikosti čtyř metrového draka. Následně když drak byl cca pět metrů před nepřítelem, jsem složil další pečet a drak vzplál.
Po chvíli se drak střetl s nepřítelem a nastala exploze o poloměru devíti metrů.
Byl jsem tak zaujatý skládaním pečetí a pozorováním pohybů nepřítele, že jsem si ani nevšiml že nepřítel ma zkrvavené ústa.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Nukenin Fri 22 Mar - 15:34

Situácia ktorá sa len zhoršovala a zhoršovala, s obrovskými deštrukčnými účinkami na blízke okolie, keď sa krajina nenávratne menila na peklo. Vo chvíli keď Madara vypustil z úst svojho draka, ešte v kvapalnej forme, stalo sa niečo zvláštne, keď sa tri kosy zapichnutá v strome na malý okamih pohli. Šlo to zaregistrovať len naozaj elitným Shinobim, ktorý už má dlhé skúsenosti zo všímaním si najmenších detailov, keď mu zrak mohol pristáť na priesvitné reťaze umiestnené na každej kose, vedúce až do dymu. Pretože len čo sa drak vznietil, reťazami niečo trhlo...

... Z dymu vyletela tá istá maskovaná postava, s ktorou doteraz bojoval, totižto vďaka veľkému rozšíreniu dymu, nemohol vedieť kedy presne nechať draka zapáliť, vyletel tajomný Shinobi z dymu skôr ako vybuchol. Pritiahol sa. Drak mal na Madarovo šťastie obrovský rozsah, zapálil telo ktoré odhodilo k neďalekým stromom, kde naďalej pomaly horelo. Avšak, dážď ktorý neustále padal z oblohy zmýval aj posledný oheň ktorý na sebe tajomný Shinobi mal, a odhaľoval naozaj extrémne popáleniny, ktoré by človek nedokázal prežiť, možno tak s šťastním medika, no tento sa zdalo, že už dodýchal.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sho Rin Fri 22 Mar - 16:03

Vše jsem bedlivě pozoroval, a však kos směřujících k nepříteli jsem si všiml až na poslední chvíli. "..." Zamumlal jsem něco a poté svůj zrak přesunul na osobu, která vyletěla z kouře, kutálejíc se. Jakmile se osoba dokutálela všiml jsem si, podle teměř úplně zhořelého pláště, že se jedná o nukenína z kterým jsem momentalně bojoval. Pršelo docela intenzivně, a tak plameny na nepříteli postupně uhasly. Me techniky z předešlých útoku nebyly však ledajaké. Což mělo za následek, že je nedokázal uhasit ani déšt. "Budu je muset zrušit." Pomyslel jsem si skládajíc pečetě. Po ukončení pečetí jsem vyslovil: "Kai". Poté se Sekiyu Dojō z úplně prvního mého útoku deaktivovalo, takže se zde docela ochladilo, protože teměř všechny plameny poblíž uhasly. Nyní jsem pocítil mírny, chladný vánek, který vál mým směrem.
Pomalým krokem jsem došel k nepříteli, pozorujíc ho. Na tu smůlu ho kvůli jeho obrovským popáleninám nebylo možné blíže identifikovat. "Ahh.."Povzdechl jsem si, zasouvajíc mou katanu do pouzdra na mých zádech.
Zdálo se že zde jsem skončil, a tak jsem se vydal směrem k Kumo, podat hlášení o průběhu mise. Cestou jsem si levou rukou přidržoval pravou ruku. Zdálo se že z ní něco není v pořádku. Tenhle pocit mě provázel již od prvního útoku nepřítele. Doufal jsem že to nebude nic závažného.
Přesun
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 4 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru