Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Myoboku-zan

5 posters

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Tue 12 Oct - 18:01

First topic message reminder :

Žabí hora

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 0:38

"Divné, divné... tyhle maníky nedokážu zařadit do žádné vesnice... za jaký účelem tu jsou? Takhle netalentovaní ninjové..." ohlédnu se tázavě na Hokageho.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 0:45

Koroki Yarikyo napsal:"Divné, divné... tyhle maníky nedokážu zařadit do žádné vesnice... za jaký účelem tu jsou? Takhle netalentovaní ninjové..." ohlédnu se tázavě na Hokageho.
"Podle těch obleků bych tipoval, že jsou z Amegakure. Jenže ta je v míru již několik desítek let!...Teda, pokud se vesnice nezmocnil někdo mocný. Takže, dovolíš mi, do tebe zapečetit Kyuubiho, pokud nebudu mít jinou možnost?."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 0:48

Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:"Divné, divné... tyhle maníky nedokážu zařadit do žádné vesnice... za jaký účelem tu jsou? Takhle netalentovaní ninjové..." ohlédnu se tázavě na Hokageho.
"Podle těch obleků bych tipoval, že jsou z Amegakure. Jenže ta je v míru již několik desítek let!...Teda, pokud se vesnice nezmocnil někdo mocný. Takže, dovolíš mi, do tebe zapečetit Kyuubiho, pokud nebudu mít jinou možnost?."

"Jsem připraven, to kdykoliv podstoupit Hokage-sama."

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 0:50

Koroki Yarikyo napsal:
Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:"Divné, divné... tyhle maníky nedokážu zařadit do žádné vesnice... za jaký účelem tu jsou? Takhle netalentovaní ninjové..." ohlédnu se tázavě na Hokageho.
"Podle těch obleků bych tipoval, že jsou z Amegakure. Jenže ta je v míru již několik desítek let!...Teda, pokud se vesnice nezmocnil někdo mocný. Takže, dovolíš mi, do tebe zapečetit Kyuubiho, pokud nebudu mít jinou možnost?."

"Jsem připraven, to kdykoliv podstoupit Hokage-sama."
"Děkuji ti. Kakashi se na to nehodí, a já jsem odsouzen žít napůl v zatracení." Povzdechl jsem si.
"Budeš se držet u mě, Mokutonem tu bestii zkrotím."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 0:54

"Uvolnění dřeva?..." zamrkám "Mohu se ještě zeptat na jednu věc mistře? Proč se na tento úkol nehodí Kakashi?" zamyšleným pohledem si prohlížím okolí.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 1:00

Koroki Yarikyo napsal:"Uvolnění dřeva?..." zamrkám "Mohu se ještě zeptat na jednu věc mistře? Proč se na tento úkol nehodí Kakashi?" zamyšleným pohledem si prohlížím okolí.
"Ano, Mokuton. Jedině tahle schopnost dokáže zkrotit bijuu. Myslíš proč se nehodí na jinchuurikiho?" otázal jsem se a pokračoval bez toho, aniž bych čekal na odpověd.
"Z několika jednoduchých důvodů, jeho tělo by nezvládlo nápor takové čakry a v pravém oku mu parazituje Uchiha krev. Vím, že Sharingan dokáže ovládat Kyuubiho, ale to by musel být Uchiha."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 1:03

Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:"Uvolnění dřeva?..." zamrkám "Mohu se ještě zeptat na jednu věc mistře? Proč se na tento úkol nehodí Kakashi?" zamyšleným pohledem si prohlížím okolí.
"Ano, Mokuton. Jedině tahle schopnost dokáže zkrotit bijuu. Myslíš proč se nehodí na jinchuurikiho?" otázal jsem se a pokračoval bez toho, aniž bych čekal na odpověd.
"Z několika jednoduchých důvodů, jeho tělo by nezvládlo nápor takové čakry a v pravém oku mu parazituje Uchiha krev. Vím, že Sharingan dokáže ovládat Kyuubiho, ale to by musel být Uchiha."

S pocitem jistého uvolnění jsem se pousmál, jako bych si víc věřil. Zapečetění Kyuubiho do mě... nebál jsem se, ale otřásl jsem se, když jsem pomyslel na tu neomezenou moc chakry. "Ať uděláte cokoliv, vždy budu stát za vámi...."

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 1:08

Koroki Yarikyo napsal:
Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:"Uvolnění dřeva?..." zamrkám "Mohu se ještě zeptat na jednu věc mistře? Proč se na tento úkol nehodí Kakashi?" zamyšleným pohledem si prohlížím okolí.
"Ano, Mokuton. Jedině tahle schopnost dokáže zkrotit bijuu. Myslíš proč se nehodí na jinchuurikiho?" otázal jsem se a pokračoval bez toho, aniž bych čekal na odpověd.
"Z několika jednoduchých důvodů, jeho tělo by nezvládlo nápor takové čakry a v pravém oku mu parazituje Uchiha krev. Vím, že Sharingan dokáže ovládat Kyuubiho, ale to by musel být Uchiha."

S pocitem jistého uvolnění jsem se pousmál, jako bych si víc věřil. Zapečetění Kyuubiho do mě... nebál jsem se, ale otřásl jsem se, když jsem pomyslel na tu neomezenou moc chakry. "Ať uděláte cokoliv, vždy budu stát za vámi...."
"Děkuji." Povzbudivě jsem se na něj usmál.
"První Kyuubiho jinchuuriki říkávala, že každou Kyuubiho nádobu je potřeba naplnit nejdřív láskou. Neboj se. Ochráním tě za cenu svého života.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 1:12

Hrdě jsem vypjal hruď. Byl jsem potěšen, že zrovna já můžu být na tak důležité misi s tím nejlepším ninjou, kterého jsem poznal. Nad jeho větou se mi zaleskly oči dojetím.
"Ti, co opustí své přátele, jsou horší než odpad... neopustím vás mistře!" dodal jsem. A hnal se společně s ním blíže našemu cíli.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 1:17

Koroki Yarikyo napsal:Hrdě jsem vypjal hruď. Byl jsem potěšen, že zrovna já můžu být na tak důležité misi s tím nejlepším ninjou, kterého jsem poznal. Nad jeho větou se mi zaleskly oči dojetím.
"Ti, co opustí své přátele, jsou horší než odpad... neopustím vás mistře!" dodal jsem. A hnal se společně s ním blíže našemu cíli.
"Máš tolik ohnivé vůle jako málo kdo." Znova jsem se usmál.
"Moment!" Zastavil jsem Korokiho prudkým pohybem ruky.
"Něco se blíží!"
"Saakra! Mamko, ty mě jednou zabiješ!" Zakřičel malý starý žabák, který náhle dopadl před nás.
"Fukusaku-sama?!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 1:19

Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:Hrdě jsem vypjal hruď. Byl jsem potěšen, že zrovna já můžu být na tak důležité misi s tím nejlepším ninjou, kterého jsem poznal. Nad jeho větou se mi zaleskly oči dojetím.
"Ti, co opustí své přátele, jsou horší než odpad... neopustím vás mistře!" dodal jsem. A hnal se společně s ním blíže našemu cíli.
"Máš tolik ohnivé vůle jako málo kdo." Znova jsem se usmál.
"Moment!" Zastavil jsem Korokiho prudkým pohybem ruky.
"Něco se blíží!"
"Saakra! Mamko, ty mě jednou zabiješ!" Zakřičel malý starý žabák, který náhle dopadl před nás.
"Fukusaku-sama?!"

"A já už chtěl použít jutsu... Ty žáby si lítají jak chtějí." neodpustil jsem si poznámku.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 1:25

Koroki Yarikyo napsal:
Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:Hrdě jsem vypjal hruď. Byl jsem potěšen, že zrovna já můžu být na tak důležité misi s tím nejlepším ninjou, kterého jsem poznal. Nad jeho větou se mi zaleskly oči dojetím.
"Ti, co opustí své přátele, jsou horší než odpad... neopustím vás mistře!" dodal jsem. A hnal se společně s ním blíže našemu cíli.
"Máš tolik ohnivé vůle jako málo kdo." Znova jsem se usmál.
"Moment!" Zastavil jsem Korokiho prudkým pohybem ruky.
"Něco se blíží!"
"Saakra! Mamko, ty mě jednou zabiješ!" Zakřičel malý starý žabák, který náhle dopadl před nás.
"Fukusaku-sama?!"

"A já už chtěl použít jutsu... Ty žáby si lítají jak chtějí." neodpustil jsem si poznámku.
"Mamka mě sem hodila" Omluvil se žabák.
"Děkujeme za to, že jste přišli. Doufám, že toho Uchihu opravdu zastavíte! Snad se nestane nic Buntovi,Kenovi a Hirovi. Měli je zdržet."
"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 10:03

na zemi leželi žabí bojovnící.
Prosím nesnažte se bojovat nechci vás zabít.Vaše smrt nic nevyřeší.
Šel jsem opodál a řekl jsem.
Hm Sumi je obležena pískem.Raimato jdi napřed máme tu nezvané hosty.
Sumi se rozpustila a z chakry,které se rozpustila Sumi přišel vodní pes s mečem v puse.
Ahoj Kisu.
Kisu:Haf.
Kisu vyšli vodní vlnu podobné Tsunami z toho kopce dolů.
Kisu:Haf
Kisu vyslal obrovské množství vody,z kterého padali stromy a skály se trhali na kusy a to vše mířílo na Assasina a jeho přátelé.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 10:06

ok už jdu.V mysli(doufám že to bude rychlé).

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 11:39

Neuro Uchiha napsal:na zemi leželi žabí bojovnící.
Prosím nesnažte se bojovat nechci vás zabít.Vaše smrt nic nevyřeší.
Šel jsem opodál a řekl jsem.
Hm Sumi je obležena pískem.Raimato jdi napřed máme tu nezvané hosty.
Sumi se rozpustila a z chakry,které se rozpustila Sumi přišel vodní pes s mečem v puse.
Ahoj Kisu.
Kisu:Haf.
Kisu vyšli vodní vlnu podobné Tsunami z toho kopce dolů.
Kisu:Haf
Kisu vyslal obrovské množství vody,z kterého padali stromy a skály se trhali na kusy a to vše mířílo na Assasina a jeho přátelé.
"Voda?!?! Kuchiyose no jutsu!" Přivolal jsem obrovského hada, který celou tu vodní vlnu pohltil a zmizel.
"Dlouho jsme se neviděli.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 11:41

Uvnitř toho hada se začalo bublat a had se rozletěl na několik set kousků.Voda se poté vrátila hned k Kisuovi.
V mých očích zářil jasně sharingan.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 11:43

Neuro Uchiha napsal:Uvnitř toho hada se začalo bublat a had se rozletěl na několik set kousků.Voda se poté vrátila hned k Kisuovi.
V mých očích zářil jasně sharingan.

"A tohle je co za zjev?" Prohlásím nezúčastněně a otočím se na Hokageho.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 11:45

Koroki Yarikyo napsal:
Neuro Uchiha napsal:Uvnitř toho hada se začalo bublat a had se rozletěl na několik set kousků.Voda se poté vrátila hned k Kisuovi.
V mých očích zářil jasně sharingan.

"A tohle je co za zjev?" Prohlásím nezúčastněně a otočím se na Hokageho.
"Další Uchiha, který si myslí, že je mistr světa...Neuro, nukenin, který chce získat všech devět bijuu a který zabil našeho senseie. Byli jsme spolu v týmu." Odpověděl jsem zahořkle

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Guest Sun 14 Nov - 11:47

Assasin Senju napsal:
Koroki Yarikyo napsal:
Neuro Uchiha napsal:Uvnitř toho hada se začalo bublat a had se rozletěl na několik set kousků.Voda se poté vrátila hned k Kisuovi.
V mých očích zářil jasně sharingan.

"A tohle je co za zjev?" Prohlásím nezúčastněně a otočím se na Hokageho.
"Další Uchiha, který si myslí, že je mistr světa...Neuro, nukenin, který chce získat všech devět bijuu a který zabil našeho senseie. Byli jsme spolu v týmu." Odpověděl jsem zahořkle

"Uchiha..." posměšně se podívám do jeho planoucích očí, které jsou právě v podobě Sharinganu. Ale poté se zastavím. On chce získat... Kyuubiho. Polknu. "Dobře, podíváme se na toho mistra světa."

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 11:48

Mistr světa?To bych ani neřekl senpai.Já jen plním úkoly.To co já dělám není jen pro nic zanic.Navíc tato organizace mě nechce zabít za misi co mi udělila narozdíl od Konohy.
Vytáhl jsem pomalu meč.
Kisu cambio forma.
Kisu:Haf.
Kisu se proměnil na letící chakru a vešel do mého meče.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 11:53

"Ano, ale opatrně. Radil bych ti, příliš se nedívat do jeho očí. Sleduj jeho pohyby nohou. Mohl by tě dostat do genjutsu." pošeptal jsem Korokimu.
"Heej" zvýšil jsem trochu hlas a podível se zamračeně na Neura.
"Jak se opovažuješ špinit Konohu?! Můj domov! Dnes svůj úkol nesplníš, vrátíš se s prázdnou...Tak přísahám na svůj post HOKAGE!" Otevřel jsem ústa a vytáhl svůj meč Kusanagi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 11:58

Z mého těla začala vyzařovat temná chakra.
Temná cambio forma.
Meč zářlil temně a zároveň modře.
Konečně si to vyzkouším.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 12:02

Neuro Uchiha napsal:Z mého těla začala vyzařovat temná chakra.
Temná cambio forma.
Meč zářlil temně a zároveň modře.
Konečně si to vyzkouším.
"Hm, ani se mě nedotkneš.."Posměšně sem se ušklíbl.
Kusanagi jsem položil na zem a sepjal ruce v pečeť. Meč se rozsvítil a projela jím má čakra. Pomalu se zvedl do vzduchu a obrovskou rychlosti vystřelil proti Neurovi. Současně jsem dupl do země a za Neurem vyrostl obrovský strom, který se jej snažil připoutat k sobě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Neuro Uchiha Sun 14 Nov - 12:04

Ty to pořád nechápeš.
Temná chakra se obmotala kolem stromu,který se rozpadl an částečky a Assasinův meč se předemnou zastavil a zabodl do země.Hned po tom jsem prudce švihl mečem a z meče se vyslal temný proud,který směřoval rovnou na Assasina.Hned za tím proudem letělo ohnivé koule.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Anonymní Sun 14 Nov - 12:27

Neuro Uchiha napsal:Ty to pořád nechápeš.
Temná chakra se obmotala kolem stromu,který se rozpadl an částečky a Assasinův meč se předemnou zastavil a zabodl do země.Hned po tom jsem prudce švihl mečem a z meče se vyslal temný proud,který směřoval rovnou na Assasina.Hned za tím proudem letělo ohnivé koule.
Opět jsem bouchl do země a předemnou vyrostla mohutná stará smuteční vrba. Ta mě ochránila před jeho jutsu. Opět se zvedl Kusanagi, rozmáchl se a chtěl Neurovi useknout hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Myoboku-zan - Stránka 2 Empty Re: Myoboku-zan

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru