Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+4
Akio Sakkaku
Oinin
Kami Atsushi
Shijin Hyuuga
8 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:10

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 4 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Thu 7 Jun - 19:51

Dodatok ->

Váš útok bol veľmi "pekný". 2 KAGE písať za NPC a nedať poriadne šancu jednému Kage + 2 či 3 ľudom šancu sa brániť?! Fakt vás tento útok musel veľmi naplniť a ste si ho museli určite užiť. Fakt je že behom chvíle bola celá vaša armáda rozlezená v celej konohe. Takže to mi chcete povedať že Konoha by si počkala pol hodinku na rabovanie dediny a až potom by podnikla protiútok. Za to že Hokage mala písať za XXX npc na XXX miestach to vás tiež nezaujímalo. Navyše sa mi páči neuveriteľná inteligencia a aj odolnosť tých hadov Laughing Asi majú shikamarove mozgy alebo čo Laughing
Takže čo viac k tomu povedať...musí to byť pekný pocit vziať dieťaťu lízatko všakže?! ^^"

Viete kto jediný sa tu zachoval ako pravý hráč?!...Akio...hoc vedel čo bude keď zradí...aj tak to urobil...zjavne mal na to silný dôvod a zjavne aj ja mám na to silný dôvod aby Konoha nepadla len tak.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Jun - 19:56

(To myslíte vážne? Po tom všetkom; po Hokage-dono, ktorá „tušila", že sa ilúzii neubránime, po bariére, ktorá chytila celú dedinu a po jej konci sa nemá Akio mesiac prebrať, po tom všetkom idete riešiť počet shinobi jednotlivých armád, ktorý je práve striktne daný? A ešte si dovolím dodať na obranu Mizukage-dono, že mala byť v kóme 24 hodín, čo už prešlo!
Vďaka za hru, bolo to krásne, splnil som si sen. Ospravedlňujem sa, Mizukage-dono, že to ďalej nechávam všetko na Vás. Ak mám ešte právo rozhodnúť o nástupcovi v Kamennej, potom volím Orion Mizuki. Ešte raz vďaka.)

(Ohľadom dodatku - áno, je. Veľmi dobrý pocit. Skutočne si nemyslím, že je môj problém, že Hokage-dono nestíhala. Ak by som mal čakať než sa obnoví aktivita, útok by nikdy nebol. Taktiež zomrieť nemusela, mohla sa vzdať. Čo bránilo práve vám, písať za NPC? Ale to je už jedno, prajem vám peknú hru.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Thu 7 Jun - 20:01

Samozrejme keď nepostne tak načo čakať rovno ho preskočiť a ignorovať ho Smile Napísať XXX postov a zrazu všetko preč celá konoha zrovnaná zo zemou a z kamenej umrel len 1 shinobi.... Laughing Midotsuchi -> Mal som o tebe donedávna lepšiu mienku a bol si jeden z tých lepších a ktorý boli niečo ako môj vzor. No ako vždy prichádza sklamanie....
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 7 Jun - 20:06

Akio umí barieru díky klonům. Protože klony nepoužil jeho postava zemře.
Nezdálo se mi, že by ve hře uběhl den... ale to je polemizující^^
Hokage se mohla vzdát, vy jste jí mohli dát šanci...
Aki, nebylo to nutné..
Můj názor na tohle všechno je snad jasný...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Jun - 20:13

//Mňa zase najviac zarazilo to, že ty Mido si sa dokázal ubrániť Genjutsu ranku A, pričom máš v Gen iba dva body...Si snáď nejaký superman? Very Happy
Nechcem sa škaredo vyjadrovať, ale dosť ma to nasr*alo...Nevravím, keby si tam mal aspoň tri-štyri body...Ale...Toto je fakt postavené na hlavu a mňa to už nebavilo...Jednoducho, nerada hrávam s ľuďmi, ktorí sa hrajú na neporaziteľných...To sa rovno môže Madara alebo niekto jemu podobný pred tebou pokloniť, že? Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Jun - 20:18

(Neviem, musím sa ešte obhajovať?
Potom prečo nenastala smrť? o.O
Čas v hre nie je určený, vzhľadom na rýchlosť príspevkov. Doposiaľ sa vždy bral čas v reálnom svete, tak prečo nie aj teraz?
Niekoľkokrát sme jej to opakovali, ona sa rozhodla bojovať do samého konca.
Na odpoveď Hokage-dono sme čakali 24 hodín, potom napísala priamo za seba, ale odpovede za armádu sme sa nedočkali. Áno, uponáhlali sme koniec, ale to vzhľadom na početnú armádu - podľa databooku - nepovažujem za porušenie pravidiel.
Hady prenechávam na Orion, ak sa chce brániť.
Áno, Genjutsu by som sa neubránil, ale ty si použila práve techniku pôsobiacu na zrak. A ilúzia sa preruší, keď vložíš do druhého svoju chakru. Moja postava je senzibil, takže nebol problém na teba poslať útok aj po tme. Z ilúzie som sa dostal až vďaka Mizukage-dono.
Ešte niečo?)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 7 Jun - 20:24

Takže, nechcem sa hádať, a hlavne nie verejne, tak poviem len nato, čo sa týka mňa.. Nenastala hneď, pretože Akio nedotiahol techniku dokonca. Mohol ešte pár postov a potom umrel, ale zrušil som ju, aby umrel o trochu neskôr.. pretože by sa asi stalo, že tých Konožanov pobijete ^^
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 7 Jun - 20:34

+ Pokud se mám vyjádřit k počtu NPC již jednou jsem to srovnávala. Takový byl proto, že Iwa s Kiri mají čtyři hvězdičky z pěti a tři hvězdičky z pěti. Konoha tři hvězdičky z pěti. Tudíž cca 35 000 shinobi vs. 15 000.

+ Mí hadi, co se schopností týká, měli takové, jaké ovládali podle zápisu v Kuchiyose. Kunaie apod. na ně nefungují dle anime. Do země se dokáže ponořit každý had. Víc nic. Žádné elementy. Jednoho z nich jsem pak ještě nechala zemřít a vyvolala malého posla, který tu byl pro zabavení Kagayami, která o to požádala.

+ Zabíjení je povoleno v pravidle sedm a Konoha neměla v šanci, když ta válka byla 2 shinobi na jednoho Konožana.

+ Hokage měla šanci se vzdát. Byla jí nabízena několikrát.

+ Co se týká techniky Mizukage, nevidím v ní problém. Hokage na sebe nechala dopadnout pírka. Nemohla techniku znát, ale nechala a tím si již podepsala rozsudek smrti, po kterém jí (znovu) byla nabídnuta možnost se vzdát. Tady nejde o to, jestli jsme byli v Genjutsu nebo ne. Technika se dala aktivovat i ve tmě a kdybychom nechtěli dát Hokage-sama další možnost se vzdát, pravděpodobně by ke Genjutsu ani nedošlo, protože by technika byla aktivovaná dřív než by k němu vůbec dojít mohlo. A pak podle pravidel skončila Mizukage-sama v rukou svých Oininů.

+ V bitvě jsem za NPC Iwy bojovala víc já a mnohem víc OP než Midotsuchi.
Proto nechápu, proč byla kritika směřovaná na něj. Bojovala jsem ale za klany, které v Iwě jsou. Za Bakuha Butai. Za Bakuton. Za klany, které jsou na NS.
Upřímně nechápu použití Akiova Genjutsu těsně po konci útoku, které nemohlo nic zvrátit a jen situaci víc zhoršilo.

Toto je textová hra.
Pokud si to ještě někdo neuvědomil, pak musím upozornit, že v ní záleží na hráčích. Iwa a Kiri se spojili a zaútočili na Konohu. Dle pravidel. Iwa a Kiri vyhráli. Dle racionálního uvažování, počtů shinobi a nikde, pokud se nepletu, není zakázáno vést válku.

Dost dobře nechápu, co se tu řeší.
Genjutsu na 35 000 shinobi, po kterém si někdo odkráčí přes polovinu Konohy a oznámí, že si chce promluvit, mi přijde jako větší nesmysl než to, jak skončila tato válka.
Co se týká zmínky o tom, že nenastala smrt hned, bylo řečeno, že to udržíš tři posty a zemřeš. Jeden post v Ichiraku byl. Druhý post v ulicích byl. Třetí post v ulicích byl. Tím to pro mě jasně končí.

Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 7 Jun - 20:43

// Jak se tu už hodně krát zmínilo Hokage se mohla vzdát. Nabízeli jsme jí to hodně krát. Muselo být jasné že když se Iwa a Kiri spojí nemá Konoha šanci a tak to bylo zbytečné bojovat..ale budiž.

Co se týká techniky, paralyzovaná sem na den byla. Pokud by to měl být den ve hře...inu to bych si asi počkala než by tady ten den uplynul.

Oinini, mám napsáno, že jsou pravou rukou Mizukage a věří jen jim. Znamená to že se snaží jich mít okolo sebe co nejvíc.

Nechci se hádat, pokud vám to nějak uleví nebo pomůže Mizukage může být zabita .
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Jun - 6:48

Akio Sakkaku-Tvoj Á-chan napsal:Takže, nechcem sa hádať, a hlavne nie verejne, tak poviem len nato, čo sa týka mňa.. Nenastala hneď, pretože Akio nedotiahol techniku dokonca. Mohol ešte pár postov a potom umrel, ale zrušil som ju, aby umrel o trochu neskôr.. pretože by sa asi stalo, že tých Konožanov pobijete ^^

Dedinčania a Genin~i mali byť ušetrení, taktiež predstavitelia jednotlivých klanov. To sa spomínalo už na začiatku útoku. Ich smrť som naplánoval až po tvojej zrade a to som im ešte dal priestor utiecť cez NPC, za ktoré mohla hrať Ayame-dono. Jej reakcia: " NPC mne nezajímá."

A ešte jeden, presnejší, opis tej ilúzie;
H: Aktivácia ilúzie Kokuangyo no Jutsu (Genjutsu).
T: Lokalizácia Hokage-dono pomocou Chakura Kanchi Jutsu (Ninjutsu) a následný útok Jinton: Genkai Hakuri no Jutsu (Ninjutsu).
T: Taktiež lokalizácia Mizukage-dono a pomocou techniky Chiri no Jamingu (Ninjutsu), ktorú som aktivoval ešte pred príchodom do Listovej, uvoľnenie z ilúzie. Dúfam, že všetci viete, že ilúzia končí vložením Chakr~y do druhej osoby.
H: Útek do ulíc, povolanie klanu Kurama.
M: Po uvoľnení z ilúzie vkladá Chakr~u do mňa, až teraz sa dostávam z techniky Hokage-dono.

Takže nie, Madara nemá dôvod klaňať sa mi. To skôr klan Nara za moju bezchybnú stratégiu. Laughing Áno, Genjutsu je naša slabá stránka, avšak počas celého boja ste volili nesprávne techniky. Najskôr ste sa na ulici pokúsili zastaviť hada pomocou Raiton~u, hoci práve môj Golem by sa tomu nedokázal ubrániť. Ušetrili by ste tak veľkú časť Listovej. Ďalej ste na seba nechali pôsobiť techniku Mizukage-dono, keď ste nám ponúkali možnosť vzdať sa. Radšej ani nebudem hovoriť, ako hlúpa to bola časť. Potom ste nás uvrhli do ilúzie, ktorá ale pôsobila iba na zrak. Že som senzibil ste vedieť nemohli, to je mi ľúto. A nakoniec ste nechali vybuchnúť vašu kópiu na zemi, hoci sme sa s Mizukage-dono ešte stále vznášali. To vôbec nebolo o neporaziteľnosti mojej postavy, ale o nelogickom postupe tej vašej. Skôr ako pozerať sa na body Genjutsu, mali by ste sa zamerať na Inteligenciu. Nehovoriac o tom, že ste po celú dobu mali pri sebe klan Kurama, z ktorého ilúzie by sme sa bez pomoci už asi nedostali.

A na záver, ak máte pocit, že boli porušené pravidlá, sem s nimi. Ak máte potrebu oznámiť mi, že som zničil Ohnivú Vôlu a teraz ma za to nenávidíte, neobťažujte sa. Pocit zadosťučinenia vaša nenávisť iba posilňuje.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Jun - 12:55

Viete čo? Ja na to kašlem! Robte si čo chcete, mne je to úplne jedno...ďakujem za to, že mám "super" náladu, v ktorej by som vás najradšej prizabila...
Ďalej ohľadom toho genjutsu. Zarazilo ma to, že ty Mido, si nenapísal ani zmienku o tom, či si v gen alebo nie, kvôli čomu som úplne zneistela a nevedela som, čo si mám o tom myslieť! Napísal si akurát, že si bol vo vzduchu či čo...
Potom k tomu Golemovi...Ak si si nevšimol, jeden ANBU naňho i na hada poslal tú Raiton techniku ale Orion tam napísala niečo, že by zasiahol i Konožanov...Potom by Kinra na toho golema zaútočila, ale vyskočili na ňu Oininovia, ktorí na ňu posielali ľadového draka...Kedy ho mala zničiť, há? A stavím sa, že keby predsa len naňho zaútočila, objavil by sa tam ten had, ktorý by na ňu zaútočil buď chvostom alebo by sa ju rovno pokúsil zožrať...
Nakoniec ma to už sr*alo...Tak som to hrala len tak tak...
A ešte jedna poznámka...Predtým, keď vám Kinra vravela, že vás nechce zabiť, ty si povedal, že ty ju chceš zabiť... Určite...Navyše, neriskovali by ste predsa to, že sa proti vám neskôr postaví, že? Alebo by ste ju možno zabili kvôli sharinganu, čo by sa zase nepáčilo mne...Takže...Ja už do toho nemienim rozprávať! Kinra je mŕtva a hotovo...A mimochodom, pomaly ste jej ani nedávali šancu zaútočiť, pretože sa vždy musela buď vyhýbať alebo utiecť...Takže...Mne je to teraz úprimne jedno, Konoha je vaša, užite si ju...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri 8 Jun - 13:19

Takže.. Začneme počítať xD
Post v Ichiraku.. Nebola aktivovaná bariéra. Bariéra sa aktivuje, len čo dosiahne určitej hranice, ktorou bola práve Konoha. Takže, Bariéra sa aktivovala až v uliciach. Neviem kto by aktivoval bariéru, ktorá nie je ^^
Prvý post v uliciach uznávam, tam bola bariéra plne aktívna a začala škodiť ^^
Avšak, druhý post, už nebola aktivovaná bariéra, ak si prečítaš, zrušila sa.
V prepočte... 1post, nie 3 ^^ Takže som schopný prejsť cez pár blokov, pretože samotný Ichirak sa tam nachádza v Konohe.
+ Nie je schopný vytvoriť ani Drankové Genjutsu, takže sa nemusíš báť, že bude vyvádzať.

Bariéru som uvoľnil, lebo sú tu mnohý hráči, ktorý nie sú z klanov, nie sú genínovia a nevzdali sa. Tým by si im zabil postavu, pričom ty si sám neumrel len preto, že som tu bariéru zrušil. Ak by som ju nechal po dobu tých troch postov, Konoha by mala šancu vyhrať, no utiekla, aby si mal "dobrý" pocit pri srdiečku ^^ Žiť, na to má právo každý ^^


P.S: Toto je môj posledný príspevok na túto tému, ak mienite počuť moje ďalšie odpovede, PM, alebo skype ^^

Prečo zradil? Hm, pretože má aspoň trochu cti, neznáša vojny, preto zachraňuje čo sa len dá. Konožania, skoro všetci, utekajú a s tým už nič nenarobíte. Moju postavu buď zabijete sami, nech máte znova ten dobrý pocit, alebo umrie sama. Mne je to jedno ^^ A prečo som zradil ja? Pretože pre mňa NSko znamenalo veľa.. A prečo minulý čas? Lebo sa mi zhnusilo, keď vidí, čo sa tu deje. ^^
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Jun - 13:30

Uchiha Kinra napsal:Ďalej ohľadom toho genjutsu. Zarazilo ma to, že ty Mido, si nenapísal ani zmienku o tom, či si v gen alebo nie, kvôli čomu som úplne zneistela a nevedela som, čo si mám o tom myslieť! Napísal si akurát, že si bol vo vzduchu či čo......

Kancelária Hokage, str. 4
Medzitým obalil môj prach Mizukage-dono a vpustil do nej Chakr~u, čo spôsobilo uvoľnenie z ilúzie. Od nej som očakával to isté.
Kancelária Hokage, str. 5
"Nie, čas sa kráti. Každú chvíľu sa tu môžu objaviť shinobi z Oblačnej." Zhodnotil som situáciu, keď som sa dostal z ilúzie.


Uchiha Kinra napsal:Potom k tomu Golemovi...Ak si si nevšimol, jeden ANBU naňho i na hada poslal tú Raiton techniku ale Orion tam napísala niečo, že by zasiahol i Konožanov...Potom by Kinra na toho golema zaútočila, ale vyskočili na ňu Oininovia, ktorí na ňu posielali ľadového draka...Kedy ho mala zničiť, há? A stavím sa, že keby predsa len naňho zaútočila, objavil by sa tam ten had, ktorý by na ňu zaútočil buď chvostom alebo by sa ju rovno pokúsil zožrať...

Za hadov som nepísal, takže sa ospravedlňovať nebudem. V každom prípade to nič nemení na fakte, že ste boje na uliciach zakrátko vzdali. Mohli ste sa pokúsiť útok opakovať, nie zakladať celú vojnu na vašich predpokladoch (stávkach).

Uchiha Kinra napsal:A ešte jedna poznámka...Predtým, keď vám Kinra vravela, že vás nechce zabiť, ty si povedal, že ty ju chceš zabiť... Určite...Navyše, neriskovali by ste predsa to, že sa proti vám neskôr postaví, že? Alebo by ste ju možno zabili kvôli sharinganu, čo by sa zase nepáčilo mne...

Áno, napísal som to za Midotsuchi~ho ako odozvu na to, že sa neplánujete vzdať. No aj napriek tomu vám bola opäť ponúknuta táto možnosť;
Kancelária Hokage, str. 4
"Inu...vaše armáda již není ani zlomek té co máme my. Vaši zranění nedostanou pomoc, protože jsme obsazená nemocnice a medici jsou drženi na místě. Pokud nechcete tak mladá zemřít...vzdejte se."

Ohľadom Sharingan~u je to, dúfam, jasné. Ak by som ho mal v pláne ukradnúť, nerozložil by som Vaše telo na prach.



Uchiha Kinra napsal:A mimochodom, pomaly ste jej ani nedávali šancu zaútočiť, pretože sa vždy musela buď vyhýbať alebo utiecť...

Podľa pravidiel môžete v jednom príspevku uviesť jednu útočnú techniku a samozrejme jednu obrannú, ako reakciu na súperov útok. V boji dvaja na jedného sú to dve útočné techniky, takže sa Vám mohlo zdať, že na Vás tlačíme. Túto normu sme však my neurčili, musíte sa ísť sťažovať na vedenie fóra.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Jun - 13:39

Akio Sakkaku-Tvoj Á-chan napsal:Bariéru som uvoľnil, lebo sú tu mnohý hráči, ktorý nie sú z klanov, nie sú genínovia a nevzdali sa. Tým by si im zabil postavu, pričom ty si sám neumrel len preto, že som tu bariéru zrušil. Ak by som ju nechal po dobu tých troch postov, Konoha by mala šancu vyhrať, no utiekla, aby si mal "dobrý" pocit pri srdiečku ^^ Žiť, na to má právo každý ^^

Postavy, za ktoré niekto hrá ani zabiť nemôžem. A opäť to nikdy nebolo v pláne. Už som to písal vyššie, ponúkol som možnosť úteku do Oblačnej, ale tá bola odmietnutá zo strany Raikage-dono. Keďže na NPC nezáleží a hráčov zabiť nemôžem, presne týmito slovami.
Na dobrý pocit pri srdiečku reagovať nebudem, keďže ho skutočne mám. ^^
Neočakával som, že prvá vojna v textovej verzii, na ktorej sa nikdo nedohodol, dokáže priviesť k aktivite toľko zbľúdených hráčov. -.-"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 9 Jun - 21:09

(Chcete vrácení času a pohřbít to ještě hlouběji? V takovém případě dovolte, abych se zasmála xD)

Akio se objevil před Tsuchikagem se zjevnou touhou si promluvit.
Dřív než byl dostatečně blízko a po použití složité techniky jistě bezbranný, stála jsem přikrčený mezi ním a vůdcem Kamené vesnice.
"Zrádci nemají právo mluvit, nejde-li o jejich poslední přání," přimhouřila jsem oči. "Poslouchat teď vaše slova je pod úroveň Tsuchikageho-sama. Zradil jste Kamennou vůli a chtěl jste zničit její armádu. Žádná válka ze bez vojska nedá vyhrát, národ o svou svobodu musí také vždy bojovat. Vojsko pro nás všechny musí být předmětem veškeré péče. Vojsko je prvním nositelem praporu odboje. Vojsko je hlavním výrazem touhy a vůle národa po svobodě. Vojsko je prvním a hlavním symbolem státní suverenity a svobody," oči mi rozzářily jasné plameny touhy po vítězství, kterou jsme tímhle dotáhli ke konci.
"Naše suverenita a naše svoboda byly právě teď dobyty. Listy byly rozdrceny kamennou vůlí, která není tak slabá, za jakou ji měli. Věříme ve vojsko a naše ztráty by nebýt vás byly minimální. Chtěl jste zničit to, za co nám stojí bojovat. Vaše slova už nemají váhu pro uši pravých shinobi z Kamenné. Jste slaboch, který se nedokázal starat o to, co je nám drahé. Váš talent váží méně než vaše zrada, proto už není jiného východiska nežli vaší smrti."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Aki Kana Sun 10 Jun - 7:37

Vrátil som sa pohľadať nejakých zranených ktorým by som ešte pomohol no našiel som jedného ktorý stál proti ostatným. Zrejme on má na svedomí to že sa toľkým ľudom podarilo utiecť. Schoval som sa za polorozbitú stenu neďaleko neho a počúval som ich rozhovor.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 10 Jun - 8:07

Našťastie množstvo ľudí utieklo, to mi vytvorilo úsmev na tvári. Mlč.. Odvetil som Orion, nemal som chuť baviť sa tu z hadmi. Môj klan, moja krv nikdy nepatrila do Iwy, takže som nikoho nezradil. Bojovali sme za vás v rôznych bitkách až na smrť, ale keď nás vyvražďovali, neprišli ste na pomoc. Ja som oslobodil svoju krv.. K Iwe som nikdy nepociťoval náklonnosť, ani vernosť.. Ruku som si rýchlo pritiahol k tvári, zakašľal som, a len čo som ju dal preč, všimol som si na nej krv. Smrť.. Uchechtol som sa. Myslíte, že ma ňou vystrašíte? Nie, dnes som vyhral ja, nie vy. A možno ste túto bitku vyhrali, vojna neskončila. Obrovská časť Konožanov ešte žije, a vaše straty tiež neboli minimálne. Do neba pôjdem s čistou dušou, ale čo vy? Pocítil som strašnú slabosť v kolenách, čo ma na chvíľu prinútilo kľaknúť si, vykašľať ďalšiu várku krvi, a potom sa z ťažkosťami znova postaviť. Ak mám zomrieť, nebude to takto!

/Btw: Máme tu genínov z klanu Nara, Uzumaki a Hyuuga.. Preto tieto klany prežili ^^
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 10 Jun - 8:21

(Ale ja už sem predsa neplánujem písať, spomínal som to o stranu alebo viac späť. Svoj sen som si splnil, prestal som na chvíľu písať "rozprávku". Novou hlavou Kamennej sa stáva Orion-dono, Listová podľa dohody patrí Mizukage-dono. Dúfam, že som na nič nezabudol.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 10 Jun - 11:02

Z hrdla se mi vydral smích.
"Ty mě vyzýváš k mlčení?" naklonila jsem se trochu blíž. "Bylo ti nabízeno, abys zůstal ve vesnici. Odmítl jsi a přidal ses k vojsku. Buď tu zemřeš sám nebo tě v rodné vesnici bude čekat mučivě pomalá smrt."
Při jeho dalších slovech jsem pozvedla obočí.
"Máme rozdílnou představu o svobodě. Pokud je jí pro tebe ale takováto smrt zrádce, ráda ti ji dopřeji."
Tsuchikage prozatím zmizel. Bylo třeba se s armádou vrátit zpět do rodné vesnice, některé ale nechat zde na pomoc Mizukage-sama, pokud o to bude stát. Mým úkolem prozatím bylo tu "uklidit."
Ještě jsem pohledem vyhledala Oininy, kteří obklopovali svou paní.
"Mizukage-sama, jakou podporu budete od naší vesnice vyžadovat po dobytí? Pokud vím, součástí dohody to nebylo, ale vzhledem k počtu přeživších a dostatečnému bezpečí našich vesnic jsme ochotní vám tu nechat menší podpůrnou jednotku."
Nikdy není na škodu upevnit spojenectví...
"Bakuha Butai se vrátí se zrádcem do vesnice," začala jsem a zrádce jsem samozřejmě myslela Akia. "Stejně tak některé z významnějších klanů. Mohu vám ale nabídnout klan Endo ovládající jedno z Kekkei Genkai, jež mají naše vesnice společné, lávu."
Jeho členi byli již zcela jistě unavení, ale úroveň, se kterou ovládali lávu, byla jedna z nejvyšších v Iwě. Kromě toho kdyby se vrátili do Kamenné, byli by popraveni. Tohle pro ně bylo nejlepší východisko a pro Kamennou vlastně žádná ztráta.

(Hai ^^ Jmenování dořešíme až v rodné vesnici, pokud nevadí. Tady by to trochu... Jak to říct... Nenavazovalo na děj xD )
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 10 Jun - 14:00

Uškrnul som sa. Ak prežijem cestu do Iwy, môžu ma korunovať kráľom sveta. Rukou som si prešiel po ústach a zotrel pramienok krvi. Ja ťa nevyzývam.. Ja ti radím.. Ak nechceš prísť k úrazu. Zrazu ma to začalo baviť. A nie je jedno, kde ma zabijete, teda.. Ty zabiješ? Zasmial som sa, a z rukávu som vyšvihol malé tanto, ktorým som na ňu dosť spomalene zamieril. A kde berieš istotu, že nebudem.. Ako sa to hovorí.. Klásť odpor? V tom spomenula Bakuha. No, z tými by som si nebol veľmi istý. Pár ste si ich odstrelili. Uškrnul som sa pri spomienke na boj pri Ichiraku. Tsuchikage zmizol. Aj s jeho Jintonom.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 10 Jun - 14:19

"Chceš, abych tě zabila?" otázala jsem se hravě.
Hodlala jsem jeho odpověď brát velmi vážně. Jen chvíli po použití své techniky, i když ji nedovedl do konce, muselo být tak lehké mu ublížit. I když přímo to jsem neměla v plánu. Ráda jsem si hrála.
"Pokud ne, stále mohu nechat klan Itako, aby dokončil svou práci. Litují, že nemohli použít své výbušné lístky a dost z nich je kvůli tobě mrtvých. Jistě by ti to rádi vrátili i s úroky."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 10 Jun - 14:50

To už nezávisí odo mňa.. Odvetil som jednoducho, no tanto som nespustil, ale stále ním mieril na Orion. Pred celou Kirskou a Iwskou armádou. Už jej muselo dôjsť, že sa smrti nebojím. A tobôž bolesti. Rozmýšľal som, ako umrieť, no na veľký epic dead som to nevidel, začo som ďakoval bariére. Avšak, teraz mi ďakovalo mnoho viac Shinobi za život. Ja? To vy ste nás z nimi odstrelili. Nie je to moja vina, tak nehádž to na mňa. No, ale predsa len. Pár členov Itako by som zo sebou stiahol.. Uškrnul som sa.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 10 Jun - 16:01

"Jedna z jejich klanu byla v tvém týmu, že?" ušklíbla jsem se. "Škoda, že se dozví, že její sensei byl zrádce."
Povzdechla jsem.
"Víš, válka tohle nepřipouští. Nebudeme si tu hrát na pohádku, taková Kamená není. Tvůj klan to věděl, ty ne. Kamenou vůli nejde zlomit nebo pošlapat jako tu z listů. Proto musíš zemřít. Dávám ti možnost vybrat si jak. Pokud nezvolíš, půjdeš se mnou do Iwy s pečetí zamezující využívání chakry a strávíš zbytek života ve vězení. Tvůj pohled se mi vysmívá. Nerada bych tě nechala zemřít tak lehce. Vyhrál bys ty, máš pravdu. Na druhou stranu volba mezi sebevraždou a doživotním vězením takovou výhrou není."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 10 Jun - 16:20

Nemám žiadne záväzky, voči môjmu novo priradenému týmu, ktorý som ani nevidel. Úškrn na tvári ostával, než stuhol, a ja som namieril pohľad na nebo. V hrudi, pri srdci som mal divný pocit, pri terajších spomienkach na Fua, Hikari a Keia. Staňte sa legendami! Pousmial som sa, a pohľad som zhora znova presunul na Orion. Vytiahol som z rukáva druhé tanto, druhou rukou a obe namieril na ňu. Tak či tak zomriem.. Pohľad bol pevný, odhodlaný plný rozhodnutia a odvahy. Tak mi splň posledné prianie.. Posledný boj! Celkom oslabený som ju vyzval na súboj, priamo pred Iwskou armádou, ktorá ma chcela vidieť mŕtveho. Nebol to však súboj na život a na smrť, ale ako dlho pred smrťou vydržím držať krok.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 10 Jun - 16:40

Rozesmála jsem se.
"Ne," odvětila jsem prostě. "Nejsem tu za tu dobrou, která by ti dala možnost posledního přání. Vězení nebo sebevražda. To je jediná nabídka, kterou pro tebe mám."
Na tváři mi zůstával menší úsměv. Byla jsem zvědavá na jeho volbu.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 4 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru