Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skalní hranice Země Blesku

+2
Mukotushi Ururu
Ayame Takahashi
6 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 20 May - 18:54

First topic message reminder :

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Chramova_stena

Hranice Země Blesku. V skalách se nachází jen několik průchodů, kudy je možné dostat se na druhou stranu.
Vetšinou zde nikdo nežije, ale je možné potkat jednoho nebo dva osamělé poustevníky

Přes hranice je nemožné proniknout přímo do Kumogakure, leč je to osamocené místo, chodí sem obcházet hlídky, aby nevznikali nepokoje.




Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Fri 12 Oct - 14:28, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down


Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Wed 13 Mar - 17:45

Když se začal ošívat a natáhl si kapuci do obličeje lehce škodolibě jsme se na něj koukla a pak přesunula svou pozornost zpět k vesnici.
"Um..konečně si se rozhodl že se probudíš jo?" Zašklebila jsme se na něj, rozhodla jsem se dělat, že už jsem vzhůru nějakou tu dobu.
"Jó to by jsi chtěl hodně velký luxus."
Protáhla jsem se znova a prohrábla si vlasy.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed 13 Mar - 18:32

"C-co? Jak dlouho jsem spal? A jak dlouho jsi spala ty? Tedáááá...Já jsem nespal! Jen jsem odpočíval!" Založil jsem si ruce do sebe a uraženě jsem svůj pohled upřel na vesnici. Nechtěl jsem si připustit že jsem usnul, ale což! Hlavní bylo že jsme skoro celý, až na moje ubohé záda co za nic nemůžou!
"Luxus? Čhe...Hold jsem zvyklí na svou postel." Pokrčil jsem rameny s úsměvem a pak jsem se opřel o lokty a pozoroval chvilku nebe a letmo jsem se začal koukat na ní a občas jsem se pochechotnul. Z opření o lokty jsem se opět posadil a zablokoval jsem jí rukami. Jedna byla z její pravé a ta druhá z levé strany, což by jí mělo táhnout pomalu k zemi. Chvilku jsem se na ní jen tak díval, teda spíš jsem byl upřený do jejich očí a pak jsem se zakřenil a něžně jsem jí políbil francouzkým polibkem.
"Abych pravdu řek...Vůbec se mi pracovat nechce." Řekl jsem během polibku a pak jsem chvilku pokračoval, než jsem jí dal jen opět pár letmých polibků na ústa a zůstal jsem blízko ní.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Wed 13 Mar - 18:47

"Spal jsi hoooodně hooodně dlouho, já usnula tak na hodinku." Ušklíbla jsem se. "A strašně se ze spánku vrtíš a cucal jsi si palec." Koukla jsem se na něj s nadzvednutým obočím a pak se koukla zpět na vesnici.
Stejně mi to neuvěří ale nevadí. Povzdechla jsem si, když se začal pochechtávat nechápavě jsem se na něj koukla a zavrtěla hlavou.
Když jsem po chvíli díky němu ležela protočila jsem očima. "To máš blbé, ještě pár dní budeš bez ní."
Usmála jsme se trochu škodolibě i když mě spaní na zemi taky moc nevyhovovalo. Po polibku jsem ho cvrnkla do čela a široce se usmála.
"Jak jsem řekla, pošleme klony a nebo se tam dostaneš pomocí henge jako šváááb." Vyplázla jsem jazyk a pousmála se.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed 13 Mar - 19:00

"Čhe...To jistě!" Uraženě jsem od ní odklonil pohled a pak si jen na něco sám od sebe kývnul. To že budu bez své postele mi fakt vadilo, měl jsem jí moc rád, prostě o zvyku, v ní se spalo jak v obláčku, bylo to měkký až jsi to pod sebou skoro necítil! Prostě luxus.
"Klony? No ok, to bude myslím mnohem lepší nápad, nechci riskovat že se tě někdo kromě mě dotkne." Byla pravda že na toto jsem byl žárlivec, ať už se jí někdo chtěl dotknout aby jí ublížil nebo prostě jen úchylně, vždy skončil jako předkrm mých šelmiček. Můj klon v okolí došel až sem.
"Půjdeš do vesnice vyzvídat, opovaž se jakkoliv nabudit pozornost, nebo cokoliv jiného, jsi normální člověk co přišel z jedné malé vesničky v okolí a tady si přišel jen pro něco na nákup, jelikož je to nejblíž, jasné?" Kouknul jsem se na něho vražedně a klon jen kývnul a šel, samozřejmě že použije Henge.

(Přesun KLON)
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Wed 13 Mar - 19:10

Mlčky jsem v leže složila pečeť a koukla se na svůj klone který se tam objevil.
"Víš co dělat."
Podivně jsme se na klon usmála a pak se nevinně koukla na Shakyho.
"Tsh, to se mě teď nebude nikdo moct dotknout jo?"
Nafoukla jsem lehce tváře a přimhouřila oči. Klon mezitím odešel směrem k vesnici.
"To mě teda čeká hezký život." Protočila jsem naschvál očima a povzdechla. si
-Klon přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed 13 Mar - 19:18

Nadzvednul jsem obočí a pak jsem se usmál.
"Noo...Tak jak já ne." Zakřenil jsem se na ní. Samozřejmě kdyby jí chtěl někdo ublížit, tak to je samozřejmnost, že by to nikdo nechtěl. Pak byl ten jak se jí dotýkám já, no ale to je chlapská přirozenost! Nikdo nechce aby někdo makal na jeho snoubenku!
"Aji jo...Snídaně každý ráno, polibky ještě častěji a zábava nejčastěji." Zakřenil jsem se na ní. Tou zábavou jsem nemyslel jen sex, ale i takový Xbox, u toho jsem se zabavil docela dost a vždy to byla sranda! Navíc, měl jsem rád i dětinskou hru na schovku, ta mě bavila i při boji! Taky jsem znal několik vtipů, ale nebyl jsem ten typ co by je vyprávěl pořád, já byl typ věčně unuděného člověka, svou zábavnou část jsem ještě nikdy nevytasil.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Thu 14 Mar - 21:27

"Wow, tak to jsem na to zvědavá."
Zazubila jsme se a dál nám potlačovala chakru aby jsem se Shakym nepřilákala pozornost Kumogakure.
Byli jsme jen dva obyčejní lidé co se tu válí.
"Tak řekni něco zábavného...počkej zvládnu to sama. Třebááá že tu něco máš." Znova jsem ho cvrnkla do čela a ušklíbla se.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Thu 14 Mar - 22:01

To cvrnkání co čela mě už docela dost rozčilovalo...Fakt krutě. Když mi do něco cvrnkla po druhé, vzal jsem její ruku a dal jsem jí od mé hlavy raději pryč.
"Zábavného? Noo...Ani nevím...Jednou jsem měl milenku, která pořád stála u zrcadla, mohlo jí být asi 30 let a pořád se do něho tak upřeně dívala a pak se MĚ...fakt se zeptala MĚ, jestli jí na to nemůžu nic říct...Prej jí všude čouhal špek, no tak abych se nenudil jsem jí odpověděl že na svůj věk zatím dobře vidí...I když to je spíš historka, ty jsi až nadpřirozeně hubená Kyrosuki, ale já mám hubenější tělo radši." Zakřenil jsem se na ní a rukou jsem jí přejel po stehně. Když řekla že tu něco mám jen jsem se na sebe podíval..Nooo, já toho moc neměl, ani jsem nevěděl co tím právě myslí. Kouknul jsem se dolů kde byl můj "druhej život" a pak jsem na ní nadzvednul obočí.
"No to bych prosil..." Stále jsem měl obočí nahoře a díval jsem se na ní vážně...samozřejmě že jsem věděl co tím myslela, ale já jsem se ze sebe snažil udělat na nějakou dobu pako.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Thu 14 Mar - 22:11

"Fuh..30? Ale no tak." Lehce jsem se zamračila.
"Proč tak starou proboha?" Zakroutila jsem hlavou.
"Zajímalo by mě kolik si těch milenek měl. A kolik umřelo."
Nadzvedla jsem zvědavě obočí a objala ho okolo krku.
Když se koukl na svůj "druhý život" XD ušklíbla jsme se a zakroutila hlavou.
"Tseh tak zas tak moc si nevěř." Andělsky jsme se pousmála.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Thu 14 Mar - 22:23

"No co...Říká se, že čím starší, tak víc zkušeností, samozřejmě nad 40 bych nešel...Bohužel se vědci zmýlili, ona nevydržela ani mou částečnou přeměnu." Prokoulil jsem nad tím očima s menším zašklebením.
"Věř mi, to nechceš vědět." Usmál jsem se na ní jak měsíček na hnoji a při jejím obejmutí jsem jí z jejího úhlu pohledu trošku zvednul levou nohu, abych byl mezi ní.
"Hm...Vážně? No fajn! Budeš semnou žít, takže to jednou budeš muset přiznat." Zakřenil jsem se na ní a políbil jsem jí na krk, při čemž jsem rukou postupoval od kotníku až po stehno.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Thu 14 Mar - 22:29

"Tseh kdybych to nechtěla vědět tak se neptám...pochlub se."
Ušklíbla jsme se a vyplázla jazyk, byla to asi jedna z mála věcí které mě opravdu někdy zajímaly.
"Já? Já to nepřiznám nikdy."
Usmála jsme se jako sluníčko a zakřenila se na něj.
Jednou rukou jsem mu prohrábla vlasy a snažila se mu z nich vytvarovat na jedné straně neko ouško.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Thu 14 Mar - 22:43

"Chjo...Ne neřeknu." Zakřenil jsem se na ní jak sluníčko, ale můj pohled zmizel ve chvíli, kdy řekla že to nikdy nepřizná. No těch 38 žen před svou smrtí aspoň přiznali že jsem dobrej! Paličatá že už to víc nejde...
"Čhe...Se ještě uvidí, já se nevzdávám tak lehko." Kývnul jsem si pro sebe a když mi mákla na vlasy a něco tam s tím dělala, bylo mi to docela příjemné. Mě nevadilo že mi někdo hrabe do vlasů, měl jsem to rád. Polibkami na krku jsem skončil a přesunul jsem svůj obličej nad ten její, při čemž mi už obě ruce ohmatávaly její pas. Jen jsem se na ní tak strašně nevině díval že už to víc nešlo...S úsměvem jsem jí při tom všem lehce políbil na rty.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sho Rin Fri 15 Mar - 18:42

Došel jsem ke skalním hranicím a prohlédl si okolní krajinu. Naproti mne byl obří skalnatý útvar a vedle mne pár stromů. "Takže... kde začít hledat?" Pomyslel jsem si, prohlížejíc si ještě jednou okolní krajinu, abych zjistil jestli se někdo v mém okolí nenachází. Mé instrukce byly jasné: Najít a zničit. "To není těžké." Prolétlo mi hlavou, když jsem v myšlenkách posuzoval ostatní me mise z minulosti s tou momentální. Svůj pohled jsem zaměřil na křoví za mnou, v kterém jak se zdálo se něco momentálně pohlo.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Fri 15 Mar - 19:00

"Tsh...tak si to nech."
Zatvářila jsme se uraženě a lehce se zamračila.
Postřehla jsem nějakou chakru v okolí ale jemu jsem nic neřekla...zatím.
Každopádně můžeme sehrát pár co se tu muchluje, nic na nás nemají.
"Ale počítej s tím že já v tom případě nikdy neuzná, že jsi dobrej."
Oplatila jsem mu nevinný úsměv a při polibku ho kousla.
Teď už jsem jen očekávala kdy si to sem někdo přikvačí a bude prudit.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Fri 15 Mar - 19:12

To jak vypadala uraženě bylo opravdu kawaii!
"Dobře tedy...to nechám." Zakřenil jsem se.
"Jsi surová Kyrosuki...Kdo by to byl do tebe řek." Zakřenil jsem se a při jejím kousnutí jsem se zakřenil. Pevně jsem jí objal a hlavu přoklonil mezi její krk a ouško.
"Jsem moc rád že jsem tu teď s tebou...A ještě víc že s tebou zůstanu i další zbytek života, jestli mě někdy nezabiješ." Řekl jsem tiče a pak jsem jí do ouška jemně kousnu.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Nukenin Sat 16 Mar - 19:18

~Misia Kumogakure no satto: Madara Kaemon~


Vietor nahlas zavýjal v skalách, neďaleko hraníc Kumogakure no sato. Vo večerných hodinách, kedy svetlo prestávalo svietiť, a posledné paprsky svetla zachádzali za obzor, keď sa večerné mraky začali tiahnuť celou oblohou, skrývajúc nespočetné hviezdy, na malej pustine uprostred lesa, sa týčil vysoko dym. Kto by to povedal, že práve vietor prenesie časť dymu práve k Madarovi, ktorý hľadal svoj cieľ. Ak to vie, možno by aj narazil práve na hľadanú osobu. Ak by sa totiž teraz vydal smerom cez les, narazil by na malú čistinku, kde si hovel na malom pníku, veľmi mladý chlapec, opekajúci si niečo mäsité, teda aspoň podľa vône sa to tak dalo určiť. A predsa keby prišiel bližšie, spozoroval by, že sa jedná o králika. Čo mu však muselo prísť divné, bola nehybnosť postavy v kapucni. A ani po prebehnutí srny neďaleko neho, sa nepohla ani o malý centimeter, pohľad mala postava stále zabodnutý do zeme.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sho Rin Sat 16 Mar - 20:25

Po chvíli když jsem se rozhodl že křoví, v kterém se mi zdálo že se něco pohlo, prozkoumám, šelest v něm utichl. Však najednou mou pozornost zajualo něco jiného. Jednalo se o dým směřující mým směrem. Nemohl jsem si dovolit byt hlučný, a tak jsem tiše kráčel, pořád ve střehu, směrem k lesu, odkud dým vycházel.
V lese jsem spatřil osobu, opekající nějaké jídlo. Nad jeho jídlem jsem nepřemýšlel, i když podle pachu šlo usoudit, že se nejspíš jedná o něco mastného, na mysl mi konkrétně přišel králik. Nevěděl jsem to jistě. Naštěstí to však nebylo podstatné.
Když jsem se o něco přiblížil zahlédl jsem záhadnou postavu v kápi. Nevěděl jsem jistě, jestli to je můj cíl, a tak jsem momentálně nechtěl udělat nějaké nerozvážné rozhodnutí. Nejmoudřejší nejspíš co jsem mohl udělat, nebo alespon co mi na mysl přišlo, bylo upoutat na sebe pozornost. "Zdravím... neruším?" Pronesl jsem k můži v kápi. Sám jsem byl stéjně oděn jako záhadný shinobi, tudiž v plášti a v kápi, takže mi nebylo vidět do tváře.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Nukenin Sat 16 Mar - 20:45

~Misia Kumogakure no satto: Madara Kaemon~


Po Madarovom príchode na čistinku sa vo vzduchu začalo znášať aj niečo iné, nie len zápach opečeného mäsa, napichnutého na drievku. Vo vzduchu sa vznášala akási zlá predtucha, ktorá mohla mladého Ninju z klanu Kaemon vystrašiť. Večerné mraky každou chvíľou len hustli a hustli, černeli, až sa na oblohe zjavovali len čierne, obrovské búrkové mraky. Aj podnebie sa zmenilo, vo vetre bol cítiť chlad, mrznúci chlad, ktorý šľahal pod Madarovu kapucňu. Vietor silno štípal. Na oblohe sa na malý okamih zjavilo vtáctvo, ktoré nahlas zakrákalo, ba až zlovestne, ale ich hluk prehlušilo niečo iné. Hlasný hrom, sprevádzaný obrovským bleskom, ktorý na malý okamih osvietil bledú tvár mladého chlapca, sediaceho na pni. Nedalo sa povedať kto to sakra bol, len že mal silno bledú okrúhlu tvár, divne pospájanú, akoby mal nespočetne jaziev po mnohých bitkách...

... „Nie..“ Prehovoril chrapľavý hlas, vychádzajúci tajomne spod kapucne, červenej kapucne chlapca, následne čoho sa pohla aj voľná ruka a ukázala na voľné miesto vedľa neho. Scéna ako z hororu, tak to muselo pripadať aj Madarovi, keď sa po pláni znova prehnal vietor a prefúkol vysokú trávu. Boli tu sami, zmrákalo sa, chystalo sa k búrke. Obloha potemnela. Teplota klesla, a posledný zdroj malého dobra bol pomaly rednúci oheň, z ktorého ostávali len uhlíky, čo nebránilo chlapcovi Ďalej opekať už na uhoľ spečeného zajaca.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sho Rin Sat 16 Mar - 21:59

Na okamžik jsem si připadal jako v nějakém horroru. Temne mraky zakrývali téměř celou oblohu. Vítr foukal čím dál tim víc chladněji. Chvilkami mi naskočila i husí kůže, ne však na dlouho. Světlo, nebo spíš to co v mém okolí za něj šlo považovat, již haslo, byl to téměř dohořený ohen. Já jsem však nemohl zakročit, protože jsem nadále neměl jistotu zdali je záhadná osoba nukenínem. Když mi nabídl volné místo vedle něj, neviděl jsem to jako hrozvu, a tak jsem usedl při něm, a však byl jsem stále ve střehu. Moje pravá ruka byla v neustále pohotovosti, sáhnout pro mou katanu, nebo přiležitostně na nějakou část ZVN. "Můžu se vás zeptat co tady osoba jako vy pohledává?" Nechtěl jsem, aby tato otázka zazněla agresivně, vlezle, jakkoli nepříjemně, a tak jsem se ji snažil říct zcela klidným, příjemným hlasem. Neměl jsem v plánu ho nějak dráždit, a však musel jsem čím jak tím nejdřív zjistit jestli se jedná o "mou osobu".
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Nukenin Sun 17 Mar - 11:20

~Misia Kumogakure no satto: Madara Kaemon~

Mladý Shinobi z Kumogakura mal predsa len dôvod mať strach a nevôľu voči osobe ktorá sedela na pníku, a okolitej situácii ktorá sa len zhoršovala. Vo chvíli keď dopadla prvá kvapka dažďa na kapucne oboch ľudí, ktorý predstavovali jediný život v okolí, mladý chlapec v červenej bunde pustil z rúk drievko a opekajúci sa králik dopadlo do vyhasnutého ohňa, z ktorého po prívale malej spŕšky dažďa ostali len tmavé uhlíky. Nebo bolo zatiahnuté a atmosféra zla sa len zhusťovala. Našťastie bolo vidno, aj keď bolo všade tmavo. Znova sa ozval blesk, a vtedy sa to prihodilo. Madara, ak pohliadol do tváre chlapca, ktorá sa naozaj v divnom uhle otočila k nemu, musel sa zdesiť. Hľadel do tváre bábiky. Pre spresnenie, Sasoriho technika živých bábok, ale teraz mnoho hororovejšia. Bábike, ktorá bola poskladaná amatérom tiekla z očí krv, a naozaj vyzerala desivo. Tak ako mohla odpovedať, ak to bol len bábka, ktorá mala na tele prilepené nespočetné množstvo výbušných papierikov, ktoré pri zahliadnutí Kaemonom explodovali...

...Údolím sa ozval masívny výbuch, keď bábku totálne roztrhalo na kúsky, a spolu s ním aj Madaru. Nebol to však až tak extrémny výbuch, aby ho zabil, predsa len sa jednalo o Elitného Shinobiho, ktorý musel nejako spozorovať divný uhol otočenia hlavy a samozrejme, jednalo sa o mocného Shinobiho, ktorého nezabije pár lístkov. Napriek tomu celú čistinku zavalil dym, do ktorého z neďalekého ostrova lesov vletela tmavá postava v kapucni z obrovskou kosou na chrbte, približujúc sa k Madarovi. To však v hustom dyme nemohol vidieť, a ani počuť, keďže postava sa pohybovala extrémne rýchlo a potichu. Kde je teraz?
Približná predstava pohybu bábiky xD:

Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sho Rin Sun 17 Mar - 12:02

Když mi osoba neodpověděla, tušil jsem že zde něco nehraje. Rozhodl jsem se použít Kawarimi, kdyby se něco špatného událo, a však k použití kawarimi bylo nutné složit pečetě, a tak jsem své dvě ruce, které se nepatrně k sobě přibližovaly, položil si na kolena. V momentě když se na mne osoba podívala, jsem zpozoroval že se nejedná o člověka, nýbrž o loutku. Chvíli poté jsem zahlédl nespočet výbušných lístku na loutce, které okamžitě vybouchly. Abych zmírnil následky výbuchu na mne. Odskočil jsem, ještě před tím než vybouchly, dozadu skládajíc pečetě. V momenté vybuchu se na mém místě objevila kláda a já se ocitl o kousek dál na stromě. Exploze byla a však tak veliká, že i má momentální vzdálenost od loutky nestačila. Udělal jsem dvojté salto dozadu, v doměnce že se mi explozi podaří vyhnout. Exploze mne však zasáhla, ale neměla tak katastrofální účinky jaké jsem předpokládal. Z exploze zbyl již jen kouř vznášejíci se kolem krajiny.
Začala hrát hudba.


Pravou rukou jsem si přidržel mou levou, která byla zjevně trochu raněna. Najednou , i když jsem nebyl senzibil, jsem zacítil nějakou chakru. Usoudil jsem že to musí být chakra toho loutkáře. Protože jsem však nebyl senzibil, nemohl jsem určit přesnou jeho polohu. Ve výhledu mě ještě docela omezoval kouř. V hlavě jsem poskládl strategií podle které jsem měl v plánu jednat. "Není pochyb...je to má osoba." Pomyslel jsem si, skládajíc pečetě. "Sekiyu Dojō." Pronesl jsem docela zvučným tonem.
V okolí o průměru dvaceti metrů se země změnila na ropu. Ohlédl jsem se slyšejíc za sebou nějaký šelest. Rychle jsem poskládal další pečetě. "Shunshin no Jutsu." Řekl jsem a objevil se cca 12 metrů dál od místa kde jsem před chvíli přebýval. Tohle vše jsem se chystal zakončit mym "triumfem". Složil jsem náležitou pečet a ropná půda celá vzplála. Následně jsem se rozhodl využít zmatek, který právě nastal, a schovat se za nedaleký strom.
Tohle vše se však neudálo najednou, a tak jsem nemohl mít jistotu, že loutkař vplál spolu s ropnou půdou.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Nukenin Sun 17 Mar - 12:42

~Misia Kumogakure no satto: Madara Kaemon~

Vďaka prudkému dažďu ktorý sa strhol, a tiež vďaka zapálenej pôde, ktorá behom chvíľky zmenila svoju podstatu na Kekei Genkai klanu Kaemon ropu, dym začal pomaly ustupovať a rednúť. Kumský Shinobi si však musel všimnúť v dyme ale niečo zvláštne. AJ keď do vnútra niečo vbehlo, vonku sa nič nedostalo, a predsa, v ohni nič nehorelo. Atmosféra bola strhujúca, aj vďaka výbuchu a boju, okamžite všetko stíchlo a jediný zvuk patril dažďu dopadajúci na zem, a pukotajúci oheň, ktorý podpálil ropné ložisko. Ale v tom sa niečo stalo.. Dym úplne ustúpil a odhalil horiacu čistinku. Udrel blesk, ktorý ožiaril celý priestor a Madarovi mohol padnúť zrak na nezvyčajný úkaz v ohni...

...Uprostred ohňa sa niečo nachádzalo. Bolo to malé, malé dievčatko odeté v červenom plátne, úplne bosé, havranie dlhé vlasy zakrývali jej tvár, a jediný jej vzlyk dával najavo, že sa jedná o naozaj živé stvorenie. Plakalo. Plakalo uprostred ohňa, akoby ju ani nepálil. Naozaj divné. Keď sa Madara pokúsil priblížiť k dievčatku, malo najviac 8 až 9 rokov, možno aj menej, alebo sa pokúsil uhasiť ohne, dievčatko skríklo, napriek ohňu sa k nemu rozbehlo a tesne pred ním sa rozplynulo.
„Nemal by si poľavovať v obrane, kvôli malému dievčatku..“ Ozvalo sa za Madarom, keď k nemu priskočila zozadu do tmavého plášťa a kapucni odetá vysoká postava z obrovskou červenou kosou položenou na chrbte, avšak vôbec neútočiac. Pach krvi vychádzal spod kapucne, a tiež pomaly kvapkajúca červená tekutina, tomu len dala za pravdu. Čo sa to do prdele dialo? Pretože vtedy Madara pocítil, napriek polohe situovanej za stromom, niečo lepkavé pri jeho nohách. Pri pohľade na zem sa zhrozil, keď zahliadol ako sa krv, stekajúca z úst maskovaného Shinobiho tvaruje pod Madarovími nohami do kaluže, z ktorej sa nedalo dostať.
Dievčatko xD:

~Malé upozornenie. Schopnosti a techniky Shinobiho boli dopredu spísané Raikagemu, tak isto aj príbeh, ktorý nabúrava systém Kumogakure no sato^^~
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Sun 17 Mar - 17:52

"Co kecáš, kdybych byla surová vypadalo by to jinak." Ohradila jsem se a ušklíbla se.
To co řekl mě překvapilo...vážně mě to překvapilo.
Člověk by to do něj neřekl, že je schopný něco takového říct. Zaraženě koukala na nebe a když mě kousl do ucha probrala jsem se z toho záseku.
Lehce jsem sebou cukla a zjistila, že se tu objevila další chakra.
"Změníme místo." Zmizela jsem ze země a objevila se nad ním. Škodolibě jsem se ušklíbla a vydala se pryč, cestou jsem přemýšlela nad tím kdo vlastně je.
-přesun-


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Sun 17 Mar - 18:26

Nic jsem kolem sebe nevnímal, jen jí.
"Opravdu? To jde ještě víc?" Zasmál jsem se a když se pomalu zvedala, zvedal jsem se s ní. Toto místo se mi docela zamlouvalo, ale hlavní slovo měla vždy žena...vždycky -_-'. Otočil jsem se tedy směrem k ní a odešel. Cestou jsem si říkal kdo vlastně jsem...Nikdy jsem se takto nechoval, znal jsem jen zabíjení, každá kdo se mi snažil proniknout do srdce, tak toho jsem zabil včetně své matky, otce a sourozenců, byla to pro mě samozřejmnost a neohlížel jsem se na to jestli budu sám nebo ne....Ale kdybych teď nebo kdykoliv jindy měl asi přijít o ní, tak bych to asi neunesl, byl to zvláštní pocit a až neuvěřitelná změna v mém chování, ale obávám se že pouze v její přítomnosti.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sho Rin Sun 17 Mar - 18:56

Když se loutka rozplynula, povzdechl jsem si. Chtělo to vymyslet nějaký lepší plán. Plán v kterém bych byl schopen přesně zanalizovat schopnosti nepřítele a efektivně proti nim zakročit. Na pohled krve, formujíci se do malé louže pode mnou, jsem se ušklíbl. O schopnostech nepřítele jsem netušil vůbec nic, což mě děsilo. Neotálel jsem však. A když jsem zjistil že louže pode mnou je lepkává a efektivně mě drží, rozvázal jsem si tkaničky u bot a vyskočil dozadu na strom. Bylo mi celkem ukradené že ted budu chodit bosky, protože podstatné bylo že nyní jsem měl opět volný pohyb.
"Nebojte se, nehodlám mít hlavu v oblacích." Pronesl jsem k záhadné osobě. Jakmile jsem to domluvil, svůj plášt jsem ze sebe i s kápi strhl. Nyní nepřítel mohl zahlédnout dvou ruční katanu, uvázanou kolem mého pasu a pár vybušných lístku. "Ze všeho nejdřív... musím zjistit jaké má schopnosti." Pomyslel jsem, a pak vytasil katanu. Levou rukou jsem hodil po nepříteli kunai s kouřovou bombou, který jsem měl v malé brašničce za zády. Neměl jsem jistotu jestli záhadná osoba taktéž není loutka, a tak jsem to právě hodlal zjistit. Menší rozruch způsobený kouřovou bombou jsem využil, abych uskočil do zadu na další větev stromu. Poté jsem katanu zabodl do stromu, sáhl pro dva shurikeny a hodil je směrem kde se ještě před chvílí vyskytovala záhadná osoba. "Sōshuriken no Jutsu." Pronesl jsem, když jsem hodil shurikeny po nepříteli. Shurikeny byly spojené ocelovým lankem s mým zápěstím, a však tohle si osoba s kosou nemohla všimnout, protože se momentálně nacházela v kouří, způsobeném mou kouřovou bombou. Tohle vše se narozdil od mého předchozího útoku stalo ve velmi krátkem čase, takže jsem doufal v úspěch mého plánu, který se začal momentálně rozvíjet.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 3 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru