Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurov Domček

2 posters

Goto down

Kurov Domček Empty Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Fri 5 Jul - 11:43

Kurov Domček B9ko


Tak toto je Kurov dom, nie je to žiadna vila, ale jemu to stačí. Predsa žije sám. Dom je ako tak moderne zariadený, vo výnimočných prípadoch tam je čisto. Inak tam býva bordel a špinavo. Pred domom je aj menšie posedenie a pred ním veľký trávnik. Tento dom patrí Kurovi. Sám si ho dal postaviť za peniaze, ktoré mal zo Shiren. Keď že robil pre Shiren, tak nemal problémy s peniazmi. Dom sa nachádza na okraji dediny.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Fri 5 Jul - 12:05

Išiel som vedľa Sammy, vlastne som nevedel, ako sa volá. No šli sme smerom k môjmu domu. Cestou som sa zastavil v stánku, ale nevedel som, čo má rada. Tak som proste zobral dve misky ramenu a dve misky Dango. Bolo to zabalené v krabici a tá bola v taške. Potom som pokračoval v ceste smerom k môjmu domu.
"Uhm.. nebude ti vadiť, ak pôjdeme ku mne. Ja naozaj žiadnu reštauráciu nepoznám. "
Poškrabal som sa po hlave a vedel som, čo si o mne bude Sammy myslieť. Najskôr to, že som úchyl alebo čo. Čakal som hlavne, ako na to zareaguje.
"Etoo.. ak máš nejaký lepší nápad tak sem s ním"
Dodal som nakoniec trošku nesmelo. Nebol som žiadny preborník v zoznamovaní sa. Práve naopak, vždy sa mi to nedarilo. Teraz som začal byť trošku nervózny, našťastie sa to navonok neprejavovalo.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 5 Jul - 12:28

Šla som asi dva metre za Kurom, chcela som sa rozprávať s Lokym bez toho, aby on načúval. Celou cestou som s ním neprehovorila ani slovo.
Zbledla som ako stena, keď Kuro spomenul svoj dom. Si zo mňa robí prdel?! Vedela som to...Je to úchyl... Prižmúrila som naňho oči. Si si istá, že s ním chceš ísť na večeru? Opýtal sa ma potichučky Loky a vražedne na Kura zazeral. Pokrčila som ramenami. Zrejme to nebol veľmi dobrý nápad...Ísť s ním na večeru. Neozývala som sa ku Kurovi, len som založila ruky na hrudi a nahodila taký trucovitý výraz. Mne je to už jedno... Vytiahla som zo seba nakoniec.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Fri 5 Jul - 14:08

Nič som už nehovoril len som šiel na okraj dediny. Nakoniec sme narazili na dom.
Prišli sme k dome a ja som vytiahol kľúče od domu. Odomkol som, následne som dal kľúč z vnútra a nechal som ho tam.
"Cíťte sa tu ako doma. A Dango alebo Ramen? "
Zamieril som do kuchyne a tam som rozbalil tu krabicu s tým ramenom a dango. Potom som tie misky položil na stôl a sadol som si zaň.

Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 7 Jul - 19:46

Celý čas som Kura prebodávala vražedným pohľadom. Pri najbližšej príležitosti asi zdúchnem. Občas som pohľad presunula na Lokyho, ktorý zrejme myslel na to isté, na čo ja...Zmiznúť odtiaľ čo najskôr.
Začali sme spoločne potichučky, aby to Kuro nepočul, kuť plány. Divne sme sa pri tom uškŕňali. Takže tu bývaš... Nadvihla som jedno obočie, naklonila sa k Lokymu a šepla. Ten dom vyzerá skôr ako kadibúdka... Narovnala som sa a bez reptania som vošla do domu. Neunúvala som sa vyzuť topánky, sadla som si rovno na gauč a nahnevane sa dívala pred seba. Loky sa usadil vedľa mňa, hlavu si položil do môjho klína a divne zazeral na Kura, pričom som ho škrabkala za ušami. Ramen. Odvrkla som.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Sun 7 Jul - 20:54

Vošla mi tu obutá, čo som zrovna nemusel. Akurát nedávno som tu upratoval... človeka by z toho hodilo o zem. No nejako som to prekonal a opýtal sa.
"Tak, chceš niečo na pitie? Nejaké vino, pivo, džús? Mám tu toho celkom dosť."ä
Príjemne som sa usmial a ramen som položil pred Sammy. Dal som jej tam aj paličky k tomu. Ja som si vybral Dango a na stole zostal Ramen a Dango.
Pozrel som sa na toho psa, menom Loky.
"Nechceš tiež?"
Opýtal som sa ho a to Dango s Ramenom som posunul na kraj stola. Teraz som len čakal na odpovede. Pohodlne som sa posadil na moje kreslo.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Mon 8 Jul - 14:01

Ešte stále som naštvane čumela pred seba, ešte i tá stena bola zaujímavejšia než Kuro. Víno... Áno, bola som jedna z tých šiši pubertiačok, ktoré bežne pili alkohol. Nie že by som sa stále opíjala, to nie, ale dať si taký pohárik...Prečo nie? Aspoň ma to upokojí. Dočasne.
Loky vyceril na Kura tesáky. Vyzerám snáď, že som hladný?! Hrozivo zavrčal. Možno to vyzeralo čudne, Loky bol jediný rozprávajúci vlk, okrem maminho vlka, v celej Kagetsu. Postrčila som Lokyho, aby zo mňa zliezol, páč som sa chcela najesť. Vzala som si príbor a začala sa napchávať, na Kura som sa ani len nepozrela.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Mon 8 Jul - 15:16

Sammy sa na mňa nepozerala, vlastne ani nejavila záujem. Nejako som to neriešil. Ten pes, proste nechcel jesť a bol mierne agresívny, ale to som tiež neriešil. Začal som byť trošku flegmatický. Potom som na toho psa ešte len tak flegmaticky povedal.
"Fajn.."
Postavil som sa z kresla a zamieril som to do kuchyne. Otvoril som tam dvere a odtiaľ som vybral červené víno. Nebol to žiaden žbrnt, ale niečo kvalitné. Zobral som dva poháre a polo žil som ich na stôl. Nalial som do nich to červené víno. Potom som sa pustil do jedla.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Mon 8 Jul - 20:06

Rýchlo som dojedla. Čím rýchlejšie, tým skôr budem môcť z tohto domu zdrhnúť. Vzala som si pohár do rúk a chvíľu vdychovala tú jeho krásnu vôňu, cítila som, že to nie je nič "Made in China". Pousmiala som sa, čo bolo dosť nezvyčajné...Pravý nefalšovaný úsmev bol vidno na mojej tvári len málokedy. Takmer nikdy.
Zaujímavé, že takému šprtovi ako som ja, ponúkaš kvalitné víno, ktoré iste nebolo najlacnejšie. Prehovorila som celkom normálnym hlasom a napila sa. Znova som sa pousmiala, chutilo výborne. Loky na mňa udivene zazeral, už zase. Videla som na ňom, že chce niečo povedať, pravdepobne Kura začať urážať, ale nakoniec zostal ticho.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Mon 8 Jul - 20:24

Konečne sa aspoň trošku Sammy dala do rečí, čo vo mne ten flegmatizmus zahnalo. Dokonca sa aj usmiala, mala celkom pekný úsmev, kto vie prečo bola taká nie moc priateľská.
"Tak vždy tu mám kvalitné víno pre návštevu. Keď že mi tu nechodí žiadna návšteva, tak prečo by som ho aspoň nemal minúť? "
Poznamenal som a nakoniec som dojedol, potom som sa napil toho vína, bolo naozaj dobré. Našťastie som si nepamätal cenu toho vína, keď že som ho kupoval približne pred rokom.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Mon 8 Jul - 20:32

Žiadna návšteva? Nadvihla som jedno obočie a odpila si z vína. Nemáš tu žiadnych kamarátov či si ten typ človeka, ktorý si domov radšej nikoho nevodí? Opýtala som sa a odpila si z vína.
Zaujímalo ma to. Možno nie som jediná, ktorá sa s nikým z dediny netúži kamarátiť. Vždy som chcela byť taká šedá myška...Tí namyslenci tu ma nezaujímali, a ja som nezaujímala ich. Loky prevrátil očami, znova mi položil hlavu do klína a ja som ho začala škrabkať za ušami.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Mon 8 Jul - 20:38

"No ja v dedine nemám žiadných kamarátov. Nie sú tu ľudia, ktorí by mi sedeli. V mojej bývalej dedine boli aspoň ľudia, s ktorými sa dalo rozprávať."
Poznamenal som normálnym hlasom. Pravda však bola, že svoj odchod zo Shiren som z časti aj ľutoval. Kvôli nim mi síce zabili senseiku, ale v Shiren som mal pravú rodinu, veľa priateľov.
"No a čo ty? Máš tu dosť kamarátov?"
Opýtal som sa a pohodlnejšie som sa zaboril do toho kresla.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Mon 8 Jul - 20:48

Ách ták. Bol na tom rovnako ako ja. Mala som presne ten istý názor. Neexistoval tu nikto, s kým by som si rozumela. Pretože všetci sú posadnutí tou svojou túžbou po zabíjaní...Smrť, smrť, smrť a smrť. Nič iné.
Nerada som zabíjala. Príde mi to príliš neľudské...Preto zabíjam iba keď musím. Som na tom vlastne rovnako ako ty, ale...Nepotrebujem kamarátov. Dokonale mi stačí Loky a moja rodina... Povzdychla som si. Chýba mi Konoha...Neprišla som sem z vlastnej vôle, ale násilím. Možno si povieš, že môžem utiecť, čo by som aj rada urobila, ale nemôžem...Inak Tsukikage zabije moju matku... Povedala som toho až príliš, čo som si neskoro uvedomila. Prepáč, prepáč, nemala som v pláne otvárať sa ti tu! Nahodila som taký zvláštny xicht.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Mon 8 Jul - 21:17

"Tak aspoň že niekoho máš."
Poznamenal som nie moc veselo, ale zas som nebol skleslý.
"Heh, to je v pohode aj tak to nemám komu povedať."
Dodal som s menším úsmevom. Naozaj som to nemal komu povedať. Zaujímavé, že Sammy bola taká arogantná len na vonok. Normálne bola celkom v pohode. Pomaly som pil to víno a znova som sa opýtal.
A ozaj nemôžem vedieť tvoje meno?
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Mon 8 Jul - 22:07

Uhm...Aspoň že to. Zadívala som sa na Lokyho a i naďalej som ho škrabala za uškami. Totálne náš rozhovor ignoroval. Ak budeš chcieť, môžeš sa mi s čímkolvek zdôveriť, Neverím, že som to vypustila z úst. Nahodila som taký prekvapený výraz.
Nič som nepovedala, jasné? Prižmúrila som naňho oči a uškrnula sa. Hm...Volám sa Sammy... Dopila som pohár a položila ho na stôl, pričom som si povzdychla. Loky začal znova vražedne na Kura zazerať, nemal dobrú náladu, sama netuším prečo.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Mon 8 Jul - 23:43

Len som mierne kývol hlavou, nič som nehovoril, dopil pohár a potom som len povedal.
"Ták, už môžeš aj ísť, ak chceš alebo ešte môžeme dopiť to víno."
Bola to naozaj malá fľaša. Nalial som si do pohára a len som ju položil do stredu stola. Vlastne som chcel len takúto večeru s niekym, s kým sa dá aspoň porozprávať. Pozrel som sa na Lokyho. No proste na mňa zazeral ako keby ma chcel zavraždiť, potom som sa pozrel na Sammy následne moje oči smerovali k oknu. Vonku bola celkom tma a boli vidno hviezdy.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Tue 9 Jul - 13:17

Kývla som hlavou a premýšľala nad tým, či tu zostať. Napokon som sa rozhodla... Myslím, že tu ešte chvíľku ostanem... Usmiala som sa na Kura. Už mi dočista hrabe...Určite z toho vína.
Vieš... Povzdychla som si a zadívala sa von oknom. Nechcem, aby si bol úplne sám... Bolo zvláštne, že drzý spratok ako ja vypustí z úst niečo také. Nom, nebola som taká mrcha, ako sa to na prvý pohľad zdalo. Navyše, mýlila som sa...Kuro sa od ostatných odlišoval. Myslím, že by z nás mohli byť dobrí kamaráti. Zazubila som sa, pričom som odhalila drobné tesáky. Loky, ktorý celý čas vražedne na Kura zazeral, zoskočil z gauča a priblížil sa k nemu. Labu mu položil na koleno, bol to taký priateľský znak a vyplazil jazyk. Ospravedlňujem sa za svoje správanie. Myslel som si, že si rovnaký ako ostatní. Loky kedysi býval dobrým vlkom...Odkedy však žijeme tu, býva dosť mrzutý a agresívny.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Tue 9 Jul - 14:12

"Samota mi ani toľko nevadí."
Povedal som celkom pokojne a dolial som jej víno. Zo svojho pohára som si odpil a posledne kvapky z fľaše dal do svojho pohára. Teraz ku mne prišiel Loky, už celkom priateľsky čom a celkom prekvapilo. Ospravedlnil sa a to ma prekvapilo ešte viacej.
"Však to je v pohode. V tejto dedine si musí každý dávať pozor."
Poznamenal som a potom som zobral tú fľašu a hneď ju hodil aj do koša. Následne som si aj sadol a len dodal.
"Naozaj si ma ohromila svojou rýchlosťou v boji. "
Pri tej hale, keď sme bojovali, tak jej rýchlosť bola špičková a ja som na ňu nestíhal aspoň o takých 20% som bol pomalší.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Tue 9 Jul - 14:49

Ale ti ani neprospieva... Vzala som si pohár a napila sa...To víno chytilo fakt dobre...Si ho potom musím zohnať. Loky kývol hlavou, vyskočil späť na gauč a pritúlil sa ku mne.
Heh...Rýchlosť je taká moja špecialitka, hlavné zameranie. Pousmiala som sa a založila si ruky na hrudi. Ten tvoj had tiež nebol zlý... Spomenula som si presne na to, ako nás oboch s Lokym chytil. Teraz sa nad tým zasmejem, ale predtým mi to také vtipné neprišlo.
Dopila som víno a položila ho na stôl. Koľko máš vlastne rokov? Opýtala som sa ho. Tipovala som mu tak osemnásť, možno devätnásť...
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Tue 9 Jul - 15:04

"Ja mám osemnásť."
Odpovedal som na jej otázku zobral som pohárik a odpil som.
"A ty máš koľko rokov?"
Opýtal som sa ja jej tú istú otázku. Predpokladal som, že je o rok alebo dva mladšia. Ona už dopila víno, tak ja som to už tiež dopil. Už som ho v pohári nemal moc. Pohár som nechal na stole.
"Nebude sa o vás dvoch báť tvoja matka?"
Opýtal som sa s úškrnom, možno trošku výsmešným. Moja matka bola vždy taká, no teraz mi chýba. Niekedy by som mal vniknúť do Shiren a tam navštíviť rodinu.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Tue 9 Jul - 15:48

Prižmúrila som oči. Nom...Ja mám šestnásť... Ozvala som sa priškrteným hlasom. Hanbila som sa za svoj vek...Pre každého som totiž bola len dieťa...Ktoré sa akýmsi zázrakom dopracovalo k takej vysokej hodnosti.
Prekvapene som nadvihla obočie, keď mi položil tú otázku. Mama je už na to zvyknutá...Určite sa báť nebude... Uškrnula som sa. Niekedy som prichádzala domov i v ranných hodinách. Zo začiatku sa o mňa mama bála, to je pravda, ale časom si uvedomila, že je to zbytočné...
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Tue 9 Jul - 16:36

Bola o dva roky mladšia, ale bola dosť silná. Celkom zaujímavé. nevedel som ako sa tak rýchlo dostala na takú úroveň, no vlastne som to ani nerozoberal.
Jej odpoveď ma trošku zaskočila, moja matka by v takejto dedine vystrájala. Vždy sa o mňa maximálne bála a neznášala, keď som niekam išiel, nikdy si na to nevedela zvyknúť.
"Pravdu povediac som si ani nemyslel, že niekoho ako ty, v tejto dedine stretnem. "
Poznamenal som s menším úsmevom. Rád by som zmizol z tejto dediny, ale nemal som kam.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Thu 18 Jul - 11:25

//Sakra, som zabudla že som tu nepostla xDD
Pousmiala som sa viac menej pre seba. Nooo, som predsa oridžinál. Uchechtla som sa. Hneď na to som ale pokrútila hlavou, že to nemyslím vážne. Nie, nie, nemyslela som to vážne. Poškrabkala som Lokyho za uškami. Myslím, že už pôjdem...Musím si prevetrať hlavu po tom víne. Vstala som a pomalými krokmi sa vybrala preč.
Tak sa teda maj! Kývla som mu rukou, otvorila dvere a vyšla von. Nadýchla som sa čerstvého vzduchu a na perách sa mi objavil ďalší úsmev. Chvíľu som tam len tak stála a potom sa s Lokym vybrala do ulíc dediny...(presun)
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Kuro Fri 19 Jul - 20:57

Tak mierne som sa pousmial na Sammy. Ona bola naozaj "Oridžinál". Už som sa len s ňou rozlúčil.
"Maj sa aj ty!"
Následne som sa len trošku usmial a opral sa o dvere, postupne som sa dostal až na zem. Doplazil som sa k chladničke a otvoril som si chladené pivo. Celý večer som ho postupne popíjal. Vlastne som si otvoril ešte ďalšie a ďalšie.
Na druhý deň som sa zobudil celkom pokojne. Bol som tu sám, najedol som sa a pokračoval som v nič nerobení. No vlastne sa z pod môjho rukáva zjavil malý had, s ktorým som sa hral. Bol to biely had, z Ryuuchi Cave. O chvíľu som však prestal a odišiel som preč.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kurov Domček Empty Re: Kurov Domček

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru