Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hokage monumenty

+6
Shinjiro
Kaori Senju
Hiroshi Senju
Kami Atsushi
Satsuki Aizawa
Akasuna no PiliKKa
10 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Hokage monumenty

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:06

First topic message reminder :

Hokage monumenty - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcQVdLtSr68T1Z1ju8tCUi8DzO3arYv9t5DiQ41xiv_iejJf5oAqzuAjWhIDbA
Snad právě sláva a nezdolná vůle, kterou skály s podobiznami nejsilnějších ninjů ukazují, přitahovali nukeniny jako magnet a monumenty byly prvními z mnoha zničených a vyrabovaných památek vesnice. Zničit skálu? Sladné.. Zničit vůli? Nemožné! Ani monumenty nepadli, baže jsou dost poničené, stále připomínají, že kdysi býval mír.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 10 Jun - 19:46

Andi

Uviděl sem nějakou dívku a nedalo mi to se zeptat. Ahoj, prosím tě, když jsem tu byl naposled, můj student vedl tréningoví souboj s jistou dívčinou. Byla opravdu zajímavá. Ale to je vedlejší. Vedle mě seděla dívka která tu dívčinu poté vzala pryč. Používala časoprostorovou techniku. Nevíš kde bych jí našel? Tvářil sem se opravdu mile. Neměl sem v úmyslu nic špatného a opravdu jsem přicházel v míru.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 10 Jun - 19:52

Pohľad som upriamila na nejakého muža, ktorý ku mne priśiel a oslovil ma. Vypočula som si ho a na nejaký čas som sa zamyslela.. bol to už naozaj nejaký ten piatok, čo sa to čo povedal stalo. Pomaly som si na to ani nepamätala. Nakoniec mi však svitlo a len som prikývla.
"Rozprávaš sa s ňou. A.. ahoj." Pozdravila som ho, po čom som si ruky vybrala z vreciek a pootočila som sa k nemu.
"Čo potrebuješ?" Spýtala som sa ho po chvíľke.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 10 Jun - 20:06

Andi

Aby si mě dostala do Kagetsu. A pak zase zpět. Důvod jsem jí zatím neříkal.
Pevně jsem se na ní podíval a čekal na negativní odpověď. Poté mě napadlo že tady prosím dítě o pomoc. No stává se. V tomdle světě jsou starší kteří mohou být proti mě nic a děti které by mě strčili do kapsy jak nic.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 10 Jun - 20:10

Na chvíľku som sa na neho pozerala.. vlastne som sa na neho pozerala dosť dlhý čas. Bola pravda, že som Kagetsu niečo dlhovala a nemohla som sa dočkať, kedy jej to splatím no jeho návrh sa mi moc nepozdával. Netušila som ani len, aký mal k tomu dôvod.
"Potrebuješ sa dostať do Kagetsu a späť... prepáč ale bez toho, aby si mi povedal dôvod či cieľ, nemôźem ti pomôcť. Povedzme že by sa na mňa mohla Kagetsu zamerať a to by som moc..." nedopovedala som a následne som sa na neho len spýtavo pozrela. Bola pravda, že by som to pravdpeodobne dokázala. Netušila som koľko osôb by som dokázala pomocou obráteného kuchiyosenu spolu so mnou dostať do a von z Kagetsu no viac než také štyry vrátane mňa určite nie.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 10 Jun - 20:14

Andi

Unesli někoho komu něco dlužím. Věděl jsem že to je dítě a že asi nedokáže to co bych já potřeboval. No zkusit sem to musel. Kdysi dávno tu žil muž. Myslím že je támhle. Ukážu na hlavu Čtvrtého Hokage. Sou to jen staré povídačky. A stejně tomu moc nevěřím. Ale prý dokázal něco podobného. Procestoval sem toho hodně od vyhoštění z nejmenované vesnice kde jsem kdysi žil. Vím toho o vesnicích dost.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 10 Jun - 20:20

Mierne som prikývla.
"Tak to sme dvaja..." Odpovedala som potichu na jeho prvú vetu a následne som sa zapozerala na hlavu štvrtého Hokageho. Všimla som si tiež nejakú.. čmuhu.. shinobiho? Rozhodne nevyzeral ako niekto z Konohy.. tý boli až príliś opatrný na to, aby si tam takto vylihovali. Pochopiteľne somvedela o koho mu išlo. Zapozerala som sa na neho tento krát s prísnym pohľadom. V hlave sa mi zobrazila ako Yoko tak aj krpec a vlastne.. všetci traja.. nie.. rozhodne som ich nemohla ohroziť.
"Neviem o kom hovoríš... " Šepla som a uhla som pohľadom niekam na stranu.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 10 Jun - 20:24

Andi

Dobře. Usmál sem se na ni. Já du teda do Kagetsu jinou cestou. V ruce jsem vytvaroval růži kterou sem jí podal. Možná zase někdy. Ještě jsem ale čekal jestli si růži veme. Alespoň si budu moct zmapovat živé lidi. Ve světě moc hodných ninjů nezbývá. A stejně brzo umřu, takže se jí ta růže rozpadne za pár hodin nebo dní.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 10 Jun - 20:31

Zobrala som si od neho ružu a na chvíľku som sa tomuto chlapíkovy pozrela do očí. Nakoniec som si len povzdychla a z vrecka som vytiahla dva kunaie, pri čom som mu oba podala.
"Keď sa tam dostaneš, poruš pečať na jednom a ja ťa odtiaľ budem vedieť preniesť sem do konohy. Buď si ale istý že zo sebou nemáš viac než dve osoby. Navyše na to, aby som ťa preniesla sem, budem potrebovať ten druhý kunai. Najprv sa budem musieť premiestniť k tebe a následne aj s tebou a maximálne dvoma ďalśími osobami naspäť.. bola by som ti vďačná, keby si tú pečať poškodil mimo nejakého boja. Nechcem sa k tebe premiestniť a vzápätí od niekoho schytať kunaiom medzi oči." Ružu som si zastrčila za šatku vo vlasoch a snáď po prvý krát za nejakých pár hodín som sa mierne pousmiala.
"Keď tam budeš.. pozri sa prosím po istom chlapíkovy s bielymi vlasmi a maskou na tvári.. " Následne som len počkala, či ešte niečo potrebuje alebo či ešte niečo chce povedať.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Andi Dors Mon 10 Jun - 20:37

Andi

Kunaie sem si pečlivě schoval a pak sem dostal nápad. Zatím slečno. Vyběhl jsem pryč z vesnice. Ani sem to nebral přez bránu. Prostě sem zmizel pryč. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 11 Jun - 18:57

Za tu dobu co jsem byl v Konoze, jsem si zde na Monumentech pár krát zdříml. Když jsem otevřel oči teď, pohlédl jsem na nebe s cílem upřesnit si čas a dobu jakou zde asi jsem. * Možná bych se už měl vrátit do vesnice... sice se mi nechce... ale budu muset... co by si pak Tsukikage pomyslel... asi bych byl zrádce... a to se mi zrovna teď nechce... * pomyslel jsem si a v leže jsem se protáhl. * Alespoň zjistím jestli se Benjiro už vrátil... * pomyslel jsem si ale na chvíli jsem se ještě zamyslel. Bylo tu celkem příjemně, nic se kolem nedělo, člověk měl naprostý klid na to aby si odpočinul - teda kromě té konverzace mezi nějakou holkou a někým kdo chtěl do Kagetsu. * No... budu si muset promluvit s Tsukikagem... možná se i něco přiučit... nebo někam zajít, ale s nějakou odměnou... * pomyslel jsem si, udělal pečeť tygra a v obláčku bílého kouře jsem zmizel ze své pozice.

Přesun
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Tue 18 Jun - 15:41

Po nejake dobe jsem zabrouzdal zpet k monumentum. nejak byt nekde zalezly. Ne ze bych mel neco proti ale taky jsem  nebyl uplne bezbrany. Prisel jsem k nejake holce A nakonec jen rekl: " Byl by to hezky vyhled  nebyt vsude trosky. Jak to byla krasna vesnice pred valkou."
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 18 Jun - 15:57

Sedela som na zemi a stále s rovnako sklesnutým phoľadom som sledovala výhľad na trosky dediny. Zaregistrovala som, že sa ku mne niekto začal blížiť a ruku som pre istotu dala do kapsy s kunaimi. Pootočila som hlavou k danému človeku, až som spoznala nejakého chalana z videnia, z tunelov.
"Ahoj.." šepla som a nakoniec som len prikývla.
"Človek si na to pomaly už ani nespomína." Zamumlala som potichu a len som znova obrátila pohľad do dediny.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Tue 18 Jun - 16:06

"No nevim zdali je to ten spravny pristup k dane situaci. Jednou se z tech trosek stane vesnice kterou byvala. Proste chce tomu jen verit. Ackoliv tady nziju tak dlouho jak ty. Touzim se vrati zpet do vesnicky kde jsem vyrustal. nejak me velke vesnice ubijeji. Nepoznas ani polovinu ze vsech lidi."  Nakonec jsem si dedl kousek od ni pote jsem se jen natahl a skrze tmave slunecni bryle pozoroval nebe a cekal co vlastne rekne dal. Nevedel jsem zdali je taky pristehovalec nebo ne. Ale predpokladal jsem ze ne.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 18 Jun - 16:40

"Pred tým.. si síce nepoznal ani polovicu ľudí.. ale teraz ich je aź mizerne málo.. čo prežili a hlavne tých, čo tu ostali." Šepla som, po čom som ruku vytiahla z vrecka a oprela som sa s ňou o zem za mnou.
"Ja som sa v Konohe narodila.. a žila tu celý život. Na koniec však prestávam veriť, že by sa situácia niekedy zlepšila. Ich je stále viac.. a nás stále menej." Dodala som s miernym náznakom úsmevu na perách.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Tue 18 Jun - 16:54

"Nekdy staci i jediny clovek a muze vse zmenit. nekdy je mene vice. Nezalezi na kvantite ale kvalite. vzdy se najde nekdo kdo bude vdorovat. Uprime receno nikdy jsem nechtel byt Ninjou a stejne jim jsem. Takze si nemyslim ze je vse ztraceno." Opet jsem si sedl a cekal na odpoved. Me uz to ani tak neprislo ja o svou rodinu jiz prisel. Teda alespon jsem si to myslel. Nakonec jsem opet ziral na ty trosky. Moc jsem mi zivat tady nezamloval ani pred valkou na toz po valce.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 18 Jun - 17:31

"Hmm.." Nevedela som, čo mu na to odpovedať. Bol to jeho názor, nebrala som mu ho. Pootočila som k nemu hlavu a pomaly som sa postavila.
"Nemali by sme tu byť. Je to zakázané.. keby nás tu našli nepriateľské hliaky, boli by sme odpísaný." Aspoň ja by som sa z toho dostala.. to som si bola takmer istá, nevedela som však ako je na tom on a nemienila som kvôli mojej blbosti ohroziť niekoho iného.. nie znova.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Tue 18 Jun - 17:40

Jakmile rekla tu vetu ze bychom meli odejit a ze to je zakazane. Sem jen prevratil oci vsloup. Ackoliv to neslo videt. "To Je dejavu? nebo co to uz dneska slysim po druhe. Em mimochodem jak se jmenujes? a Kolik ti je?." Ja pako se zapomel zeptat. Nakonec jsem udelal kotrmelec vzad a stal na nohach. Ja vlastne nejak ani strach nemel. vedel jsem ze se muze nekdo objevit ale to vzdy. Uz jsem jen cekal jestli odpovi a byl pripraven ji nasledovat.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 18 Jun - 18:45

"Kiwi Namikaze.. uhm.. eh.. niečo okolo 15-stky." Zamumlala som a oči som uprela niekam do zeme. Následne som sa len vydala smerom k skrytému vchodu do podzemí. Pred tým som sa vśak mienila spýtať na meno aj tohto chalana. Bolo to teda.. no.. slušné ? asi..
"Ako sa voláš ty ?" Spýtala som sa po chvíľke no to už som pomaly vchádzala do tunelov.
(presun)
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Shinjiro Tue 18 Jun - 18:58

"Shinjiro no me je taky 15. Vice mene." Nakonec jsem ji jen nasledoval.
(Presun)
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rock Yuji Tue 16 Jul - 17:51

Přišel jsem před monumenty. Chvíli jsem se na ně díval a pak se pousmál. "K Ichiraku ramenu je to celkem ještě daleko, tak si tady můžu chvíli odpočinout." řekl jsem si a lehl jsem si na lavičku pod monumenty. Chvíli jsem pozoroval mraky a pak usnul.
Rock Yuji
Rock Yuji
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Rock Yuji Wed 17 Jul - 19:24

Měl jsem zlý sen jak mě honí a pak žere nějaké monstrum. Celý spocený jsem se probral.Uvědomil jsem si kde jsem a že to byl jen sen.Protáhl jsem se a celý rozespalí jsem se konečně vydal k Ichiraku ramenu.
/Přesun
Rock Yuji
Rock Yuji
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 18 Aug - 15:14


Hokage monumenty - Stránka 2 Minato-Naruto-Jiraiya-minato-namikaze-31701325-500-281
Přesně tu jsem dal rozkaz jednotkách ANBU, aby se rozmístili po vesnici a dávali pozor na vše, co se bude zdát podezřelé. Já se jen koukal na to, jak naše Konoha vypadá...a jak vypadala kdysi, byla to obrovská změna, ale domov je domov.
U mě se jak zběsilá objevila Kori.
"Co se děje?" Optal jsem se nechápavě, když vypadala fakt dost vyřízeně, jakoby běžela maraton. Ta se jen třikrát nadechla a začala mě tahat za oblečení někam pryč, ale já nechápal proč, proto jsem se ani nehnul.
"Hiroshi musíme utéct ty hlupáku!" Zavrčela na mě, ale to už jsem se ohlédl za sebe. Několik nukeninů se řítilo přímo ke mě, ne. Teď jsem utéct nemohl, kdybych to udělal, kdo ví co by se s Konohou stalo.
"Sežeň někoho na pomoc...dělej!" Zařval jsem na ní a složil pečetě a Kori hned běžela pryč.
"Mokuton: Jukai Heki..." Ne předemnou, ale za mnou se objevila obří Mokutonová stěna, která se rozmístila po celé délce Konohy a nabrala i na výšce.
"Konohu necháte tak, jak je." Zamračil jsem se na ně, když jsem viděl jejich pohledy co jen naznačovali, že tu jsou jen pro jedno...zabít mě a zničit Konohu jednou pro vždy. Byl jsem odhodlaný bojovat a proto když se na mě blížili, položil jsem ruce na zem a ze země začaly šlehat kořeny stromů a projeli každým, kdo se ke mě blížil, několik jich umřelo hned než mi stačili něco udělat a přiblížit se ke mě, ale pak jsem vzadu viděl osobu, v pohodě kráčící ke mě. Stále na mě útočili a já nepřestával, ale když jsme viděl že se dostávají stále blíž, začala jsem uskakovat víc dozadu.
"Doton: Doryuudan!" Křikl jsem a ze země se objevila tlama draka a začala po nich pálit dotonové koule velké rychlosti. Jenže mi to přišlo divné, protože toho chlapa co si šel rovno a ani neuhýbal to nezasáhlo a proto jsem se teď soustředil hlavně na něj. Pomalu ale navyšoval tento, až se objevil u mě a jedním schmátnutím mě setřel na zem. Podíval jsem se na něj a viděl plášť Akatsuki...ti měli být ale všichni dávno mrtví. Tento muž vypadal jak nějaké zvíře a ne jak člověk, jeho tělo bylo už jiné struktůry (Shaky). Odskočil jsem od něj dál a házel po něm vše co jsem měl po ruce. Jeho to ale nezasáhlo, byl moc rychlí a očividně i dost naštvaný. Hned po tom, co mé techniky zničili nukeniny okolo, zůstal jen on. Náš souboj byl dlouhý a mě docházela energie, od jeho drápů zůstali otisky na mém těle snad všude a mě už to začínalo srát.
"Mokuton Hijutsu: Jukai Koutan!!!" Vyždímal jsme ze sebe zbytky chakry a celé pole se začalo měnit několik větví a stromů se ho pokusilo zabít a několikrát mu propíchli i nohu, ale on se z toho hned dostal, i když už nemohl moc běhat. Rozhodl jsem se po pohřbít jednou pro vždy. I když jsem neměl ani nejmenší sílu se jakkoliv pohnout, mohl jsem manipulovat s technikou co jsem právě udělal. Všechno jsem na něj poslal, něčemu se vyhl a něco ho zasáhlo. Až když jsme si myslel, že je opravdu po něm, protože spadl na zem a nehýbal se, pocítil jsem strašnou bolest v hrudníku. Podíval jsem se na něj a viděl jeho ruku. Svůj pohled jsem přesunul na jeho tělo ležící na zemi, které se po chvilce změnilo na lišku. To snad.... Nemohl jsem uvěřit svým očím, jenže jsem tak nějak tuši , že to udělá, proto jsem se usmál a zezadu zase jeho propíchla obří větev, trefila ho ale do srdce, proto bylo hned po něm a oba jsme padli na zem. Odplazil jsem se z poslechních sil až k sestřiččiné palici ve skále a podíval se na Konohu.
"Gomenesai...nee-chan." Pousmál jsem se a hlavu položil na monument, nemohl jsem pohnout tělem a jen jsem začal zavírat oči...Nebyl to však konec mé cesty, protože další následuje po smrti, věděl jsem, že sice už nedokážu být Hokagem, jak jsem si to přál. Že už se s Kaori nestihnu rozloučit, proto jsem krvavými prsty začal něco šmátrat po monumentu, hned vedle mě. *Doprovázet tě životem už nestihnu, ale budu na tebe i nadále dohlížet nee-chi...Arigato.* S posledním úsměvem jsem jí nechal vzkaz, protože jsem věděl, že už je pozdě. Pomalu jsem zavřel oči...tentokrát jsem je zavřel s úsměvem na tváři a myšlenkou na svou sestřičku a vesnici...věděl jsem, že mě sice už nespatří, ale já byl rozhodnut na ní dát po její zbytek života pozor. Už jsem jen viděl dva hrdiny stojící předemnou...věděl jsem, že už není cesta zpět...teprve až teď, pro mě cesta skončila.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hokage monumenty - Stránka 2 Empty Re: Hokage monumenty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru