Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Myoboku-zan

5 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Tue 12 Oct - 18:01

First topic message reminder :

Žabí hora

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 12:30

Svým mečem jsem se ubránil útoku kasanagi a ránou jsem ho odpálil k Assasinovi.
Smuteční vrba?co to sakra je?Vím že ve svém arzenálu máš lepši věci než je toto.Temná spirála:Proud ničeho!
Na Assasina vylítla obrovská černa vlná,která se furt točila a vše co se ji stavělo do cesty zmizlo.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 12:39

Neuro Uchiha napsal:Svým mečem jsem se ubránil útoku kasanagi a ránou jsem ho odpálil k Assasinovi.
Smuteční vrba?co to sakra je?Vím že ve svém arzenálu máš lepši věci než je toto.Temná spirála:Proud ničeho!
Na Assasina vylítla obrovská černa vlná,která se furt točila a vše co se ji stavělo do cesty zmizlo.
"Máš moc, ale chybí ti moudrost a pokora."
Kusanagi zmizel v oblaku kouře a já jsem se kousl do obou palců.
Pomalu jsem položil ruce na zem.
"Kuchiyose: Sanjuu Rashoumon!" Předemnou se zjevili tři obrovské brány, které pohltí jakoukoli energii. Za bránou jsem spojil ruce v další pečeť..
"Sabaku taisou!" Za Neurem se zvedla obrovská masa písku. Omotala se okolo něj a přimáčkla k zemi.
Koroki vytáhl jeden svitek ze své kapsy a přiložil ho na bránu Rashoumon k zapečetění temné energie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 12:43

Bože jak nudné.
Z meče vytříštila vodní chakra,která mě zbavila písku,takže Assasin nemohl použít pečeť.
Hodně jsem zesílil.Tvů názor na mou moc je zajmavý,avšak podceňuješ své soupeře.[/i
]Z ničeho nic jsem se objevil za Assasinem.
[i][color=blue]A to je tvá slabost[/color
].
Druhým koncem meče jsem ho bouchl do krku.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 12:46

Neuro Uchiha napsal:Bože jak nudné.
Z meče vytříštila vodní chakra,která mě zbavila písku,takže Assasin nemohl použít pečeť.
Hodně jsem zesílil.Tvů názor na mou moc je zajmavý,avšak podceňuješ své soupeře.[/i
]Z ničeho nic jsem se objevil za Assasinem.
[i][color=blue]A to je tvá slabost[/color
].
Druhým koncem meče jsem ho bouchl do krku.
"Když neznám arzenál svého soupeře tak používám kawarimi. Myslel jsem, že si to pamatuješ." Mé tělo se po nárazu změnilo ve vodu.
KOroki zareagoval pohotově. SPojil ruce v pečeť.
"Sensatsu Suishou" Z vody se vytvořily tisíc jehel a zapíchly se do Neurova těla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 12:50

Byl jsem propíchaný zkrz na zkrz,ale zase jsem se objevil úplně v pořadku za ASsasinem.Samozřejmě že to vím.Gejutsu spoutání!Mangekyo Sharingan!
V iluzi se objevilo jak do mě kanceláře přišlo ěkolik jouninů,kteři byli zamaskování a zaútočili na mě.Všechyn jsem je vyvraždil a jeden si odkryl masku.Byl to náš sensei.Potom genjtus skončilo.
Tuhle iluzi jsme nechtěl co to sakra je?!
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 13:12

Neuro Uchiha napsal:Byl jsem propíchaný zkrz na zkrz,ale zase jsem se objevil úplně v pořadku za ASsasinem.Samozřejmě že to vím.Gejutsu spoutání!Mangekyo Sharingan!
V iluzi se objevilo jak do mě kanceláře přišlo ěkolik jouninů,kteři byli zamaskování a zaútočili na mě.Všechyn jsem je vyvraždil a jeden si odkryl masku.Byl to náš sensei.Potom genjtus skončilo.
Tuhle iluzi jsme nechtěl co to sakra je?!
"Hm..Nakonec ani ty tvé ukradené oči ti nepomohli." Ušklíbl jsem se a mrkl na Korokiho.
"Korokiku-kun! Jdeme na to! Kuchiyose: Edo tensei!!!"
"První!...Druhý!" Ze země se vynořili dvě rakve. U obou spadlo víko a rozbilo se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 13:17

Assasin Senju napsal:
Neuro Uchiha napsal:Byl jsem propíchaný zkrz na zkrz,ale zase jsem se objevil úplně v pořadku za ASsasinem.Samozřejmě že to vím.Gejutsu spoutání!Mangekyo Sharingan!
V iluzi se objevilo jak do mě kanceláře přišlo ěkolik jouninů,kteři byli zamaskování a zaútočili na mě.Všechyn jsem je vyvraždil a jeden si odkryl masku.Byl to náš sensei.Potom genjtus skončilo.
Tuhle iluzi jsme nechtěl co to sakra je?!
"Hm..Nakonec ani ty tvé ukradené oči ti nepomohli." Ušklíbl jsem se a mrkl na Korokiho.
"Korokiku-kun! Jdeme na to! Kuchiyose: Edo tensei!!!"
"První!...Druhý!" Ze země se vynořili dvě rakve. U obou spadlo víko a rozbilo se.

"Jistě Hokage-sama." ušklíbnu se potěšeně. Připravenou obranou pečeť pro jakýkoliv případ před tímhle Uchihou.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 13:22

Cože?Tak si se snížil tím že probouzíš mrtvé?Jaká škoda Temná pečet:Rozuzlení 6 živlů.Temna vlna mířila na 1 a 2 což znamenalo že temnota chytla 1 hokageho a vrátila ho zpátky do říše mrtvých,ale 2 hokage utekl.
Stal se z tebe horší parazit jak Orochimaru Assasine!
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 13:23

Koroki Yarikyo napsal:
Assasin Senju napsal:
Neuro Uchiha napsal:Byl jsem propíchaný zkrz na zkrz,ale zase jsem se objevil úplně v pořadku za ASsasinem.Samozřejmě že to vím.Gejutsu spoutání!Mangekyo Sharingan!
V iluzi se objevilo jak do mě kanceláře přišlo ěkolik jouninů,kteři byli zamaskování a zaútočili na mě.Všechyn jsem je vyvraždil a jeden si odkryl masku.Byl to náš sensei.Potom genjtus skončilo.
Tuhle iluzi jsme nechtěl co to sakra je?!
"Hm..Nakonec ani ty tvé ukradené oči ti nepomohli." Ušklíbl jsem se a mrkl na Korokiho.
"Korokiku-kun! Jdeme na to! Kuchiyose: Edo tensei!!!"
"První!...Druhý!" Ze země se vynořili dvě rakve. U obou spadlo víko a rozbilo se.

"Jistě Hokage-sama." ušklíbnu se potěšeně. Připravenou obranou pečeť pro jakýkoliv případ před tímhle Uchihou.
Oba nově příchozí vystoupili z rakve a podívali se na vyvolavatele.
"Konoha.."promluvil Itachi mrtvolným hlasem.
"A tenhle..Je Uchiha.." řekl Nagato a podíval se na Neura.
"Omlouváme se, že jsme vás probudili ze spánku. Tenhle zločinec ohrožuje mír, který jsme vybudovali. Pomůžete nám, prosím?"
"uděláme vše, co bude v našich silách." Odpověděl Itachi
Jejich těla se začala přetvářet. Já jsem k nim přistoupil a vložil do jejich hlavy amulet.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 13:29

Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:
Assasin Senju napsal:
Neuro Uchiha napsal:Byl jsem propíchaný zkrz na zkrz,ale zase jsem se objevil úplně v pořadku za ASsasinem.Samozřejmě že to vím.Gejutsu spoutání!Mangekyo Sharingan!
V iluzi se objevilo jak do mě kanceláře přišlo ěkolik jouninů,kteři byli zamaskování a zaútočili na mě.Všechyn jsem je vyvraždil a jeden si odkryl masku.Byl to náš sensei.Potom genjtus skončilo.
Tuhle iluzi jsme nechtěl co to sakra je?!
"Hm..Nakonec ani ty tvé ukradené oči ti nepomohli." Ušklíbl jsem se a mrkl na Korokiho.
"Korokiku-kun! Jdeme na to! Kuchiyose: Edo tensei!!!"
"První!...Druhý!" Ze země se vynořili dvě rakve. U obou spadlo víko a rozbilo se.

"Jistě Hokage-sama." ušklíbnu se potěšeně. Připravenou obranou pečeť pro jakýkoliv případ před tímhle Uchihou.
Oba nově příchozí vystoupili z rakve a podívali se na vyvolavatele.
"Konoha.."promluvil Itachi mrtvolným hlasem.
"A tenhle..Je Uchiha.." řekl Nagato a podíval se na Neura.
"Omlouváme se, že jsme vás probudili ze spánku. Tenhle zločinec ohrožuje mír, který jsme vybudovali. Pomůžete nám, prosím?"
"uděláme vše, co bude v našich silách." Odpověděl Itachi
Jejich těla se začala přetvářet. Já jsem k nim přistoupil a vložil do jejich hlavy amulet.

Itachi si změřil pohledem toho Uchihu. "Uchiha proti Uchihovi... Jak zajímavé.... Poslední co uvidíš bude moje smrtelné jutsu." promluvil chladým hlasem. "Co myslíš Nagato?"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 13:30

Koroki Yarikyo napsal:
Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:
Assasin Senju napsal:
Neuro Uchiha napsal:Byl jsem propíchaný zkrz na zkrz,ale zase jsem se objevil úplně v pořadku za ASsasinem.Samozřejmě že to vím.Gejutsu spoutání!Mangekyo Sharingan!
V iluzi se objevilo jak do mě kanceláře přišlo ěkolik jouninů,kteři byli zamaskování a zaútočili na mě.Všechyn jsem je vyvraždil a jeden si odkryl masku.Byl to náš sensei.Potom genjtus skončilo.
Tuhle iluzi jsme nechtěl co to sakra je?!
"Hm..Nakonec ani ty tvé ukradené oči ti nepomohli." Ušklíbl jsem se a mrkl na Korokiho.
"Korokiku-kun! Jdeme na to! Kuchiyose: Edo tensei!!!"
"První!...Druhý!" Ze země se vynořili dvě rakve. U obou spadlo víko a rozbilo se.

"Jistě Hokage-sama." ušklíbnu se potěšeně. Připravenou obranou pečeť pro jakýkoliv případ před tímhle Uchihou.
Oba nově příchozí vystoupili z rakve a podívali se na vyvolavatele.
"Konoha.."promluvil Itachi mrtvolným hlasem.
"A tenhle..Je Uchiha.." řekl Nagato a podíval se na Neura.
"Omlouváme se, že jsme vás probudili ze spánku. Tenhle zločinec ohrožuje mír, který jsme vybudovali. Pomůžete nám, prosím?"
"uděláme vše, co bude v našich silách." Odpověděl Itachi
Jejich těla se začala přetvářet. Já jsem k nim přistoupil a vložil do jejich hlavy amulet.

Itachi si změřil pohledem toho Uchihu. "Uchiha proti Uchihovi... Jak zajímavé.... Poslední co uvidíš bude moje smrtelné jutsu." promluvil chladým hlasem. "Co myslíš Nagato?"
"Podívej se pořádně...Má Madarovi oči. Teď pocítí pravou bolest.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 13:31

Já ohoržuji mír?!To ty!Ale co už.Proti mě stojí 2 nositel rinnenganu a bratr mého dědi.To bych mohl zvládnout.
Suiton:Mizu rappa letělo na Itachiho mezitím jsem použil rasengan na Nagata.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 13:33

Neuro Uchiha napsal:Já ohoržuji mír?!To ty!Ale co už.Proti mě stojí 2 nositel rinnenganu a bratr mého dědi.To bych mohl zvládnout.
Suiton:Mizu rappa letělo na Itachiho mezitím jsem použil rasengan na Nagata.
"Shinra tensei!" Smrtící vlna narazila do Neura a ten odletěl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 13:34

"Ať má cokoliv nemůže se vyrovnat našim silám. Podívej se, na to... Jeho ubohé pokusy o nějaké jutsu. A tohle, že je krev klanu Uchiha? Stydím se!" Moje oči se proměnily v sharingan.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 13:36

V zápětí jsem se objevil za Nagatem a pohledl an něj Sharinganem.Vtáhl sjem ho do genjutsu kde jsme mu stále usekával hlavu.Po skončení genjutsu na mě útoči lItachi a já se snažil uhnout.Mé meitou se začali točit a zem pod Itachim se zmenila na hořící lávu.Na mé tváři se objevil malý úsměv.
Je mi líto Itachi-san ale děda mi o tobě vše řekl.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 13:43

Neuro Uchiha napsal:V zápětí jsem se objevil za Nagatem a pohledl an něj Sharinganem.Vtáhl sjem ho do genjutsu kde jsme mu stále usekával hlavu.Po skončení genjutsu na mě útoči lItachi a já se snažil uhnout.Mé meitou se začali točit a zem pod Itachim se zmenila na hořící lávu.Na mé tváři se objevil malý úsměv.
Je mi líto Itachi-san ale děda mi o tobě vše řekl.
NAGATO:Přiběhl jsem za Neurem a chytl ho za krk.
"Použiju sílu sféry pekla." Za mnou se objevil hořící démon. Otevřel ústa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 13:45

Mám tě přesně kde jsem chtěl.Temné vyjmutí duše.
Jak mě Nagato držel tak pomalu odpadával,protože tam lezelo pouze tělo bez duše.
Musím si dát pozor ještš tu je hokage nškde.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 13:46

Neuro Uchiha napsal:V zápětí jsem se objevil za Nagatem a pohledl an něj Sharinganem.Vtáhl sjem ho do genjutsu kde jsme mu stále usekával hlavu.Po skončení genjutsu na mě útoči lItachi a já se snažil uhnout.Mé meitou se začali točit a zem pod Itachim se zmenila na hořící lávu.Na mé tváři se objevil malý úsměv.
Je mi líto Itachi-san ale děda mi o tobě vše řekl.

"Vážně?" ozvu se za jeho zády. "Měl by ses naučit poznávat rozdíl mezi klonem a skutečným nepřítelem.... Kamaitachi *větrné ostří*"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 13:53

Neuro Uchiha napsal:Mám tě přesně kde jsem chtěl.Temné vyjmutí duše.
Jak mě Nagato držel tak pomalu odpadával,protože tam lezelo pouze tělo bez duše.
Musím si dát pozor ještš tu je hokage nškde.

"Myslíš si, že dokážeš zničit Edo tensei tak snadno?" Sepjal jsem ruce v pečeť a Nagato se znovu objevil.
Nagato:
"Zofuuka Kuchiyose no jutsu!"
Objevili se asi 6 obřích zvířat. Obří kerberus, panda, Chameleon,Velký pták, Nosorožec a obří kočka.
"Kuchiyose: Gedo mazo!" Ze země se vynořil kacířský démon. Z obrovským řevem málem rozšlápl Neura a otevřel ústa. Z jeho úst se vynořilo spoustu draků a mířilo to na Neura.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 13:54

Kawarimi.Rasengan!Plnou silou rasenganu jsem odpálil Korokiho a temným klonem jsem mu dal další rasengan.Mezitím jsem Itachiho udeřil pšstí do tváře jenž mu pouze tváři přebehla temná chakra.(To znamená že nemůže používat ohnivá ninjutsu)
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 13:56

Svolávací jutsu.Kyuubi no hokou.Díky Raimato už jsi ho odpečetil.
Kyuubiho cahkra byla tak silná že všechny útoky zničila pouhou chakrou.Skočil jsem na kyuubiho a vylolal Sumi a nové vodní zvíře Karuho,který vypadal jako obrovská vlaštovka.Vše bylo na úrovni bijuu(Myšleno velikostně),
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 14:03

Neuro Uchiha napsal:Svolávací jutsu.Kyuubi no hokou.Díky Raimato už jsi ho odpečetil.
Kyuubiho cahkra byla tak silná že všechny útoky zničila pouhou chakrou.Skočil jsem na kyuubiho a vylolal Sumi a nové vodní zvíře Karuho,který vypadal jako obrovská vlaštovka.Vše bylo na úrovni bijuu(Myšleno velikostně),


Itachi: "Nepovedlo se ti to..." když se Itachiho tělo přeměnilo na vrány. Stál vedle Korokiho. "Přepočítal ses a nedáváš mi na výběr maličký Nauro... Mangekyou shraringan.... Amaterasu!"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 14:05

Koroki Yarikyo napsal:
Neuro Uchiha napsal:Svolávací jutsu.Kyuubi no hokou.Díky Raimato už jsi ho odpečetil.
Kyuubiho cahkra byla tak silná že všechny útoky zničila pouhou chakrou.Skočil jsem na kyuubiho a vylolal Sumi a nové vodní zvíře Karuho,který vypadal jako obrovská vlaštovka.Vše bylo na úrovni bijuu(Myšleno velikostně),


Itachi: "Nepovedlo se ti to..." když se Itachiho tělo přeměnilo na vrány. Stál vedle Korokiho. "Přepočítal ses a nedáváš mi na výběr maličký Nauro... Mangekyou shraringan.... Amaterasu!"
Nagato: "Gedo mazo se sem přímo hodí. TeĎ zkusíme tohle...Chibaku...tensei!! Říká se, že tímhle Rikudou sennin uvěznil Juubiho...Jsem při formě, ne jako tenkrát.."
Vytvořil malou kouli, a ta se vznesla nad Kyuubim. Přitáhla k sobě nejdřív zvířata, a pak Kyuubiho s Neurem.
"Ha!" Nagato tleskl a tlak ještě zesílil. Byli uzavření ve vytvořené hvězdě.
Itachiho amaterasu pohltilo celou hvězdu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 14:09

Itachi: "Nepovedlo se ti to..." když se Itachiho tělo přeměnilo na vrány. Stál vedle Korokiho. "Přepočítal ses a nedáváš mi na výběr maličký Nauro... Mangekyou shraringan.... Amaterasu!"
[/quote]
Nagato: "Gedo mazo se sem přímo hodí. TeĎ zkusíme tohle...Chibaku...tensei!! Říká se, že tímhle Rikudou sennin uvěznil Juubiho...Jsem při formě, ne jako tenkrát.."
Vytvořil malou kouli, a ta se vznesla nad Kyuubim. Přitáhla k sobě nejdřív zvířata, a pak Kyuubiho s Neurem.
"Ha!" Nagato tleskl a tlak ještě zesílil. Byli uzavření ve vytvořené hvězdě.
Itachiho amaterasu pohltilo celou hvězdu.[/quote]

"Výborně Nagato." Podíval jsem se na trochu domláceného Korokiho. "V pořádku?"
Koroki: "Nic mi není, díky Itachi-kun."

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 14:10

Koule začala hořet Amaterasem a Kyuubi se snažil dostat ven a udělal jednu díru,díky které jsem se teleportoval a stál jsem za Itachim.
Tak dobře tedy Temná pečet.
Držel sjem ITachi tělo a vložil do něj temnotu,takže se vypařil.
Hm už mám málo chakry.Suiton Mizu rappa.Katon zukkoku.
Kolem nás všech byla mlha,v které jse se skryl.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 3 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru