Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Všechna další místa v zemi Vody

+2
Tatsuo Reigi
Akasuna no Ruki
6 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Anonymní Sun 6 Nov - 15:59

First topic message reminder :

Všechna místa v zemi Vody, kde se plní mise. Jsou zde zahrnuta, jezera, řeky, ostrovy...

(je to z důvodu, aby na každou misi nebylo vytvořeno nový topic)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 17 Nov - 23:11

(A co se stalo s tím kopem? Very Happy )
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Thu 17 Nov - 23:45

(Tak nenapsal si jak ten kop byl silnej, takže to třeba mohlo být kvůli odrazu a tak.Tahle hra je o slovíčkaření ! Very Happy ¨)
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 18 Nov - 12:51

(Takže xD Jsem nový rozhočí xD Takže xD Budu se to snažit kontrolovat xD)
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 18 Nov - 13:16

(To si děláš srandu s tím že ti musím psát jak je ten kop silný a ty ani nenapíšeš že si mu třeba uhnul nebo tak?tohle není o slovíčkaření ale o tom že jsi to ignoroval.)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro bijuu Fri 18 Nov - 15:28

(No ( TAdy Aki) Doplň tam to o té noze a jinak by to mohlo být Smile )
bijuu
bijuu

Počet príspevkov : 183
Join date : 19. 02. 11
Bydlisko : Trosky toho kde jsme řádili:-D

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 18 Nov - 16:03

(nojo nojo xD přepsáno bože caramba ! xD)
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 18 Nov - 19:01

Po tom co jsem ho kopl jsem dopadl na zem a aby mě netrefil drak použil jsem Rai no Houkou abych mu uhnul.Věděl jsem že když tenhle boj nebudu brát vážně bude to rychlé a Ruki mě porazí."Tak teda vážně."znovu jsem použil Rai no Hokou a abych se dostal k Rukimu a nachystal jsem si pečeť.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 18 Nov - 19:34

Normální člověk by ho nejspíš ani nepostřehl že se za mnou tak rychle dostal, ale jelikož jsem používal sharingan , tak já to viděl. Do ruky jsem si nasměřoval světelnou chakru a ta ihned začala zářit.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 18 Nov - 19:54

Když mě udeřil objevil se tam kus dřeva a já jsem vyběhl kousek od něj z druhé strany a měl jsem připravenou Raite abych ho udeřil.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 18 Nov - 20:16

Rychle jsem zareagoval a lekl se a namířil svou pěst na jeho, takže se naše 2 techniky spojily a odhodili nás daleko.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 18 Nov - 20:20

Kousek jsem odletěl ale dopadl jsem na nohy."Zatím docela dobrý.Už se se mnou vrátíš?"
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 18 Nov - 21:08

Říkal jsem že už se tam nevrátím měli bychom to začít brát vážně" Ušklíbl jsem se a podíval se na okolí. Udělal jsem 4 Klony, kteří se rovnou rozběhli na Tatsua a já hned za němi , ale tentokrát s modrou rotující koulí.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 19 Nov - 17:39

Vytvořil jsem si také čtyři klony ale bleskové a rozběhl jsem se sněmy na Rukiho každý z klonů namířil na jednoho co měl Ruki a já šel přímo proti němu a v ruce se mi začala tvořit koule z blesku.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Sat 19 Nov - 17:50

Klony se začali různě mlátit a naše jutsu do sebe narazili.Udělalo to rozhodně obrovskou tlakovou vlnu, která zničila stromy na okolí a lehce rozštěpila půdu.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 20 Nov - 15:04

Když do sebe narazili vytvořilo zvláštní fenomén byla to velká koule světla v které probíjela elektřina.Já i Ruki jsme byli každý na jedné straně této koule.Okolí kolem nás začalo bud hořet jak do něj lítali blesky a nebo pod září světla mizelo a pod námi se začal formovat menší kráter.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Mon 21 Nov - 15:06

Po tomto střetu jsem byl uchvácen a podíval se na Tatsua " Vyhrál jsem " Na tváři se mi objevil úsměv a vzpoměl jsem si na naše první setkání, misi , jak jsem ho představil Reině a na Chuuninské zkoušky. Uvědomil jsem si že to byl opravdu můj nejlepší přítel. Po tom co jsem ho rasenganem přetlačil se stalo něco co jsem nečekal. Když se spojil můj rasengan a jeho ninjutsu, tak se do mého rasenganu nabyla jeho Raiton chakra a já mu jí aji s rasenganem vrazil přímo do hrudi. Tatsu odletěl daleko a mě začali padat slzy " Gomen Tatsu". Jak jsem ho pak viděl jak bezvládně ležel na zemi pomalu jsem odkráčel pryč.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 21 Nov - 18:48

Po té ráně do hrudi jsem nic nevnímal byl jsem mimo cítil jsem že nemůžu vůbec hýbat tělem.Cítil jsem se jako kdyby už měl přijít můj konec.Tak takhle to skončí?Zabije mě ten koho jsem chtěl chránit?Tohle se nemůže stát.Potom jsem omdlel a byl jsem na pokraji smrti v hlavě mi probíhali různé vzpomínky na to jak jsem zabil prvního shinobi a použil k tomu svoje kekkei genkai.Jak jsem potkal Neura když jsem kradl a snažil se přežít a nakonec jak jsem potkal Rukiho,Reinu a postupně i ostatní lidi kteří pro mě teď byli jako rodina.Oči jsem měl zavřené ale i tak mi po tváři sjela jedna slza.(Nejsem mrtvý takže mě neházejte mrtvého Very Happy )
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Anonymní Mon 21 Nov - 19:15

KLON
S prekvapením som sledoval súboj. Ked bolo po všetkom prišiel som k Tatsuovi a zobral som ho na plecia... (Presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 26 Dec - 14:07

Po dlhej ceste sem som konečne dorazil k cieľu mojej misie. Sopka vyzerala najprv ako nečinná ale po chvíli nastal otras a bolo vidno že nečinná ako sa hovorilo už nieje.
Tak teda som sa vybral cestou ktorá mala smerovať až k vrcholcu sopky.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Dec - 16:06

Shinobi (genin)
Dával som pozor, aby náš plán nikto nezistil. Keď som uvidel, že k sopke sa blíži nejaký človek okamžite som varoval šéfa.

Velitel (Jounin)
Bol som pri ohni a premýšľal som o mojom pláne so sopkou. Keď mi ten genin povedal, že sa blíži k sopke nejaký týpek som sa postavil a pozrel som sa na sopku. Vážne šiel horu. Veril som, že nikto nebude taký hlúpy, aby šiel k sopke. Ako som videl, ten mladík mal vážne odvahu. Pomaly som sa vydal za ním.

Shinobi II (genin)
Šiel som za šéfom a dával som si pozor, aby ma ten shinobi nevidel.

Všetci šli za Ataruom a schovávali sa za stromy alebo veľké šutre. Čakali, či naozaj pôjde k sopke bližśia, ak áno boli pripravený zasiahnuť.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 26 Dec - 16:14

Došiel som až k sopke. Obzeral som sa či niekoho neuvidím ale nikde nikto. Ale niečo sa mi nezdalo. Vyskočil som a do môjho zorného pola vyleteli shurikeny.
Ja som bol ten tip čo najprv koná a až potom sa pýta. Ruka mi skĺzla na rukoväť meča.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Dec - 16:22

Shinobi II (genin)
Práve som sa skrýval za kríkom, ktorý nebol tak spoľahlivý ako šuter, alebo kmeň stromu. Nemal som šťastie, pretože sem Ataru práve hodil shuriken. Našťastie som bol pripravený a kunai som už držal v ruke. Rýchlo som ho odrazil a potom som pomaly vyšiel z poza kríku.

Veliteľ (Jounin)
Pomaly som vyšiel z poza šutru a pozrel som sa Ataruho. čo tu pohľadávaš? Nevidíš, že tá sopka je činná a môže každú chvíľu vybuchnúť? Vystupoval som priateľsky aby si nemyslel, že som nepriateľ.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Mon 26 Dec - 16:35

,,To či môže vybuchnúť ma vôbec netrápi a neviete že je v celku neslušné niekoho sledovať?,, ruku som držal už pevne na meči. A hoci nevyzerali ako nepriatelia, predsa len ma sledovali a to zrovna nieje dvakrát priateľské. ,, Odkiaľ ste a čo tu chcete?,, chcel som vedieť o nich viac.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Dec - 20:18

Velitel
Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 2a9vdit
Když jsem viděl, jak šáhnul na meč, jen jsem otevřel ruce, v kterých nic nebylo.
Jsme tým badatelů, prozkoumáváme tuhle sopku. Podle našich propočtů by se neměla vůbec takhle chovat, na tváři jsem měl tak trochu samolibí úsměv.
Opravdu by jste tu neměl setrvávat, kdyby to vybuchlo, mohlo by vás to ošklivě zranit pane.
Nasadil jsem starostlivý výraz.
Shinobi II (genin)
Opatrně jsem se držel za velitelem asi tak, jako se malé děti schovávají za máminou sukní a čekal, co se bude dít. Knai jsem uklidil ještě nežli jsem vyšel spoza keře.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Len Kokoro Tue 27 Dec - 20:33

"Hm..Mizukage mi nič nespomínala" ,, Nikomu ste asi nepovedali že ste tu že?,, z meča som ruku nespúšťal ale trocha povolil stisk. ,, Keď ste bádatelia kde máte vybavenie a čo ste zistili? A vôbec prečo ste ma sledovali?,, snáď keď hovorili pravdu mali by mať nejaké vybavenie a niečo k tomu. Stále som im moc neveril ale je pravda že som si začínal dávať všetko dokopy.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Všechna další místa v zemi Vody - Stránka 2 Empty Re: Všechna další místa v zemi Vody

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru