Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrytá oáza, ztracené město

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:59

Skrytá oáza, ztracené město Oase
Jedná se o celkem maličkou oázu uprostřed pouště, kde se ovšem nachází několik vstupů do podzemních chodem, ústících do tzv. Ztraceného města, kde se schovávají hledaní nukeninové. Chodby jsou však velmi propojené a jen málokdo se v tomto labyrintu vyzná. Proto se také vesničané tomuto místu vyhýbají.
Mimo jiné sem také ústí tunel z vesnice. O této cestě nikdo neví, jen Kazekage a Rada. Nikdy v historii navíc nebyl využit. Je to krajní řešení.
Skrytá oáza, ztracené město Podzemi
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:34

Táhla jsem Hidea pryč od toho všeho zmatku a bojů až jsme přišli k nějaké oáze. Položila jsem ho pod jednu palmu do stínu a donesla mu trochu vody, kterou jsem mu smočila rty. Jeho hlavu jsem si položila do klína, hladila ho a čekala až se probudí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Wed 16 May - 19:49

Pomaly som otváral oči, cítil som, ako sa mi vracia čakra. Ale s čakrou sa vracali aj spomienky. Ryu.. chan.. Hlesol som bolestne, bolel ma každý centimeter tela. Kazeka.. ge.. ďalej som splietal, a pokúsil sa o postavenie sa.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:54

Zatlačila jsem ho zpět na zem. Nikam nejdeš. Kazekage je v pořádku, ale ty ne tak lež. Vyděsil jsi mě k smrti. Oznámila jsem mu a dala mu napít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Thu 17 May - 5:52

K..de.? .. Ak..o? Ďalej som sa pokúšal o zistení nejakých informácii, no nešlo to, a zo slabosti, vyčerpania a straty sily, som znova zložil hlavu. Môj pohľad sa však začal ostriť.. A ja som ju konečne, po tej dlhej dobe, videl. Konečne, sme boli sami, a ja som jej to mohol konečne povedať.. Arigato.. Hlesol som..
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 5:56

Skolonila jsem hlavu a políbila ho na rty. Neděkuj mi radši už příště nic takového nedělej málem jsi umřel! Hlesla jsem a pohladila ho po vlasech. Teď jsi v bezpečí tak odpočívej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Thu 17 May - 6:07

Musím.. Sme Shinobi Suny, povinnosť.. súvislú vetu dať nešlo, účinky piluliek sa ešte nedostavili. Zamrvil som sa, a viac sa k nej pritulil. Konečne som po dlhej dobe cítil bezpečie, cítil práve ju. Jej vôňu, jej krásu.. Chcel som, aby to tak ostalo navždy. No to asi možné nebolo.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 12:36

Už mlč. Okřikla jsem ho trochu naštvaně. Jestli budeš pořád opakovat něco o povinostech zabuju tě sama. Byla jsem opravdu naštvaná, ale dál jsem ho hladila po vlasech.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Thu 17 May - 16:36

Zmĺkol som, aj keď som to nemal za potrebu, začala sa mi vracať sila. Avšak, ja som jej už nechcel ubližovať, vedel som, čo sa stalo, a tak som len zničene zatvoril oči, a sťažka oddychoval, čo sa po chvíli zmenilo na krátke zdvíhanie hrudníka spánku.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 18:03

Byla jsem ráda že usnul dál jsem ho hladila po vlasech a dávala pozor. Kdyby nás tu někdo našel musela jsem nás ukrýt.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Fri 18 May - 7:50

Trhol som sa, a otvoril oči, naproti páľavému slnku. Pootočil som hlavou, a pohľad mi padol na Ryu, ktorá očividne zaspala na hliadke. Kuslo ma svedomie, robila to pre mňa, lebo som bol zarytý hlupák, a tak som sa z nej nežne dostal, a pozrel sa, kde to sme. Spoznával som to tu, a tak som si dal dole tričko a hodil sa do jazierka, čo tu bolo.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 17:26

Musela jsem na chvilku usnout, ale téměř hned jsem se zase probudila. Hideo tu nebyl vyděsilo mě to tak, že jsem okamžitě vyskočila na nohy a začala se kolem sebe rozhlížet. Když jsem ho spatřila v jezírku sundala jsem si kraťasy i tričko a vlezla do vody za ním. Objala jsem ho ze zadu a nepouštěla ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Fri 18 May - 17:50

Preplával som celé jazero, než som pocítil, ako sa mi vrátila skoro všetká sila z minula. Urobil som vo vode ešte premet, a rozhodol sa výjsť, keď som pocítil Ryuine ruky okolo mojej hrudi. Musela to byť ona, poznal som ju na míle. Otočil som sa v jej náručí, a rukou jej zdvihol hlavu, načo som ju pobozkal na pery. Gome.. Vyšlo zo mňa, keď som sa od nej po dlhej chvíli odtrhol.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 20:54

To je v pořádku jen už nikam nechoď. Jaksi jsem si neuvědomila svou otevřenou ránu a ve vodě mě začala šíleně bolet bylo to k nevydržení. Bylo to poznat jak z mého výrazu tak i zvukových projevů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Fri 18 May - 21:17

Nep... Nedopovedal som, a pozrel sa na ňu. Jej výraz, ston, a farba jazera jasne napovedali, že jej ranu ešte nevyliečili. Ryu! Zakričal som vystrašene, zdvihol ju do náručia, a brodil sa vodou ku brehu, kde som ju položil na práve vytvorené sklo, lepšie hygienické, než piesok, a sadol som si k nej. Je ti niečo?.. Znova tá rana..?
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 21:22

Ano, mám pocit že se mi do ní dostala infekce. Sykla jsem bolestí a pokusila se tu ošklivou ránu zakrýt rukou aby se na ni nemusel dívat. Ztratila jsem díky ní dost krve proto jsem byla trochu pobledlá a neustálá bolest byla vyčerpávající.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sat 19 May - 6:16

Zdesil som sa, ale zachoval si chladnú hlavu, čo u mňa bola vzácnosť, tak si ju vážte. Rukou som odstrčil jej ruku a odhalil ranu. Ale, aby nevykrvácala, priložil som svoju ruku druhú na ranu, a piesok hneď vošiel do krvného obehu, a začal tam mlátiť všetko, čo tam nebolo. Takzvane, slúžil ako filter, a čistil jej ranu od infekcií. Sústredil som sa ako nikdy, a po chvíli došla z takéhoto silného sústredenia, aj únava a vedľajšie účinky jej piluliek.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 20:36

Hideo ... Dost.... Zašeptala jsem a odstrčila jeho ruku. Jsem v pořádku. Pokusila jsem se o úsměv a taky jsem zkusila vstát abych mu to dokázala. Neměla jsem zapotřebí ho ještě víc vyčerpávat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 8:59

Piesok ju dokonale pripevnil k zemi, a ja som sa len uškrnul. Nechaj ma pracovať, ak to pokašlem.. Zamyslel som sa, čo by sa jej mohlo stať, a prišlo mi až zle, z toho čo robím. Do práce som pridal ešte viac sústredenia, až to musela cítiť aj ona. Nebola to únava z nedostatku, ale skôr len únava z prílišného sústredenia, ktorá mi vôbec neubližuje. Nie je normálne, že to trvá tak dlho.. Musím na to prísť.. Už ju nenechám..
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 9:44

Vzdala jsem jakýkoliv odpor a nechala ho dělat svou práci. Cítila jsem v sobě jeho písek nebylo to nic příjemného, ale nic jsem něříkala. Stejně by mě nenechal odmítnout pomoc.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 10:23


Po dlhšej chvíli som pochopil, že viac s tým neurobím, a všetok piesok v jej tele sa vysypal na podlahu. Nato som vyčerpaním padol na zem, ale to trvalo len chvíľu, keď ma moja hyperaktivita zdvihla zo zeme. Posadil som sa vedľa nej, usmial sa zo zatvorenými očami, a zakýval som sa na mieste. Yosh.. Hm.. Ako ti je? Spýtal som sa, úsmev pretrvával.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 10:27

Už je mi líp. Hlesla jsem když se mě zeptal. Sledovala jsem zkrvavený písek a přemýšlela jak to udělal že mi s ním ještě víc neublížil. Arigato. Zvedla jsem k němu zrak a po dlouhé době se zase usmála.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 10:36

Uľavilo sa mi... A bolo to na mne poznať, už len z výrazu. Avšak, úsmev, ako vždy lemoval moju tvár. Nie je začó.. Usmial som sa, zdvihol prst a trochu do nej šťuchol. Hore sáá, do lesááá! Uškrnul som sa, a piesok ktorý ju spútaval sa uvoľnil. Pozrel som sa k horiacej Sune. Doslova, som sa vykašľal na obranu, pretože som nemal šancu, a nechcel som Ryu ešte ublížiť. Hm, asik z tadiaľ skoro neodídeme. Pozrel som sa k vode. A ja som hladnú, kto vie, či tam sú nejaké ryby.. Zamyslel som sa.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 10:40

Když nějakou chytíš ráda ti ji uvařím. Usmála jsem se a pracně se posadila. V lékárničce mi zbyly ještě nějaké obvazy takže jsem si ránu začala obvazovat. A to víš že odsud neodejdeš ... nepustím tě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 10:48

Uškrnul som sa, ale nie panovačne a arogantne, ale milo. No nehovor, a kto ma zastaví ty? To vtip že? Nato som vstal, oprášil si veci, znova zložil tričko, a prešiel k jazeru. Takže.. Vedľa mňa vyrástol zo zeme klon z piesku, ktorý hneď zosklenenel, podali sme si ruky, na znak mieru a ja som zakričal. Dáámi a pááni! Máte túúú česť vidieť očakávaný súboj dvoch rivalov v chytaní rýýýb! Tak sa pripravtéé! Nato som spustil ruku. Teráááz! A obaja sme sa vrhli na chytanie rýb ručne. A to tak, že sme skočili do jazera a rukami chytali ryby.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru