Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kondorie hory

Goto down

Kondorie hory Empty Kondorie hory

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 12:55

tu prebývajú Kondory Kondorie hory Obrazky4everskhory58899

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kondorie hory Empty Re: Kondorie hory

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 13:26

Objavil som sa hlboko v horách a predomnou boli velké dvere a zamnou bol len velký pád do temnoty.Otvoril som dvere a vydel som tam lietat Kondorov jediné načo som vtedy pomyslel bolo aký su velký.Hned ako som otvoril dvere kumne priletel jeden Kondor a vravý Čo ta sem privádza človíčku pozrel som sa do jeho velkých očí a povedal som Dobrý deň prišiel som podpísať zmlúvu
kondor sa namňa pozrel a povedal pod dalej povedal my a jedním krídlom ma nasmeroval k velkému kondorovi.podišiel som knemu a povedal Dobrý den chcel by som svami podpísať zmlúvu povedal som a velký kondor sa namňa pozrel s modrými očami a povedal Prepáč mi chlapče ale Kondori su určený len pre ludí s klanu Hatchimiri a ty boli všetci vyzabíjaný pousmial som sa a povedal som Ja som s klanu Hatchimiri povedal som a hned sa mi rozvietili oči na červeno aby mi naozaj verili Kondorie hory Elementfire Všetci kondori namňa pozreli a hlavný povedal Hmm zaujímavé myslel som že klan Hatchimiri vymrel ale vydím že tak nie je povedal.Oči sa mi vrátili do normalnej podoby a povedal somAni ja som nevedel do posledných dný že som v klane jak som rozprával tak ma prerušil a povedal takže ty si sem prišiel lebo chceš snami podpísať zmlúvu je to tak stýchol som a povedal Ano prišiel som svami podpísať zmlúvu pretože potrebujem vašu pomoc pozrel som sa do zeme a čakal čo mi nato povie Hmm poznal som tvojho otca pol to dobrý človek bol som jeho Summonom do poslednej chvíle ale jak mám vedieť že tebe poslednému z klanu Hatchimiri mám veriť zvážnel som a povedal Niak vám nemôžem dokázať svoju vernosť len vám ju môžem povedať ale verte mi že svojho summona budem chrániť telom i dušou pretože by bol to jediné čo na tomto svete mám Vyžeráš ako zaujímavý chlapec rozprávaš presne ako tvôj otec si predsa aj taká istá krv ako tvoj otec nuž verím ty kondor zhúkol a predomnou sa obajival zmlúva Pridelím ty 2 kondorov nováčikov chovaj sa kním slušne a nezabúdaj že si potrpíme na eleganciu takže si nechávaj peniaze do lázny Dakujem kusol som si do prstu a podpísal zmlúvu
predomnou sa objavili dva kondory
Kondorie hory Chilekondor:Teší ma volám sa Mesu(samička) a som taktický tip povolaj ma ked si nemudeš vedieť nájsť súperovú slabinu alebo ked si budeš chcet pokecat povedal prvý kondor a druhý tiež nato Kondorie hory Aimg8053 :Nazdar ja som Dansei povolaj ma ked si nebedš vedieť rady zo svojím súper som bojový tip alebo ekd budeš potrebovať poradiť zo samičkamyTešíma ja som Takasimo a teším sa na nasú spoluprácu povedal som a vtom sa ozval hlavný Kondor Zoznámenie si nechajte na potom zmlúva ostane u mňa ked ta budeme potrebovať povoláme ťa a teraz ta portneme preč máme teraz na práci dôležité veci moja žena urobila žížali nazdar Hai dovidenia povedal som a zrazu ma vcucol portál preč

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru