Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skalní hranice Země Blesku

+2
Mukotushi Ururu
Ayame Takahashi
6 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 20 May - 18:54

First topic message reminder :

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Chramova_stena

Hranice Země Blesku. V skalách se nachází jen několik průchodů, kudy je možné dostat se na druhou stranu.
Vetšinou zde nikdo nežije, ale je možné potkat jednoho nebo dva osamělé poustevníky

Přes hranice je nemožné proniknout přímo do Kumogakure, leč je to osamocené místo, chodí sem obcházet hlídky, aby nevznikali nepokoje.




Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Fri 12 Oct - 14:28, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down


Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 18:37

S prokoulenýma očima jsem hlasitě vzdychnul a když si lehla, opět jsem otočil hlavu na ní.
"Takže ano, nebo ne?" Opět jsem nadzvednul obočí. Já nebyl ten typ co si něco dokázal přeložit když jim to někdo řekl až tak moc obloukem. To když řekla že jsem nervák mě v duchu trošku probodlo, ale co, byla to pravda, proto jsem na to nijak nereagoval.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 18:43

"Ježiš, co s tebou dneska je?"
Koukla jsme se na něj s podivným pohledem a pak se koukla zase na nebe.
Mlčela jsem a přemýšlela co mu je, že by ho až tak vzala smrt té holky?
Hmh, byla to jedna z těch jeho ne? Lehce jsem se ušklíbla.
"Asi jo..." Přejela jsem očima oblohu a abych se vyhnula tomu že by měl kecy na "asi" jsem svou odpověď opravila. "Jo."
Nějak jsem to ale nebrala vážně, protože byl fakt nějaký mimo.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 18:51

Pokrčil jsem rameny. Ani já jsem nevěděl co to semnou dneska je, prostě jsem nějak pozměnil své nálady. Když pak řekla "jo" jen jsem přivřel oči a na pár minut jsem nic neříkal a hlavu jsem odklonil k západu slunce. Vytahoval jsem z kapsy nějakou krabičku. Měl jsem stále svůj pohled upřený na západ a na ní jsem se momentálně nepodíval. Kouknul jsem se na konec na krabičku a po chvilce na ní, opět nějak neutrálně. Hodil jsem jí tu krabičku ve které byl prstýnek.
"Omlouvám se, nejsem nějaký romantik..." Řekl jsem tak letmo a pokrčil jsem si v leže levou nohu a ruce jsem si dal za hlavu a díval jsem se do nebe. Mohla si všimnout na pár vteřin že se můj neutrální výraz změnil na skutečně spokojený. Já totiž spokojenost vždy jen hrál, ale toto byl jak blesk z čistého nebe, ani nevím proč, prostě mě to napadlo, tak jsem to řek rovnou.
"Vím že si myslíš že si dělám legraci, ale myslel jsem to vážně...." Kouknul jsem se na ní opět neutrálně, protože jsem nějak tušil že ona to vážně nebrala. Možná jsem byl nějaký mimo, já to taky cítil, protože toto bych nikdy neudělal.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 19:00

Znova jsem se posadila abych na něj viděla jestli mu fakt není blbě xD.
Chytla jsem krabičku ve vzduchu a nadzvedla obočí, otevřela jsem jí a potichu se zasmála.
"No nekecej." Prohlížela jsem si prstýnek a pak se zvedla.
Došla jsem k němu a s pochybným výrazem mu sáhla na čelo jestli se vážně nepřehřál.
"Fajn, věřím ti."
Lehce jsem se ušklíbla a prohlídla si prstýnek který jsem už měla na prsteníčku.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 19:08

Když mi šáhla na čelo, jsem si hlasitě vzdychnul a jen trošku prokoulil očima. Pak jsem si sednul s pokrčenou levou nohou a tou pravou nataženou. Opřel jsem si hlavu o levou nohu rukou a koukal jsem se na to jak na prstýnek reagovala. Asi by jste to do mě nikdo neřekli, ale tento nebyl ukradenej xD!
"To je dobře, měla by jsi mi věřit." Škubnul jsem obočím a koutkem nahoru. Byla ode mě docela daleko, teda nebyla ale já jsem na ní nedošáhnul a fakt se mi nechtělo zvedat. Natáhl jsem ruce na ní, aby viděla že na ní nedošáhnul a pak jsem se kouknul na západ, který pomalu končil. Rukou jsem udělal takové gesto aby přišla blíž a já jsem na ní dosáhnul.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 19:14

Strčila jsem prázdnou krabičku do kapsy a sedla si vedle něj.
"A co tak najednou?"
Musela jsem si do něj trochu rýpnout. Když k tomu byla příležitost tak proč toho nevyužít.
Zadívala jsem se na západ slunce a hrála si s tím prstýnek, aspoň jsem se teď při nudě mohla nějak zabavit.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 19:19

"Řekl jsem že tě musím nějak potrestat...Nechtělo se mi zvedat." Teď jsem si naopak rýpnul zase já, samozřejmě že jsem to tak nemyslel. Když si ke mě sedla, už jsem na ní konečně došáhnul. Chytnul jsem jí kolem pasu a přitáhnul jsem si jí blíž k sobě.
"Docela mě udivilo že jsi řekla ano, ale nijak toho nelituju, jsi totiž jiná než ostatní ženy." Opřel jsem si hlavu o její rameno a díval jsem se na končící západ slunce.
"Řekni číslo od jedničky do dvanáctky." Mrknul jsem na ní a čekal až nějaké řekne.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 19:31

"Jasně, jasně."
Prohodila jsem s úsměvem a sledovala jak se slunce ztrácí.
"Jiná?" Lehce jsme se ušklíbla.
Nebyla jsme jiná, byla jsem divná xD...ale což.
Když po mě chtěl číslo zamyšleně jsem chvíli mlčela a pak se pousmála.
"Šest."

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 19:36

Pousmál jsem se kývnul.
"Jo, neumřela jsi mi a jsi snad ten nejbrutálnější člověk co znám." Zakřenil jsem se. Když řekla šestku, usmál jsem se.
"Dobře, mě je 19...Tobě taky, takže 19+6=25....Z toho vyplývá 25.6, to není špatný datum." Usmál jsem se do široka a pomalu jsem na jejím rameni zavíral oči, ale stále jsem je nezavřel úplně.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 19:43

"Tseh co kecáš, já nejsem brutální."
Ohradila jsem se proti tomu a ušklíbla se.
"Heh tak to jsem měla říct tři."
Prohodila jsem, původně jsem chtěla říct jedna ale rozhodla jsem se pro zlatou střední možnost.
"Moc se mi do vesnice nechce."
Lehce jsem se zamračila, možná to bylo tím, že pokud by se něco zvrtlo...nechtěla bych stát proti Raitonu. Dopadla bych hodně zle.
Pošlu tam klon.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 19:50

"Já, kde jsi na to přišla?" Usmál jsem se nevině a protřel jsem si oči. Mě se tam taky nechtělo, mě se dnes skoro nic nechtělo dělat. Na konec jsem si ale stoupnul a vyvolal jsem klona, který šel do okolí hlídat, kdyby se něco zvrtlo.
"Mě se taky nechce." Protáhnul jsem se a lehnul jsem si. Byl jsem ale sakra unavenej, já už několik dní nespal. Jednu ruku jsem si dal pod hlavu a tu druhou jsem dal 90° kolmo od mého těla a zavřel jsem oči, ale stále jsem byl při vědomí...zatím.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 20:05

Mlčela jsem a už to nekomentovala, když si lehl ještě chvíli jsme sledovala vzdálenou vesnici a nakonec si lehla vedle něj a jeho ruku použila jako polštář.
"Klony to zařídí za nás, vyjde no nastejno." Rozhodla jsem, já jsem tu hodlala jen odpočívat po tom boji i když pro mě to bylo jako rozcvička.
Přivřela jsem oči a cvrnkla mu do čela.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 20:11

Pomalu jsem začínal usínat, než mi cvrnkla do čela, otočil jsem hlavu ní a usmál jsem se.
"Já nespím, jen odpočívám." Zakřenil jsem se.
Na ruce co ležela, tedy na pravé, tak tu jsem ohnul v loktu a položil jsem si jí kolem jejího pasu. Na konec jsem jí k sobě ale přitáhnul úplně a políbil na čelo...Jak jsem řekl, mohl jsem mít zavřené oči, ale jen jsem odpočíval. Věděl jsem že jí Raiton škodí a tady v Kumo se množil velkou rychlostí, proto jsem dával pozor.
Asi po 10 minutách jsem oči opět otevřel a a hlavu jsem přesunul na ní. Jen jsem se na ní díval, nic jiného jsem teď nepotřeboval.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 20:20

"Jasně, jasně." Zasmála jsme se a přitiskla se k němu.
Zavřela jsem oči a hlavou se mi honili totální blbosti, ostatně jako vždy...teda většinou.
Po chvíli jsem ale na sobě ucítila pohled a koukla se na něj.
"Nech toho." Nadzvedla jsem lehce výhružně obočí.
"Zírej si na někoho jiného."
Ušklíbla jsem se a vyplázla na něj jazyk.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 20:26

Zhluboka jsem se nadechnul a pomaleji vydechnul.
"Proč? Budu se na tebe dívat pořád, tak si zvykej." Usmál jsem se do široka.
"Nikdo jiný tu není." Zakřenil jsem se a vypláznul jsem na ní jazyk. I při tom všem jsem se stále soustředil i na klon. Ani nevím proč, já nikdy takovýto nebyl, ona mě měnila neuvěřitelným způsobem, teda v nějakých částích. Na ní jsem neuměl být nějak extra naštvaný a to mě docela dost dostávalo.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 20:35

"Pff to mě teda čeká pěkná budoucnost." Zakřenila jsem se a naoko protočila očima.
"A to jsem tě plánovala při nejbližší příležitosti svázat, zabít a tvojí mrtvolu hodit do propasti." Ušklíbla jsme se když jsem si vzpomněla na první setkání a na to jak strašně prudil.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 20:40

"Hmm....To si piš, semnou si ještě užiješ." Zasmál jsem se a kouknul jsem se jen tak letmo na nebe. Když řekla další větu, trošku jsem nafouknul tváře.
"Čhe...Udělala by jsi osudovou chybu. Já měl zase v plánu tě zabít při milování...Ale jak jsem řekl, jsi jiná." Usmál jsem se do široka a přivřenýma očima a pak jsem je opět otevřel.
"Hele...Jsme v Kumo a tady mají Raiton, nechci tu bojovat, takže opravdu musíme být hodně opatrní a hlavně nenápadní, nechci nic riskovat." Mile jsem se na ní usmál a naklonil hlavu na stranu a díval jsem se s menším úsměvem na ní.
"Proč mě tak měníš? Já zabil dokonce své rodiče, ale tebe, nevím....nedokázal bych to." Zatvářil jsem se na ní o něco vážněji. Bylo to opravdu zvláštní. Já zabil své rodiče, sourozence a vlastně jsem tak vyvraždil i klan, ale neměl jsem na to abych zabil jí, byl to zvláštní pocit.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 20:53

"To jsem na to teda zvědavá." Prohodila jsem pobaveně a po jeho další větě se jen ušklíbla.
"Chtěli jsme se zabít navzájem, jak romantické." Letmo jsem se na něj koukla.
"Kdyby tu došlo na boj s největší pravděpodobností bych si to odnesla." Poznamenala jsem hořce, no aspoň jsem si do dokázala přiznat a nehrnula se do všeho bez přemýšlení.
"Hmmh, kdo ví. Ale nedělám to úmyslně." Nevinně jsem zamrkala a krátce ho políbila.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 21:00

Zakřenil jsem se.
"No ohromě..." Zasmál jsem se při zmínce o romantice a utřel jsme si virtuální slzy od smíchu.
"Naopak..." Usmál jsem se tentokrát už jemněji když zmínila že by to odnesla ona. Jak jsem řekl, já bych jí nemohl nějak schválně ublížit, dokonce ani v Ragykyou jsem jí nebyl schopný zabít.
"Je to z mého pohledu dost fascinující, nikdy jsem to nezažil, je to opravdu zvláštní." Zasmál jsem a své čelo jsem přiložil k jejímu a zekřenil jsem se.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 21:11

"Tak uvidíme, třeba tě někdy vytočím tak že to půjde samo." Zamrkala jsem škodolibě.
Vlastně bych se asi měla naučit co je to strach, takhle na to jednou doplatím.
Víc jsme se k němu přitiskla aby mi bylo teplo i když zas taková zima nebyla a spokojeně přivřela oči.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 21:18

"Třeba." Usmál jsem se a mrknul. Když se víc přimáčkla, mohl jsem svou ruku okolo ní víc "obmotat". Jakmile přivřela oči, taky jsem je přivřel, ale měl jsem ten pech že se mi už spát nechtělo, pouze odpočívat.
"Jestli chceš tak klidně spi, co já vím tak jsi taky dlouho nespala." Díval jsem se se spokojeným výrazem v obličeji do nebe a dával pozor na všechno co se kolem hejblo.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Mon 4 Mar - 21:25

"Um"
Nechtěla jsem spát a nechat ho vzhůru, myslela jsem, že si jen na chvíli odpočinu.
Jenže únava mě dostihla, takže jsem nakonec spokojeně usnula.
Pravda byla, že jsem nerada spala venku protože venku je člověk vlastně nechráněný ale dneska jsem usnula s klidem.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Mar - 21:30

Když usnula, jen jsem se jemně pousmál. Můj klon k nám na chvilku přiskočil, sundal si svou bundu a hodil mi jí a zase šel kontrolovat okolí. Levou rukou na které mi neležel jsem jí mikinou přikryl a pak jsem se začal dívat na hvězdy.
Jsi opravdu velmi zvláštní člověk. Pomyslel jsem si s úsměvem a kouknul jsem se letmo jak spí, při čemž jsem se pousmál. Svou hlavu bradu jsem lehce položil do jejich vlasů a měl jsem pootevřené oči.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Guest Wed 6 Mar - 7:37

Probudila jsme se díky sluníčku který mi svítilo do tváře.
Pitomý sluníčko. Zamračila jsme se a dlaní si zakryla oči abych je mohla vůbec otevřít.
Dostat hned dávku světla do očí jsem nechtěla.
Chvíli jsem koukala do své dlaně a pak jí dala pryč, s přimhouřenýma očima jsem se opatrně posadila abych ho nevzbudila a protáhla se.
Zamyšleně jsem sledovala vesnici a zkontrolovala chakry, jedna zmizela.
Tak už odcházejí pryč nebo zpět do vesnice.
Pousmála jsem se.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed 6 Mar - 13:46

Ani jsem to nečekal, ale já jsem usnul! Můj klon tam ale někde stále byl a dával pozor, i když taky pomalu usínal. Když mi ale sluníčko zasvátilo do obličeje, naštval jsem se, takto hnusný probuzení jsem fakt nechtěl. Levou rukou jsem hmátnul po kapuci na které jsem ležel a přetáhnul jsem jí přes hlavu, aby mi to nesvítilo do obličeje. Byla pravda že bylo opravdu nádherně, ale já toto moc nemusel...Můj problém byl tenm že když už mě jednou něco vzbudí, už neusnu.
Pomalu jsem si začal dávat kapusi pryž z hlavy a kouknul jsem se zašklebeně na nebe, protože mi do obličeje stále svítilo. Kdybych se nešklebil, asi by mě to zatracený světlo oslepilo! Všimnul jsme si Seiny že už je vzhůru, tak jsem se pořádně prozáhnul a sednul jsem si do tureckého sedu a prohrabal jsem si vlasy. Nestačilo ani žádné umění a měl jsem je zase špičáté jako vždy, teda nepočítám koupání. Zívnul jsem, prokřupal prsty a hlasitě jsem vydechnul.
"Brý ránko!" Zakřenil jsem se na ní.
"Příště chci spát na postely, asi se nezvednu." Zahekal jsem si když jsem měl zádama pohnout na nějakou stranu. Na konec jsem se na to ale vykašlal a pořádně jsem si je prolupal, mylsle jsem že v tu dobu chcípnu.
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Skalní hranice Země Blesku - Stránka 2 Empty Re: Skalní hranice Země Blesku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru