Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Všechna další místa v zemi Vody

+2
Tatsuo Reigi
Akasuna no Ruki
6 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Anonymní Sun 6 Nov - 15:59

First topic message reminder :

Všechna místa v zemi Vody, kde se plní mise. Jsou zde zahrnuta, jezera, řeky, ostrovy...

(je to z důvodu, aby na každou misi nebylo vytvořeno nový topic)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 29 Dec - 13:43

Klone: ,,Nemal som na výber povedal som mu nech je ticho inak ho zabijem.. nepočúvol tak zaplatil a teraz mám kvôli tebe na rukách jeho krv... a teraz zaplatíš ty ... nejaké posledné slová?,, povedal nemilosrdne.

Ja: Teraz keď som vedel že to niesu ninjovia tak som ho aj mohol pustiť ale predsa len som si ho nechal ako poistku. Kludne nemusel hovoriť pravdu.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 29 Dec - 17:19

Okamma
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Podíval jsem se na něj a zvednul ruku se lžičkou, na které jsem vztyčil ukazováček.
Malý moment, jen si dopiju ten čaj, mohl by se během souboje rozlít, usmál jsem se, zvedl šálek k ústům a začal beze spěchu pít.

Shinobi II (genin)
Slyšel jsem, co říká šéf i ten druhý a přestávalo se mi to čím dál míň líbit.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 29 Dec - 17:25

Klon: ,,Že sa zahadzujem s takýmito vecami... Asi sa začnem riadiť pravidlom: Zabi a potom sa pýtaj..,, povedal znudene. Prestávalo ma to baviť ale bol som zvedavý čo vytiahne a vlastne aké techniky ovláda a či to s ním pôjde tak ľahko ako si myslím.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 29 Dec - 20:06

Okamma
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Odlepil jsem se od nedopitého hrnku.
"Ale no tak, umírající má snad právo dopít si svůj poslední hrnek čaje, no ne? Ty jsi to už udělal, tak mi taky dopřej klidu..." usmíval jsem se. Pak jsem do sebe hodil tu poslední trošku čaje.
"Hmm... Není nad dobrý čaj," blaženě jsem se usmál a opatrně jsem položil hrnek na kládu vedle sebe tak, aby se nerozbil. Lžička mi zůstala v ruce.
"No, většinou bývá zvykem, že začínají bílí," samozřejmě jsem narážel na barvu našich pletí,"ikdyž musím říct, že šachy jsou abnormálně nudná hra."

Shinobi II (genin)
Začal jsem sebou vyděšeně škubat. Nechtěl jsem, aby bojovali. Stále jsem však nevydal ani hlásku.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 29 Dec - 20:14

Klon:,, Šahy nehrajeme a nejde tu o to kto má začať ale o to kto to ukončí a to budem ja..,, povedal vážne a začal byť obozretný

Ja: Nepozdávalo sa mi prečo ten malý zo sebou tak trhá a tak som mu pacol jednu do zátylku aby omdlel a ja som mal na chvíľu pokoj..
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 29 Dec - 20:22

Okama
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Zívnul jsem a přivřel oči. Stále jsem ho z nich ale nespouštěl.
"Když nikdo nezačne, nikdo to neskončí, o to tady jde," moje pusa se znovu roztáhla do širokého úsměvu.
"Asi bych neměl nic říkat, že? Třeba se ti nechce. Hmm, když nad tím tak přemýšlím, tak to by pro mě bylo dobře, ne?"
Fajn, zatím jenom zvyšujeme sázky, ale kdy to nevydrží, kdy zaútočí? To je vždycky zábavné pozorovat. Nesmím zapomenout na to křoví! připomenul jsem si v duchu.

Shinobi II (genin)
Omdlel jsem a moje tělo se uvolnilo. Rázem bylo po škubání.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 29 Dec - 20:36

Klon: ,,Tak v tom prípade...,, Povedal a sekol kunaiom po ňom bol to sek z náprahom čiže je možné sa mu v celku ľahko vyhnúť. Sek smeroval na oblasť pravej ruky..

Ja: "Uvidíme v čom spočíva jeho sila....,"Kirigakure no jutsu","Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Imager GIFSoup Hmla začala postupne hltať blízke okolie a dal som si záležať aby hmla bol čo najhustejšia....
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 29 Dec - 20:51

Okama
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Ještě jsem si naposledy oblíznul rty a pak prostě spadl z klády dozadu, čímž jsem se vyhnul seku. Dopad na záda se změnil v kotoul dozádu. Zároveň jsem jednou rukou vystřelil těsně pod kládu. Skončil jsem v podřepu asi metr od klády, která stála mezi mnou a Atarem. V ruce jsem svíral pás s osmi meči. A stále jsem se usmíval. Začala padat hustá mlha.
Samozřejmě, Kirigakure no shinobi. To bude ještě zajímavé.
Rychle jsem se postavil a upnul si pás s meči, již naučeným a hluboce zažitým pohybem, na záda.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 29 Dec - 21:04

Klon: Hodil po ňom kunai keď minul a vytiahol si meč z púzdra na chrbte. A stratil sa v hmle...

Ja: Uvidel som meče a že sa vyhol seku "Takže zrejme skúsený v Kenjutsu...hm toto bude ešte zaujímavé" prestal som už vytvárať hmlu lebo už celá oblasť ktorú som potreboval bola už pod hmlou.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 29 Dec - 21:09

Okama
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Letěl na mě kunai, ale tomu se opravdu nebyl těžké vyhnout. Uhnul jsem otočkou doleva, čímž jsem ho na chvíli ztratil z dohledu. Když jsem se otočil, už tam nebyl. Ušklíbnul jsem se.
Tak na kočku a na myš?
V ruce jsem stále svíral čajovou lžičku. Poklepal jsem si s ní na tvář. Původně jsem mu chtěl něco říct, ale pak mi došlo, že kdybych mlel pantem, neměl bych absolutně žádnou šanci ho slyšet.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 29 Dec - 21:14

V hmle ho klon obiehal dookola a hovoril ,,Tak som zvedavý čo mi predvedieš ,, to že ho obiehal malo svoj význam lebo jeho hlas tým pádom bolo počuť z viacerých strán a nemohol ho len tak ľahko lokalizovať. Zároveň hodil naňho 5 shurikenov...
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 29 Dec - 21:24

Protočil jsem oči v sloup. Měl jsem rád zábavu, ale to, co tu předváděl, bylo dětinské. A průhledné. Stačilo by použít plošný útok a... ale mě se nechtělo. V těsném sledu za sebou na mě přiletělo pět shurikenů, pokaždé z jiného směru. Odrazil jsem je - lžičkou. Shurikeny dopadly na zem asi tak půl metru ode mě a nyní se tam neškodně válely. Pokrčil jsem rameny.
Já mám něco předvést? A to jsem měl pocit, že on chce zabít mě...
Nuda, zamumlal jsem rozmrzele nad jeho počínáním.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 29 Dec - 21:30

Klon: ,,No poď načo čakáš kedže si kandidát na smrť tak začni..,, hovoril klon ale teraz stál už iba na jednom mieste...
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 5 Jan - 10:52

Okamma
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Naklonil jsem hlavu na stranu a zadíval se směrem, odkud byly slyšet slova.
Zdá se mi to, nebo po mě chceš abych dělal tvou práci? Pokud se nepletu, ty chceš zabít mě. Já proti tobě nic nemám... lidé jsou daleko zajímavější živý, na obličeji se mi znovu usadil široký úsměv.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 5 Jan - 11:08

Klon: ,,Máš pravdu chcem to mať už za sebou a konečne sa ísť v klude najesť a pokračovať ďalej v tréningu.... A tým že si sa začal hrajkať zo sopkou si proti mne.... teda priamo nie proti mne ale proti Kirigakure no sato....,, povedal unudene
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 5 Jan - 15:28

Okamma
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 T1710p80-vsechna-dalsi-mista-v-zemi-vody
Pokýval jsem hlavou.
"Vážně, zajímavé, aby jsi se mohl jít najíst a trénovat, musíš mě zabít. Svázat a někam odvléct, by mě nestačilo, co? Ne, musíš mě zabít, rozporcovat a potom se mnou nakrmit rybičky, hmm?" hlavu, kterou jsem před chvílí narovnal jsem teď s širokým úsměvem znovu naklonil na stranu.
"Co myslíš, jak se vlastně vy, vesničtí "správňáci", lišíte od těch "velkých zlých hochů", co opustili vesnice? Já měl pocit, že se většinou říkají takové ty fráze jako: "oni jsou brutální zabijáci, zabíjí i když nemusí, my jsme jiní!..." uchechtl jsem se a založil si ruce i s lžičkou na hrudi.
¨"No, můžeš si být jistý, že ve své vraždě ti pomáhat nebudu," smysly i celé tělo byly stále v pohotovosti, ale já jsem působil dojmem člověka, co se právě zastavil uprostřed ulice. Já ho dostat nechtěl. Proč bych měl útočit, když on neútočí? Bylo to zbytečné plýtvání silami.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 5 Jan - 15:34

Klon: ,, Ach jaj... nemám žiadnu záruku že keď ťa nechám ísť a ty mi sľúbiš že budeš dobrý tak sa táto situácia nezopakuje.... preto jediná vec ako tomu predísť je ťa zabiť,, vystúpil z hmly a na remene mal položený meč. Hmla sa pomaly vytrácala.... ,, A ja nepatrím ani do kategórie tých dobrý ale ani zlých... ja mám vlastnú kategóriu ktorá je niekde medzi....,, "Takže tak skoro to nebude... nemám v pláne ho len tak bezhlavo napadnúť.."
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 5 Jan - 18:46

Okamma
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Na tváři jsem měl stále ten samý úsměv. V momentální situaci by se dal asi označit za provokativní, ale já jsem ho tak nevnímal.
No, tak to jsme dva.
Mlha se začala rozpouštět a já na něj konečně viděl. Rozhodil jsem ruce tak, že to vypadalo, že lžička odlétne do nejbližšího křoví. Místo toho mi pouze v ruce opsala elegantní oblouček.
Pán se rozhodnul hrát fér?
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 5 Jan - 20:50

Klon: ,,Svete nieje fér takže to nieje žiadna novinka...takže dosť bolo rečí ja mám svoje povinnosti ktoré nepočkajú... takže ako? Väzenie či smrť?.,,


Naposledy upravil Ataru dne Thu 5 Jan - 21:07, celkově upraveno 1 krát
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 5 Jan - 21:01

Okamma
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
"Ano, svět není spravedlivý a člověk nikdy neví, kdy na něj něco vyskočí ze křoví," pokýval jsem hlavou. Byla to obyčejná věta pronesená obyčejným tónem. Uvnitř ale byla jemná narážka. Schválně jsem se držel a nezalétnul pohledem ke křoví, ze kterého se předtím ozýval zvuk, abych ho ještě více znejistil. Zatvářil jsem se zamyšleně a po chvíli ticha začal mluvit.
"Jak dramatické. Dáváš mi na výběr mezi smrtí a vězením."
Vypadal jsem dál naprosto klidně. Pod námi se otřásla zem.
"Řeknu ti to jinak. Přemýšlel si už o tom, kdo, když mě zabiješ, uklidní tu sopku?"


Naposledy upravil Shinobi dne Thu 5 Jan - 21:10, celkově upraveno 1 krát
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 5 Jan - 21:09

Klon: ,,Niekto sa nájde kto to zrobím a áno dávam ti na výber lebo som človek ktorý ma dobré srdce..,, tie posledné slová povedal zo smiechom v hlase. ,,Boože človek aby na všetko mal myslieť..,, a tvár si zaboril do dlane jednej ruky..
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 5 Jan - 21:14

Okamma
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Pozvednul jsem obočí a usmál jsem se na něj ještě o něco víc, než jsem se na něj usmíval do teď.
No ne!? Vážně? Tak až někoho najdeš, tak mi to přijď říct. Ke hrobu samozřejmě. Pokud se ti ovšem podaří mě pohřbít.
Pokrčil jsem rameny.
Nehodlám celý zbytek života trávit ve vězení, nebo zavřený v Kumo.
Ano, trochu mi ujel jazyk... ale doufal jsem, že si ničeho nevšimne.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 5 Jan - 21:28

Klon: Hlava mu klesla ešte nižšie a naskočila mu anime kvapka a unavene si povzdychol ,,No tak je rozhodnuté dačo porob z tou sopkou nech neni aktívna a potom ťa zabijem a každý bude spokojný ok? Alebo deaktivuješ tu sopku a ja ťa pekne krásne zavriem do väzenia ale v Kire.... a pokiaľ budeš poslúchať tak ťa do Kumo nepošleme..,, povedal pekne znudeným hlasom
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Thu 5 Jan - 21:36

Okamma
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 2a9vdit
Vyvalil jsem na něj oči.
"Héj, chlape, posloucháš mě? Když deaktivuju tu sopku a ty mě zabiješ, budeš spokojený maximálně tak ty a ten váš Stín. A ve vězení je stoprocentně větší nuda než v Kumo," povzdechnul jsem si a protočil oči v sloup. Pozvednul jsem lžičku do vzduchu.
A kromě toho už by jsi mohl zatraceně vylézt! Hra na schovávanou je velmi stupidní hra. Dle mého ještě horší, než dobře známá "kdo ho má většího", odfrkl jsem si a zadíval se pronikavým pohledem na klona. Úsměv z mé tváře zmizel. Přestávalo mě to totiž bavit.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 5 Jan - 21:39

Klon:,,No a to nestačí? Mne veru hej a nevrav že ti nebude dobre keď budeš mŕtvy, budeš mať po problémoch a čo sa týka väzenia tak ti pochytám nejakých kamarátov nech sa nenudíš...,, tu jeho poznámku o to skrývaní som úplne ignoroval...

Ja som spokojne ležal opretí o strom zo zatvorenými očami a mečom v ruke...
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 4 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru