Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně, oázy, relaxační místa^^

5 posters

Strana 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 11 Apr - 19:53

First topic message reminder :

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 7874orig
Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Normalanimegirlpic772
Zde se dá příjemně odpočívat a nabírat energie, protože se jedná o nejmokřejší místo v poušti xD.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Fri 17 Jun - 17:38, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:49

Prsty jsem rychle a zkušeně pohybovala. Loutka vysouvala různé zbraně, hýbala končetina a všelijak se kroutila. "Je.. dokonalá!" usmála jsem se a dál s ní pohybovala. Pak jsem v jednu chvíli prudce trhla rukou a poslala ji na Artemise.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 17:37

He? to je tá vďaka? spýtal som sa s menším úškrnom no len som smerom na bábku natrčil ruku a vytvoril som pred sebou kvázi "chakrový štít" .. o ktorý bábka narazila.. hneď som uskočil stranou a v momente Kin pribehla ku mne.. ruky som mal tento krát založené vo vreckách a na Kin som ani nepoužíval chakrové nite.. aj keby použila sharingan tak by videla že žiadne nepoužívam no Kin mala vlastnú chakrovú sústavu..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 17:43

Stáhla jsem loutku zpět. "Nii-chan, ty zlobíš!" vzdychla jsem a vyvoalal druhou loutku. Zazubila jsem se a poslala na něj obě loutky, zatím co jsem aktivovala sharingan. Snažila jsem se dostat jeho, nikoliv loutky i když mi bylo jasné, že mám smůlu!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 18:11

Len som sa pousmial a Kin spravila to isté.. vysunula si z ruky čepeľ, chakra vodivú čepeľ ktorá sa napustila jej Fuuton podstatou.. spravila jednoduché znamenie a v momente sa shunshinla za bábku "Tamiku" ktorej chakrovou čepeľou presekla chakrové lanká ktorými ju Amayo ovládala.. Rin som však nevyvolával a sám som začal uskakovať pred bábkou ktorú som jej teraz dal.. chakrové lanká som však umiestnil na nejaký blízky väčší kameň a trhnutím ruky som ten šuter hodil smer Karasu.. heem.. aké to je ovládať dve bábky naraz? treba na to rýchle prsty.. zaškeril som sa pri tom..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 18:27

Zamračila jsem se. Oči stíhalki, ale prsty ne! Znovu jsem Tamiku připoutala a začala se pořádně soustředit. Dnažila jsem se vyhnout Kin a útočit na Artemise. Z Karasuina hrdla vyjela obrovská jehla, kterou jsem se jej pokusila zasáhnout.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 18:34

Len tak tak som sa stihol uhnúť ihle.. Kin teraz stála na mieste a nič nehovorila. .spravil som jednoduchú pečať no v momente keď boli jej bábky len pár centi odo mňa tak som použil techniku náhrady no namiesto nejakého polena som sa vymenil s Kin.. tá keď bola obklopená oboma bábkami tak len vysunula všetky svoje čepele a začala sa točiť ako káča..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 18:45

Jeho pečetě jsme bezpečně poznala a tak jsem loutky včas zastavila. Přimhouřila jsem oči a mé ruce se pohnuli. Jedna loutka se rozletěla na Kin a druhá na Artemise, při čemž obě vyndali své čepele.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 18:56

Heeem.. tak asi použijem aj .. Rin.. prebehlo mi hlavou s miernym úsmevom na tvári a v momente som zo zvitku vyvolal Rin ktorá sa v momente rozletela na bábku ktorá práve útočila na mňa.. začala blokovať jej údery a vracať jej ich s ladnosťou ako keby to bol normálny človek.. zatiaľ čo naše bábky "bojovali" tak som sa len pousmial na Amayo páč ona mala ruky zamestnané ovládaním bábok a ja nie.. znova som ich položil do vrecka.. len som sa pomalým krokom rozišiel až k nej..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 18:58

Mé oči viděli všechno, co seprávě dělo, viděla jsem jak se přibližuje, ale nemohla jsem... obě loutky byli zaměstanané a moje ruce se nadeli použít, takže jsem ho jen pozorovala rudýma očima, každý pohyb i gesto.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 19:05

Keď som prišiel k nej tak som len podvihol ruku a potľapkal som ju po vlasoch.. šikovná Amayo-chan.. keby som tvojím súperom nebol ja ale nejaký iný bábkar tak neviem neviem.. zaškeril som sa a jemne som ju vo vlasoch pohladil.. raz ťa naučím to čo si teraz videla.. bez použitia chakrových laniek.. ale na to je ešte čas.. teraz je to na teba až príliš ťažká technika.. pousmial som sa ..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 19:30

Zamračila jsem se. Z palce mi vylétlo chakrové vlákenko a usadilo se mu na ruce, kterou mě hladil, takže to nešlo. "Nemůžeš mě hladit po vlasech, když jsi mě porazil!!" vrčela jsem. "To je pořád jsi malá jsi malá... jsem malá, ale už toho umím dost!!" bručela jsem dál. "Ani sharingan nemůžu ovládat pořádně!" zamračila jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 19:33

Hee ale ty nie si malá nee-chan.. si plnohodnotný genin ktorý to raz dotiahne ďaleko.. a nediv sa keď som ťa pohladil no.. vravel som pravdu.. pozri sa na mňa.. vyzerá to tak že Kin a Rin ovládam? nie.. neovládam.. je to ako keby si bojovala s troma súpermi naraz.. a som si istý že Sharingan ovládneš.. páč si talentovaná po maminke.. a popravde.. myslím si že si talentovanejšia než ona.. vyplazil som na ňu jazyk takým provokatývnim no milým spôsobom..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 19:45

Oči mi zase zmodrali, stejně ajko obě loutky zmizeli. "Myslíš to vážně...?" optala jsem se trochu nejistě. "Víš... ona i táta i Ruki... všichni jsou a byli tak silní a já... čeká se ode mě tolik a nejsem si jistá, jestli to zvládnu!" vzdychla jsem a sedla si na blízký kámen. "Vždyť já vlastně.. neumím nic.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 19:30

Došli jsme do lázní a já zaplatila jednu společnou místnost. Rychle jsem vběhla do šatny a pak už vyšla jen z ručníkem obmotaným kolem sebe. I když to byla delší chvíle, protože jsem si musela zaplést ty dlouhé vlasy, aby všude neplavali. Jen jsem se na něj usmála a zamířila k vodě. Tam jsem ručník položila na kachličky a vlezla si do úžasně teplé vody. Byla to fakt relaxace. Otočila jsem se ke dveřím a zavolala."Ty nejdeš? A nebo se před dávkou stydíš..." Usmála jsem se, i když on to vidět nemohl. Chtěla bych ho vidět, jak se červená...hehe...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 19:37

Když se svlékla trochu jsem se začervenal ale moc dlouho jsem neotálel a šel jsem také do šatny.Obmotal jsem si ručník kolem pasu a podíval jsem se do zrcadla tělo jsem měl po nekonečných hodinách tréninku a po všem čím jsem si už prošel samou jizvu."Doufám že jí to nevystraší."Vyšel jsem k ní a zamířil k vodě.Sundal jsem ručník a vlezl jsem dovnitř.Sedl jsem si a na chvíli zavřel oči bylo to vážně příjemné.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 19:43

Jen jsem si ho očkem prohlížela, když šel k vodě. Na svůj mladý věk měl pěkně vypracované tělo, i když měl hodně jizev, ale to se mi líbilo ještě víc. Usmála jsem se a dlouze vydechla."Víš, že vypadáš opravdu Kawaii, když se červenáš?" Prohodila jsem a na tváři mi hrál pobavený výraz.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 19:47

Ještě víc jsem zčervenal a pomyslel jsem si .Proč sní vždycky ztratím svůj klid."Vážně?Ani jsem si nevšiml."Usmál jsem se a snažil jsem se to zamaskovat.Začal jsem se ve vodě pomaličku přibližovat k ní.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 19:50

Můj úsměv se ještě víc roztáhl, když mu přibilo červeně."Vážně...a přede mnou to nezamaskuješ..." Cítila jsem, že se přibližuje, ale nic jsem nedělala. Jen jsem se víc uvolnila a na obličeji jsem měla zase ten spiklenecký výraz.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 19:58

Dostal jsem se až k ní a jen jsem si vedle ní sedl.Během let tréninku a cestování sem se s pár dívkami zapletl ale nikdo to nezašlo tak daleko takže sem nevěděl co dělat dál.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 20:04

Jen jsem trochu pootevřela oči a podívala se na něj. Seděl tu jako měsíček na hnoji a šlo vidět, že teď neví, jak dál."Ty si ještě panic že?" Zeptala jsem se rovnou a nedělala s tím cavyky. Věděla jsem, že ho toto taky nenechá klidným a já bavilo mě ho takhle dráždit. Opravdu byl roztomilí, když se červenal...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 20:05

"No ano jsem ale nevidím na tom nic špatného prostě sem neměl na tohle čas."Vyhrkl jsem ze sebe a začal se zase červenat.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 20:12

Z úsměvem jsem se přetočila na něj a teď ho měla pod sebou. Více jsem se na něj přitiskla a naše tváře byli dost blízko u sebe. Vlastně jsem teď na něm jakoby ležela. Položila jsem mu prst na ústa a pošeptala."Pššš...neříkám, že je to něco špatného...vlastně panice mám nejraději...a ty...tebe jsem si nějak oblíbila...no....něco na tobě je, co mě přitahuje a láká zjistit víc a prostě si trochu pohrát..." Líbezně jsem se usmála.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 20:17

Když se na mě přetočila docela mě to zaskočilo.Ale musel jsem se vzchopit.Nic jsem jí neodpověděl místo toho jsem jí chytl za pas a posadil si jí na sebe a začal jsem jí líbat.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 20:25

Jen jsem se pousmála a polibky mu oplácela. Potom jsem sjela k jeho ušnímu lalůčku a jemně skousla. Pak jsem mu jen nehtem udělala malý škrábanec na krku a hned olízala. Rukama jsem šmejdila po jeho hrudníku a břichu. Někde jsem mu zajela do vlasů a prohrábla je."Na svůj věk si vážně urostlý...máš úžasně tělo..." Zase jsem se vrhla na jeho ústa, ale teď v jeho vlasech propletla obě ruce a pomalu tlačila níž. Byla jsem teď skoro polovinou těla venku, díky tomu, jak jsem na něm seděla.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 20:33

Sjel sem níže a začal jsem se věnovat jejímu poprsí pusou a rukama sem jí jezdil po těle.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 4 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru