Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiritov Domček

Goto down

Kiritov Domček Empty Kiritov Domček

Příspěvek pro Tasai Tue 12 Feb - 18:46

Kiritov Domček Anime-beautiful-ghibli-green-house-Favim.com-331221
Pôvodne Kirito zo svojou mamou býval v malom domčeku kde mali ledva všetky izby. No po dotáciach od Hokageho za svoj skutok ktorý vykonal im bol pridelení špeciálny dom. Čím je dom špeciálny? Tým že hliadky ANBU tu prechádzajú častejšie ako obvykle. Celý dom je obalený v akejsi bariére na potláčanie chakry. To znamená že keď je Jinchuuriki Kyuubiho vo vnútri potlačuje to chakru pred senzibilmi v konohe, mimo konohy. Túto bariéru má na starosť monitorovať dvojca ANBU ktorý v prípade núdze zakročia.
Nájdeme tu peknú udržiavanú záhradku, jazierko a všeličo iné.


Kiritov Domček Cluttered_room_by_anime_maniax-d38cn36

Čo sa týka vybavenosti domu je na tom viac než dobre. Kedže Kiritova mama je profesionálna kuchárka preslávená ako v Konohe tak aj mimo nej dostali veľkú profesionálne plne vybavenú kuchyňu, veľkú obývačku z jedálenským stolom, hostovskú izbu na prízemý, izbu jeho mami na prízemý.
Kiritova izba sa nachádza na poschodý kde má samostatnú kúpelňu. V podstate celé poschodie je veľká Kiritova izba. Má tam panoramatické okná aby mal pekný výhľad na Konohu, veľkú postel, pracovný stolík a menšiu knižnicu zo zvitkami, nejakou tou históriou, kultúrou a vzdelaním.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kiritov Domček Empty Re: Kiritov Domček

Příspěvek pro Tasai Tue 12 Feb - 18:48

Po tom ako som sa dotrepal domov a divil sa že sa nezložil pod prvý strom si klúčami otvoril dvere do domu. Bolo divné že je zamknuté. Normálne by mama bola už dávno doma a prinajhoršom by ma sprdla za to kde sa zase túlam. Ale keď som sa došuchtal do kuchyne k ladničke hneď som vedel čo a ako. Na lístočku bolo napísané Synčenk môj, ja som musela odísť na výstavu trhov mimo konohu. Musí niekto prezentovať Brydzové halušky z Konohy ako tie najlepšie. Vrátim sa tak za týžden, dva.
PS: V rúre máš večeru. Pa tvoja milovaná maminka :*
na tento odkaz sa nedalo nič iného než pousmiať. Hlavne ten jej odhad času bol najlepší "týžden, dva" a nakoniec je z toho mesiac. Ale mne to nevadilo, bol som už predsa dospelý, vedel som variť, prať, žehliť aj upratovať. Nebol problém sa sám o seba postarať a ani o dom. Ale teraz fakt nie, teraz som chcel postel. Tak som sa došuchtal do kúpelne kde som svoje oblečenie šmaril do koša na prádlo a o chvíľu sa poddával tečúcim prameňom zo sprchovej hlavice. Ani nie o pár minút padoldo postele ako zabitý, len tak na ostro. Zababušil sa do perín ktoré boli ako obláčiky a spokojne a sladko zaspal.
Noc už nebola taká ružová. Kurama mu nedal spať a trápil ho nočními morami ktoré nakoniec aj tak Kirito obrátil v sladke sny.
Ráno bolo ale jasne poznať že sa to moc sladkým spánkom nazvať nedalo. Hodnú chvíľu mi trvalo kým som sa prehovoril aby som vstal z postele. Pristúpil som ku skriny z oblečením a rozmýšlal som čo si oblečiem, nakoniec som uznal ž trenky a nejake to domáce oblečenie bude fájn. Zbehol som dole smer kuchyňa. Nejakým záhadným činom mi zmysla včerajša večera z rúry. Mal som podozrenie ale čo aj tak som už dlho nekuchtil a preto som otvoril chladničku, vybral som odtiaľ vajíčka, klobásu z jednej skrinky zase sol a korenie a zo spodnej varešku a misku. Aby náhodou podozrivý nezjedol aj moju urobenú špecialitku tak predtím než som sa pustil do príprav som si zbehol do pekárne po čerstvé žemle ktoré bolo.priamo z pece a ešte boli teplé keď som prišiel domov. Pustil som sa do prípravy. Na rozpalenú panvičku som šupol kolieska slaninky nech pekne mustia masť a zatiaľ som pomiešal vajíčka, pridal so nich sol a korenie. Následne vlial vajíčka do panvice kde zača pobehovať umelohmotnou vareškou aby vytvoril akési "rezance" vajíčkové. Keď bolo všetko hotové vyklopil si to do taniera, k tomu si urobil Paradajkovo cibulový šalát a na neskôr si urobil Nastrúhanú mrkvu z cukrom. Keď sa posadil a začal si vychutnávať svoje jedlo pochválil sa. Dobre som to urobil....mmm...bon apetit spokojne si povedal sám pre seba. Mrkvový šalát dal odležať do chladničky a len čo všetko dojedol poumýval riad a poodklala všetko na svoje miesto. Aby potom mohol spokojne a kľudne odpočívať na gauči pri zapnutom filme.
Po dlhom a konečnom lahodnom spánku pri zapnutom filme som bol konečne svieži. Veď bol skoro večer tak bolo načase zase vypadnúť do mesta vymiesť ulice, no nie?

(presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru