Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně, oázy, relaxační místa^^

5 posters

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 11 Apr - 19:53

First topic message reminder :

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 7874orig
Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Normalanimegirlpic772
Zde se dá příjemně odpočívat a nabírat energie, protože se jedná o nejmokřejší místo v poušti xD.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Fri 17 Jun - 17:38, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 16:15

Zasmála jsem se ´´Nene je to tu v pohodě..´´ řekla jsem a žuchla do vody jako kdyby to bylo v pořádku..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 16:17

"Uvidíš to že ja tam za tebou fakt skočím ... ty tam fakt musíš niečo skrývať ."
Poviem presvedčene a pozriem sa na plot ktorý by bolo ľachko preletieť .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 16:19

´´Opravdu není co skrývat Shiro opravdu ne...´´ řekla jsem po pravdě.......nic....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 16:22

"No to je možné ale ja si to rád zistím sám ."
Potom som dodal .
"Ale neboj aj tak ti tam nevleziem ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 16:25

´´Dobře..´´ řekla jsem a zase zkoušela svou výdrž do vodou takže jsem byla ticho....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 16:56

Ja som ostal tiež ticho aj keď mi vadilo že ona je tak ticho tiež .
Nevedel som čo robí preto sa mi viac páčilo keď čujem že sa hýbe a nič jej nieje lebo stále vystrájala mohla jej ta voda a teplota stúpnuť do hlavy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 16:57

Vynořila jsem se, myslela jsem si že jsem tam moc dlouho.. ´´Shiro ? jsi tu ?´´ možná už odešel mě napadlo...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 16:58

"Nie som ešte tu ale už by sme mohli ísť čo myslíš ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:01

´´To máš pravdu a stoupla jsem si a zkusila ještě jednou chůzi po vodě pomalu pomalu... stála jsem na vodě ´´Woooaaww..... já stojím!!!´´vykřikla jsem...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:03

"Čo kde kdo stojí ? "
Opýtal som sa trocha nechápavo a šiel som už von držal som si u seba uterák .
"Že ty si tam robila niečo iné než len odpočívala ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:04

´´Woooaaw.... já a stojím na vodě...ale radši se nedívej ano?´´řekla jsem..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:12

V duchu som sa usmial .
"No dobre , neboj keď tak ukážeš mi to až budem miekde u vody a budeš teda oblečená ."
Povedal som a šiel som sa prezliecť po tom ako som sa obliekol som vyšiel von kde ju som hodlal čakť .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:16

Ještě jsem zkusila udělat stojku ale moc to nešlo tak jsem zase žuchla do vody. Potom jsem se šla usušit, obléct. ´´Čekáš dlouho Shiro ??´´ zeptala jsem se Shira když jsem vyšla..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:21

Otočil som sa na ňu .
"Nie ani nie len chvíľu no teraz čo kamže sa pôjde ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:30

´´Já půjdu asi trénovat... a zavolám si k sobě Yuusukeho půjdeš také??´´zeptala jsem se a přitom šla směrem k němu...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 18:04

"No ja si myslím že hej pôjdem kľudne .ô

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 18:07

Kývla jsem na Shira a šli jsme směrem ke cvičišti.. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Oct - 11:10

vešel jsem do lázní a naložil se do horkých pramenů

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Oct - 14:29

Přišla jsem ´´Opravdu chceš jít do spojeného ?´´

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Oct - 14:45

"No tak ak ti to nevadí tak kľudne veď som to navrhol ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Oct - 14:47

´´Tak fanj..´´ řekla jsem a zaplatila si lístek dovnitř a šla se svléknout (jakože zvlášť) a sedla si do horký vody...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Oct - 14:53

Tiež som šiel do prezliekarne ktorá bola ale oddelená .
Vyzliekol som sa aj ja a potom som prešiel aj ja do lázni zamieril som rovno do vody .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Oct - 15:11

´´Tak co? Co budem dělat?´´ zeptala jsem se trošku stydlivě a začala jsem se červenat

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Oct - 15:16

Ja som bol ponorený vo vode .
Potom ako prehovorila ja som pozrel k nej .
"Umm odpočívať ?
Rozprávať sa ?
Alebo .... "

To nakoniec som povedal naschvál

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Oct - 15:24

´´Tak jo ... jak se máš ?´´ nechtěla jsem vědět co myslel tím *Alebo* a tak jsem musela něco říct .. možná by řekl ano.. nebo taky ne ale to se nikdy nedovím jestli se ho nezeptám..´´Shiro líbíš se mi a mám tě ráda o něco víc než jako kamaráda budeš se mnou chodit???´´ řekla jsem hodně rychle a nahlas, že to mohl slyšet i někdo od vedle... ale kdo ví jestli by tomu rozuměl když jsem to řekla tak rychle...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 7 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru