Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atsukin domček ^^

2 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 13:03

Nachádza sa asi dva kilometre od Otagakure, sama Atsuka tu býva iba niekedy aj to len vtedy, keď potrebuje vykonať svoje rituály či zrovna má chuť na niečo čo je v rezidencii u Reiny zakázané. Navonok, vyzerá že sa každú chvíľku rozpadne, no v skutočnosti má veľmi pevné základy a vlastne celý je taký dosť "odolný" nesundal by ho ani Atsugai. Má celkom rozsiahli komplex v podzemí.. skôr také katakomby či tak. Zároveň sa tu nachádza veľa izieb aj pre to, že sa Atsuka rozhodla, obnoviť svoj klan, teda zhromaždiť tých čo prežili !.. niekoľko "tajných" vchodov a východov sa nachádza priamo v Otagakure a niekoľko v ryžovej zemi.

Atsukin domček ^^ Haunted-house

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 17:10

Vlk

Nakoniec som ju zaviedol až sem.. z vonku to vyzeralo naozaj desivo no.. vo vnútri žiadna zmena, len to nevyzeralo moc staro.. ale rozhodne tu bolo plno pohodlia!!.. samý luxus ^^..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 17:15

Dorazili jsme do nějakého děsivě vypadajícího domu, který mě ale hned na první pohled zaujal. Byl takový...chladný a temný....prostě přesně můj vkus a když jsme vešli....samý luxus..."Tady bych si rychle zvykla..." Usmála jsem se a jen tak žuchla na jednu z pohovek.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 17:27

Prešli sme aj s Sumi-chan cez hlavný vchod.. Uhm.. snáď tu už Amaterasu je.. povedala som takým polohlasným spôsobom po čom som sa poriadne porozhliadala... Ame-chaaan !! rozžiarila som sa keď som ju uvidela v pohovke a veselo som k nej pricupkala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 17:30

Jen jsem se usmála, když jsem viděl Atsuku."Ahoj....zlatíčko...kde si tak dlouho byla co?" Dál jsem se usmívala a byla stále opřená o opěradlo pohovky.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 17:39

Rozhlížela jsem se po tomhle... rozkošném domečku a trochu se mi ulevilo, že mám střechu nad hlavou. Po dnešku bych se bála spát jen tak pod širákem nebo v penzionu. Měla jsem dojem, že mě všude může někdo snadno najít... zneškodnit.
"Uhm, zdravím, jsem Sumire." pousmála jsem se na to děvče na pohovce.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 17:42

Heem !! zaškerila som sa pri čom som ukázala na Sumi.. Sumi-chan je rovnaká ako ty a ja !! rozžiarila som sa pri čom som doslova začala skackať také osmičky xD okolo gauča a okolo Sumire.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 17:46

Jen jsem se usmála.Čauky...já jsem Amaterasu, ale říkej mi Am... Pak jsem jen sledovala Atsuku, jak skáče a znovu se podívala na Sumire."Vážně?" Zeptala jsem se takovým tázavým výrazem...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 17:50

Jen jsem sledovala Atsuku jak poskakuje a Amaterasu, které mám říkat Am. Co tím myslí? Jsme snad nějaké nenormální? Jasně, není normální se uprostřed cesty začít líbat, ale každej je přece nějakej. Nebo ne?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 17:54

Len som docupkala zozadu až k Sumi-chan pri čom som ju začala viac menej tlačiť až na pohovku.. stále s takým až príliš nadšeným spôsobom aby som sa dala považovať za normálnu. Haaai !! zaškerila som sa pri čom som Sumi zozadu objala a dala som jej pusu niekde ku krku, proste tam kde som dočiahla... mohla to brať ako dôkaz uuhm mojich slov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 17:56

Jen jsem vše se zábavou pozorovala. Atsuka byla vážně zvláštní děvče, ale takovým tím dobrým způsobem. Věděla jsem, co má namysli a jen čekala, jak na to zareaguje ta druhá dívka.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 18:02

Nechala jsem si všechno líbit i když jsem trochu ztrácela rovnováhu. Přece jen, únava se na mě podepsala. Na tu pohovku jsem víceméně upadla, než abych se posadila. Atsu-chan jsem si posadila do klína a užívala si chvíli pohody. Myšlenkama jsem však stále byla u slov toho umírajícího nukenina... celé podsvětí....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 18:06

Len som sa spokojne usadila do klína Sumi a znova som sa na Am-chan usmiala.. následne som sa len viac menej o Sumire oprela.. tiež som bola úplne mŕtva xD aj keď obrazne.. jedna chakrová pilulka by to možno spravila no nechcela som sa zbytočne dopovať.. niečím... a to nás vyrušili zrovna v tom najlepšiom Sad len som sa rukami začala naťahovať po Am!! chcela som ich mať obe pri sebe.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 18:16

Jen jsem si je tak chvíli prohlížela a usmívala se. Potom, když se Atsuka začala po mě natahovat, přisunula jsem se blíž k nim, aby na mě dosáhla a teď jsem seděla přesně vedle Sumire a lítala pohledem sem tam z jedné na druhou.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 18:19

Spokojeně jsem se pousmála a užívala si ty vzácné chvilky klidu. Kdo ví co bude zítra... kdo ví co bude pozítří. Netrvalo dlouho a odebrala jsem se do říše snů. S těmahle holkama jsem se cítila v bezpečí. Obě měly stašidelnou chakru. Přece jen se nakonec sama neobejdu... tolik jsem před tím chtěla utéct, ale nešlo to. Ale ony jsou stokrát lepší než tým, který jsem opustila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 18:24

Keď si prisadla bližšie.. a Sumire zaspala tak som si nejak presadla k Am-chan.. Uuuhm.. zaostávaš.. zaškerila som sa po čom som ju len objala a následne.. typom "to já ne" som sa priblížila k jej ústam a s menším až takým veselým úsmevom som ju pobozkala.. aj keď, to nebolo na pár sekúnd.. ale bol to taký dlhý bozk ktorý som si proste vychutnávala !..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 18:32

Já si Atsuku víc přitiskla k sobě a polibek jí začala oplácat a velmi vášnivě. Trvalo to opravdu dlouho než jsme se oddálili. Já se na ni jen tak znovu usmála."Tak zaostávám jo?..." Znovu jsem si jí přitiskla na rty a tentokrát převzala já povinnost toho hlavního. Pomalu jsem jí položila na pohovku a z vrchu se na ni přitiskla.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 18:36

Haaaaai ! vyplazila som na ňu jazyk no po tom som už .. nič podobne nestihla.. nova som sa musela venovať jej ústam ktoré ma zamestnávali dostatočne na to, aby som nemala iné myšlienky než tie ktoré patrili Amaterasu. Keď ma pritlačila na pohovku tak som sa len tak sladko pousmiala a stále som jej bozky opätovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 18:40

Dál jsme ji dravě a vášnivě líbala a moje ruky začali cestovat po jejím těle a pomalu jí sundávat vrchní část oblečení, ale přitom jsem se stále věnovala jejím ústám a ani navteřinku jim nedala pokoj.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 18:46

Neprestala som ju bozkávať.. teraz som však viac menej nemala na výber ale páčilo sa mi to !! Chcela som tiež !! vyzliekať jej oblečenie.. vlastne skôr naraz strhnúť no keď ona ho mala tak málo a zároveň tak veľa.. /veľa malých častí/ že by sa mi to asi ani nepodarilo.. momentálne som však rukami bola niekde v jej vlasoch.. možno som jej sem tam vlasmi šklbla no .. momentálne som to moc ovládať nevedela.. páč mi bolo jasné že tento krát nás nikto neprepadne !

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 18:50

Pomalu jsem jí stáhla kousek oblečení z ramen, ale tak to zatím nechala. Líbilo se mi to, co mi dělala z vlasy a i když někdy zatahala, nebylo mi to nepříjemné. Nakonec jsem však naše rty rozdělila a podívala se na Atsuku takovým vyzívavým pohledem, který ji naznačoval, že si může taky chvíli hrát. Čekala jsem, jestli to pochopí...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 18:56

Keď sa naše ústa oddelili tak som sa na ňu začudovane pozrela.. následne som sa však úplne rozžiarila a rukami som si ju pritiahla bližšie k telu.. nahmatala som jej pri chrbte nejaký divný.. aspoň pre mňa úplne nezvládnutelný zámok, či uzol.. či proste niečo čím sa rozopínala tá hnedá blbosť ktorá jej držala v podstate celý top.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 19:01

Jen jsem měla strašnou zábavu z toho, jak se snaží, ale byla jsem ráda, že to pochopil. Trochu víc jsem se natočila, aby jí to šlo lépe. Chtěla jsem jí pomoct, ale takhle to bylo mnohem zábavnější vidět jí, jak se po tom pásku dravě sápe a snaží se ho oddělat.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Anonymní Sun 9 Oct - 19:06

Keď sa natočila tak.. BINGO ! konečne sa mi to podarilo rozopnúť.. bola som na seba hrdá !! predsa len Am-chan mala jedny z najrkásnejších pŕs aké som v živote videla a .. viac menej som jej ich .. tak trocha závidela.. Rukami som začala mapovať celé jej telo, každý jeden záhyb ..bolo iba otázkou času kedy vystrčím pazúrky !

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Toriko Shihouin Sun 9 Oct - 19:16

Nechala jsem si to líbit. Bylo to příjemné a nebylo špatné prostě si taky někdy nechat dělat dobře od někoho jiného a ne, abych to stále dělala já. Ale i tak jsem jí nenápadně a pomalu stahovala její šaty dolů a když jsem se dostala k jejímu hrudníku, jen jsem se na chvíli zastavila, ale pak je přetáhla i přes něj. Čekala jsem, jak zareaguje.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Atsukin domček ^^ Empty Re: Atsukin domček ^^

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru