Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oáza velbloudů

2 posters

Goto down

Oáza velbloudů Empty Oáza velbloudů

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 22:35

Oáza velbloudů Libyenoase1
Poušť je nehostinné, téměř vyprahlé, mrtvé místo. A přesto, existují i zde místa zelená a svěží. Oázy!
Oáza Velbloudů je jedním z nejkrásnějších míst, ovšem má i své technické využití, neboť právě voda z tohoto pramene zásobuju částečně Sunu.
Dá se zde skvěle odpočívat, vdechovat vůni svěží trávy, nebo jen tak pozorovat zvířata, zbíhající se k napajedlu.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 19:53, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Thu 27 Sep - 13:43

Dorazili jsme k oáze. Cesta sem trvala po poušti. Spoustu lidí by se tu ztratilo, no já ne. Vyznal jsem se tady, i přes ty tři roky, svoje oblíbené místo bych našel i po slepu. Bylo ivdět už z dálky. Písek pod nohami nahradil kousek zelené trávy a kolem začala růst zeleň, stejně jako několik zvířat kolem pobíhalo, ale když jsme přišli vystrašeně se krčili v křoví vedle. Tohle byla .. Oáza, uprostřed ničeho.
"Tak, tohle je Oáza Velbloudů. Vzal jsem tě jako první sem, protože je tohle místo považování za jedno z nejkrásnějších a moje je njoblíbenější.." Dodal jsem a usmál se.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Guest Fri 28 Sep - 18:29

Sice jsem měla boty plné písku ale stálo to za to. "Kdo by řekl že v poušti bude něco takového..." Okomentovala jsem to a chvíli si to zaujatě prohlížela. "Nedivím se, že je tvoje nejoblíbenější. Musí se tu krásně odpočívat a je tu klid." Letmo jsem se na něj koukla a vydala se k vodě. Dřepla jsem si a ponořila ruku do vody, bylo vedro a i voda byla teplá.
Támhle...je velbloud? Naklonila jsem hlavu na stranu a sledovala zvíře které vylezlo zpoza velkého křoví.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Fri 28 Sep - 20:51

"No, je vážně zvláštní, že něco takového vzniklo uprostřed pouště, Suna tohle místo, ale hojně využívá" Podotkl jsem, když jsem si dřepl k jednomu křoví, podíval se na jednu rostlinu, zamračil se a pustil její list, ne, nebyla to ta, kterou bych potřeboval na výrobu nového jedu.
Škoda..
"Je tu klid a dá se tu skvěle trénovat. Ani jsem se nezeptal, ty nejsi kunoichi, co?" Chtěl jsem se jen ujistit, na první pohled tak nepůsobila. Ani jsem neviděl čelenku.
Pak jsem se rozesmál, když jsem viděl, jak zaujatě se dívá na toho velblouda.
"Vidíš ho snad poprvé?" Zeptal jsem se jí pobaveně a s úsměvem na rtech.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Guest Mon 1 Oct - 14:45

"No...jak se to vezme. Možná bych se ubránila." Odmlčela jsme se a koukla se na něj. "..křikem." Ušklíbla jsme se a stoupla si.
"A myslím že bych se i pár kunaiům vyhnula." Usmála jsem se na něj.
"No...vlastně jo." Pokrčila jsem rameny a pozorovala zvíře jak pije vodu.


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Anonymní Mon 1 Oct - 16:15

Posadil jsem se na jednu vysokou palmu a zadíval se na ty dva. Konečně jsem tě našel..Pomyslel jsem a prohlédl si toho blonďáka.Myslím že mě mohla Kurosaki vycítit, ale on neměl šanci, jelikož jsem měl potlačenou chakru díky ní..Je to nepřítel..Nebo?Zamyšleně jsem ho zkoumavě sledoval.Nevypadá na to že je moc slabý..Chytil jsem svou katanu a byl připravený jí při nejhorším pomoc.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Mon 1 Oct - 19:36

Jen jsem jí poslouchal a přikyvoval. Potom jsem se ušklíbl.
"No, tak to by jsi i s těmihle dovednostmi některý bandity dala. Jsou to většinou jen zoufalci.." Pokrčil jsem rameny, potom se sklonil, nabral do rukou vodu z oázy a opláchl si obličej. To vedro v Suně mi teda moc nechybělo.
"Tam v té vesničce ve které jsi vyrůstala nejspíš nebyli, co?" Odpověděl jsem, jasně, jeslti byla v Suně poprvé, takový velbloud byl jistě unikát!
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Anonymní Tue 2 Oct - 18:49

Po chvíli jsem se poměrně v rychlosti postavil na nohy a porozhlédl se kolem. nebyl jsem moc dobrý senzibil, ale tuhle chakru by mohl vycítit snad i genin.Někdo na takové úrovni..Co se to děje?Překvapeně jsem zamrkal a pomocí shunshinu zmizel tím směrem. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Guest Wed 3 Oct - 12:27

Věděla jsem, že tu Takeru je a dál sledovala zvíře.
"Ne tam jsou spíš jen vlci, medvědi a tak." Odpověděla jsem mu a přestala sledovat velblouda.
"Půjdeme dál?" Koukla jsme se na něj a v tu chvíli jsem ucítila chakru kvůli které Takeru zase zmizel. Doufám, že nevyvede nějakou blbost... Dál jsem sledovala mého průvodce a čekala.


Naposledy upravil Seina Kyrosuki dne Sat 6 Oct - 9:38, celkově upraveno 1 krát

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 6 Oct - 9:21

"Aha, no, ty jsem už na svých cestách potkal, nejsou to moc příjemný stvoření.." Ušklíbl jsem se, když jsem si vzpomněl, jak jsem z kopce zdrhal před velice rozčíleným medvědem!
"No, můžeme, ale nevím, kam bys šla ráda. Kancl ti ukazovat nebudu, ulice, Náměstí, lázně.. nebo skleník?" Zeptal jsem se, do skleníku bych se rád mrkl, potřeboval jsem na nový jed jednu rosltinu a ani za Boha jsem jí nemohl nikde sehnat! Ale výběr jsem nechal na ní. Až potom jsem něco ucítil, chakru, obrovskou a děsivou, ve vzduchu, všude kolem. Zaslechl obrovský výbuch a zamračil se. Ale podívat jsem se tam nešel, ne, tohle nebyla moje věc už jsem nebyl člen Suny. Když mě bude potřeba, Pili mě navíc vždy najde. Nemohl jsem tady navíc Seinu nechat nebo jí vystavit nebezpečí. V ruce se mi z železného písku objevila Katana, na chvíli jsem zpozorněl, pouští se roznesl vítr, ale když utichl, nechal jsem Katanu, aby se znovu rozpadla a otočil se na Seinu.
"Tak?"
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Guest Sat 6 Oct - 9:38

Ozval se výbuch, zkoumavě jsem se koukla tím směrem a pak na něj. Jestli to má na svědomí Takeru je to vážně idiot.. Povzdechla jsem si a sledovala co udělá. Když jsem zahlídla železný písek lehce jsem nadzvedla obočí. O železném písku jsem slyšela a teď jsem měla možnost ho i vidět. Naklonila jsem hlavu na stranu a sledovala jak se katana rozpadá. Když se na mě otočil zatvářila jsme se zamyšleně. "Mají tady i skleník?...zajímavé. Tak asi půjdem tam." Usmála jsem se a čekala jakým směrem se vydá abych mohla jít za ním.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 6 Oct - 10:54

Stále jsem byl tak trochu v nejistotě, jestli se tam nejít podívat nebo zůstat, ale jak jsem sám řekl, kdyby mě bylo potřeba, jistě se o tom dozvím. Až potom jsem opustil své myšlenky a začal věnovat pozornost Seině.
"No, aspoň doufám, že mají. Když jsme tu byl v minulosti, byl tu. V poušti toho totiž moc nevypěstuješ.." Ušklíbl jsem se.
Leda tak kaktus..
A potom jsem se z oázy vypařil a vedl jí zpět do vesnice, i když s vážně divným pocitem.
-přesun-
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Guest Sun 7 Oct - 14:08

Šla jsem za ním a naposledy se otočila abych si zapamatovala Oázu.
Pousmála jsme se a doběhla ho.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Anonymní Sun 7 Oct - 14:14

Doletěl jsem do oázy a zahlédl seinu jak odchází. V tu samou chvíli se křídla na mých zádech rozpadly a ja dopadl tvrdě na zem. Cítil jsem jak mi stéká z pusy pramínek krve. Vyčerpal jsem svůj limit.. Netušil jsem že jednoocasí se mi dokáže takto vyrovnat, pravděpodobně bych mohl i prohrát kdyby Hideo nepřišel.Chvíli m itrvalo, než jsem se vyhrabal zpět na nohy. Naposledy jsem se rozhlédl kolem sebe a pomalu se vydal za Seinou, doufajíc že se mi neztratí, jinak bych nedopadl v tomto stavu nejlépe. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Oáza velbloudů Empty Re: Oáza velbloudů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru