Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně, oázy, relaxační místa^^

5 posters

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 11 Apr - 19:53

First topic message reminder :

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 7874orig
Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Normalanimegirlpic772
Zde se dá příjemně odpočívat a nabírat energie, protože se jedná o nejmokřejší místo v poušti xD.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Fri 17 Jun - 17:38, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:29

Hee? pf.. Amayo-chan.. taaakže.. choď k brehu.. a bez použitia chakry.. dopláv až ku mne .. je to len nejakých 30 metrov.. povedal som po čom som sa posadil na zem.. musíš sa naučiť plávať a poriadne.. Suna síce je "pustá" ale.. zvyšok sveta nie.. dodal som "chytro"..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:32

Odfrkla jsem si. "Fajn!" odfoukla jsem si vlasy z čela, dotěpkala na břech a dobrovolně vlezla do vody. Chvilku jsem se cákala na mělčině, než jsem se odvážila začít plavat k němu. Neděsila mě voda, ale ta hlouba, protože jsem viděla až na dno. Moc jsem se tedy pod sebe nekoukala a docela obratně doplavala až k němu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:40

Heem.. tak teda plávať vieš.. zašomral som mierne nešťastne no len som pokrčil ramenami.. tak poď hore.. a vyvolaj Tamiku.. budeme spolu bojovať. .teda ty sa ju najprv budeš pokúšať ovládať.. povedal som jej a len som vyvolal aj RIn.. takže som mal pri sebe už obe svoje sestry.. tento krát však mohla Amayo niečo zaregistrovať.. nemal som na nich umiestnené chakrové nite a ako keby mali obe svoj vlastný chakrový obeh.. /teda keby sa pozrela sharinganom..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:46

Vylezla jsem na hladinu a pomocí svitku vyvolala loutku. Chvíli jsem ji musela držet rukou, abych vyvolala nitě. Připevnila jsem na ni chakrová vlákna a zvedla ruce. Loutka se zvedla nad zem, fascinovaně jsem ji pozorovala. Zkusila jsem hýbat prsty, aby se loutka hýbala. Dívala jsem se jak ohýbá ruce, otáčí hlavu, uvedá nohy...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:50

pozeral som sa na ňu a na bábku mojej mamy.. tak som predsa len pre teba našiel využitie.. ja by som nemal to srdce ovládať ťa.. pomyslel som si a len som si mierne povzdychol.. čakal som kým sa s ňou Amayo stotožní.. teda.. kým si na ňu zvykne a naučí sa ako vysúvať čepeľe na rukách, na kolenách, na lipatkách, lakťoch.. na pätách a podobne.. tiež bola bábka v podstate vybavená ako Rin a Kin.. momentálne však bola bez zbraní páč osm nechcel aby si Amayo ublížila..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:55

Trvalo to asi půl hodinky, než jsem si zapamatovala jaký prst co dělá. Ale časem už jsem to docela zvládala. Loutka se hýbala trochu trhavějšími pohyby, ale hýbala...
"Skvělý!" zazubila jsem se, když loutka začala opravdu dělat, co jsem chtěla já!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:57

Hai.. Kugutsu no jutsu.. má svoje kúzla.. pousmial som sa keď som videl ako sa s ňou učila narábať.. uhm cítiš sa na.. menšie cvičenie či sa chceš zo svojou bábkou ešte trocha oboznámiť hm? spýtal som sa po chvíľke..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 21:05

"Ummm můžeme to zkusit." pokývala jsem hlavou. "Ale... asi to nebude moc dobrý... nejde mi to!" zakřenila jsem se a zvedla ruce, abych mohla loutku lépe ovládat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 21:25

Len som prikývol a sadol som si na zem. .rukami som vôbec nehýbal páč som si ich založil na hrudi.. v tom sa predo mňa postavila Kin zatiaľ čo Rin iba sedela vedľa mňa.. Kin čakala na jej prvý útok..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 21:37

Dlouho jsem váhala. Potom pohla prsty, loutka zatnula pěsti a když jsem prudce cukla, rozletěla se loutka na Kin. Když byla těsně u něj, vyrazila ruku se snahou dát jí ránu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 21:48

Kin sa tesne pred tým než jej bábka vrazila zohla, jednou rukou odklonila jej úder na stranu a druhou jej otvorenou dlaňou vrazila takú ranu že ju od seba znova oddelila.. teda z jej tesnej blízkosti.. spravila nepatrne dva kroky do pravej strany a ďalej čakala na ďalšie útoky.. hýbala sa úplne ako človek.. ktorý je dosť dobrý v Taijutsu..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Thu 25 Aug - 17:32

Narazil som na túto oázu .
No ako som tu hľadal došlo mi že tu v týchto miestach asi veľa nenájdem no ale pokračoval som .
Hľadal som radšej pešo .
Lietanie som neriskoval .
Ako som našiel možno niečo čo som chcel presunul som sa do inej oázi lebo tu toho veľa nebolo .
[presun ďalšia oáza .]

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 14:28

Uhm.. pamätáš sa? naposledy sme tu boli pred dvoma rokmi.. usmial som sa pri čom som len Amayo pridržiaval za nohy aby mi náhodou z pliec nespadla.. došli sme presne k tej oáze kde sme boli aj minule.. teda.. vtedy keď som jej dal jej prvú bábku..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 14:43

"Jistě!! Dal jsi mi Tamiku-sama!" zazubila jsem se. "A taky jsem se pěkně vykoupala!" zakřenila jsem se vesele.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 14:49

Haaai.. zaškeril som sa a pomaly som Amayo nadvihol po čom som ju len položil späť na zem.. uhm..a teraz.. tu pre teba mám ďalšie prekvapenie.. heee poznáš istého bábkara ktorý sa nazýval Kankuro? spýtal som sa jej a postrapatil som jej svetlo modré vlasy..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 14:58

"Jistě." přikývla jsem. "Byl to třetí největší loutkař v historii hned po Sasorim a Chiyo!" usmála jsem se. "Četla jsem o něm v knihovně!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:06

Hai.. a ja mám niečo.. čo volakedy patrilo jemu.. síce nie originál ale získal som jeho spisy.. a.. teraz ti predám jeho dielo.. pousmial som sa po čom som zo zvitku vyvolal Crowna.. teda bábku Crowna ktorá bola asi prvá ktorú Kankuro používal.. toto však bola iba presná replika ktorá bola rovnaká ako originál. aj zo schopnosťami a kvalitou..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:09

"Karasu!" dívala jsem se uchváceně na loutku, co přede se předemnou vznášela ve vzduchu. "Jak... jak tě napadlo udělat ji?!" přešla jsem k ní a prsty přejela po její tváři.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:10

No.. každý by mal mať dve alebo tri bábky.. a ty máš zatiaľ jednu.. je tvoja nee-chan.. povedal som pri čom som sa s ňou k nej len priblížil po čom som zrušil chakrové vlákna ktoré som do nej vložil..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:12

Automaticky jsem se na ni napojila, aby loutka nespadla. Byla tak lehká, kvalitní... "Nii-chan.." podívala jsem se na něj vážně. "Já.. hrozně ti děkuji!!" usmála jsem se. "Proč... proč sis ji nenechal ty?!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:16

Nooo.. keď, ja už mám Rin a Kin.. a nemáš mi za čo ďakovať Nee-chan.. pre teba by som spravil hocičo.. zaškeril som sa.. ale nepoviem jej.. že pre ňu ešte pripravujem ďalšie Kankurove bábky.. páč majú jeho bábky spoločné techniky a bola by škoda keby to len tak.. zaniklo v prachu.. prebehlo mi ešte hlavou..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:28

"Nii-chaaaan mám tě ráda!" přišla jsem k němu a spontálně s dětskou upřímností jej objala. "Děkujiiiii je krásná, moc si toho vážím!!^^"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:37

Len som sa pousmial.. objal som ju jednou rukou a druhú ruku som jej položil na vlasy pri čom som ju pohladil.. uhm.. nemáš zač.. si predsa moja nee-chan hm? zaškeril som sa ..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:39

"Hááááái! Jsi nejlepší bráška na světě!!" zazubila jsem se. "Smím ji vyzkoušet?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 27 Aug - 15:40

hai hai.. je len tvoja.. a arigato.. zasmial som sa po čom som ustúpil kúsok stranou aby mala miesto.. aby sa s ňou zoznámila.. v podstate ako prvý krát s bábkou mojej mamy..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 3 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru