Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bambusový les/ Dedina Pandích summonov

4 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Bambusový les/ Dedina Pandích summonov - Stránka 4 Empty Bambusový les/ Dedina Pandích summonov

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sat 17 Sep - 22:47

First topic message reminder :

Na toto miesto sa nedá dostať ak neviete kde sa nachádza ! je na neho totiž uvalené genjutsu ktoré mätie všetkých ktorý do neho vstúpia a "káže im" alebo ich skôr koordinuje mimo miesto kde bývajú pandy. Oni tu majú takú vlastnú dedinku, z banbusov, ich počet je okolo 40 a sú tu aj pandy o veľkosti Bijuu (ako bola aj žaba Gamabunta a podobne) také sú tu však len dve. Hovorí sa že niektoré z pánd majú veľmi dobré znalosti v medicíne a dokážu vyliečiť aj tie najťažšie zranenia, jedná sa však skôr o rastlinu ktorá tu rastie a ktorú sa naučili používať.

(obrázky dodám neskôr)
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down


Bambusový les/ Dedina Pandích summonov - Stránka 4 Empty Re: Bambusový les/ Dedina Pandích summonov

Příspěvek pro Uchiha Madara Sun 6 Nov - 16:45

Po prikývnutí som vstúpil dovnútra a obrovskými chodbami prechádzal až k onomu mierne osvetlenému miestu. Nezabralo mi ani až tak veľa času nájsť, po čo som sem prišiel. Po uskutočnení krátkeho procesu som konečne mal možnosť držať telíčko malého dievčatka vo vlastnej náruči. Následne som aj s ňou vystúpil zasa von, pričom som slušne s jednoduchým odôvodnením, prečo ju nemôžem oživiť na onom mieste, opustil bambusový les.

- PRESUN -
Uchiha Madara
Uchiha Madara

Počet príspevkov : 171
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru