Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hory

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hory Empty Hory

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 16:50

Hory Paburo_Mountains_(anime)
I kolem Konohy se rozkládají vysoké hory, ač na ty v Bleskové, či Iwě určitě nemají. Krásná příroda nezkažená člověkem vdechuje pocit bezpečí v jinak chaotickém světě. Vodopády, košaté stromy, vonící tráva.. to jsou hory v Konoze.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Tue 28 May - 19:29

Pomalým krokom som šiel z Konohy zároveň aj so Shijin, ktorá si mohla všimnúť, že vlastne sme odišli z Konohy a šli sme do okolia. Poznal som dve cesty ako sa sem dostať.
Šli sme celkom normálnou cestičkou, ktorá nebola nebezpečná. Najskôr by nás nemal nikto prepadnúť. Smerovali sme do hôr. Boli celkom pekné a bolo to ideálne miesto na tréning. Dalo sa tu trénovať bez vyrušovania.
Tu nukenini nezasiahli. Hory boli čisté a bez náznaku nejakých bojov. Vodopády boli nádherné. Keď sme došli na začiatok hôr len som sa na Shijin usmial a povedal som.
"Myslím, že by nás tu nemal kto vyrušovať. No celkom dobre sa tu dá praktikovať prekážkový beh a tiež sa tu dobre bojuje. Tak čo ideme teda robiť?"
Pred nami sa tiahlo úzke a hlboké údolie v strede hôr. Stáli sme pred tým údolím. vedľa údolia boli cesty, niekde stál aj kameň alebo bola to prerušovaná cesta. Vedľa tých ciest bola hneď kamenná stena.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 28 May - 19:37

Nerada běhám.
Ninja by to asi měl mít obráceně, ale nemohla jsem si pomoct.
"Upřednostnila bych trénink."
Rozhlédla jsem se. Tohle místo se mi líbilo. Do hor jsem nezavítala často. Lidé, které jsem měla sledovat - což bylo mou prioritou - často byli příliš rychlí na to, abych se zastavila na takových krásných místech.
"Je tu ale pěkně. Byla by škoda to tu zničit," podotkla jsem. "Budeme opatrní, že?"
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Tue 28 May - 19:44

Zadíval som sa na vodopád, ktorý vytváral menšiu dúhu. Shijin niečo hovorila. Zaznamenal som snáď každé druhé slovo.
"He? Uhm .... Jasné nezničíme to tu. A chceš ísť trénovať ako presnejšie? Dáme si nejaký súboj so všetkými schopnosťami alebo pôjdeme len s taijutsu + kenjutsu? Ako Anbu trénujem len sám a s inými netrénujem. Tak preto neviem, prepáč"
Povedal som trošku sa ospravedlňujúc. Naozaj som už asi 5 rokov s nikým netrénoval alebo 4 roky... už som si to nepamätal ani.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 28 May - 19:50

Pokrčila jsem rameny.
"Raději bych nechala výběr na tobě," odvětila jsem dostatečně hlasitě, aby mě slyšel. Nerada jsem křičela. Přišla jsem si přitom nesvá. Ale skrze hluk vodopádu by asi jinak můj hlas nepronikl.
"Se sestrou trénujeme Taijutsu, ale obávám se, že v tom budeme v nejlepším případě vyrovnaní. Uchihové umí pohyby kopírovat a Hyuugové jsou mistři Taijutsu."
Zamyšleným pohledem s pramenem vlasů namotaným na ukazováček jsem nakonec kývla na jeho první návrh.
"Asi bude lepší využít při tréninku všechno, co máme. Uvidíme, jak nám to spolu půjde."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Tue 28 May - 19:59

"Takže úplne všetko? Fajn."
Povedal som a usmial som sa. Odskočil som kúsok od nej a som si aktivoval sharingan.
"Sharingan"
Povedal som a raz som mrkol. Pozrel som sa jej do očí a následne som zaujal bojový postoj.
Nevyťahoval som katanu, nechcel som ju porezať, to je dosť nepríjemné mať reznú ranu.
Rozhodol som sa otestovať si jej rýchlosť. Rýchlo som urobil pečate a povedal som
"Katon: Hōsenka no Jutsu"
Vyfúkol som tri menšie a dosť rýchle ohnivé gule. Sharinganom som ju pozoroval. Bol som pripravený na jej zákrok proti tomu.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 28 May - 20:09

Všimla jsem si jeho aktivovaných očí.
Věděla jsem, že Uchihové rádi Genjutsu, ale z nějakého důvodu mi to nikdy nedalo a stále jsem ho sledovala. Jen sem tam, snažila jsem se očnímu kontaktu vyhýbat. A přesto jsem chtěla jeho oči v tomhle stavu "studovat." Během mých myšlenek si připravil pečetě na techniku. Oheň.
Pf!
Oheň jsem neměla ráda, naštěstí nebyl takový problém se vyhnout. Jen mě napadlo, že jsem si možná před bojem mohla sepnout vlasy, ale s tím už se nedalo nic dělat, jen jsem si musela při uhýbání dávat větší pozor. Já neměla moc na výběr, mé techniky fungovaly nejlépe na blízko a neměla jsem v plánu schytat to Katonem, až se k němu budu přibližovat. Sotva jsem se vyhnula poslední kouli, zaujala jsem v sekundě správný postoj a dlaní vystřelila vpřed.
"Hakke Kūshō!"
Stlačený vzduch ho mohl lehce odhodit stranou. Měl vcelku široký záběr, ale přestože šlo o A-rankovou techniku, nezvládla by víc, než mu způsobit pár modřin přiražením ke skále. Důvodem bylo už to, že jsme k sobě nebyli zrovna blízko. Kdyby ano, byla by technika silnější.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Tue 28 May - 20:37

Sledoval som, ako si počínala s mojím ohňom a ako urobila proti útok, na ktorý som sa nejako extrémne nepripravoval. Keď som počul názov vedel som o čo ide.
*To zvládnem aj bez jutsu
Preletelo mi hlavou. Hakke Kūshō ma síce zasiahla, ale nemala nejaké extrémne následky. Hakke Kūshō ma odhodilo dozadu, ale ako ma to posunulo teda dozadu stihol som sa nohou zaprieť o skalu za mnou. Shijin bola dosť ďaleko a ja som mal radšej kontaktný boj, ale proti Hyuugom to bolo dosť riskantné. Zvolil som teda niečo silnejšie a oveľa zaujímavejšie. Sharingan stále snímal jej pohyby.
Urobil som rýchlo pečate a povedal som.
"Chidori Nagashi"
Blesky z chidori, ktoré som mal vytvorené v ruke, smerovali šíriace sa po zemi smerom na Shijin.
Nechcel som jej ublížiť aj keď táto technika bola dosť nebezpečná.
Technika pokrývala dosť veľkú plochu a bol som zvedavý, čo vymyslí. Najskôr som čakal, že vyskočí. Následne sa bude chcieť ku mne dostať, ale zatiaľ ju prenasledovali Chidori Nagashi.

Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 29 May - 6:21

Zřejmě už tuto techniku znal - rozhodně mu nebyla cizí.
Využil ji ve svůj prospěch a poslal na mě blesky. Kdybych vyskočila, příliš by mi to nepomohlo, stala bych se zranitelnou. Techniky na blízko mi bylo k ničemu také.
"Hakkeshō Kaiten!"
Základní postoj, otočka a hotový vír. Díky mé větrné podstatě jsem doufala, že budu mít výhodu a že se technika neobrátí proti mě. Naopak jsem nevěřila, že by mým Nebeským vírem nijak nepronikla, protože větru jsem do něj mohla zapojit jen málo, aby se mi vůbec podařil.
Neměla jsem ale jinou přijatelnou možnost a riskovala jsem vlastně ráda.
Budu se muset naučit něco, co mě udrží dál od takových technik!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 29 May - 13:23

Videl som ten jej Kaiten, blesky sa okamžite odrazili. Boli síce nebezpečne blízko, ale odrazili sa od nej. Nevedel som prečo, možno do Kaitenu pridala podstatu fuuton, ale nemal som istotu, preto som si to overil.
*Jedna rýchla pečať a...
Pomyslel som si, urobil tú pečať a dodal som.
Katon: Gōryūka no Jutsu
Vyfúkol som obrovský plameň v tvare hlavy draka alebo niečoho takého.
toto jutsu na ňu letelo, niekedy medzi tým ako sa dotočila.
Na to aby niečo vymyslela nemala veľa času, takto som si overil jej rýchlosť a premýšľanie. So sharinganom som naďalej zhromažďoval všetky jej pohyby. Možno som už bol pripravený na to, aby som šiel do taijutsu súboja. Keď že som vedel, aké ma pohyby lepšie by sa mi bojovalo, o mnoho.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 29 May - 15:38

Celou dobu jsem ležel na jedné skále a vedle mě byla i Kori.
"Tak co myslíš? Stane se z Konohy to co dřív?" Zeptala se mě tak trošku nejistě. Já jen seděl s kolenem pokrčeným a koukal se na nebe, pak jsem svůj zrak přesunul na ní a pokrčil rameny.
"Snad ano...kdo ví..." Znovu jsem se chtěl nějak uvelebit, ale v tom jsem uslyšel z dálky nějaké rány a proto jsem seskákal na skalách blíž. Viděl jsem ze shora nějaký souboj pedemnou, jednoho jsem poznal, byl to Rokuro, bohužel Uchiha a tak jsem ho neměl moc lásce jako ostatní Uchihy, ale co se dalo dělat...Ovlivnit jsem to nějak extra nemohl. Kori dohopsala za mnou a pak jsme oba seskočili dolů. Byly jsme stále dál než ti dva.
Sedl jsem si pod jeden strom tak, že jsem měl parádní výhled na jejich souboj a tak jsem se mohl dokonce koukat, jak si Uchiha vede...Já bych ho fakt chtěl mít rád, měl smůlu se svým původem...no tak, to už bylo jedno, bavilo mě se dívat a Kori si vedle mě jen sedla a hlídala mě.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 29 May - 17:00

Když na mě letěl Katon, neměla jsem šanci pořádně zareagovat.
Mohla jsem buď odskočit nebo pokračovat v Kaitenu. Zvolila jsem první možnost, protože jsem v té chvíli ucítila něčí chakru. Viděla jsem někoho, kdo byl dostatečně blízko nás, aby rozeznal rysy v obličeji a někoho poznal, jelikož se zastavil kousek od nás. A nebyl sám. Prudké odskočení se mi příliš nepovedlo, narazila jsem zády do jednoho z menších stromů. Snad to bylo dostatečně daleko, protože vzápětí jsem zvedla ruku a přiložila si prst k ústům.
"Měli bysme zmizet," sykla jsem, když mi došlo, že gesta jako vysvětlení nestačí. "Máme společnost. Ne tak blízko, aby nás slyšeli, ale asi nepoznali Byakugan. Naštěstí."
Zamračila jsem se. Ten někdo s tím svým mazlíčkem mi zkazil trénink.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 29 May - 17:12

Nemal som dar cítenia chakry, ale dokázal som ju sharinganom vidieť.
Určite som si všimol toho neznámeho, ktorý zoskočil dolu a šiel pod strom. Mal som ho len chvíľku na očiach a tá jeho chakra sa mi zdala povedomá, ale nechcel som nič riskovať.
"Neviem kto to je, ale ta chakra mi je trošku povedomá. Radšej poďme nechceme predsa nič riskovať. "
Poznamenal som tichšie a pozrel som sa Shijin do očí.
Nebol som moc rád, že sa náš tréning prerušil, celkom fajn sa mi s ňou bojovalo. Môj sharingan sa deaktivoval. Nechcel som ho mať zbytočne aktivovaný, bolo by to zbytočné využívanie. Sharingan som aktivoval jedine pri boji, inak to nemalo význam.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 29 May - 17:41

Když jsem uviděl jak přestali, trošku jsem se zasek a jen na ně koukal. Pak jsem se ale jen zvedl, dal ruce do kapes a šel směrem k nim a Kori šla hned vedle mě.
"Nenechte se rušit...Jen mě zajímalo jak bojují naši ANBU v těchto dobách." Usmál jsem se na tu dívku, protože už jsem viděl kdo je ten muž, takže Uchiha a to pro mě bylo těžké být v blízkosti a ani se ho něčím ostrým nedotknout, jo to nutkání. Pak jsem ale neměl na výběr a otočil se na patě k němu.
"Večer budou hlídky po "vesnici" nesmíme nikoho ztratit." Koukl jsme se na něj dost vážně a Kori stále pozorovala tu holku, ani nevím proč, co jí na ní tolik zajímalo, ale prostě jí buď byla a nebo nebyla sympatická.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 29 May - 17:59

Keď som sa dal pomaly na odchod, tá postava v diaľke sa postavila a prišla k nám. Niekde v strede cesty som predsa zistil, že je to veliteľ.
"Je to len môj veliteľ."
Poznamenal som na Shijin ešte predtým, než došiel k nám.
"Hai, veliteli, ukážem sa tam."
Povedal som. Bolo dosť zaujímavé, že Senju bol veliteľom Uchihu, vlastne v histórií boli vždy Senju vyššie postavení než Uchihovia. Asi to bolo tým, že Uchihov ľudia nemuseli.
Vedel som na isto, že je to veliteľ a nie Henge, predsa som videl jeho chakru.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 29 May - 18:14

"Pane," mírně jsem se uklonila.
Mezitím jsem samozřejmě deaktivovala Byakugan. Jeho chakra byla zajímavá, měl jí víc, než bych čekala. Vzhledem k tomu, že jsem ale poznala velitele ANBU, neměla jsem se zřejmě ničemu divit.
"Omlouvám se, že odvádím ANBU od práce, ale i v těchto časech je potřeba trochu uvolnění a trénink jej poskytuje - alespoň mě."
Jeho mazlíček mnou byl zjevně zaujatý. Netušila jsem, jestli to myslí v dobrém nebo špatném, ale ty úžasně tmavé fascinující zvířecí oči!
...
"Oh, omlouvám se, nepředstavila jsem se. Hyuuga Shijin, hodností Jounin."
Tentokrát jsem mluvila naprosto vážně, stála jsem přímo a dívala jsem se mu přímo do očí. Podivná napjatost, přesto jaksi přirozená. Hyuugové respektovali autority, to byla důležitá zásada. A pokud teď mluvil k Rokurovi o práci, tak se zřejmě neprocházel jen tak z dlouhé chvíle a to znamenalo práci a to znamenalo důležitost prokázání úcty. Ne, že bych necítila úctu už vůči Rokurovi, byl přece ANBU.
Svému tréninkovému společníku jsem věnovala menší úsměv. Ten trénink musíme dokončit. Bavil mě.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 29 May - 18:33

Jen jsem kývl na Rokura a pak jsem přesunul pohled k té holce co se mi uklonila. Já fakt neměl moc ve zvyku, aby se mi takto někdo klaněl. Bylo mi přeci jen pořád 19 a připadal jsem si takto nějak staře, ale tak ocenil jsem, když měl někdo takto vychování a tak jsem jí věnoval i jemný úsměv, který jsem teď dlouhou dobu schovával, nebo nebyli ani pravé, ale tento byl.
"Ne, to je v pořádku, viděl jsem vás bojovat a tak s tím nemám problém, je to jako tréning, takže nemám žádné protesty." Usmál jsem se na ní a Kori jí pořád sledovala, takže jsem jí pinkl do krku a ona se otočila na mě.
"Omlouvám se za ní...Nevím co jí dnes je." Pokrčil jsem rameny a když se mi představila, netušil jsem jestli se mám taky představit, ale tak chtěl jsem být slušný a navíc ona byla jedna z mála, co tu zůstali a tak jsem musel být nějak milý.
"Těší mě...Jsem Hiroshi Senju...Hyuuga klan zůstal pořád věrný, opravdu si vás vážím." Usmál jsem se na ní, ale pak mě Kori nějak začala pořád otravovat tím že kolem mě pořád chodila a já netušil co chce.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 29 May - 18:50


Nechcel som im vôbec skákať do rečí. Nech sa porozprávajú. Bolo mi to jedno.
*,,Opravdu si vás vážim" a mne nepovedal nič podobné. Vlastne mi na tom ani nezáleži, len stále nechápem prečo ma nemusí a nemá rad Uchihov. Urobil som mu snáď niečo ?
Pomyslel som si. Na Shijin som sa len jemne usmial a potom som sklopil hlavu a zrak smerom nadol.
Nevedel som či vôbec budeme pokračovať so Shijin v tréningu alebo či ma Hiroshi rovno niekam nepošle. Proste som to mal ťažké, keď on tak nemal rád klan Uchihov.
Následne som sa poškrabal po zadnej časti hlavy a potom som zdvihol zrak naspäť na nich.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 29 May - 19:01

Hiroshi Senju.
Přišlo mi překvapivé, že se mi představil vůdce ANBU, ale brala jsem to jako poctu. Vlastně neměl, co ztratit, když na tom byla Konoha takto... a boj Hyuugy nenapodobí nikdo, takže jsem byla opravdu z vesnice. A jelikož jsme museli držet při sobě, byl to vlastně logický tah.
"Byli jsme tak vychovaní, není to něco, co by si zasloužilo čestná uznání," pokrčila jsem rameny. "Přístup klanu Hyuuga by měl být zcela samozřejmým i pro ostatní. A pro všechny, kteří zůstali, samozřejmým je."
Přemýšlela jsem. S úsměvem jsem sledovala, jak se Kori dožaduje pozornosti svého pána a přemýšlela.
Teď nás asi trénink dokončit nenechá...
Vlastně už mě po vážné chvilce hovoru pomalu přecházela chuť na fyzickou aktivitu. Toužila jsem se vedle někoho schoulit a odpočívat a netušila jsem, kdo by k tomu posloužil nejlépe. Nejspíš sestřička.
Pf. Když ji člověk potřebuje, je bůh ví kde.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 29 May - 19:14

Její slova byli podivné. Většinou jsem narážel na lidi, co to takto neobkecávali a vždy se tím jen chlubili, jak moc věrní jsou a co by mohli dokázat kdyby je někdo dal na lepší místo.
Samozřejmě jsem se nepředstavoval všem, tady jsem opravdu nemohl nic ztratit a v nejhorších případech mé jméno volala sestra denně, i když jsem byl ve službě a to mi občas i vadilo, ale tak co...je to sestra, na tu bych doopravdy nikdy nemohl být naštvaný.
"Vidíš, právě teď jsem si uvědomil že jsem vám asi pokazil celý tréning...Takže...Nenechte se rušit." Usmál jsem se na Shinjin a na Rokua jen kývl. Můj odpor nebyl osobní vůči němu, ale vůči tomu z jaké rodiny byl a ať už tam je kdokoliv jakýkoliv, stále pro mě byl prokletou osobou, na kterou jsem si musel dávat pozor.
Když už jsem byl ale na odchodu, Kori se asi po třech posunech zastavila a podívala se znovu na Shinjin a přiběhla k ní. Docela jsem se divil co to dělá, nechápal jsem teď její chování.
"Hej! Co je jako?!" Křikl jsem na Kori, ale ta mě jen spražila pohledem a seděla vedle Shinjin. Nechápal jsem jí. Ona odpor k Uchihum neměla, ale když jsem se koukal pořádně, vypadalo to jakoby střežila oba dva. Z Rokua cítila něco podivného, něco pozitivního a z Shinjin také, ale já to nechápal, takže jsem jen stál jak pecka s rukama založenýma do sebe a něco jsem si pro sebe mlel, při čemž jsem se stále přibližoval ke Kori, aby jí pořádně protáhl a odvedl jí odsud.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 29 May - 19:29

Neodmítala jsem pochvalná slova, ale nelíbilo se mi chválit něco, co mělo být samozřejmé. Obzvláště v dnešní době bylo zvláštní chválit něco, co mělo být samozřejmé. A co bylo dřív obvyklé. Teď se to zdálo u většiny jako přetvářka a lež. Přesto jsem si však jeho slov velice vážila.
Uvažovala jsem nad odpovědí na jeho slova rozloučení, když se k nám připojila Kori. Musela jsem se rozesmát. Sklonila jsem se k ní.
"Ahoj, krásko," pozdravila jsem ji a váhala, jestli se společnice velitelů ANBU smí drbat za ušima.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Hiroshi Senju Wed 29 May - 19:41

Mezitím co jsem se stále přibližovat, se Kori koukala na Shinhjin a když se k ní zvohla, nijak jí to nevadilo.
"Krásko? Jste milá." Usmála se na ní, ale to už jsem tu byl i já Kori jsem spražil pohledem. Ta moc dobře věděla že tento pohled znamená že večeře asi už nebude.
"Musím ještě za ségrou tak mě nezdržuj!" Okřikl jsem jí a pak se koukal jak protestuje. Vždyť je ani neznala! ¨Právě proto mi to bylo divé.
"Kori...Mám pocit že už je dost pozdě a mě plýtváš chakrou." Mrkl jsem na ní, ale cítil jsme jak se vzpírá. Ona byla mé Kuchiyose, ale měli jsme prostě spolu jiný vztah, který nikdo nepochopí. Celou dobu se vzpírala a tak jsem teda přestal.
"Dobrá...jak chceš..." Chtěl jsem po ní chmátnout, ale jen se obtočila Shinjin kolem nohou a objevila se za ní. To se mi snad jen zdá... Pomyslel jsem si a pak se omluvně podíval na Shinjin.
"Strašně moc se vám omlouvám...Toto nikdy nedělá." Poškrabal jsem se na zátylku a pomalu odcházel a doufal že Kori půjde za chvilku za mnou.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Rokuro Uchiha Wed 29 May - 20:58

Mal som rád mačkovité šelmy. Pantery, tigre, levy, pumy a všetky tieto šelmy sa mi veľmi páčili.
Preto som sa musel pousmiať a na tvári sa mi zjavil konečne úsmev po tej dobe, čo tu došiel Hiroshi.
"Uhm, máte peknú panterku šéfe."
Povedal som s úškrnom na Hiroshi, keď ešte bol pri nás.
Potom sa ju nejako snažil ukecať, aby už odišla, ale ona neodchádzala. Nakoniec dúfal, že pôjde za ním.
Ja by som tiež rád dokončil tento tréning, ale vlastne ani toto nebolo na zahodenie.
Rokuro Uchiha
Rokuro Uchiha

Počet príspevkov : 91
Join date : 21. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 30 May - 9:55

//Shijin! Shijin, ne Shinjin! xD

Překvapilo mne, když promluvila, ale nakonec jsem se jen usmála.
"Kdybyste nepoznamenal, že musíte ještě za sestrou, navrhla bych, ať tu chvíli jste s námi."
Když se prosmýkla kolem mne, odvážila jsem se Kori dotknout. Zkoumavým pohledem jsem sledovala, jestli jí to nevadí nebo jestli se naopak mazlí ráda. Měla úžasně hebkou srst!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 30 May - 14:24

//Tak sorry no! xD Tady někteří máte takový jména! :DD Tu azbuku neumím tak dobře! T.T

Podíval jsem se na Rokua a jen kývl jako poděkování, když mi pochválil Kori, teda, když pochválil jí. Když se pak ozvala S-H-I-J-I-N (xD), podíval jsem se na ní a mírně se pousmál.
"Jste milá...Ale máte tu teď tréning a já nerad ruším." Pousmál jsem se na ní a pak jsem propíchl Kori pohledem. Ta mě ale ignorovala a začala se k Shijin mazlit jak kotě. Toto mi bylo trošku divné, protože ke mě se nikdy takto nemazlila!
"Nevděčnice...." Zabrblal jsem a čekal až se s ní pomazlí a já mohl pak odejít, aniž bych Kori nějak násilně odtahoval, nebo rušil Kuchiyose.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Hory Empty Re: Hory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru