Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

+5
Yoko Ayme
Aki Kana
Akasuna no Zen
Daichi Akasuna
Akasuna no PiliKKa
9 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 28 May - 20:11

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Steinsgate
V těhle pár pokojíčcích bydlí Pilča a celá její rodina. Ano, Akasunů je vážně hodně, i když tenhle pidibyteček zase tak veliký není. Je zcela obyčejný s věcmi, které se tak různě našli po vesnici. Máme tady kuchyńku i koupelnu, větší obývák a pár postranních pokojíků. I když je to v podzemí, je tu neustále uklizeno, pěkně barevně vymalováno a často byt voní květinami. Pilikka sem taky odnosila spoustu věcí z jejich zničeného domu, hlavně fotky a věci, které zdědili.
Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Tumblr_m4ht8tL1iT1qju1iho1_500
Ano, pořád máme Freyu a ano xD pořád máme Al-kaidu^^
Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny The-hamster-to-be-cared-for
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Tue 28 May - 20:31

Rychle jsem doběhl až domů, čapl jsem klíče co jsem měl v kapse u kalhot a rychle odemčel. Vtrhl jsem dovnitř, nevnímajíc Freayu a běžel rovnou do koupelny...To tričko přežít muselo!
Hned jsem si ho sundal a hodil do bubnu pračky. K němu jsem hodil ve zběsilosti další oblečení a pak jsem tam dal různý věci na to, aby to pralo a pustil. Jenže se mi ta pračka začala nějak plnit bublinkama, no myslel jsem si že to je normální, tak jsem odešel a zavřel za sebou.
Bylo mi jedno že nemám na sobě tričko, bylo mi teplo a tak jsem si šel sednou do obýváku na sedačku a zapl telku. Za mnou si šla sednout Freaya, ale pořád měla zvednutou hlavu a koukala se směrem kde byla koupelna. Nevnímal jsem jí, ale televizi!
Pak jsem se začal nudit a tak jsem si vytáhl z mražáku zmrzku a spokojeně lízal u TV zmrzku a smál se tomu filmu co tam jel.
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 28 May - 21:03

Přišla jsem domů. Spokojeně odemkla, sundala si boty a obula si své oblíbené králíčkové papuče a položila klíčky na poličku. "Jsem doma!!" křikla jsem do temného pokoje. Některé věci zkrátka nezmění ani apokalypsa!
Položila jsem bylinky v kuchyni na stůl, políbila Daichiho do vlasů a chvilku koukala, na co se dívá. Znuděně jsem zjistila, že na nic, co by mě uspokojovalo a tak jsem nasypala Freye žrádlo a Al-kaidě hodila kus mrkve. Chtěla si jít umýt ruce, vešla jsem do koupelny, jenže jsem cítila čvachtání a když jsem se na to zaměřila, došlo mi, že šlapu ve vodě. Zděšeně jsem rozsvítila a zírala na koupelnu zavalenou bublinkami. "Daichi?!!"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Tue 28 May - 21:07

Uslyšel jsem mámu a jen na ní mávnul a pousmál se...Byl jsem zabraný do filmu. Když však byla reklama, šel jsem vyhodit špélk do koše a zase si sedl. Než jsem to ale stačil udělat, myslel jsem si že mi keplne. Hrozně jsem se lekl když na mě zavolala, nebo špíš křikla. Hned jsem doutíkal za ní a začal zmatkovat.
"Néééé! Moje tričko!" Ponožky jsem ani neměl a tak jsem rovnou vlítl o těch bublinek a hledal sé milované tričko!
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no Zen Tue 28 May - 21:10

Čírou náhodou som sa niekde povaľoval v izbe, premýšľal som nad blbosťami a jednoducho povedané - flákal som sa. Pravda až kým som niečo nezačul... zvuk... práčky? Alebo iný prístroj? No bohvie čo to bolo, rozhodol som sa preskúmať to. Vstal som z postele, s pukaním kostí som sa ponaťahoval, a vyrazil som na výskum. Počas vstávania som začul hlas, s veľkou pravdepodobnosťou to bola Pil. Ako som sa už ale dostával do centra diania, sánka mi len trošku popadla a ja som začal sledovať, čo sa to deje v kúpeľni. Niekto by začal hneď pomáhať... ale ja som sa začal smiať na Daichim, ktorý sa pomaly v tých bublinkách strácal. Pobavene som sa oprel o stenu, a začal som sledovať, jak táto komédia bude pokračovať. Rozhodne som sa nechcel nijako pliesť, sprchu som nepotreboval, takže som sa od vody držal teraz aj čo najďalej.
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 28 May - 21:18

"Tvoje tričko?! Moje koupelna!" bezmocně jsem rozhodila rukama. Nejdřív jsem se snažila bublinky zase nahnat do koupelny, aby se mi nedostali na hódobóžový koberec v obýváku, ale protože mi rychle došlo, že to je k ničemu, v těch svých papučkách jsem docapkala k pračce a vypojila ji z elektriky.
Pak jsem si dala ruce v bok a začala podupávat nohou, což bylo docela komické, jak mi tam ta noha čvachtala a cákala od ní voda. "Můžeš mi říct, co to má být?!" snažila jsem se se tvářit vážně, i když mi cukali koutky. To dítě nemůže být moje!!
Mezitím taky dorazil bráška. "A ty se moc nesměj! Bez tak za to můžeš ty, měl jsi ho hlídat!" vzala jsem chomáček pěny a hodila ho po něm.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Aki Kana Tue 28 May - 21:19

Unavený som sa vrátil a preto okrem buchnutia vchodových dverí, akéhosi zamrmlania čo mal byť pozdrav a následne buchnutie ďalší dverí do izby. Jeho kroky v izbe ho viedli k stoličke, začal si dávať dole chrániče a meče a všetko to povešal na stolicku. Prezliekol si aj oblečenie a v cistom oblečení si neľahol na postel ale zrm. Nasledne sa prekrutil aby ležal na bruchu, nohy sa mu zapreli do steny ,ruky do zeme a začal klikovať, pomaly a aj jeho dych bol pomalý.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Tue 28 May - 21:23

Po dlouhé době jsem ho našel! Mamču jsem moc nevnímal, ale konečně mé milované tričko. I když byla naštvaná, já jsem se šťastně oočil na ní.
"Noo...dlouhý povídání, ale koupil jsem si nové tričko s potiskem...*Prejeme ti v novem roku hodne sily do rozkroku!* Dobrý neeeee?!" Zasmál jsem se, tomu textu jsem se dost nasmál už v obchodě, takže jsem se začal smát i teď. Pak přišel i strejda a začal se smát, asi mě, ale mě to bylo fuk...hlavně že mé tričko žilo!!!
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no Zen Tue 28 May - 21:29

Tomu chumáču peny som sa vyhol akoby to bola ta najnebezpečnejšia vec na svete, a keď bezpečne dopadol niekam na koberec, zas som sa otočil k nim dvom. Už som chcel niečo povedať, načo som ale zatrhol prvé slovo, a len tak-tak som držal výbuch smiech z toho skvelého nápisu, ktoré mal Daichi na tričku. To som si musel kúpiť aj ja! Až keď ma to prešlo som vystrčil palec.
Moment, jak som ho ja mal strážiť? Veď vieš, že ja by som mu skôr ešte vnútil nápady, čiže to nieje dobrý nápad. Pobavene som naklonil hlavu, nuž čo, tak sme mali potopy... mohlo to dopadnúť horšie!
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 28 May - 21:37

"Můj koberec?!" hystericky mi přeskočil hlas a já jsem z koupelny ve svých chlupatých, nacucaných bačkůrkách a začala hned koberec zbavovat pěny. Pak jsem zvedla pohled k těm dvěma, vražedně jsem cosi zamumlala, sundala bačkůrku a hodila ji po Daichim. "Kvůli tričku mám zničený obkladový dlaždičky! Koukej to tam uklidit!" pak jsem sundala i druhou a hodila ji po Zenovi.
"A ty mu pomoz!" nasupeně jsem se zvedla a odešla do kuchyně, kde jsem se odreagovala mytím nádobí, které tam ti dva nejspíš nechali.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Tue 28 May - 21:48

Když začala hysterčit kvůli tomu kobercu, jen jsem is mírně skousnul ret. Když po mě hodila svou papuču, jen jsem se jí jen tak tak vyhnul! Než jsem ale stačil cokoliv říct, tak už byla zase dole v kuchyni. Podíval jsem se na strejdu takým facem, který naznačoval jediné...Pomož, nebo umři!
"Strýcu poď mi prosím pomoc, já nevím co s tím mám dělat..." Šeptl jsem tak aby mě máma neslyšela a snažil jsem se ty bublinky nějak zahnat.
"Mami! Obkladové dlaždičky se můžou vyměnit kdykoliv, ale toto tričko bylo poslední!" Snažil jsem se to nějak obkecat, i když jsem věděl že to je na nic, tak přeci jenom trošku snad ano!
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no Zen Tue 28 May - 21:54

Tak nakoniec som aj tak skončil mokrý... našťastie len mikina, a tá keď bola mokrá tak to zas tak nevadilo! Povzdychol som si, sledoval som, ako Pil mizne do kuchyne, a nato som sa otočil k bublinovej miestnosti a Daichimu.
No, to sme dvaja, ale niečo už vymyslíme! Uškrnul som sa, nie, na upratovanie som nebol dobrý. Dokonca som rozmýšľal, že použijem nejakú Fuuton techniku aby som bublinky odfúkol... ale to by som s tým odfúkol aj všetky ľahšie veci v kúpeľni, a je možné, že by bublinky vyleteli ešte aj mimo kúpeľne, viac do obývačky a ostatných miestností. A to by už čakala poprava, takže niečo také som skúšať ani nešiel. Hoci, keby zavrieme dvere...
Hm. Poťukal som si prstom po brade, a druhou rukou som pár bublín praskol či stisol v dlani. Nakoniec som chytil nejaký okolo-stojací uterák, a nejako som už začal tie bublinky "hnať" alebo uterákom ničiť. A čo sa týkalo vody, tú som hodlal zas utrieť... po tomto mi asi suchý zvyšok oblečenia neostane... čo už! Aspoň som si už nemusel dávať pozor no.
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Tue 28 May - 22:03

Jen jsem bezmocně postával a koukal se co dělá strejda. Pak mě něco napadlo! Vzal jsem si prostě jednoduše ten malej vysavač do ruky a začal jsem ty bublinky vysávat! xD Strejda měl jednu část a já tu druhou a měli jsme to skoro hned hotové, až na to, že mi ten vysavač jaksi přestával sát no...Ale tak co, měli jsme ještě jeden velkej!
Jenže když jsme se postarali o bublinky, byla tu ta voda. Dřív než jsem začal cokoliv dělat, jsem vyždímal tričko a hodil si ho přes žebříkové topení. Pak jsem si vzal jen suché hadry a mop.
Hadry jsem naházel na zem a mopem to začal nějak šudlit. Když se většina vody nasákla do hader, jen jsem si oddechnul, že to funguje a tak jsem s tím pokračoval.
"Chjo, člověk si tu chce jen něco vyprat a hned musí mít takovej pech...se stává snad jen mě!" Začal jsem skuhrat a nadávat si pro sebe. Voda pomaličku mizela, ale stále tu byla.
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no Zen Tue 28 May - 22:11

Kým som ani neviem už akou technikou ničil a upratoval tie bubliny, zrazu som začul iba zvuk toho mini-vysávača, a hneď som kukol, ako to s tým ide. No, ušetrilo nám to dosť roboty, už ostávala len podlaha! Tej sa hneď ujal Daichi, ktorý tam pohádzal suché handry a ešte to nejako začal utierať. Ja som chvíľku postával, než som na zem hodil ten chudák uterák, a ním som sa staral o zvyšnú vodu, ktorú Daichi alebo tie handry zanechali. Čoskoro už po vode boli len miniatúrne stopy, takže som mohol pokojne vyhlásiť...
Máme to! Uterák som vystrel do vzduchu, trošku kvapiek sa rozletelo do okolia, načo som uterák hodil na bezpečné miesto, z ktorého čoskoro poputuje do práčky. Vyšiel som z kúpeľne, ešte som sa obzrel, či sme na niečo nezabudli, a potom som len pokrčil ramenami, hľadiac na Daichiho.
Chce to odmenu... zahliadol som tam zmrzku. Pošepkal som mu, ukazujúc prstom k obývačke, kde nedávno zmrzlinu jedol a kukal film. Za prácu je vždy odmena, nie? xD
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Tue 28 May - 22:20

Konečně to bylo hotové! Měl jsem sice trošku mokřejší kraťase, ale tak to uschne! Hlavní bylo že už je vše uklizeno a já měl vegáč. Mop jsem vyždímal a dal zpět,pak jsem si už jen umyl ruce a prádlo, co bylo mokré jsem dal k tričku na topení.
Když jsem vylezl na chodbu, raději jsem nechal otevřeno, ať se to nějak vyvětrá.
"Ale, ale! Ty ti chutnat nebudou." Zazubil jsem se jak andílek, ale pak jen prokoulil očima a došel do kuchyně.
Na sucho jsem polkl když jsem uviděl mámu a začal hledat v mražáku zmrzky...Zahlédl jsem tam i zmražený ovoce a zeleninu, takže jsem rychle otevřel jinej šuflík a hledal to co jsem chtěl! Ach, jen jsem doufal že tu ještě nějaké budou!
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no Zen Tue 28 May - 22:36

Pochopiteľne som nemyslel priamo tú tvoju. Pobavene som pokrútil hlavou, a následoval som ho von z kúpeľne. Prešiel som až do kuchyne, kde Daichi zatiaľ hľadal zmrzlinu, a ja som sa len postavil tak bokom. Len tak nenápadne som sa snažil zistiť, či je Pil stále naštvaná. Aspoň podľa výrazu, alebo nejakých pohybov. Mne sa darilo zistiť to podľa toho, vlastne to bolo ľahké, takže to by zistil každý. Otočil som sa zas na Daichiho, ktorý tam prehľadal snáď už celý mrazák, a stále nič nenašiel. Alebo hľadal čo najviac... alebo hľadal svoju obľúbenú, to je jedno.
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 28 May - 22:47

Jen tak koutkem oka jsem je pozorovala, protože když ti dva byli blízko sebe, vždycky to nakonec dopadlo nějakou katastrofou, kterou jsem ve většině případů musela uklízet. Takže už jsem si vypěstovala jakýsi zvyk nenápadně na všechno dohlížet-
Utřela jsem poslední talíř, uklidila ho do poličky a místo toho, abych jim jako hodná matka řekla, že žádná zmrzlina už není, protože jí stihli už dávno zdlabat, odešla jsem do obýváku a začala do sebe s úsměvem házet tu poslední, co měl Daichi. Ďábelsky jsem se u toho hihňala.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Wed 29 May - 2:41

Stále jak pako jsem prohraboval mražák a hledal tu správnou zmrzku a vlastně i tu poslední. Když jsem však už jen viděl mámu projít, něco mi na tom nesedělo. Vždy se stávalo že mi to třeba zavřela, nebo dávala kázeň o tom co mám a nemám jíst, takže když prošla, koukal jsem se na ní.
Když jsem u ní ale uviděl MOJÍ zmrzku, tak mě to naštvalo. Nevadilo by mi kdyby to byla moje zmrzka a byly by další, ale poslední?! To byla válka!
"Okaaaaa-san! To snad nemyslíš vážně!" Založil jsem si ruce do sebe a stoupl si extrémě vážně vedle strejdy. Měl jsem v plánu mu říct ať jí ji nějak nenápadně a rychle sebere, ale když jí to tak chutnalo a já jí měl vlastně i rád...teda jen když mi něco nečorkuje -_-'' tak jsem jí takto surově nemohl tu zmrzku vzít!
Právě proto jsem šel úplně normálně do obýváků přímo ZA ní a když měla tu zmrzku tak hezky nastavenou, jen jsem se nahl a kousl, takž půlka skončila v mé puse.
"Hahááá! Kdo se směje naposledy, ten se směje nejvíc!" Začal jsem se smát i když mi začal krutopřísně mrznout mozek! Právě proto jsem se celý zvohl přes sedačku tak, že jsem měl hlavu skloněnou dolů a držel si jí...myslel jsem si že mi upadne, nebo fakt zmrznu.
"Strejdooo! Půjdem koupit....au, au....novou!" Pak už jsem překlopil vlastně i nohy dopředu, takže jsem skončil polonatažený přes sedačku vedle mamky a pořád si mnul spánky...Po chvilce, kdy jsem jí už celou v puse snědl, jsem si jen zahrabal hlavu do polštáře a hodlal tam zůstat tak dlouho, dokud mi nepřestane zamrzat mozek...Zatracená Doba Ledová!!!
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Aki Kana Wed 29 May - 6:48

Klikoval som šte dlho, keď som dokončil seriu opakovaní vrhol som sa na brušaky, potom strečing. Poroadne sa doraziť nech to stojí za to. Kedže som sa znovu trochu spotil musel som si zase vymenil tričko.
Potom som si sadol na postel a zložil pečate. Za hlasného *Puf* sa z bledého obláčiku vyrútila žlta škrvna ktorá sa hneď vrhla na Akiho. Bol to Nao a nebideli sa slho a preto mu dával najavo ako mu Aki chybal. Aki sa usmial a začal škrabkať toho mazla a povedal Veď, dobr, dobre...aj ty si mi chýbal, neboj teraz sa pôjdeme dobre najesť a potom nás čaká výlet...teda len mňa. Ty tu zostaneš a dáš tu na všetko pozor...dobre?! Verím že to zvládneš. Nao spokojne prikývol bolo to hlavne pretože ho škrabkal a počul slovo jedlo. Nao vyskočil na Akiho rameno a spolu sa vybrali z izby do kuchyne. Ahojte zaznelo od Akiho a Nao hneď na to povedal. Pika, Pika! povedal to hlasnejšie ako Aki, jednak to znamenalo akýsi pozdrav a jednak chcel dať vedieť že je tu.
Nao zoskočil a vrútil sa so obývačky mde vybehol na stolček a smerom na Pilikku a Daichiho zamával rukami a znovu povedal. Pika, Pika...pika, pika, pika...pikapika pika, pika, pika. mohlo to znamenať čokoľvek ale ja som mu dibre rozumel čo chcel povedať. Zatiaľ som dal v kuchyni postavil vodu na špagety, pripravil špagety kečup a syr aby bolo všetko nachystané na prípravu. Na stôl som položil náhodný počet tanierov, pretoże som si nikdy nebol istý koľko osôb sa tu nachádza a má hlad. Zatiaľ som nás napočítal 5 a pre toľko ľudí som mal v pláne uvariť, poprípade viac keby mal niekto tendenciu mať chuť na dvojnásobnú porciu. Keď voda bola dostatočne zobriata vybral som sa do obývačky. Prešiel somk Pilikke a dal jej pusu na líce a Daichiho som roztrapatil. Nao vám len chcel povedať že sa doteraz sám nudilale že je zpäť tak skoro sa ho nezbavíme...všakže... usmial somsa smerom na Naa. A ten ohrnul nosom a založil si ruky a na oko urazene povedal. Pika, Pika. no potom sa usmiala skočil smerom k Pilikke a Daichimu a začal ich objimať a objimať.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 29 May - 16:17

Dívala jsem se na zbytek zmrzliny, která se žalostně držela dřívka. No tohle! Ale nezlobila jsem se, spíš naopak, byl to přece můj syn a navíc si to odnesl. "To máš za tu krádež, teď ti umrzl mozek!" pronesla jsem prorocky a rozcuchala jsem mu vlasy. Pak jsem pohled stočila k Zenovi.
"Dáš si?" nabídla jsem mu druhý zbytek zmrzliny, přesto, že už skoro žádný nezbyl. Ale když chtěl tolik tu odměnu.
Nakonec, aby toho nebylo málo, objevil se Aki s Naem. Usmála jsem se a přitáhla si Naa na klín. "Ahoj, tebe už jsem dlouho neviděla. Páníček tě zlobí, viď?" šimrala jsem ho za oušky.
"Kde pak jsi byl?" věnovala jsem pozornost Akiovi a upřela na něj zrak.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Aki Kana Wed 29 May - 16:30

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Tumblr_m4u6tfG7Qy1r5soxgo1_500
Nao se spokojene nechal rozmazlovat a patřične to dával najevo, hlasitým spokojeným vzdychnutím. Ja som sa len pousmial nad tým aký je mazel.
Potom sa môj pohľad stretol s tým Pilikkinim ale iba na chvíľu, hneď nato som s ním niekam uhoľ a poškrabal som sa na zátilku. Keby ste chceli robím špagety a je toho dosť, tak sa môžete všetci prísť najesť keď chcete...Ja, ehm...tak rôzne, veď vieš... povedal nervóznim úsmevom, klamanie mu nešlo no čo.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Wed 29 May - 16:39

Stále mi mrzl mozek. Samozřejmě že jsem uslyšel toho ťuťuňuňu Naa a chtěl jsem hned za ním, ale musel jsem počkat.
Po chvilce se to zlepšilo a já se otočil na Akiho a pak koukl s rozzářenýma očima na Naa.
"NAOOOOO!" Když ho měla máma na klíně, opatrně jsem se k němu připlazil a zatahal mu za tvářičky...jak byl roztomilej! Od tohoto mě ale odtrhlo slovo "špagety". Znovu se mi oči rozzářili a já se podíval na Akiho.
"Jo! Ale bez zeleniny...Pak bych si dal i dvojitou porci."
Zasmál jsem se a pak jsem se zvedl. Rychle jsem doutíkal do pokoje a vzal si něco, co jsem chtěl Akimu dát a vzpomněl jsem si na to až teď.
Seběhl jsem znovu dolů a něčím, co pro mě bylo fakt cenné a jeho jsem znal už nějakou tu dobu že jo! Stál jsem a podal mu jednu menší krabičku a pousmál jsem se.
"Uhm...Tady, chtěl jsem ti to dát Oto-san...eeee...teda Aki-sama." Začervenal jsem se a mile jsem se usmál. Bylo to pro mě docela cennost a chtěl jsem aby jí měl někdo kdo jí dokáže uchránit.
Pak jsem se jen natáhl na sedačku a hlavu si dal k máminu klínu, páč na ní byl Nao a tak jsem se na něj koukal zespoda a dělal na něj xichty.
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 29 May - 18:19

Zvedla jsem k němu oči a pohlížela si ho. Samozřejmě jsem ho znala už na tolik dobře, že jsem věděla, že lže. Otázka ale byla, proč? Naklonila jsem hlavu na stranu a dívala se dál, jako bych pohledem na jeho skloněnou hlavu mohla vyčíst, co v ní nosí.
"Špagety budou fajn." prohlásila jsem nakonec a pousmála se.
Nakonec jsem ale stočila pohled na Daichiho. Sama jsem neměla tušení, co to je, ale byla jsem ráda, že Daichi Akiho bere a nemá s tím problém. Věděla jsem, že mu chybí táta, ale toho už mu nic nevrátí a tak jsem chtěla, aby byl prostě šťastný...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Aki Kana Wed 29 May - 18:33

Jasné že bez zeleniny...ale pokiaľ chceš kečup, budeš si musieť pohnúť...pretože Nao ho rád ukradne a zje iba sám... odpovedal som mu z úsmevom a provokačne na Naa vyplazil jazyk. Potom niekam odbehol Daichi a vrátil sa a niečo mi dal. Uhm...díky řekl sem trochu překvapene ale i tak sem mu z úsmevem pocuchal vlasy. Pečlive sem krabičku odložil do kapsy kde sem nosil osobní veci. Tak jdeme na ty špagety dokud nám Nao nesní všechen kečup ne?! řekl sem trochu energicky a ruky rozhodil jak kdybych je chtel popohnat ať vstanou a jdou.
Keď Nao začul slovo *kečup* druhý krát tak sa mu napriamili uši a celý sa narovnal a skamenel. Pika, Pika, PIKA! zakričal a hneď sa rozbehol smer kuchyňa. Veď predsa si nenechá vziať "svoju" flašku kečupu.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Daichi Akasuna Wed 29 May - 18:40

Pousmál jsem se na něj a stejně jako Nao, jsem i já zpozornil při slovu "kečup"! Chvilku jsem se na něj jen tak díval a když se rozběhl do kuchyně, já jsem se přehoupl přes sedačku a chtěl Naovi zablokovat cestu, ale když otevřel ledničku, já se jako první natáhl pro Pepsi...Hold pro mě byla Pepsi stále na vyšším místě než kečup! xD Navíc byla vychlazená a já si myslel že už ani není!
Naův problém byl ten, že kečup byl úplně navrchu a při jeho výšce jsem byl dost zvědavej jak by si ho vzal, takže jsem jen spokojeně popošel dál do obýváku i s Pepsi v ruce.
"Nevím jestli to tak má být, ale nějak vám to buble!" Řekl jsem to úplně v pohodě a dál si popíjel Pepsi, jakoby nic a stále čekal až si sednou první...Přeci jen já sedal vždy jako poslední a nebude ani dnes vyjímka!

Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny Empty Re: Podzemní obydlí Kazekage a její rodiny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru