Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero

3 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Jazero

Příspěvek pro Anonymní Fri 22 Apr - 21:49

First topic message reminder :

Jazero                    - Stránka 3 Moonlight_Lake

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 18:10

Reina Kana napsal:"Jo to znám, chodili jsme spolu na akademii v čajové a byli jsme ... no pár chodili jsme spolu tuším dva tři roky? Pak jsem chtěla odejít, tak jsem se rozešli. Přísahám ti ale, že mezi náma nic nebylo .... " zadívám se mu do očí

"Já Ti věřím...co bylo,bylo...já taky měl pár holek..." usměju se a podrbu prcka za uchem.
"Takže bývalý...ale měl se k Tobě..." zazubím se a podívám se na Rei.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 18:16

"No .... asi si myslí, že to spolu dáme zase dohromady. Smůla." políbím ho na čelo
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 18:20

Reina Kana napsal:"No .... asi si myslí, že to spolu dáme zase dohromady. Smůla." políbím ho na čelo

"Mno...budu si na něj dávat pozor..." přimhouřím oči a a políbím Rei na rty..a nastává dlouhá série výměn polibku.
"To jsem na něj zvědavý....třeba ho zas Akatsuki půjde zabít.." usměji se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 18:22

"Věřím tomu že nás nezklame, znám ho bere všechno zodpovědně, teda aspoň myslím.Vím že mě nezradí jako Ichigo" a znovu ho líbám
"Jestli tě bude bolet noha řekni sednu si na klácu." usměju se na něj
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 18:26

Reina Kana napsal:"Věřím tomu že nás nezklame, znám ho bere všechno zodpovědně, teda aspoň myslím.Vím že mě nezradí jako Ichigo" a znovu ho líbám
"Jestli tě bude bolet noha řekni sednu si na klácu." usměju se na něj

"Mno čas ukáže...a někomu moc věřit....jak dlouho si ho neviděla...hmmm...takže čekej nečekané.. usměju se.
"V pohodě,vydržím."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 18:31

"Věřím předevšám tobě." líbám ho jak nejlépe dokážu a vkládám do toho svou lásku k němu, abych mu dokázala jak moc mi na něm záleží
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 19:45

Reina Kana napsal:"Věřím předevšám tobě." líbám ho jak nejlépe dokážu a vkládám do toho svou lásku k němu, abych mu dokázala jak moc mi na něm záleží

"Důvěra pěkná věc" pousměji se a odolávám náporu rozvášněné Reiny....Neříkám,že je to špatné..naopak...a proto se snažím i já...dávám do toho vše...včetně zvýšené teploty mého těla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 19:52

odtáhnu se od něj, "Kdy jsme naposledy byli takhle spolu venku?" usměju se na něj
"Mám bláznivej nápad, co se jít vykoupat?" hodím hlavou k jezeru
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 19:55

Reina Kana napsal:odtáhnu se od něj, "Kdy jsme naposledy byli takhle spolu venku?" usměju se na něj
"Mám bláznivej nápad, co se jít vykoupat?" hodím hlavou k jezeru

"Naposledy..venku...hmmm..asi na hřbitově v Konoze..ale to se asi moc počítat nedá.." zakřením se..."Koupat..není problém jdu první nebo chceš jít první Ty?" usměju se a svlékám si tričko...které položím vedle klády na které sedíme..Prcek se okamžitě usídlil na tričku a natáhl se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 19:58

"Co takhle spolu?" ušklíbnu se a sundám si plášť, potom i sukni a kozačky, korzet si nechám protože bych ho pak nenavlíkla Razz a vezmu Shoa za ruku "Připraven?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 20:00

Reina Kana napsal:"Co takhle spolu?" ušklíbnu se a sundám si plášť, potom i sukni a kozačky, korzet si nechám protože bych ho pak nenavlíkla Razz a vezmu Shoa za ruku "Připraven?"

"Ještě počkat" sundám si boty,ponožky a nakonec se dostanu i z kalhot...vše uložím a vstanu.
"Tak jsem připraven..." hrdě pronesu oblečen jen do trenek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 20:07

"Bezva." /přesun voda/
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 20:10

Reina Kana napsal:"Bezva." /přesun voda/
Tak jsme tedy ruku v ruce..vstoupili do vody...již v ní jsme po kolena..."Tak trošku prevence proti infarktu" vložím ruce do vody a stříkám na své tělo vodu...."Uááá studí" poskakuju ve vodě...
"Tak jak...vletíme tam naráz nebo půjdem krůček po krůčku?" zeptám se s radostí vepsanou v tváři.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 20:16

"Upřímně, .... naráz." usměju se " na tři." a začnu odpočítávat "jedna.....jedna a půl.......jedna a třištvrtě...."
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 20:26

Reina Kana napsal:"Upřímně, .... naráz." usměju se " na tři." a začnu odpočítávat "jedna.....jedna a půl.......jedna a třištvrtě...."

"Já,už to dlouho nevydržím..." řeknu a šlapu ve vodě...
"Tak a já to rozseknu" popadnu Rei do náruče a rozeběhnu se do jezera...voda cáká,už jsem téměř po pás...a hop a oba jsme pod vodou....naše hlavy se vynoří....a koukáme na sebe.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 20:30

"To nebylo na tři." urovnám vám si mokré vlasy z obličeje a mírně se otřesu pod studenou vodou
"Bože a čí to byl nápad jít do tý ledárny." a doplavu těsně k němu kde ho obejmu, protože z něj sálá teplo a pak se lehce dotknu svými rty těch jeho
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 20:34

Reina Kana napsal:"To nebylo na tři." urovnám vám si mokré vlasy z obličeje a mírně se otřesu pod studenou vodou
"Bože a čí to byl nápad jít do tý ledárny." a doplavu těsně k němu kde ho obejmu, protože z něj sálá teplo a pak se lehce dotknu svými rty těch jeho

"Znáš mě krásko jsem netrpělivý..." a vydám se naproti jejím rtům...chvilka líbání..
"Mno voda...není teplá..ale počkej chvilinku" udělám na jedné ruce pečeť a položím ruku na hladinu....zahřívám vodu kolem nás na příjemnou teplotu jako v létě u moře.
"Táák..jaký jsem" hrdě vztyčím bradu a usmívám se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 20:37

"úžasný" usměju se na něj a začnu ho opět líbat, toho se nikdy nenabažím a nikdy mě to neomrzí zahedu rukama do jeho mokrch vlasů a mírně je cuchám
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 20:43

Reina Kana napsal:"úžasný" usměju se na něj a začnu ho opět líbat, toho se nikdy nenabažím a nikdy mě to neomrzí zahedu rukama do jeho mokrch vlasů a mírně je cuchám

"A Ty jsi neméně úžasná..." a s láskou se připojuji k líbání...mé ruce pod vodou ji uchopí za boky a hladí,laskají.
"Jo je to paráda...správná teplota vody..krásná žena po boku a navíc snoubenka" dal jsem důraz na slovo snoubenka a usmál jsem se.Poté jsem si nemohl pomoci,mé ruce se přemístili na její zadeček a mírným tahem jsem k sobě Rei přitiskl "Nikdy se Tě nenabažím.." a vtisknul jsem ji takový polibek,že by pod ním i skála roztála.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 20:49

"Tobě se hodně líbí slovo snoubenka, že?" opětuju en polibek pod kterým by roztála i skála a já se taky pod ním roztavuju i já mu položím ruce jemně na jeho pevný zadeček a vnímám jeho tlukot srdce
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 20:53

Reina Kana napsal:"Tobě se hodně líbí slovo snoubenka, že?" opětuju en polibek pod kterým by roztála i skála a já se taky pod ním roztavuju i já mu položím ruce jemně na jeho pevný zadeček a vnímám jeho tlukot srdce

"Líbí a víš proč?Protože jsi ta snoubenka Ty" v očích se mi roztančí plamínky a mou milou zaplavím proudem polibků.
Mé ručky jemně stisknou její zadeček...masírují jej..hladí..a nemůžou se jej nabažit...
Můj tep se zrychlil a teplota vody i těla mého se zvýšila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 20:59

"Aby jsme se tu neuvařili , zlato moje." usměju se a i já ho zalévá proudem polibků u posledního finálho pootevřu rty a už špička jazyka se dožaduje návštěvy u Shoova.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 21:01

Reina Kana napsal:"Aby jsme se tu neuvařili , zlato moje." usměju se a i já ho zalévá proudem polibků u posledního finálho pootevřu rty a už špička jazyka se dožaduje návštěvy u Shoova.

"Neboj mám to zatím pod kontrolou" usměji se a líbám Rei...a její jazýček se doprošuje návštěvy...tak tedy svolím a vypustím i svého kamaráda jazýčka a naše jazyky si právě vyměňují přátelské pozdravy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 1 May - 21:07

pozvednu své ruce víš na jeho bedra a pak je dostanu zase zpět mezi nás dva a položím mu jednu ruku na krku a druhou na rameno a nechávám naše jazyky si hrát milosnou hru
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 May - 21:10

Reina Kana napsal:pozvednu své ruce víš na jeho bedra a pak je dostanu zase zpět mezi nás dva a položím mu jednu ruku na krku a druhou na rameno a nechávám naše jazyky si hrát milosnou hru

Mé ruce na odpověď jejím také změní polohu...jedna se přesune na bedra a tam si hraje a jezdí jako splašená..druhá ručička se dostane výše na úroveň lopatek a tam pracuje stejně jako její kolegyně níže.
Naše jazyky se proplétají jako dva hadi při milostné hře...naše rty jsou k sobě téměř přilepeny..špičkami nosů se jemně dotýkáme...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jazero                    - Stránka 3 Empty Re: Jazero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru