Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero kryté lesem

+4
Noriko Kana
Akasuna no PiliKKa
Yoko Ayme
Nukenin
8 posters

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Nukenin Mon 4 Apr - 19:34

First topic message reminder :

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Jezero

Nad tímto jezerem se stále vznáší mlžný opar
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down


Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 31 Oct - 6:06

"Ne to je dobrý to nestálo za nic." řekla jsem a mávla rukou "Ztráta času." zkoušela jsem to zamaskovat sladkým úsměvem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Mon 31 Oct - 8:34

Ja som sa teda tiež nakoniec žiarivo usmial .
"Nóó tak ja to teda nechám tak a keď už si si dala teda tú námahu ma nájsť čo tam niekam zájsť ?"?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 1 Nov - 15:08

"Jako rande?" spozorněla jsem a podívala se na něj jako malá holka
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Tue 1 Nov - 15:16

"Ehm .... "
Ja som to zrovna tak teraz nemyslel no nechcel som to nejako teraz obkecávať a predsa len nič zlé sa predsa nemôže stať .
"Vlastne teda prečo nie ?"
Povedal som a usmial sa .
"Umm ale chcelo by to teda niekam kde nepríde niekto kto bude chcieť chytiť teba či mňa ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 1 Nov - 15:24

"To je ironie, Ty by se mnou na rande nikdy nešel přiznej si to jen na přátelskou schůzku jako by měla být tato." šťouchla jsem do něj a přitom na něj mrkla
"Co zajít do hostince?" navrhla jsem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Tue 1 Nov - 15:28

"Tak trocha si ma prekukla no ... ale to nevadí zabaviť sa dá aj tak ne ?
A tak to kľudne môže byť ... "
Nakoniec som ale dodal .
"No čo vyrazíme ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 1 Nov - 15:45

"Jistě." hvízdla jsem a za námi se objevil Dag trochu uraženýmím předešlým chováním ale čekala jsem až NAruto naskočí a letěli jsme do hostince /přesun/
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Tue 1 Nov - 15:47

Po tom ako som naskočil sme vyrazili .
(Presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Wed 2 Nov - 18:19

Běžel jsem po lesu už jsem nemohl spadl jsem na zem.Byl jsem unavený,ale pak jsem se zvedl.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 20:56

Jezero kryté lesem - Stránka 12 204-019
,, Tobi sa zjavil pri jazere, a spomínal na všetko čo tu pred niekoľkými rokmi zažil " Toto miesto vo mne vyvoláva hromadu spomienok, a to hlavne tie.... / Tobi začal spomínať na Uchiha klan / Uchiha klan je klan zo vzácnou krvou, nemala by sa zbytočne mrhať a prelievať... ,, Heh zasa som ironický " ,, Tobi sa postavil na jazero a sledoval mlhu, ktorá obklopovala celé okolie..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun 25 Dec - 21:02

Dostavil som sa na miesto, kde sa nachádzal Tobi.
"Zdravím, môj starý priateľu. Dopočul som sa od svojho zveda, že ma vyhľadávaš. Rozhodol som sa ťa prekvapiť a nájsť si naopak ja teba," prehovoril som s miernou dávkou sarkazmu, no chladne ako som to mal vo zvyku.
"Nejak som tušil, že ešte žiješ, ale úprimne som nečakal, že sa dáš do pohybu tak skoro a to akurát v čase, keď ja začnem plánovať spustenie piatej veľkej shinobi vojny. Čo mi k tomu môžeš povedať?"
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 21:11

,, Tobi sa ani nepohol a vôbec sa neotáčal " Takže ty musíš mať veľmi dobrých zvedov, keď si ma našiel tak rýchlo... je možné, že ťa vyhľadávam, ale nemusí to byť pravda... čo si myslíš ty Uchiha Madara? ,, Tobi sa až teraz prudko otočil a pozeral sa na stojaceho Shinobiho oproti nemu " Chceš mi povedať, že si tušil, že som nažive, nebuď smiešny Madara, keby si to tušil začal by si ma hľadať a nie len to.... už vôbec by si neupustil od plánu mesačného oka priateľu... No dosť z výčitkami, zamerajme sa nato čo je v tento moment dôležité... Hovoríš piata svetová vojna shinobi...? Dovoľ, aby som sa zasmial, myslíš si, že máš dostatok sily na to, aby si porazil aliancie, ktoré poslednou dobou vznikajú ako decká u ,, cigáňov "? Aby som ti povedal to čo chceš počuť a to čo som ti plánoval povedať keď ťa nájdem ti prezradím až keď mi odpovieš na otázku....? ,, Tobi sa postavil do veľmi vážneho postoju " Aké máš prostriedky nato, aby si uspel v tejto vojne, ktorú plánuješ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun 25 Dec - 21:16

"Celkom drzosť, počuť to od niekoho, kto je momentálne na nižšej úrovni než som ja. Narozdiel od teba ja neplánujem celosvetový konflikt ala "sám proti celému svetu", čo mi pripomína, keďže som starší ako ty a starší majú prednosť," so sharinganom v očiach som sa naňho uprene zahľadel, vpaľujúc mu pohľad do duše.
"Povedz mi jeden jediný dôvod, prečo by som ťa nemal na mieste zabiť a môžeš si byť istý, že by som toho schopný bol, vonkoncom poznám slabiny tvojej techniky a prekypujem jak dokonalou silou Uchiha klanu, tak samotného Rikudo Sennina," prehovoril som svojrázne, bez akéhokoľvek zaváhania v hlase.
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 21:31

,, Máš pravdu Madara, bol som dlhú dobu mimo a za ten čas som až príliš zoslabol nato, aby som sa ti teraz dokázal postaviť " ,, Tobi podišiel k veľmi tesnej blízkosti k Madarovi, tak, že sa ich oblečenia dotýkali " Začnime po poriadku... nie iba ty máš informácie, ja ich mám tak isto a viem o tom, že si dokázal vytvoriť presný klon Hashirama Senju pomocou jeho buniek do ktorého si zamiešal aj svoju podstatu bytia a existencie na tomto mizernom svete, ale ja dokážem bunky Senju Hashiramy rozmnožiť tak, že vytvorím armádu ničenia... avšak mi k tomu chýba ešte malý detail, ktorý možno ani nebude treba... Spomínaš si čo zahrňoval plán Tsuki no Me? Ja ti oživím pamäť... Odchyt všetkých 9 Bijuu démonov ku stvoreniu 10 ocasého démona menom Juubi, ktorý sa po ovládnutí premení pomocou nás na Genjutsu, ktoré vrhne nekonečný obraz Sharinganu na mesiac a vytvorí sa tak ultimátna a konečná ilúzia nad týmto svetom... Ak sa nemýlim tvoje plány okrem rozpútania vojny sú ovládnutie celého národa. Ak sa nad tým zamyslíš, tak to znamená to, že ak sa dokončí plán Mesačného oka tým pádom sa splní aj tvoj cieľ, ktorý sa snažíš previesť do skutočnosti... Prečo by si ma nemal zabiť? ,, Heh " iba preto, že ti dokážem poskytnúť bojovú silu, ktorá ti veľkým objemom pomôže pri tvojom pláne čím sa zároveň splní aj ten môj. Tak čo nato hovoríš Madara? ,, Tobi stále stál bez pohnutia pred Madarom a čakal čo mu odpovie na jeho otázku "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun 25 Dec - 21:42

"Rozhodne to neznie najhoršie," zamyslel som sa nad jeho ponukou.
"Tak teda dobre, ešte sa stretneme a vykonzultujeme podmienky nášho spojenectva. Som si viac než istý, že si ma nájdeš," než sa stačil nazdať, obrovskou rýchlosťou som sa začal vzďaľovať.
"Uvidíme sa," bolo posledné, čo som povedal, než som zmizol.

- PRESUN -
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 21:56

Takže uvidíme sa? Hmm... tak dobre Madara, keď príde ten čas vyhľadám ťa, ja idem teraz pracovať na zhromaždení mojich síl... ,, Tobi sa ešte raz obhliadol na veľké jazero, ktoré v ňom vyvolávalo veľa spomienok " To jazero kryje hustá mlha, odtiaľto nie je vidieť ani na krok...
Jezero kryté lesem - Stránka 12 205-007
PRESUN

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero kryté lesem - Stránka 12 Empty Re: Jezero kryté lesem

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru