Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice

+4
Mizuki Hoshigaki
Iono Miho
Kin Yuki
Kiyoko Hokori
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Ulice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 18:46

First topic message reminder :

Ulice  - Stránka 2 Ruins-CGI-fantasy-art

Po ulicích se valí voda, kterou měly okapy odvádět pryč, naneštěstí na poničených budovách byly buď napůl strženy, nebo úplně chybí, stejně jako spousta ostatních částí domů. Na ulicích potkáte jen málo vesničanů a většina z nich se s vámi ani nebude bavit.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Saky Yakuga Wed 5 Jun - 14:55

Trošku jsem pociťoval vyčerpání když jsem vytvořil klony a bylo mi to opravdu divné. Stále jsem naslouchal a pak mi to duplo. Když začala její voda mrznout, jeden z mých klonů ještě před zamrznutím zaútočil na ty, kteří tvořili techniku, která věznila Mizuki. Dostal se k nepříteli opravdu rychle díky Shunshin no Jutsu a zasáhl ho Kubikiri. Věděl jsem že tato rychlost byla přesná a že jsem jednoho z nepřátelů musel zasáhnout, rozhodně ano. Za prvé rychlost a za druhé mé ovládání Kubikiri a dobré schopnosti v mlze. I kdyby byl sebevíc rychlí, tomuto NEMĚL možnost se nijak vyhnout nebo ubránit, dokonce i svým ledem, protože by ho Kubikiri prorazil.
Mezi tím co ho trefil, by se měla bariéra kolem Mizuki zrušit, protože přišli o člena, takže technika nemohla být prováděná. V tu chvilku jsem však uviděl kolem sebe zrcadla. Nezajímavě jsem se na ně díval, ano, znal jsem tu techniku. Rychle i s klonem co byl mezi tím smenou jsem doskočil až k Mizuki, kterou obklíčili mé klony tak, aby se mohla pohybovat, ale aby byla v kruhu uvnitř nás. Hodil jsem jí plynovou masku a pak jsem se pousmál.
"Nasaď si jí." Jak já, tak i mé klony byly připraveny. Sice mi docházela charka, ale ne tak extrémě rychle abych ještě něco nedokázal. Futton... Ano, mé Kekkei Genkai které kdysi dokázalo rozpustit i Susanoo.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Wed 5 Jun - 16:18

Saky ma prekvapil, mala som plán ako sa dostať preč z tejto ľadovej techniky, ale urobil to skôr. Podľa jeho pokynov som si nasadila masku a povedala som.
"Vďaka."
Teraz prišiel rad na mňa, mala som za úlohu zničiť tu bariéru. Vlastne som mala len jednu techniku, ktorá to dokázala.
Zložila som dve známe pečate a jednu špeciálnu. vyskočila som a povedala.
"Suiton: Daikodan no Jutsu"
Vytvoril sa obrovský žralok a smeroval na stenu tej bariéry. Tento žralok bola moja špecialita, ale bralo to dosť chakry a v tejto sprostej bariere o dosť viacej.
Žralok sa dotkol steny a doslova ju pohltil, táto technika pohlcuje chakru z techniky, na ktorú je vyslaná. Ako ten žralok pohltil celú chakru z bariéry, tak sa rozpadla.
Tento vodný žralok sa taktiež rozpadol, konečne mi nič neodsávalo chakru, ale už som jej mala veľmi málo, ale aspoň tu nebola tá sprostá bariéra. Vlastne moja chakra bola na minime a jediné čo ma teraz zásobovalo bola Samehada so svojou chakrou. Mala som šťastie, že som mala moju Samehadu vždy pri sebe.
Rozbehla som sa do hmly a mohol začať ten pravý boj. Vytiahla som Samehadu a tú masku som si už dala dole. Rýchlo som prebehla, čo najďalej, aby ma nemohli uväzniť zas do tej bariery. Následne som vytiahla len dve kunaie a podľa informácií od Samehady som sa riadila. Samehada bola hladná a chcela chakru, preto čím ďalej presnejšie určovala polohu tých nukeninov.
Ja som sa pohybovala cez hmlu veľmi nepozorovane, vlastne nikto ma nemohol ani len počuť. Vnímala som všetko svojimi ostatnými zmyslami. Oči mi v tejto hmle boli zbytočné.
Narazila som hneď na jedného nukenina, ktorý bol tvorca tej bariéry. Objavila som sa za ním. Nemal ma ako odhaliť, kde som a vôbec nie nejako reagovať. ľavou rukou som mu zadržala ústa a bez zaváhania som mu vrazila kunai do tepny na krku. Samehada svoju ručku mierne natiahla, aby sa dotkla toho nukenina a rýchlo požrala takmer celú jeho chakru.
Mierne som sa uškrnula a bola som naspäť v hmle, ako keby som bola duch. Nikto ma tu nemohol vidieť a len málo kto ma mohol počuť. Sairento Kiringu som dotiahla do dokonalosti.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 16:29

Dosiahli čo chceli, a to že odvolali všetko v okolí. Po zabití dvojice v zrkadlách ktorých roztopil Fuuton a po odrovnaní bariéry ktorá ich takmer zabila, sa zvyšný dvaja z bandy vytratili do okolia, kde sa stratili..

~Ukončenie z dôvodu odchodu AFK jedného z hráčov~
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Wed 5 Jun - 20:53

Keď sa nám dvom podarilo to ukončiť na tvári som mala zas ten môj všedný úsmev.
Hmla pomaly ustupovala. Prišla som k Sakymu a povedala som.
"Máš to u mňa, ja som Mizuki Hoshigaki."
Uškrnula som sa naňho a potom som urobila pečať uvolnenia a ulice boli zase dobre vidieť. S úškrnu som prešla zas na môj klasický úsmev. Veľmi rada som sa usmievala v tomto zlom a smutnom svete. Proste som teraz bolo ako také slniečko.
"A diky za spoluprácu. No ja už musím ísť, ale niekedy ťa pozvem na saké."
Povedala som a zamávala som naňho. Rozbehla som sa niekam preč. Mala by som ísť za Mizukage jej dať informácie o tom hliadkovaní v okolí a aj o tomto boji.
Presun
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Saky Yakuga Thu 6 Jun - 15:10

Když použila nějaké žraloka, jen jsem se pousmál. Zrcadla jsem rozpustil a nechal jsem jí už konat svou práci, při čemž jsem byl připraven jí jakkoliv bránit, ale očividně to zvládala moc dobře, takže jsem si přehodil Kubikiri přes rameno a přivřel jsem oči. Naslouchal jsem okolí a jen slyšel padající těla a hrot kunaie, bylo to jako kdysi, jako za starých časů.
Když bylo po všem, sundal jsem si masku Oininů a připl si jí k pasu. Hned po té jsem si upevnil Kubikiri na záda a co zmizela mlha, jsem jen pokroutil hlavou.
"To nestojí za řeč...Já jsem Shaky Yakuga...Ale říkají mi spíš Saky." Usmál jsem se na ní a pak naklonil hlavu mírně na bok, když odcházela. Pozvání na Saké bych rozhodně neodmítl, takže jsem jen kývl a pak na ní mávnul. Předpokládal jsem s tím, že to asi Mizukage řekne, takže jsem pak ještě prohlédl pro jistotu okolí a o mrtvá těla se postarali Oininové. Potom jsem odešel.

Přesun
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Mon 10 Jun - 21:28

Procházela jsem ulicí. Mumlala jsem si, co se to děje. Nukenina, kterého jsme střetli na jezeře, už jsem v zájmu zachování svého života potkat nechtěla. Sehnala jsem si v jednom z mála obchodů Dango, jíst musí každý, a procházela jsem v ulicí. Chtěla jsem se začít učit techniku, která by mi trochu usnadnila život, ale kde sehnat svitek, když je všechny ukradli?
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Tasai Tue 11 Jun - 19:51

Zahalenú tvár kapucňou, vdychovanie vlhkého vzduchu a člapotanie mojich krokov na zemi. Tule, luk a všetko vybavenie pripravené na každé nebezpečenstvo. Hoc nezvyčajné bolo že som mal na sebe slnečné okuliare a tým mal zahalené oči úplne. Vidieť som videl, dá sa povedať že stále lepšie ako iný. Veľa ľudí tu nešlo stretnúť. Veľa ľudí sa bálo vychádzať von za svetla nie to ešte za tmy. Takže premávka na uliciach bola takmer nulová. Okrem zvuku mojich krokov a môjho dýchania, som vnímal aj zvuky okolo. Ja som sa nebál, bol som predsa shinobi. Našou úlohou stále bolo chrániť nevinných a dedinu. Je tu ticho...taký krpec ako ty by tu nemal čo pohľadávať. ozval sa hlas vo mne. No Shi nenechal na seba dlho čakať. Zavri zobák ty korytnačka!. Vážne, vy dvaja...to je kombinácia na bolesť hlavy... povzdychol som si a ďalej ich hádku nejako nevnímal.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Tue 18 Jun - 18:42

Můj mozek stagnoval v agónii. Nic mě nenapadalo a na mysl mi pořád přicházela Kin a ten její kámoš s velrybou... Postupně jsem dojedla svoje dango a moje nálada začala upadávat... Pršelo, společnici jsem opustila, Oinin v trapu, mozek nepracoval, hlad... Začala jsem kolem sebe rozsévat vražedné pohledy, ruce zarazila do kapes a špejli od dango žmoulala v puse vrčela jsem si pod vousy, proč jsem se narodila zrovna do tak otravné vesnice plné vody a do někoho vrazila. Zapotácela jsem se, udělala piruetku a po stěně rozpadlého domu se sesunula na zem. Ozvalo se zavrčení hodné dospělé medvědice a já zvedla hlavu k obloze. Chvíli jsem jen tak seděla a uvažovala co teď... všude tu prší... na misi se mi po tom fiasku s kartářem nechtělo. Pořád mi vrtali hlavou ty karty... nemůžu pořád uskakovat jako králík... To nepůjde... potřebuju něco účinějšího.
V hlavě se mi něco začalo rodit. Nuž zatím to uložím k ledu... 
Jen tak jsem seděla a zírala na oblohu. Kdyby aspoň svítilo sluníčko...
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Tasai Tue 18 Jun - 19:23

Kráčal som si a nejako sa započúval a dokonca aj zapojil do hádky Sanbiho a Shiho. Bolelala z nich hlava, liezli mi na nervy...viac dôvodov som nepotreboval. Preto zrazu do mňa niečo žďuchlo, zapotácal som sa iba na chvíľu a hneď ako som nadobudol rovnováhu vyletela z mojej kuše na ruke šíp ktorý skončil nad hlavou dotyčnej ktorá do mňa narazila. Jednou rukou som si napravil kapucňu a druhá skĺzla na rukoväť katany ktorú som kúsok povytiahol. Pardon, premávať sa v takúto hodinu vonku je trúfalé...a ešte trúfalejšie naraziť do niekoho. Uškrnul som sa. Aké Pardón, len jej to daj vyžrať do nás nikto nepôjde...nepýtaj sa a zabíjaj... povzdychol som si a znovu spustil. Pohybujú sa tu nebezpečný ľudia, vrahovia, násilníci a zlodeji...šťastie či nešťastie že nie som ani jedno, no kto ste vy to je otázne a vaša odpoveď rozhodne či zomriete alebo budete žiť... úškrn mi nezmizol, stál som a čakal čo z nej vylezie.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Iono Miho Wed 19 Jun - 6:26

Něco mi přistálo nad hlavou... a málem se to zarylo do MÉHO ouška u mikiny. Zvedla jsem otráveně pohled a zvedla prostředníček. Jsem v depresi a užívám si to... Toho kluka jsem už někde viděla... jo možná někdy u naší milé Kage. Pomalu jsem se zvedla na nohy a rukou mu přirazila katanu, kterou povytáhl s pouzdra, zpět. Zavrtěla jsem hlavou a stáhla se hlouběji do uličky. Rukou jsem pak zpod mikiny povytáhla psí známku se znakem Kiri. Je mi u králičího ucha jak moc mi budeš vyhrožovat. Jasnýý?? Nehodlám tu- odmlčela jsem se a zírala na šíp, který se zabodl kousek od mé hlavy. Protáhla jsem obličej a s cuknutím ho vytáhla...
Šíp... kde jsem to jenom předtím viděla... Už vím!
Naklonila jsem se dopředu a čelem narazila do stěny, čímž jsem vytvořila pomyslný úhel 70 stupňů. V očích se mi blýsklo a já dostala chuť vlepit mu pořádnou pusu
No jasně! 
Udeřila jsem pěstí do dlaně. A prudce se zvedla. Vytrhla jsem se ze spokojeného zasnění a roztáhla ústa do úsměvu
Jsem Iono Miho. A už budu muset jít, ráda jsem tě poznala! Bezstarostně jsem začala hopkat ulicí pryč.

//PŘESUN


Naposledy upravil Iono Miho dne Wed 19 Jun - 10:48, celkově upraveno 1 krát
Iono Miho
Iono Miho
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 26
Join date : 29. 05. 13

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Miho

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Tasai Wed 19 Jun - 8:56

Ani sem se nevzpamatoval a už šla pryč. Teď se tam stál zaraženej z otevřenou pusou. Co to kur** bylo? nechápave sem se poškrábal na hlave a rozešel se druhým smerem než ona, proistotu. Jo a nám říkají že sem blázen, tady dokonalej priklad Králičkofilovství...proste pošuk, i když jí neznám. . Já ti to říkal, mnel si jí vrazit kudlu do zad dokým sedela, Mizukage by nám byla vdečná ozval se Shi v hlave. Ale kušuj... okrýkol som ho nahlas a vybral sa preč. Bol čas na tréning pred ďalšou misiou.
(Presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Jun - 18:00

Dorazil jsem až do uliček. Krášel jsem pomalu, s černým pláštěm okolo sebe jsem působil dojmem cizího vetřelce, ale spíš jsme se jen chránil před vodou a deštěm, který se opět snesl nad Kirigakure. Vyskočil jsem na jednu z poničených budov a rozhlížel se. Ze slávy téhle vesnice sešlo, nikdo tu nebyl, pusto, prázdno a ticho. Ale já stejně, narozdíl od nukeninů, věděl, že tu Mizukage s jejím odbojem někde žije. Ale najít je mi dá sakra práci.
Zamračil jsem se a sledoval stále stejnou ulici, jestli nepotkám hlídku nebo něco takového. Popřípadě zneškodním pár nukeninů.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 22 Jun - 18:25

Vyšla som z podzemia na povrch, uistila som sa, že ma nikto nevidel. Potom som sa vydala na menšiu prechádzku. Samehada ma informovala o tom, ak by niekto bol na blízku. Vlastne tak sa aj o chvíľu stalo. Zacítila som novú chakru. No nie ja, ale Samehada a tá mi dala informácie o chakre. Keď že som mala dosť vážnu náladu, tak som sa nechcela maznať so žiadnym nukeninom. Vedela som to, že nie je z tejto dediny. Samehada poznala každú chakru z dediny, ale táto bola iná. 
Keď som bola asi 25 metrov od Daikiho, tak som poskladala pečate a urobila som hustú hmlu. Predtým som si zobrala do ruky kameň a dala som si ho do vačku. 
*Kirigakure no Jutsu
Pomyslela som si a potom som vytiahla dva kunaie. Začala som sa pohybovať v tejto hustej hmle, kde človek skoro vôbec nevidel. Moje pohyby nebolo takmer ani počuť. Používala som Sairento Kiringu(tiché zabíjanie). Ľavou rukou som ten kameň vytiahla. Následne som ho hodila tak, aby bolo počuť to ako dopadol. Daiki si mohol myslieť, že sa tadiaľ niekto pohybuje a to bola falošná stopa. Zatiaľ som sa dostala zaňho čo najtižšie a kunai som mu priložila až k chrbátu. 
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Jun - 18:36

Seděl jsem si v klidu na budově, krytí pláštem a nikým neviděný, když v tom mlha ještě zhoustla. Tenhle styl boje jsem viděl nesčetněkrát, bylo mi jasné, co se stalo.
Konečně jsou tady. Už jsem se nudil.
Podotknul jsem a jen jsem čekal, co se stalo. Mizuki měla dobrý nápad na odlákání pozornosti, vážně se jí to na chvíli podařilo, dokud ale nepřišla do blízkosti dvou metrů ke mě. To, co neviděla ona, byly mikroskorpické částice železného písku putujícího ve vzduchu. Byly kolem mě neustále. Zacítil jsem kunai těsně u zad a jen se ušklíbnul.
"Radil bych ti se nehýbat. Pravděpodobně si vdechla částice železného písku a na můj povel ti můžou v těle udělat pěknou paseku.." Kolem Mizukiných nohou se obmotal železný písek, zamezil jí pohyb a já se konečně otočil, jen tak tak škrábnul o její kunai. Byla chytrá, to se muselo uznat, ale abych já tady v tomhle světě přežil, musel jsem být chytřejší. Prohlédl jsem si jí, hledal jsem čelenku Kirigakure, na nukeninku nevypadala.
"Příslušnice Kirigakure?" Tázavě jsem nadzvedl obočí.
"Jestli ano, nejsem nepřítel.."
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 22 Jun - 19:11

No tak o tomto nepriateľovi som vlastne nič nevedela a vlastne som ani nevedela, čo som to vdýchla. Proste som sa nechcela zabiť a kunai som si dala naspäť k ostatným a povedala som. 
"Hai, som z Kirigakure no Sato, ale neviem prečo by som ti mala veriť. Celý čas sa tu potulujú nukenini a tebe mám veriť? Blbosť. Musel by si mi dokázať, to že nie si nepriateľ. "
Mierne som sa usmiala a z vrecka som vytiahla čelenku Kiri a ukázala mu ju na dôkaz. Potom som čakala, čo mi Daiki za žvásty začne vykládať. Kto vie či s tým železným prachom neblafoval, ale radšej som nešla provokovať osud a už som sa ani nehýbala len čakala, čo mi vlastne povie.
Hmla sa zrazu rozplynula, teraz mi bola úplne zbytočná a v pohode som ju mohla zrušiť. Pozorne som si obhliadla toho blonďáka, nevypadal ako nukenin, práve naopak pôsobil celkom pozitívne a vôbec nevypadal na zahodenie. Vzhľad však môže klamať. 
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Jun - 19:53

Sundal jsem si kapucu, ignoroval ten déšť a prohlédl si ji. Tušil jsem, že bude chtít nějaký důkaz, ale díky senninovi jsem byl připraven i na tohle. Vytáhl jsem z kapsy měšec s penězi, ze které jsem vytáhl čelenku. Čelenku Kirigakure, ale ne tu starou, ale tu novou, kterou nosil pouze odboj Mizukage.
"Bude tohle stačit?" Zeptal jsem se a ušklíbnul se. Nemusela mi věřit, mohla si myslet, že jsem někoho z nich zabil a tuhle čelenku si vypůjčil.
"Popravdě, nepatřím ke Kirigakure. Ale mám tu jeden důležitý úkol. Potřebuji mluvit s Mizukage, mohla bys mě za ní zavést?" Zeptal jsem se jí, vzhledem ušla, podezřívavě si mě měřila, no nicj iného než tohle jsem neměl.
To je zase úkol, instrukce jasný, ale provedení žádný.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 22 Jun - 20:05

"Dosť presvedčivé, ale čo keď si zabil niekoho od našich?"
Opýtala som sa celkom vyzývavo. Už som aj tušila, že hovorí pravdu, ale chcela som ho potrápiť a vlastne som chcela aj informácie.
"Odkiaľ si? Kto ťa posiela? Načo potrebuješ hovoriť s Mizukage-sama? Kto si? a nepovedz mi hlavne, že ťa posiela ten úbohý kartár, ktorý utiekol hneď z kancelárie Mizukage-sama. Síce asi ho aj chápem, lebo sme naňho boli v presile."
Poznamenala som aj s úvahou o kartárovi, ktorý utiekol z tej kancelárie. Vlastne sme boli v presile tak som ho hneď aj pochopila. 
"A nemáš ešte nejaký dôkaz?"
Položila som otázku s miernym úsmevom. Už som aj dávala najavo, že viem, že to nie je nukenin. Proste som už mala úsmev na perách a to bol u mňa pozitívny znak, ale to on nemusel vedieť.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Jun - 20:26

Krátce jsem se pousmál, další důkaz? A co jsem je měl tahat z rukávu snad? Nakonec jsem jen zavrtěl hlavou, z posledních chvil mi přišlo, že ta dívčina už si ze mě spíš utahuje.
"Nějak moc otázek na to, že tu má mít převahu já" Podotknul jsem a znovu povytáhl koutek úst. Ale teď už spíš pobaveně.
"Posílá mě jeden muž. Sennin, možná jsi už o něm slyšela. Posílá mě kvůli tomu, že vaše vesnice je v ohrožení a já jí mám napomoc a právě tu hrozbu s ní chci probrat, tak kdybys byla tak hodná.." Krátce jsem se ušklíbl. Pootm už jsem nechápal, o čem to mluví.
"Kartář? Sennin něco o tom říkal, že je ten kartář vůdce nukeninů.." Podotkl jsem a krátce se zamračil, možná, že se jí potom ještě na pár věcí zeptám.
"Ne, nemám. Ale popravdě mohl bych o tobě tvrdit to samé, že jsi někoho zabila, vzala si čelenku a hotovo. Ale potom bys neměla důvod mě chtít zabít. Zajímalo by mě, kde se odboj Mizukage ukrývá, protože tady to vypadá na vesnici duchů" Vypadal jsem, jako kdyby mě nic nedokázelo rozházet. A byla to pravda, i v takovýhle chvílích jsem byl prostě ten usměvavý pohodář.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 22 Jun - 20:36

Nevedela som prečo, ale ukázala som mu moju zbraň na dôkaz toho, že ja som z Kiri.
"Ehm ehm... myslíš si, že niekto by bol schopný ukradnúť ten meč, ktorý je dlhé roky oddaný len jednému človeku?"
Vytiahla som spoza chrbta Samehadu. Vlastne som mu už verila len som ho pre istotu uisťovala, že ja som z Kiri, síce to on by mal mňa uisťovať!
"Neviem prečo, ale verím ti, že nie si ten potrhlý nukenin. Aspoň v to dúfam, bolo by veľmi škaredé, ak by som ti musela zraniť tvoj krásny ksichtík. "
Poznamenala som trošku arogantne a trošku so srandou. Snažila som sa vyjadriť taký veľmi nepriamy kompliment. No bolo to zapríčinené veľa faktormi, že som mu dala taký malý kompliment. Navyše som sa ho stále nebála i keď ma mal v šachu. Možno by fungovala metóda odsávanie chakry pomocou Samehady, ale nebojovali sme a nemala som to náladu ani zisťovať.
"Odboj Mizukage sa ukrýva dole v podzemí. A teraz som si uvedomila, že ak ti to odhalím tak mi to môže byť jedno. Kartár o tom povedal už určite všetkým, keď že tam bol. Tak pôjdeme?"


Naposledy upravil Mizuki Hoshigaki dne Sat 22 Jun - 20:54, celkově upraveno 1 krát
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Jun - 20:49

Se zájmem jsem si prohlédnul Samehadu. Teda, podle mě to byla ona. S legendárními meči jsem se za dobu svého cestování střetnul jen párkrát. Proto jsem z ní nespouštěl zrak, no při jejích slovech jsme ho strhnul na ní. Mohla si všimnout, že u sebe nemám žádné zbraně, nepotřeboval jsem je.
"Kdybych byl potrhlý nukenin, asi bych se moc nevybavoval.. Navíc na nukenina by mě byla škoda" Možná to vyznělo taky trošku arogantně a samolibě, ale to mě bylo fuk.
"Asi bych tě zklamal, kdyby k tomu zranění nedošlo, co?" Automaticky jsem jí tykal, potom jsem jenom pokrčil rameny a vydal se za ní.
"Řekneš mi něco víc o tom kartářovi ty nebo se to dozvím od Mizukage?"
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 22 Jun - 21:05

Pokračovali sme do vchodu, do podzemia. Pozorne som ho počúvala a všimla som si že mi tyká a to mi bolo jedno. Ten kto mi vyká tak ten si nezaslúži žiť. Predsa nie som 50 ročná babička!!!
Proste sme pokračovali v ceste a ja som mu odpovedala.
"No presne ti neviem povedať nič bližšie pár ľudí o tom bude viac, ale kým sa dostaneme na radu k Mizukage-sama tak to bude trvať asi pred hodinkou tam bol ten kartár, takže to je ten prúser, bude tam bordel Mizukage sa to bude chcieť napraviť a sú tam ďalší dvaja. Nie .. traja ľudia. Takže si počkáme."
Potom som sa naňho pozrela a povedala som mu. 
"Etoo ešte si sa nepredstavil..." Urobila som chvíľku prestávku a potom som s väčším úsmevom dodala.
"Ja som Mizuki Hoshigaki. " 
Samehadu som mala už dávno na chrbte a pri predstavení som zastavila a natiahla ruku. Predtým som sa samozrejme k nemu natočila.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Jun - 21:23

Sledoval jsem cestu sem, podzemí, v podstatě mě to dost překvapilo, čekal jsem trošku něco jiného.
"Nevadí mi si počkat. Ale nukenini zaútočí hned, jak budou mít příležitost.." Znal jsem je moc dobře, už jsem několikrát vesnicím v těhle objích pomáhal. Pak se zeptala na jméno, jo, na tuhle větu se mě naposledy někdo zeptal už hodně dávno. Natáhl jsem k ní ruku.
"Daiki.. Daiki Yatoshi..Potulný shinobi" Krátce jsem zaváhal, ale jeslti mají oni věřit mě, měl bych být trochu upřímný. Krátce jsme se pousmál, ruku potom stáhnul k pasu a vydal se za ní.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 23 Jun - 6:59

Stiahla som ruku k telu a mala ju voľne vedľa tela, tak ako aj tú druhú. Už sme sa blížili k vchodu do podzemia, ktorý bol dokonalé skrytý.
Prešli sme cez nejaké trosky a ja som ešte povedala pár slov.
"Mizukage-sama je celkom unavená. Má toho strašne veľa. Snaž sa byť na ňu milí. Určite sa ti bude páčiť."
Mierne som sa usmiala. Už sme boli pri vchode do podzemia.
"Tak tu je ten vchod. Budem sa ťa snažiť dostať hneď k Mizukage-sama, akurát neviem či budu z toho ľudia nadšený."
Uškrnula som a vstúpila som do podzemia. Mierili tam dlhé schody a nakoniec sme tam boli.
Presun
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 23 Jun - 9:38

Na její slova už jsem jen pokrčil rameny a zabořil ruce do kapes. Jestli se budu nebo nebudu Mizukage líbit, to už mi bylo vcelku jedno, i na to, že zřejmě budu muset znovu vysvětlovat odkud jsem, proč tu jsem. Ale jestli na tom závisí bezpečnost Kiri, klidně to udělám. Vlastně, právě proto tu jsem. Vydal jsem se už potichu za Mizuki.
/Přesun/
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Tasai Sun 21 Jul - 21:22

Bývale ulice, teraz rozvaliny kedysi slávnej a obávanej dediny skrytej v Mlhe. Teraz jednou z veľkých dedín ktoré sa stratili v popole a driemu a čakajú kým sa naskytne príležitosť povstať z rozvalín, tasiť zbrane a vydobiť si svoje územie svoje späť. Teraz sa v rozvalinách pohybovali nielen nebezpeční Nukaninovia ale aj Shinobi z Mlžnej. Skrytý v tieňoch, nie zo strachu ale z prirodzeného boja. Nič psychicky nepoloží nepriateľa ako postupná a tichá likvidácia. Ticho a nepozorovane v tichu noci, plíži sa prízrak..ale čoby len ninja skrytý v tieni. Vychovany nocou a v nenávisti k tým ktorý mu zničili dedinu. Tasai bol a je psychicky spôsobilí aj keď jeho divná povaha mu dávala nielen výhodu ale aj nevýhody. Z jednej strany milý chlapec, z druhej vrah bez svedomia no stále zo cťou v srdci. Hmla rozliehajúca sa v rozvalinách, tlmené kroky muža v kapucni. Schovaného a splývajúceho z tmou. Idúceho za vlastným cieľom, na vlastnej hliadke. Bez rozkazov svojpomocne, dbie nocou a dňou. Nad týmy ktorých chrániť má. Ticho noci pretne zvuk šípu letiaceho k svojmu cieľu. 
 
(presun) 
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice  - Stránka 2 Empty Re: Ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru