Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrytá Oáza a její okolí

4 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 19:54

First topic message reminder :

Oáza, kde se schází nukeniny^^"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 21:22

Zamračila jsem se. "Vždycky jsem nesnášela hru na babu!" zavrčela jsem , vyvolala jsem Temari a pomocí jejího vějíře se vznesla do vzduchu. "Jak Aladin na kouzelném koberci..." bručela jsem si, zatím co se vějíř elegantně přenesl přes skálu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 21:27

Jikane

"Musím uznať, že hra na babu nebaví ani mňa. Chce to prejsť do ofenzívy."
Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Th__JIN3_ Urobil som prudkú otočku a následne vytvoril pečate.
"Fuuton: Hanachiri Mai."
Letel som priamo oproti Akasune a spoza nej vyletelo mnou vytvorené tornádo. S úsmevom na tvári som čakal, čo sa stane.
"Vo vzduchu som pánom ja !"
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 21:34

"V tom případě půjdeme na zem!" vyvolala jsem Gaaru. "Ryusa bakuryu!" vykřikla jsem a přede mě se zvedla lavina žlutého písku. Mezitím se vějíř snesl na zem a já se na ni postavila. "Promiň, z výšek mám strach." Vyvolala jsem ještě Kabuta. "Seneijashu!" z jeho rukávů vylétlo "hejno" hadů, kteří se řítili k Jikanemu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 21:38

Jikane

"Ak si myslíš, že je to dobrý nápad."
Za ten čas, čo všetko robila, som nemal problém stihnúť ďalšie pečate.
Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Th__JIN6_ "Fuuton: Kaze Kabe."
Sekacie tornádo, ktoré som sám zo seba vytvoril, neprepustilo jediného hada. Keď som sa dotočil, mal som už pripravené ďalšie pečate. Na prvý pohľad bolo jasné, že som v ovládaní chakry nadpriemerný.
"Fuuton: Kazekiri."
Ostrý sek vytvorený pomocou obrovského tlaku vzduchu smeroval fascinujúcou rýchlosťou na Akasunu.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 21:51

Prsty jsem zvedla Temari do vzduchu i s vějířem, kterým vytvořila protivětrnou vlnu. "Dobře, dobře... zkusíme to použít.." zamumlala jsem si sama pro sebe a odtáhla klapku na pravém oku a sharinganem se zaměřila na Jikana.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 21:58

Jikane

Radšej som odvrátil pohľad.
"Fuj, to očičko nemám veľmi v láske. No nič, myslím si, že nastala chvíľa, kedy by sme mali tieto detské hry odložiť. Je čas predviesť ti, podľa čoho som dostal prezývku Hurikán."
Vietor, ktorý nás obklopoval doteraz, bol v porovnaní s týmto bezvetrie. Nastala obrovská smŕšť, ľudia na púšti to mohli vnímať ako obrovskú pieskovú búrku. Po chvíli sa mi všetká tá energia umiestnila okolo ruky.
Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Bdk6bl "Tatsumaki-ken !"
Napriek tomu, že tornádo v mojej ruke bolo malé, vytváralo okolo mňa tak mohutný tlak, že sa ku mne nemohli priblížiť ani vtáci.
"Tá pravá sranda začína ešte iba teraz."
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 22:02

Přimhouřila jsem oči a techniku pozorovala. "Dobře, dobře... konec her." přivolala jsem i svou čtvrtou loutku a vyčkávala, co udělá.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 22:06

Jikane

"Tak mi ukáž, čo v tebe je !"
Urobil som vývrtku vzduchom a zaútočil som rýchlosťou padajúceho 200 tunového závažia zozadu na ňu.
Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Th__JIN8_ Všetko, čoho sa moja technika čo i len dotkla, bolo okamžite zničené.
"Yahoooooooo ! Na vyhnutie sa čas nebude ! Predveď mi nejakú tú "absolútnu obranu", nech sa na nej môžem zasmiať !"
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 22:11

"Suna no Mayu!" vykřikla jsem a kolem mě se vytvořila koule z tvrdé a silné vrstvy písku, doufala jsem, že ho to alespoń zpomalí, protože jsem Sharinganem viděla množství chakry, preventivně jsem se nechala obejmout od Sasoriho, jehož drát v břiše se natáhl na blízký strom a doslova nás odstřelil pryč.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 22:14

Jikane

Obrana útok nezastavila, ale iba vychýlila. Napriek tomu som pokračoval v útoku a snažil som sa nasmerovať ruku naspäť.
"Ovládať to je náročné aj pre mňa. Asi ju miniem," kecol som si sám pre seba a moja predpoveď sa naozaj aj splnila. Minul som ju, no napriek tomu pritom vznikol veľký tlak, ktorý ju odo mňa aj s jej bábkami dostatočne ďaleko odhodil.
"Aaaau ! Moja ruka !"
Pofúkal som si ruku.
"Mám už iba tri rany."
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 22:17

Zakryla jsem si oči, když mě tlak odhodil, ale rychle jsem se vzpamatovala, obnovila chakrová vlákna a dopadla na nohy. "Sabaku kyu!" vykřikla jsem a přede mnou se zvedla vlna písku, nesoucí se na Jikana.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 22:20

Jikane

"Ajajajajajajajajajajajajajajaj !"
Čo najrýchlejšie som opäť vyletel do vzduchu a len o vlások som unikol piesku.
"Uf, zaútočiť na mňa takto nečakane. Za to zdvojnásobíme dávku !"
Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Th__JIN7_ Tentokrát som to mal na oboch rukách. Nemusím snáď ani popisovať, čo to spôsobovalo. Opäť som sa rútil na ňu.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 22:27

Vytvořila jsem pomocí Gaary dvě vělké písečné stěny. Potocí Sasoriho jsem se dostala dost daleko a odvolala všechny loutky, až na Gaaru, kterého jsem si ale držela vláknem z vypuštěným z chodidla, takže se jen vznášel nad zemí a udržoval tak písek. Mezitím jsem začala skládat pečetě, potom jsem zaklonila hlavu. "Katon: Gyoukakyuu no jutsu!" z úst mi vylétl obrovský plamen a řítil se k obloze.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 8 Apr - 22:33

(Pardon že otravuju nepatří to ke hře ale nevíte kde bych mohl najít yuyu hakusho s cz titulkami nejlíp complete díky Wink )
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 22:36

Jikane

Zasmial som sa. Narozdiel od predchádzajúceho kola, nesnažil som sa ju trafiť priamo. Namiesto toho som obe ruky celou silou vrazil do zeme.
Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Naruto163 Nastal výbuch, ktorý pokryl neuveriteľnú časť púšte. Piesok a Sasori Pilikke skutočne zachránili život. No samotné bábky na tom neboli tiež práve najlepšie. Dali by sa opraviť, no pre tento boj sú už viacmenej nepoužiteľné, čo som si uvedomil.
"Nechala si sa nachytať a ja mám ešte jednu voľnú ranu. Takto už svoje bábky nepoužiješ. Hurikán naďalej ostáva nekonečne neprekonateľný, yahooo !"
Pripravoval som si poslednú ranu.

(Diely máš jedine tu: http://www.2bleach.cz/yyh/ )
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 22:40

Výbuch mě odhodil ještě kousek dál, ale dopadla jsem na nohy do sedu. Měla jsem skloněnou hlavu, ale při jeho slovech se mi na tváři mihl úsměv. "Bylo to dobrý.. ještě nikdo mi nepoškodil tolik loutek... ale už dávno jsem se přestala spoléhat jen na ně!" Stoupla jsem si. Kolem nás se potemnělo a zatáhlo, nad pouští se roztahoval obrovský bouřkový mrak. Začalo se ozývat hřmení a kolem létali blesky. "Tuhle techniku jsem ještě nidky nepoužila, ale údajně se jí nedá vyhnout.. tak to zkusíme! Kirin!" zvedla jsem ruku nad hlavu. Ozvalo se mohutné zahřmění a objevili modré záblesky. Ruku jsem nasměrovala na Jikaneho. Blesk z nebe projel mím tělem nabitým raitonem a letěl na muže šílenou rychlostí.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 22:43

Jikane

Nebol som schopný ničoho iného, než len umiestniť svoju už nabitú ruku pred očami, aby mi do nich neprenikalo svetlo.
Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Jidz55 "Toto už asi nezachránim."
Kirin do mňa narazil. Bol naozaj rýchly, ani vďaka svojej schopnosti lietania nebola šanca na vyhnutie.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 22:48

Klekla jsme si na jedno koleno a vydýchávala se. Byla jsem skoro na konci sil... ale zvládla jsem to!! Otřela jsme si čelo a pousmála jsem se. "Tak jsi to zase jednou přežila..." ušklíbla jsem se sama sebe a začala sbírat kusy polámaných loutek a hromádky zapečeťovat do svitků, abych je mohla doma opravit.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 22:50

Jikane

Ako náhle dym zmizol, nachádzal som sa v celku na zemi v polohe, ktorú by som mohol pomenovať aj "polosed". Bol som vyčerpaný a zranený, no aj tak som sa začal smiať.
"Takže to bol naozaj raiton ! Toľké šťastie, že je raiton slabší ako fuuton. Ak by nebol narazil do mojej techniky, bol by som na prach."
S menšími problémami, no predsa len som sa priplazil k Akasune.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 22:55

Chvilku jsem na něj vyjukaně koukala, ale pak jsem se vzpamatovala a zaměřila se na něj sharinganem,ale najedou mě ostře projela tělem bolest a já spadla na jendo koleno. Rychle jsem si rukou zakryla oko a skousla si ret. "Kso... nejsem zvyklá to používat..." sykla jsem, ale druhou rukou jsem vytáhla kunai a jakž takž se postavila. "Jak je možný, že jsi pořád tak nesmrtelný! To ti mám probodnout srdce, abys už konečně zemřel?!" vztekala jsem se, protože už jsem toho začínala mít vážně dost, navíc jsem cítila nedostatek chakry v celém těle, které mě bolelo.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 23:00

Jikane

Zasmial som sa opäť.
"To si na mňa stále tak naštvaná ? Ty sa aspoň môžeš hýbať, no ja už skoro nie. Výhra patrí tebe. A teraz sľúbená odmena. Predtým, než som sa pridal k sune, pracoval som ako špeh. Niekto z vašej strany podstrčil rade falošné dôkazy o tom, že som špehom naďalej. To bol dôvod, prečo som bol prinútený rezignovať. Na dôkaz toho, že som už skutočným členom suny, som mal zabiť môjho bývalého kolegu, ktorým bol nanešťastie môj brat. Moja jediná rodina. Spanikáril som a ušiel. Nie je v tom nič viac, nič menej. Pokazil som si život už len tým, že som sa stal ninjom. Takáto práca sa ku mne jednoducho nehodí, nie som schopný potlačovať svoje emócie a správať sa ako nástroj v rukách mocnejších. Som rád, že vieš pravdu a že sme mali možnosť dokončiť náš súboj o pôst kazekageho. Musím povedať, že si si ho právom zaslúžila."
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 23:04

Zírala jsem na něj jako z jara. "Já-já..." zasekla jsem se. Nevěděla jsem co říct, bylo mi ho najednou líto. "Chceš říct, že jsi neudělal nic špatného? Nebyl jsi proti Suně, nezradil jsi ji, jak mi bylo řečeno?"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 23:10

Jikane

"Zjavne sa im podarilo oblbnúť aj teba. Odkedy som zmizol, ani raz som nikoho nenapadol, nie som žiadna hrozba. Rada si pravdepodobne myslela, že budeš jednoduchšie manipulovateľná. No stavím sa, že to takto dopadlo lepšie. O mňa si už starosti nerob."
Zabolelo ma celé telo.
"Asi som to s tou chakrou prehnal. Každá druhá moja technika míňa neuveriteľné množstvo chakry. Myslím si, že na vyliečenie poranení mi už nič neostalo. Môžem ťa poprosiť o jednu vec ? Buď lepšou kazekage, než akým by som bol ja."
Zasmial som sa, no tentokrát trochu tichšie a čelo som položil na jednu zo zničených skál. Viac som už na nič nereagoval, stratil som vedomie.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 8 Apr - 23:16

Nasucho jsem polkla a na chvilku zavřela oči. Když jsem je znovu otevřela, zatnula jsem pěsti. "Budu!" zašeptala jsem. Potom jsem došla k němu a opřela ho zády o kámen. Obvazem jsem u překryla nejhorší rány a pak vstala. Došla jsem až do oázy, třebaže mi to dělalo dost problémů. "Vemte ho dovnitř a ošetřete... a vyřiďte mu, že kdyby ho napadlo dělat nějaké blbosti, tak si ho najdu!" nadiktovala jsem ninjům a vydala se zpátky do Suny.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Nukenin Fri 8 Apr - 23:18

"Hurikán bol porazený."
Temná postava sa pozrela na ostatných nukeninov.
"Viete, čo to znamená ?! Vysíte mi 1000ryo."
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Skrytá Oáza a její okolí - Stránka 2 Empty Re: Skrytá Oáza a její okolí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru