Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbytky brány

+11
Andi Dors
Katashi Aokawa
Sennin
Rokuro Uchiha
Hideo Hatake
Kaori Senju
Nukenin
Hiroshi Senju
Killunia
Uchiha Benjiro
Akasuna no PiliKKa
15 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Zbytky brány

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:11

First topic message reminder :

Zbytky brány - Stránka 3 Tumblrmeqo
Procházelo přes ní tisíce lidí, stráže v budce vítali nové návštěvníky, nebo mívali na odcházející shinobi.
Dnes se sem každý bojí přijít, aby vůbec přežil.
Moc toho z brány, která kdysi strážila Konohu nezbylo...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Andi Dors Mon 10 Jun - 16:34

Andi

Proběhl jsem branou. Bylo jasné co hledám. Tu slečnu s tou technikou. Nevěděl sem ale kde začít. Nebo jestli vůbec přežila. Zbyla tedy jediná možnost. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 11 Jun - 19:06

V leže jsem se objevil na bráně. Nejvíc mě ale překvapil asi ten fakt, že i přes to že jsem 2 dny odpočíval, byl jsem víc unavený než jsem byl když jsem sem přišel. Musel jsem se konečně hnout, tak jsem si protáhl ruce, nohy a po chvíli na ně i vyskočil. Naposledy jsem se podíval na vesnici. * Hmmm... nedivím se lidem, že by zde chtěli bydlet... není to tu tak špatné jak se říká.... výhled celkem pěkný... teda až na ty rozbité baráky a všechno možné... Asi se zde ještě někdy zastavím.... * a s touto myšlenkou jsem se vydal směrem Kagetsu.

Přesun
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 12 Jun - 16:57

Netrvalo to dlho a bol som pri bráne. Čakal som na ostatných. Najradšej by som vyrazil aj sám, lebo každá sekunda sa teraz počítala.
Trpezlivosti som našťastie mal dosť a dokázal som počkať na ostatných. To bolo vďaka tréningu ANBU. 
Zas som si rukou trošku chytil masku a poupravil. Potom som si sadol na kus betónu, ktorý odpadol z brány a čakal som. 
Hneď ako ostatný došli som šiel s nimi smerom do Kagetsu no Sato.
[Presun(keď tu všetci dojdu)]
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 12 Jun - 21:03

Zastavila jsem se přímo ve stínu brány. Očekávala jsem, že půjdu buď v předu nebo někde na straně, ale určitě ne uprostřed nebo vzadu, protože to moje oči mohly Hidea najít nejrychleji. 
Zase chci být nejlepší cíl?
Srdce se mi chvíli svíralo strachem, chvíli fascinovanou a nepochopitelnou touhou po dobrodružství, které nás všechny může stát život. Ale aby tohle stálo život Hokage, to nikdo z nás nesmí dovolit. Rokuro se zdál trpělivý, ale nevěřila jsem, že by to mohl brát až tak klidně.
Proč se vlastně Hyuugové tak málo stávají ANBU?
Asi bychom to nevydrželi, jsme tu na jiné věci od loajality po naději. 

Když všichni dorazili, neváhala jsem s odchodem.

//Přesun
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Raiken Namikaze Wed 12 Jun - 21:51

Zjavil som sa pri bráne a jej pozostatkoch, hneď hádžuc pohľad na osoby, ktoré tu už čakali. Ostal som postávať bokom, rozmýšľajúc nad plánom, ako sa dnu dostať. Niečo som už mal, len či to vyjde... to bolo otázne. Ale risk je zisk, tak snáď nám to vyjde. Ak nie, bude to prúser.
Na zvyšok tímu sme ani dlho nečakali, takže akonáhle prišli, rovno sme vyrazili k cieľu. Pri odchode mi napadlo, že s Kiwi strávim opäť málo času... sakra, po akcii si spravím asi deň s ňou, a bodka! Nech to aspoň tak nejako vynahradím!
Presun
Raiken Namikaze
Raiken Namikaze
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 570
Join date : 21. 07. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Namikaze

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Kaori Senju Fri 14 Jun - 15:47

//Goméén, myslela som, že som postla...Ale nejak mi to neodoslalo O.o

Objavila som sa v obláčiku dymu pri bráne, v žiarivom červenom Senju brnení. Vždy som ho brala na misie, pretože bolo vytvorené z pevného materiálu. A to mi občas môže i zachrániť život. Otočila som sa na zrúcaniny Konohy a neskôr som i prebehla pohľadom po Hokage Monumentoch. Hashirama, Tobirama, Tsunade...Pomáhajte nám... Áno, tak povediac som sa modlila k svojim predkom. Bolo mi jasné, že misiu prežiť nemusím a toto je posledný krát, čo Konohu uvidím. Povzdychla som si, museli sme už ísť. Otočila som sa a spolu s ostatnými sa rozbehla smerom ku Kagetsu. (presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Len Kokoro Sun 21 Jul - 11:24

Už niekoľko kilometrov od Konohy...teda kde sa nachádzala konoha som bol ostražitý. Čelenku Shiren som mal na úrovni opaska, nevedel som či mi bude na prítaž alebo na osoh. Preistotu som si na rameno uviazal kus bielej látky na znak že nemám v pláne nič nekalé. Vydal som sa teda starou cestou do Konihy a k jej..zbytkom brány. Vedel som že tu určite niekto zašitý bude...potreboval som si pokecať s niekým na vyšších miestach.

 Pokiaľ ma nikto nezastavil tak som pokračoval ďalej.


(presun)
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 26 Jul - 8:43

Co nejsvižnějším krokem jsem prošla branou a ještě dlouho jsem šla a ohlížela se za sebe, abych se ujistila, že mě nikdo nesleduje. Až tady jsem se zastavila, pod mohutným stromem a v jeho stínu čekala na Andiho.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Killunia Tue 30 Jul - 12:08

Konečně jsem se zase odvážila přiblížit ke Konoze. Když jsem si vyčistila hezky hlavu, rozhodla jsem se dokončit své dílo, kresba hlav Hokagů. Nechala jsem se Haukkou vynést nahoru a pustila jsem se do své práce. Šlo mi to hezky od ruky a brzy jsem se pustila i do složitého stínování. Když už bylo vše hotové, uklidila jsem všechny své výtvarné potřeby a jen tak jsem si lehla. Dívala jsem se na oblohu, jak plynuly mraky. Bylo tu ticho, klid. To se mi líbilo. Zavřela jsem oči a začala jsem relaxovat.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Zbytky brány - Stránka 3 Empty Re: Zbytky brány

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru