Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lázně, oázy, relaxační místa^^

5 posters

Strana 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 11 Apr - 19:53

First topic message reminder :

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 7874orig
Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Normalanimegirlpic772
Zde se dá příjemně odpočívat a nabírat energie, protože se jedná o nejmokřejší místo v poušti xD.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Fri 17 Jun - 17:38, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 20:41

Jen jsem si to užívala a lehce vzdychala. Jeho hlavu jsem si víc přitlačila jednou rukou a druhou sjela z břich do podbříšku a tam si hrála z jeho jemnými chloupky, které dělali takovou cestičku vzhůru. Potom jsem se dostal na jeho stehna a tam ho chvíli hladila pod vodou a snažila se ho co nejvíc vydráždit. Nakonec jsem mu už, ale vyhověla a rukou sjela k jeho mužství a začala ho dráždit."P-páni.....K-kolik, že ti je..." Dostala jsem trochu těžce ze sebe. Rozhodně se neměl za co stydět.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 20:47

Všiml jsem si že se jí to líbí.A když sjela dolů začalo se to líbit i mě až tak že to šlo poznat bez toho abych něco řekl.rozhodl jsem se že předehry už bylo dost a pomalu jsem si jí chtěl posadit na sebe.Chytl jsem ji za boky podíval jsem se jí do obličeje a pomalu jsem si ji začal posazovat na svoje mužství.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 20:52

Nechala jsem ho. Aspoň jednou, aby se o mě staral někdo jiný. Jen jsem mu pomohla a sama dosedla. Slastně jsem vzdychla a trochu zvrátila hlavu dozadu. Chvíli jsem tak zůstala, ale pak se trochu podzvedla a vyšla mu vstříc. To by také důkaz, že může pokračovat....
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 20:55

Pochopil jsem že jí to tedy nevadí a tak jsem začal pomaličku a vždycky po chvíli přirazil.A dál jsem se při tom věnoval jejímu poprsí.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 20:58

Jeho hlavu jsem si, co nejvíc přitlačila na hrudník a sama si zrychlila tempo dosedání, ale ne tolik, abych to náhodou tak rychle neukončila. Přeci to pro něj bylo poprvé a já teď skončit rozhodně ještě nechtěla...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 21:01

To že zrychlila mi vůbec nevadilo.Byl jsem rád že ví co chce.Pokračoval jsem dál a po chvíli jsem navrhl "Změníme polohu?".A čekal jsem na její odpověd.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 21:10

Jen jsem se ďábelsky usmála."Ne...teď chvíli pojedeme podle mých pravidel..." Prudce jsem vysedla a za ramena ho vytáhla z vody. Hodila jsem ho (Ne zas tak tvrdě, ale přeci) na kachličky, že nohy od stehen dolů mu vyseli směrem do vody. Chytla jsem jeho ruce jednou rukou a druhou udělala pečeť. Provazy, které se používali na připevňování dveří v mžiku byli u mě a omotali mu ruce a roztáhli je do kříže. Druhý konec se ovázal o nožky protější lavičky. Jen jsem se spokojeně usmála a v mžiku seděla na jeho stehnech."Tak teď si chvíli budu hrát já..." Dala jsem mu dlouhý polibek a pak začala laskat jeho krk. Někdy jsem zajela k jeho uchu a jemně ho kousla nebo udělala menší škrábanec a hned ho ošetřovala. Rukama jsem se věnovala vnitřním stranám stehen a pusou teď rejdila po jeho hrudníku. Někdy jsem mu promnula bradavku a nebo ji jemně skousla a zase ji ošetřoval. Dále jsem si pak dělala vlhkou cestičku až k jeho bříško a podbříšku. Někdy jsem zajela jazykem dovnitř pupíku. Ale schválně jsem se vyhýbala tomu jednomu místu. Chtěla jsem, aby se co nejvíce vzrušil, abych slyšela jak vzdychá, ten jeho sladký hlásek, tu červeň a rozkoš. Chtěla jsem, aby čekal na to, až se dostanu k tomu hlavnímu.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 21:16

Nemohl jsem se ani hnout a ani sem nechtěl byl to úžasný pocit ale to že se pořád nedostávala tam kam jsem chtěl aby se dostala mě začínalo štvát ale bylo to tak příjemné že se dokonce vypustil i pár zasténání.Musela doslova cítit že už to vážně potřebuji jelikož jsem ji musel tlačit."Už prosím začni."Dostal jsem ze sebe.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 21:24

Jen jsem se pousmála a sjela níže. Pořád jsem ho dráždila na břiše a rukama jezdil všude možně. Celý se už třásl a prostě jeho tělo se toho dožadovalo. Chvíli jsem ho ještě hladila po stehnech a líbala, než konečně jsem se přesunula k jeho mužnému nástroji a začala mu všechnu tu něhu, oplácet tam. Potom jsem si jen trochu naslinila prst a za stálého opečovávání mu zatlačila jemně na jeho dírku a vnikla tam ukazováčkem. Sama jsem moc dobře věděla, jak je to příjemné když se člověk věnuje oboum stranám a taky to zvýší vzrušení a dotyční mnohem déle vydrží. Jen málokdo věděl, že takto svému milenci udělá nepředstavitelnou slast, kterou nemůžou udělat jen pusou. Dávala jsem do toho všechno a lehce ho dráždila i prstem a stačilo zavadit jen malinko a takovou uzlinku a dotyčný se svíjel v neuvěřitelných slastí.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 21:28

"Ne tam ne."Vyhrkl jsem ze sebe když přitlačila tím prstem.Nebyl jsem zkušený a tohle se mi zdálo velmi divné.Konečně se mi podařilo dostat z provazů a tak jsem ji vytáhl nahoru přetočil jsem se na ni a vnikl jsem do ni už sem nedokázal vydržet to jak mě jenom dráždila a nenechala mě nic dělat.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 21:34

Jen jsem vzdychla, jak to udělal, protože se mi to takhle líbilo a bylo to dost tvrdé."N-neříkej, že se ti to nelíbilo...t-tohle vzrušuje na maximu a v-viděla jsem, co to s t-tebou dělá..." Jen jsem se pousmála a obmotala mu ruky kolem krku. Teď už přirážel tvrději a rychleji, než předtím a já mu vycházela vstříc. Dost ho to vyrajcovalo a už to znovu potřeboval. Vzrušila jsem ho na maximum a to jsem právě chtěla. Teď jsem ho už nechala vyřádit. Hodný kluk...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 21:37

Pokračoval jsem takhle asi další pul hodinu a při tom jsem měnil tempo zrychloval zpomaloval a přirážel ale už sem se pomalu blížil ke konci přece jen to bylo moje poprvé.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 21:42

Jen jsme ho nechala. Měnili jsem různé polohy a on teď byl fakt rozdováděný. Jel jako o závod a na to, že byl tak mladý i ta víc jak půl hodiny bylo hodně, opravdu, když to bylo jeho poprvé. Teď on seděl na kraji lázně a nohy měl ve vodě. Já seděla na ním a nohy měla obmotané kokem jeho pasu. Přirážel rychle, ale já víc stiskla stehna a tím ještě zúžila prostor. Bylo to hlavně kvůli mě, aby sama sebe uspíšila. Zvýšila jsem rychlost na maximum, i když pro něj to mohlo být už hodně.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 21:45

Už sem to vážně nemohl vydržet takže sem ze sebe akorát dostal."Už budu končit."
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 21:49

Přitiskla jsem si ho k sobě a nasadila nejrychlejší tempo co šlo. Ještě jsem se začala sama dráždit, abych to urychlila a prožila to s ním. Pomáhalo to....už jsem na to jen čekala...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 21:51

Cítil jsem jak zvýšila tempo a už sem to nemohl vydržet přitiskl jsem se pevně k ní naposledy přirazil a vyvrcholil.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 21:56

Ucítila jsem jak se ve mě rozlévá to horko. Já dosáhla toho svého o pár vteřin později. Jen jsem se na něj pak sesunula a ležela. Můj dech byl rychlý a srdce mi bylo jak turbo diesle."T-tak to, co jsem zažila s tebou...j-jsem nezažila z žádným jiným panicem..opravdu..." Řekla jsem, ale vůbec se nehýbala. Jeho vzrušení ve mě opadávalo, ale to bylo jedno. Jen jsem se přitiskla na jeho rty a dala mu dlouhý a vášnivý francouzský polibek.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 21:59

"Tak to mě těší.Myslím že lepší poprvé jsem zažít nemohl."Řekl jsem ji a usmál jsem se byl jsem unavený takže jsem jenom ležel sní na mě a odpočíval když mě políbila tak sem jí polibek opětoval ale pak jsem si lehl a obtočil ruce kolem ní.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 22:03

Jen jsem nás z posledních sil stáhl zase zpátky do vody. Dneska jsme se při zápase vysílili úplně na maximum a pak toto...Leželi jsme v horké vodě a já si ho více přitáhla. Položila jsem si jeho hlavu na rameno a hladila ho jemně ve vlasech."Ty můj malej vlčíku..." Zašeptala jsem potichu."Spinkej sladce..."
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 5 Oct - 22:09

Nechal jsem hlavu na jejím rameni a zavřel jsem oči.Pomalu jsem začal cítit únavu za celý tento den a začal jsem usínat.Po všem co jsem v životě zažil tohle byla jedna z nejlepších chvil.Pomyslel jsem si .
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 22:11

Jen jsem ho hladila, než usnul, ale i pak chvíli ještě potom. Hned na to jsem svou hlavu položila na jeho a taky po chvíli usnula...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Thu 6 Oct - 8:43

Probudila jsem se docela brzo. Stále jsme leželi v horké vodě a mě se vůbec nechtěl hýbat. Tatsuo mi stále ležel na rameni a spal. Jen jsem ho opatrně, abych ho nevzbudila posunula a i když se mi moc nechtělo, tak vstala. Bylo docela příjemné si zase z někým jednou pohrát a chvíli být i trochu mírnější, ale stále jsem to byla já, ta pyšná a necitlivá ženská, která se vyžívala všelijakém mučení, zabíjení a různých hrátkách. Tento kluk mi hodně připomínal mě, když jsem byla mladší a jisté věci ho taky zajímali jako mě. Našla jsme zase někoho, kdo mě dokázal uspokojit zase po jinačí stránce. Jen jsem na něj naposled pohlédla zmizela ve dveřích šaten. Oblékla jsem se, pořádně si vysušila šaty a upravila se. Pak jsem jen potichu odešla. Věděla jsem, že když bude chtít, tak si mě najde. Teď jsem se, lae musela zase na určitou dobu vrátit do své původní podoby. A hlavně zjistit, jak dopadl ten můj nenáviděný bratr, kterého jsem měl v plánu hned poboji vyhledat a ukončit jeho trápení...
(přesun)
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 6 Oct - 10:58

Vzbudil jsem se a všiml jsem si že už tady ležím sám.Nějak moc sem nad tím nepřemýšlel asi měla na práci něco jiného.Musel jsem spěchat jelikož jsem chtěl stihnout konec Rukiho souboje tak jsem se rychle převlíkl a hned sem spěchal zpět do haly . (Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 14:24

Dorazil som na toto miesto kde som sa rozdelil z Hikari a zašiel som do prezliekarne kde som sa vyzliekol a poskladal som si tam svoje šaty dal som si potom okolos vojho tela velký uterák a pomaly som zamieril smerom do lázní , vošiel som do vody kde som si sadol trochu ma striaslo lebo teplá voda bola tady naozaj dosť teplá .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 14:29

Potom co jsem se rozdělili, šla jsem do dívčích svléka se a sedla si do příjemně horké vody..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lázně, oázy, relaxační místa^^ - Stránka 5 Empty Re: Lázně, oázy, relaxační místa^^

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru