Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sluneční hala

+5
Shaky Rokogu
Neuro Uchiha
Ryu Rokuro
Noriko Kana
Shijin Hyuuga
9 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Sluneční hala - Stránka 6 Empty Sluneční hala

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 21 Sep - 18:41

First topic message reminder :

Sluneční hala - Stránka 6 Cave_by_cheshuin-d546nbi

Bůh ví, proč se uprostřed podzemí skví právě tenhle nápis.
Tak či tak je Sluneční hala nejprostornější sál pod Otogakure. Schází se v něm Akatsuki a je zde i jejich pověstná socha pro zapečeťování Bijuu. Kroky a hlas každého se tu neuvěřitelně rozléhá... Až z toho mrazí. A ten pocit jen podněcuje lebka vytesaná - snad na okrasu - do jedné ze stěn.

Na soše u stropu je místo zahalené temnotou vypadajíc jako malý balkon, k němu je jediná cesta a to z kanceláře Otokageho a právě tam se v době schůzek zdržuje tajný šéf Akatsuki. Na balkón není vidět...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Sluneční hala - Stránka 6 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sat 2 Feb - 12:33

(Uhm... na požádání Toshia jsem vás přesunul Smile Buď můžete tada napsat ještě sem a nebo už pímo tam, kam vás poslal.
Poprosil mě, abych s Akim uniknul, takže jednoduší byla uniknout z pohřbení, než se dostat přes vás xD
Je to nutné, jelikož se do toho začnají lidé trochu pléci Smile
To, co píšu dále nemusítě číst, jestli nechcete xD Je to jen popis mého úniku xDD
Snad vám toto pro obasnění celé situace stačí. Kdyby ne, stačí my napsat Smile )

"Tse..." Odvětil Aki znechuceně a odplivl trochu krve směrem k Yoshiovi...
Na ty jeho řeči neměl náladu...
Co čekal? Že mu poví vše co ví? A nebo, že dělá něco co by druhé mohlo ohrozit?
Heh... ten musel být dosti naivní...
Akihiro by totiž raději zemřel, než něco takového mu poskytl. Což také tak i vypadalo...
Stále však tu byla nějaká šance, jak se z toho dostat. Rozhodně větší, než projít přes dalších 5 Akatsuki, To by už vážně nezvládl...

"Aby tě čert vzal..."
Odvětil ještě Aki dosti hlasitě, než se všichni Akatsuki v tu ránu přesunuli tunelem pryč a než se nadál, Yoshio svou techniku také zaktizoval a zmizel...
Akihiro neměl čas a ani sílu se co nejrchleji k východu dostat, protože to už se z něj začala hrnout láva. Tak jako i z ostatních...
Tunely se začínali bordit. Bylo jasné, že pokud nic neudělá, ude pohřben za živa...

"A co teď chytráku?" Ozval se ironicky Sanbi...
"Využiji zbytek tvé poskytnuté čakry a vložím to do poslední akce... snad se to vydaří..." Odvětil odseknutě Akihiro... na ty jeho řeči teď neměl fakt náladu...
"Víš, že by si měl stokrát větší šanci, kdyby si mě uvolnil?" Neopomněl dodat chytře ten želvoun...
"Ano... vím... ale moc dobře víš, že to se nestane... ještě to dokážu zvládnout..." Odsekl znovu Akihio, ale v jeho hlase byli cítit pochyby...
"Jak myslíš... ale také o tom pochybuješ..." Potom se Sanbi odmlčel... Bohudík...


To už se však láva valila na Akiho... bylo jasné, že dopředu to nepůjde...

Zvednutí ruk, rozhoření rudé čakry kolem černovláska... postavení...
Akihiro sebral poslední síly, aby uzkutečnil sled událostí, kterého z tohoto museli dostat a to za kadou cenu!
Bolelo to... ano... jeho tělo se doslova jakoby rvalo na kusy... jak z venku, tak z venčí, ale musel to vydržet... musel!

Zbytky vody, jež se ještě neodpořili, v tu chvíli začali měnit jak tvar, tak i množství...
Po chvíli už kolem Akiho začala voda kroužit v jakém si víru, který dosahoval až stropu...
To na chvíli zabránilo lávě, aby se dostala k Akimu. Voda se však velmi rychle odpořovala. Jen rotace zabraňovala okamžtému průniku. Začínalo tu bát dosti horko...
Akiho každý pohyb pro něj znamenal utrpení. Ale co jiného mohl dělat?
Toto by asi nezvládl, kdyby neprošel velmi tvrdým výcvikem v mládí, ale i tak začínala být bolest neúnosná

Aki se přikričl a silně se odrazil, až zem pod ním trochu praskla...
V tu chvíli to bylo, jakoby do vás někdo zabodal tisíce nožů...
Tak stejně dopad, když jeho nohy se dotkli stropu haly a zapomocí čakry se na něm také černovlásek udržel...
Horké páry však přibývalo a Aki ctil, jak se pomalu začíná pálit. Bylo to až příliš horké na jeho kůži a popáleninám se vyhnout nemohl...
Zvláštní, kolik toho člověk dokázal vydržet, když se jednalo o jeho přežití...
Především, když se vám vaše rány rozšiřují díky využívání čakry tří ocasého a do toho se rány spalují... Zkutečně něco vysoce nepříjemného...

Akihirovi však nezbývalo nic jiného, než to pro tuto chvíli ignorovat. Ještě nebyl venku a voda již mizela a láva byla blíže a blíže. Nehledě na to, že horké páry, která neměla kam jít také přibývalo...

"Doton: Doryuu Dango!"
Vyšlo z Akiho úst po složení několika pečetí...
Sluneční hala - Stránka 6 Doryo-Dango

Strop začal pomalu praskat jakoby po obvodu a šlo to čím dá tím do výšky...
Akihiro e mezitím co nejvíce snažil tlačit dovrchu, co mu síly stačili. Stále o však nepovolovalo, což znamenalo, že jsou tunely hlouběji, než se zdá...
Bylo totiž jasné, že pokud se trhliny nedostanou až k povrchu, Akihiro nedokáže vyzvednou ten obrovský kus zeminy a nedostane se odtud....
Navíc páry stále přibývalo a byla čm dál tím více horká. Bylo to, jakoby vás někdo pomalu udil...
K tomu využíváni akry tříocasého stále dávalo jeho tělu dosti zabrat. Už mu dokonce začal docházet vůle. Vůle se stále držet při vědomí a překonávat tu hroznou bolest, aby dokončil to, co započal a z této smrtící pasti se dostal.... Už jenom pár sekund a upadne do bezvědomí, což bude znamenat roztavené v žhavém magmatu...

Ale náhle, strop povolil...
Tlak, který Aki na strop vyvíjel způsobilo, že v tu chvíli, jak už zem nic nedrželo, vyletěl doslova vzhůru...
Těsně před tím, než láva dosáhla vrcholu a pára jej mohla doslova roztavit...
Jelikož se však uvolnil nový prostor, láva a pára se valili okamžitě za ním...
To už Akihiro však vyletěl i s tím obrovským kusem země na povrch a dál do vzduchu... Ovanul jej příjemný vánek. Na to však nebyl teď čas myslet... musel zase za sebou ten kráter uzavřít, jinak byj jej do pár seund zasáhl gejzír lávy a horké páry...
Proto se také jal dokončení techniky...
A poslední fázy této techniky samozřejmě bylo překlopení toho, co Aki dosud držel nad sebou a mrštění zpátky směrem k zemi... A to se také nakonec stalo...
Těsně před tím, než horké magma a pára vyletěli na povrch, ten obrovský balvan dosáhl země a při střet use zemí nastal velký výbuch, který zem po balvanem, ale i balvan samotný, roztříštil na tisíce menších kusů, jež se rozletěli do všech stran...
Vělká část okolí, kde se Aki vynořil, byla díky tomu naprosto zdevastována a zničena... Muselo to bý slyšet na dosti velkou vzdálenost. Ale i vidět... Takový střet země se zemí nemohl vyvolat nic jiného, než velký mrak prachu a písku, který vyletěl do oblak a na chvíli Akiho doslova pohltil...
Díky tomu černovlásek ani nedokázal zaregistrovat, kde se to vynořil. Věděl jen, že je někde v nějakém lesnatém prostředí... To však nebyl jediný důvod...
Dalším důvodem bylo i to, že přestával věci kolem sebe vnímat. Už dávno přetáhl svůj limit a jeho vůle držet se při vědomí také už slábla... Bolest ji totiž mnohokrát převyšovala...
Jeho tělo pomalu začalo padat k zemi... bylo jasn, že by pád nepřežil...
Poslední plaínky rudé čakry kolem něj plápolali, ale pomalu uhasínali, jak se rychlost jeho pádu stále zvyšovala a zvyšovala...
Aki učinil poslední akci, pro jeho záchranu...
Složil trojici pečetí... své krve měl na rukách dost...
A pak... natáhnul ruku před sebe....
Objevil se velký oblak bílého kouře... Něco zasvištělo, ozval se ptačí křik....
To už však Akihiro nevnímal... pohltila jej černota.... Ztratil vědomí...

Jeho tělo však nedopadlo na zem, jak by někdo předpokláda... Ne. Přímo v leti bylo zachyceno nějakými velkými pařáty... V takovém velkém množství prachu šel vidět jen nějaký stín a obrys velkého dravce...
Další zasvištění, ptačí křik a silné máchnutí... Na to velký stín i s Akiho tělem zmizel v oblacích...
Nakonec Akihiro přeci jen unikl...

-Přesun-
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 6 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Akasuna no Zen Sun 3 Feb - 11:12

K všetkému, čo sa dialo som sa teraz akosi správal...nevnímalosťou. Jednoducho som len stál bokom, nič som nerobil, len sa díval na jednotlivé veci alebo osoby. Prebral som sa, až keď sa všetci členi premiestnili z tunelov von, v čom som ich samozrejme napodobnil. No...aby nám Jinchuuriki ušiel z vlastnej skrýše, a donútil nás tunely ešte aj zničiť... Už som to ale neriešil ani v mysli, mali sme už zasa nové rozkazy, a tým pádom určite aj nové myšlienky. Ja som pravda ešte pred cestou musel niečo spraviť, a to obnoviť si zásobu. Ale...hádam cestou niekoho stretneme...
"Poďme", ozval som sa ako prvý, hneď čo šéf zmizol. Otočil som sa tým správnym smerom, a očakávajúc že ma Gilien bude následovať, som bez ďalších reakcií, pohľadov, alebo niečoho iného, vyrazil do Kumo...
Presun..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 6 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 4 Feb - 18:30

Jen jsem se už chystal na to, jak mu budu moci upravit fasádu a on přišel šéfík.
"Heeeeee....? Nande? KS! To ho jako nemůžu zabít?!" Zařval jsem nechápavě a slezl ze stěny. Prošel jsem kolem Akihira a hodil na něho opovržený pohled, jak na nějakou trosku. Své Ragykyou jsem zrušil a byl velmi nespokojený z toho, že ho nemůžu dorazit. Když už jsem byl na odchodu, jen jsem se na něho ještě jednou opovrženě usmál.
"Monstrum jako monstrum...můžu být jaký chci, ale z vás Jinchuuriki se mi dělá jen zle." Řekl jsem poměrně naštvaně a odešel...

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 6 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Guest Tue 5 Feb - 16:41

V půlce jsem si začala číst, nehodlala jsem ukazovat své schopnosti..leda že by mi šlo o krk. Lehce s nezájmem jsem se na ně občas koukla abych se ujistila, že mi nic nehrozí a pokračovala v četbě.
Nakonec jsem zaklapla knížko akorát když Shaky protestoval a vydala se za ním.
Zase Iwa...
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sluneční hala - Stránka 6 Empty Re: Sluneční hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru