Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

+4
Uzumaki Arashi
Kinshi
Tenshi Ochita
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:38

First topic message reminder :

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 King-Tong-Street-992x546
Příznačný název pro vesnici, která tak dlouho čekala na své stvoření..
Přes den to v ulicích vesnice ještě jde, ale v noci? Hemží se to tu podezřelými individui, věčně se krade, rvsčky jsou na denním pořádku a jen málokdy projdete bez nějakého incidentu. Zkrátka vesnice bývalých nukeninů...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sat 20 Jul - 17:48

Nadvihla som jedno obočie a uškrnula sa. Tak konečne prestaň pochybovať. Spoločne to dokážeme! Vyhlásila som plná odhodlania a Loky kývol hlavou. Konečne koniec nudy! No a čo? Nemusíš pre mňa niečo urobiť, aby som niečo urobila zas na oplátku ja pre teba. Je to otázka ľudskosti a ja bezcitná rozhodne nie som. Občas to tak nevyzeralo...Ale ja sama som veľmi dobre vedela, aká vlastne v skutočnosti som. Pfff, ále nehovór. Ako keby som nezažila nebezpečnejšie veci. Prevrátila som očami.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sat 20 Jul - 18:02

" No jak myslíš, je to tvoje volba. Ale moji smrt si bereš na svědomí ty. " Řekl jsem naprosto otevřeně a trochu i bezcitně. Byl jsem zkrátka stále takový, vyrůstal jsem v takovém prostředí a z mého starého já zbylo jen strašně málo. Kdybych se jednou dozvěděl kdo skutečně jsem, nevěděl bych jak se s tím vším vyrovnat, ale to se bude řešit až takováto chvíle přijde. " A co chceš jako teď dělat když ani nevíš přesný typ, jak dlouho už je aktivní, v jakém je přesném stavu, jak se jí zbavit a navíc jak to všechno udělat aniž by si nepoškodila mozek? " Trochu moc otázek jsem ji položil, ale musela si to uvědomit.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sat 20 Jul - 18:11

Tá jeho bezcitnosť mi už začala liezť krkom. Bola som na ňu síce zvyknutá, ale...Proste mu chcem pomôcť a on...No to je jedno. Nebudem to radšej riešiť.
Rokudo mal vlastne pravdu. O jeho pečati som nevedela zhola nič. To mi povieš ty, pokiaľ teda aspoň niečo vieš...Moja mamka by nám mohla tiež pomôcť, ale kto vie kde sa teraz fláka. Do takýchto vecí sa vyzná, aj keď sa nikdy na pečatenie nezameriavala. Povzdychla som si. Zrejme budem musieť poriadne potrápiť mozgové závity...
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sat 20 Jul - 18:31

" Uvědomuješ si vůbec, že sebemenší chyba může znamenat smrt? Já ti víc neřeknu, já si pamatuji jen chvíli kdy ji do mně dávali, ale nic o ní nevím. A pokud se tvoje matka v pečetících technikách nevyzná jako starý klan Uzumaki tak nám to bude k ničemu. Nedokázal jí zničit celou ani temný výr tohohle prokletého trojzubce jejímž vlastníkem jsem nyní já. " Ukázal jsem na trojzubec a pak jsem pokračoval. " Určitě je jen malá šance, že by se jí podařilo zbavit aniž bych nezemřel. " Najednou mně začala bolet hlava, čím více jsem mluvil o pečeti, tím více mě bolela hlava.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 21 Jul - 20:11

Ja nevravím o tom, že by ti ju odpečatila... To by som neurobila ani za svet. Moja matka nie je práve najspoľahlivejší človek. Mohla by nám dať nejaké informácie...Možno čo to o tom čude, aké máš ty, čosi vie. Pokrčila som ramenami.
Ách, sákra... Sadla som si na zem a povzdychla si. Bude s tým veľa práce...A hlavne, hodiny študovania zvitkov, ktoré máme doma...Bála som sa akurát toho, že nikde nie je ani zmienka o takej pečati...Že sa vlastne nič nedozvieme. Chrbtom som sa oprela o Lokyho a pohľad uprela na Rokuda. Nevyzeráš dobre...Choď si radšej odpočinúť, ja zatiaľ pôjdem domov a pokúsim sa niečo zistiť.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sun 21 Jul - 20:20

" Dobře, tak já tedy půjdu. Zatím. " Rozloučil jsem se a pochodoval jsem kamsi jinam jen ne domů, protože to slovo mně velmi mátlo. Procházel jsem tedy uličkami div mně někdo nepřepadl a přemýšlel nad svým životem. Po několika minutách jsem si nad tím přestál lámat hlavu a byl jsem to zase starý já jakého mně zde znají. (přesun)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Thu 25 Jul - 12:18

Maj sa. Kývla som mu rukou a spoločne s Lokym sme sa vybrali späť domov. Myšlienka, koľko tých zvitkov budem musieť prečítať, ma absolútne netešila, ale čo už.
Sľúbila som, že mu pomôžem. Tak to i splním. (presun)
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 3 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru