Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

+4
Uzumaki Arashi
Kinshi
Tenshi Ochita
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:38

First topic message reminder :

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 King-Tong-Street-992x546
Příznačný název pro vesnici, která tak dlouho čekala na své stvoření..
Přes den to v ulicích vesnice ještě jde, ale v noci? Hemží se to tu podezřelými individui, věčně se krade, rvsčky jsou na denním pořádku a jen málokdy projdete bez nějakého incidentu. Zkrátka vesnice bývalých nukeninů...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Thu 18 Jul - 14:17

Loky zlostne zavrčal, keď ho udrel do hrude a tým ho trochu odstrčil. Postavil sa vedľa mňa...Bol to silný vlk. Takýto útok by ho určite neodrovnal.
To, čo vravel...Mal pravdu. Povzdychla som si a kunai strčila späť do kapsičky. Ako keby som dostala rozum a zbavila sa chuti na mieste ho prizabiť. Jeho posledné veta ma prekvapila...Nechať sa, aby ho dievča zmlátilo? Myslím, že by to jeho povesti neprospelo, keďže každý by si z neho robil srandu...Že nevie poraziť jednu pubertiačku a nechal sa ňou zmlátiť.
Priblížila som sa k nemu a rukou ho potľapkala po pleci. Zas až taká zlá nie som. Pousmiala som sa. Loky sa tiež odrazu upokojil, vyzeral oveľa uvoľnenejšie.  
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Thu 18 Jul - 14:32

Celou dobu jsem byl připraven na nakládačku i za cenu, že by si mně pak každý dobíral. Bylo to čistě jen mé rozhodnutí, stále jsem měl lidské city. City ukryté hluboko v mém srdci, které stále držela na uzdě i poničená pečeť. Kvůli ní jsem se choval tak jak se chovám teď. Jen pár mých skutečných emocí občas propluje na povrch, ale značná část těch nejdůležitějších se ven nedostane. Zdali se někdy někomu podaří pečeť zlomit je jen otázku budoucnosti a možná i otázkou života a smrti Mukura. Co by se stalo kdyby byla pečeť prolomena. S tím jsem si nevěděl rady, matné vzpomínky na ukládání pečeti mi odkrylo tajemství, že ji v sobě opravdu mám, ale něco mi bránilo o ní mluvit. Ruce jsem nakonec vrátil do původní polohy, že jsem byl stále bezbranný. Na chvíli jsem měl pocit jako by se mi zvedala ruka na její hlavu abych ji projel přes vlasy. Jenže ruka se zastavila v polovině jako by zamrzla a začala se třást. Já jen zděšeně obrátil svoji dlaň a sledoval jsem co se to se mnou děje.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Michiko Thu 18 Jul - 15:12

Doskočila jsem na střechu svého oblíbeného baru a sedla si na kraj. O kousek dál se někdo...hmm pral?
S nezájmem jsem od nich odvrátila hlavu a seskočila ze střechy před vchod.
Vešla jsem a zamířila rovnou k baru, dřív než mi barman stihl něco nalít jsem mu na pult vyskládala peníze. "Na ty zloději...splácím dluh." Zamrmlala jsem nespokojeně a vyšla z baru. Moment...já utíkám?! Ne.. to nikdy, jen jsem potřebovala zaplatit..proto jsem odešla. Jo přesně tak. Přesvědčovala jsem sama sebe a strčila ruce do kapes. Došourala jsem se ke stánku s Dangem a objednala si jednu porci. Když jsem jí dostala začala jsem jíst a šla jsem někam do háje.

-přesun-
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 19 Jul - 8:46

Ééééhm, čo to...Robíš? Opýtala som sa ho trošku prekvapeným tónom, keď zdvihol ruku, ktorá sa odrazu zastavila a začala sa triasť.
Myslela som si, že mi chce jednu streliť cez pysky. Opovážil by sa, keby to ozaj urobil, tak je mŕtvy. Mohol by si začať kopať hrob. Vyzeral však ozaj čudne. Hej, si v poriadku? Zakývala som mu rukou pred tvárou a nadvihla jedno obočie. Nevedela som, čo si o ňom mám akože myslieť.
Najprv sa správal tak, potom tak...WTF? Loky si len tak pokojne sedel s vyplazeným jazykom a sledoval nás. Vedela som však, že bol pripravený kedykoľvek zaútočiť...Keby niečo.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 19 Jul - 9:12

Nejspíš jsem teď vypadal jako blázen a nejspíš by mně i uhodila za to. Jenže ona to neudělala, ale spíš se ujišťovala zda jsem v pořádku. Já jsem promrknul očima a probral jsem se. Ruka se mi přestala náhle třást a spadla zase do normální pozice. Já se podíval na ní už zase jako obvykle " To je to co ti nemůžu říct. " Odmlčel jsem se a dodal o trochu později. " Když budeš stát takhle blízko mohlo by se stát, že třeba stratíš rovnováhu a přepadneš dopředu. Co potom? Rozhodně nestojím po tom dostat ránu do hlavu jakmile mně nazveš úchylem. "
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 19 Jul - 9:57

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Tumblr_lx7atwxxD61r4ghkoo1_500
Prižmúrila som naňho oči. Bola som príliš zvedavá na to, aby som to nechala tak. Môžeš, len o tom nevieš...Ale no tááák, povedz mi to! Hodila som naňho mačacie oči, v tom som bola ozaj expert. Málo kto vedel tomu môjmu pohľadu odolať xD.
Na čele mi navrela žilka...Vyzerám snáď ako retardovaná? Sykla som pomedzi zuby, to mala byť akože urážka? Rovnováhu si udržať viem, opitá som len trošičku, takže pohoda. Odrazu som ale zbledla a rútila sa rovno k zemi. Loky zdesene vyvalil oči a okamžite sa postavil, čo však mal urobiť, nevedel xD.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 19 Jul - 10:09

Snažila se mně přesvědčit, ale náhlá bolest hlavy mi to nedovoloval a já na chvilku zavřel kvůli bolesti levé oko. Byl jsem však v pořádku, jen jsem se pomaleji hýbal. Když vtom se tu začala řídit ona k zemi. Snažil jsem se jí chytit než padne k zemi a má ruka se sama od sebe pohla a rychlým chvatem jsem ji uchopil okolo pasu aby si nenabila o zem. Jednou rukou jsem se ji snažil narovnat do normální polohy. Jenže za takovej chyt jsem očekával facku.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 19 Jul - 10:15

Ako ma tak chytil...Odrazu som sa rozosmiala na celé kolo, až mi z očí začali tiecť slzy. Naletel si, naletééééééééééééééél! Chytala som sa za brucho, po chvíli som to nevydržala a padla na zadok. Rukou som udierala do zeme a rehotala sa i naďalej. Nemohla som proste prestať.
Loky sa tiež po zemi šúľal od smiechu. Po chvíli som prestala, ale keď som sa pozrela Rokudovi do tváre znova som sa rozosmiala. To si zabííííl! Myslela som si, že si všimneš, že to je len hrané! Ozvala som sa dýchajúc ako slon, ktorý práve päť krát obehol Kagetsu s priblblým úsmevom na perách. Loky si medzitým labou zotieral slzy.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 19 Jul - 10:30

Trochu naštvaně jsem se na ní podíval když mně s tím falešným padáním podvedla. " Tak se směj, ale jestli budeš padat po druhé tak nebudeš mít jistotu že tě chytím. " Přišel jsem k ní blíž a čupl jsem si. Ukazováček jsem dal k palci a ťuknul jsem ji do čela. " Neměla by sis z lidí dělat takhle srandu, příště se to nemusí vyplatit ano? " Potom jsem se zvednul a podal ji ruku abych ji pomohl vstát i když si to zrovna dvakrát nezasloužila za ten vtípek.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 19 Jul - 10:34

Premáhala som sa aby som sa znova nerozosmiala. Ten jeho xicht bol fakt podarený! Keď ma ťukol do čela, cítila som sa ako malé decko. Stále mi to totiž robila mama, keď som bola menšia. Nahodila som nahnevaný výraz.
Ale no táááák! Si taký suchár! Život si treba užívať no... Ešte aj moja matka mala väčší zmysel pre humor ako on. Zo zeme som sa zdvihla sama, určite už kul nejakú pomstu...Mohol ma trebárs uprostred vstávania pustiť. Všetko je možné. Oprášila som si oblečenie a založila si ruky na hrudi.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 19 Jul - 10:41

Ona nakonec vstala sama a pořád se děsně moc řechtala. Člověk si má užívat života, ale copak já to vlastně dokážu si užívat života na plno s tak velkým omezením. To nejspíš nedokážu, něco mi v tom brání a bude bránit dokud bude existovat. Dokonce mi brání opustit tuhle děsnou vesnici kde panuje jen chaos a utrpení. I když se zde najdou i zábavní lidé tak já se nedokážu smát. Předtím jsem se usmál, ale nebyl to ten úsměv, spíš to připomínalo výsměch než úsměv. Nikdo mně ještě neviděl se přirozeně usmát. Nakonec jsem jen na její slova odpověděl prostě " Já si života užívat nedokážu ani kdybych chtěl "
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 19 Jul - 18:09

Nahodila som taký čudný výraz. Ako sa človek nemôže baviť? Užívať si život? Dokážeš, len o tom nevieš... Uškrnula som sa naňho. Naučím ťa to...Alebo skôr ťa navediem. Počkaj tu. Prižmúrila som naňho oči, akože to myslím vážne...Ak sa vrátim a nebudeš tu, tak si mŕtvy! Varovne som zdvihla prst a kamsi zdrhla.
Po asi piatich minútach som sa vrátila i s hadicou v ruke. Toto máš za veľkonočný utorok! Vyhlásila som s diabolským výrazom a pustila naňho prúd vody. Popritom som sa smiala ako pošahaná.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 19 Jul - 18:39

Čekal jsem tedy na ní než se vrátí a chvilku jsem si říkal, zdali má cenu vůbec čekat když se jí to nepodaří. Po zhruba pěti minutách dorazila zpět, ale to co držela v ruce se mi moc nelíbilo. Hasičská hadice, kterou držela zřejmě někomu ukradla. I se zapečetěnými emocemi jsem měl cit pro spravedlnost, jenže jsem se cítil stále svázaný. Když na mně pustila vodu já jsem skočil nad proud vody a jak voda tekla stále prudce tak jsem se držel na jejím povrchu. " Říkal jsem, že to nemá cenu ve mně probouzet emoci jako je smích. "
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 19 Jul - 18:50

Nahodila som pokerface a hadicu nasmerovala nad seba. Čo ty si za človeka? Zamračila som sa naňho, hneď na to som vodu vypla a povzdychla si.. Takže mi chceš povedať, že to celé nemá absolútne žiadny zmysel, hej? To akože taký zostaneš navždy? Nadvihla som jedno obočie a odhrnula si ofinu z čela. To radšej by som spáchala samovraždu než by som mala viesť taký o ničom život. Prevrátila som očami. Na čo sa tu ja vôbec snažím, že?
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 19 Jul - 19:15

Jakmile jsem byl nasměrován nahoru stál jsem na vršku vodotrysku, ale ona z ničeho nic vypla vodu což mělo za následek, že jsem padal směrem k zemi zatímco ona v klidu diskutovalo. Mělo to za následek to, že jsem jí srazil k zemi. Vypadalo to z pohledu třetí osoby opravdu zvláště. Jak jsem ji srazil k zemi tak určitě zavřela oči, ale až je otevře tak ta se bude divit když obě ruce jsem měl vedle jejich boků, ale nedotýkal jsem se jí. Trochu jsem zamrznul při pohledu na ní z takového úhlu a blízkosti.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 19 Jul - 19:54

Všetko sa to zomlelo tak rýchlo. Pocítila som náraz a...Odrazu som ležala na zemi a Rokudo hneď nado mnou. Zatajila som dych a vyvalila naňho oči. Očervenela som ako puľka...Bol až príliš blízko...
Mohol by si...Zo mňa zliezť? Ozvala som sa priškrtene, pričom som naňho začudovane zazerala. Sakra dudy mordy... Uhla som pohľadom na stranu a sťažka pregĺgla. Cítila som sa fakt čudne...Celá táto situácia bola čudná...Už som ani nevedela, čo si mám akože myslieť.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 19 Jul - 20:39

Začínal jsem se celkem pocit a měl jsem takový zvláštní pocit, který jsem neznal a byl velmi matující. Raději jsem se zvedl a trochu poodstoupil, ale stále jsem seděl na zemi. Trochu jsem byl zadýchaný po takovéto nečekané scéně plné zvratů a nehod. Čekal jsem ještě na to co bude následovat, ale stále jsem se cítil zvláštně. A po tom všem mi nakonec do smíchu vůbec nebylo. Já ji varoval, že se něco může stát, ale ona mně neposlouchala.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 19 Jul - 21:01

Úľavne som si povzdychla, keď sa konečne odpratal z môjho osobného "teritória". Ešte som tam chvíľu len tak ležala, nakoniec som prešla do sedu a povzdychla si.
Tento deň nedopadol vôbec podľa mojich predstáv. Tiež som sa cítila veľmi čudne, ale nejak veľmi som to nerozoberala. Moju pozornosť totiž upútali hviezdy na čiernej oblohe...A mesiac, ktorý bol práve v Nove. Síce si nevieš užívať život, ale...Tie hviezdy v tebe musia vzbudiť nejaké city, že? Sú predsa tak krásne... Loky si ku mne sadol a spolu so mnou tie hviezdy pozoroval.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 19 Jul - 21:16

Seděl jsem tak a pozvednul jsem hlavu k obloze a sledoval hvězdy. I dřív jsem se na ně díval, to bylo asi jediné co jsem si mohl skutečně užít. Občas jsem se v té obloze mohl i ztratit a nikdo mně neprobudil i celé hodiny. " Tohle je asi jediné co můžu. " Promluvil jsem sebejistě a upřímně. Stále jsem však seděl a pozoroval hvězdy s ní když v tom jedna začala padat a já si přál ať se jednou pečeť prolomí.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sat 20 Jul - 9:02

Pousmiala som sa. Ale stále si suchár... Poznamenala som sarkastickým tónom a zavrtela hlavou. Bola som však rada, že dokáže aspoň vnímať krásu hviezd.
Pokrok. Stále som však premýšľala nad tým, čo treba urobiť...Aby si proste dokázal užívať život a jednoducho sa smiať. Prečo si vlastne taký? Tušila som, že má nejaké tajomstvo. Nevedela som však odhadnúť, prečo to tak je...Možno si v živote len veľa prežil, alebo...Neviem.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sat 20 Jul - 9:08

Podíval jsem se na ní a pověděl " Já už jsem takový od mala. Podle mých vzpomínek jsem vyrůstal s bandou nějakých zlodějů nebo nukeninů. Mám však útržky paměti, které se s mou minulostí neshodují. Sám tomu pořádně nerozumím, ale jednoho dne tomu rozumět budu. " Natáhnu ruku k nebesům a sevřu dlaň v pěst a přitáhnu blíž k sobě. " Nejspíš se ti mně nepodaří pochopit, protože ani já tomu pořádně nerozumím. Takhle se chovám už od mala. "
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sat 20 Jul - 9:19

Sadla som si hneď oproti nemu. A to sa nedokážeš zmeniť? Nadvihla som jedno obočie. Vyrastal s nukenmi a predsa má i iné spomienky, ktoré s tým nemajú absolútne nič spoločné. To je fakt čudný človek...Zrejme mu tí nukenini niečo urobili, ale čo...To fakt netuším. Pohľad som znova presunula na hviezdy, na čo som sa pousmiala. Netajíš mi náhodou ešte niečo? Prižmúrila som naňho podozrievavo oči.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sat 20 Jul - 16:10

" Ne, myslimže je téměř nemožné se změnit. Pečeť je velmi silná i když z ní zbyla jen půlka. " Když v tom mi to došlo, dal jsem si ruku před pusu abych neřekl víc. Omylem jsem ji prozradil, že mám v sobě určitou pečeť i když jsem neřekl jakou. Jak jsem to mohl vědět, byla otázkou pro ostatní. Já si na ten moment vkládání vzpomněl ve chvíli kdy byla polovina pečetě zničena. Od té chvíle jsem mlčel a doufal, že se nebude o nic pokoušet. Ani já jsem nevěděl jak pečeť prolomit a myslimže kage s tím nic nesvede pokud by mě nechtěl zabít.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sat 20 Jul - 17:32

Uškrnula som sa...Konečne to zo seba vytiahol. Predsa len predo mnou niečo tajil. Takže pečať... Zamračila som sa. Čiže tá pečať bráni tomu, aby sa tvoje pocity dostali na povrch, jop? Takže si praktický bezcitný... Povzdychla som si. A ja hlupaňa som sa snažila...Mohol si mi to povedať skôr! Spražila som ho trochu naštvaným pohľadom.
Postavila som sa a založila si ruky na hrudi. Každopádne ti chcem pomôcť tú pečať zničiť...Aj keď neviem ako. Či sa ti to páči alebo nie. Poškrabkala som Lokyho za uškami, na čo privrel oči a vyplazil jazyk.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sat 20 Jul - 17:39

Stoupnul jsem si a trochu jsem se oprášil. Můj pohled směřoval následně na ní. Jenže byl to takový zvláštní výraz. " Nikdo to nedokázal a pochybuji, že má někdo tu sílu. Ti jenž mně vychovávali jsou už nejspíš mrtví a nebo nezvěstní. Neobtěžuj se se mnou, dyť jsem pro tebe nic neudělal aby si musela něco takového dělat. Zbytečně se dostaneš do nebezpečí. " Jakmile jsem domluvil tak jsem měl opět normální výraz, ale i když jsem tohle řekl. Ode mně to neznělo nijak zvlášť starostlivě.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu - Stránka 2 Empty Re: Náměstí Vítězství a uličky Kagetsu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru