Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hory za vesnicí

+4
Noriko Kana
Kashike
Faito Dansaku
Kiyoko Hokori
8 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:47

First topic message reminder :

Hory za vesnicí - Stránka 3 Deep-mysterious-mountain-h-g-mielke

Špičaté skály kolem Iwy mohou vypadat velmi nepřívetivě, ale když si najdete ty správné cestičky k jejich vrcholkům, zjistíte, že překypují životem. Bohužel tyto vrcholky viděli jen ti, kterým se podařilo vylézt až na samý vrchol, což je velmi obtížné.
Jako motivaci bych se mohl zmínit i o překrásném výhledu,který vám umožňuje vidět za jasného počasí až k samému moři, kde se nachází přístav. V těchto skalách se ale nachází také skrytá jeskyně plná drahokamů, diamantů a hlavně Velkých křišťálových krystalů. O tomto místě vědí jen Tsuchikagové a jejich nejbližší přátelé a podřízení.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Fri 28 Jun - 14:44

Vystartoval na něj zezadu a to dělat neměl, loutka se prudce otočila kolem osy, stoupla si za nukenina a Kashike tak udeřil do loutky.
"Ale, ale.. Past?" Nukenin v černé kápi se ušklíbnul, stejně už neměl vůbec nic ztratit.
"Trošku pozdě.. je už moc pozdě, celá Iwa padne a vy tu po jednom pochcípáte.." Šíleně se usmál.
"Nemáte léky, jídlo, svitky.. Celý měsíc jsem vás tu oslaboval! A vy jste nebyli schopní nic udělat. Tak do toho, chyť mě, zab mě!.." Doslova se mu vysmíval do obličeje.
"Teda.. pokud na to máš.. Vy, co si říkáte Shinobi jste tak průměrní, vázaní na ostatní.. nuda" Odfrkl si.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Fri 28 Jun - 14:51

Kashike

Do temnoty se rozezněl tupý úder do loutky. Díky mému černému oblečení jsem byl sotva vidět a hodlal jsem toho využít. Uskočím do stínů. Těch keců o shinobi mě ušetři, netýkají se mě... syknu a změním pozici aby mě nenašel po hlase. Vyčíhám si dobrý úhel a hodím po něm dýku. Jsem zvědav na reakci loutky.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Sat 29 Jun - 12:54

Loutka nijak nereagovala na hozenou dýku, protože nukenin zvedl ruku a zachytil díku mezi prsty. Žádná krev, nic.
"Všechno?" Krátce se ušklíbl, zatímco loutka zaútočila. Z celého těla jí vyjelo spoustu mečů a s těmi začala dorážet na Kashikeho. V tu samou chvíli se přímo od brrány ozval hlasitý výbuch, který otřásl celou Iwou.
"Kaboom. Konečně, armáda už je tady.. Iwa padne. Řekni Sayonara.." Ušklíbl se a pomocí chakrových vláken sám sebe prudce přemístil ven z jeskyně, zatímco jeho pohled směřoval k bráně, odkud stoupal kouř, bariéra byla prolomena.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Sat 29 Jun - 13:31

Kashike

Když loutka začala dorážet zbraněmi, vytáhnu druhou dýku abych se kryl. Jel zlehka odrážím její útoky, protože na mě je prostě příliž pomalá. Druhou rukou vytáhnu fosforový granát a odjistím ho. Při dalším výpadu loutky uskočím směrem k východu a pomocí Jintonu vrhnu granát přímo loutce na trup. Myslím že nestihne uhnout i kdyby chtěla sebevíc. Aby mě nezasáhl výbuch, použiji znovu Jinton abych se dostal ven z jeskyně.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Wed 3 Jul - 11:55

"Tseh, zničil jsi mi Amálku.." Ozvalo se od nukenina, který se vážně nepříjemně usmál. Bylo vidět, že si myslí, že Kashike je pro něj jenom moucha.
"Byli jste fakt naivní. Tak dlouho jsem vás oblboval! Okradl o zbraně, léky! A vy jste nebyli schopní mě odhalit!" Znovu se pousmál, než odskákal trošku dál od vchodu do jeskyně.
"No pojď, zabiješ mě nebo půjdeš zastavit tu tisícovku nukeninů u brány?"
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Wed 3 Jul - 13:25

Kashike

Všechno má svůj čas... odpovím mu na otázku. Jedním skokem jsem u něj (pomocí Jintonu) a vedu prudký úder na solar s úmyslem mu vyrazit dech.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Sat 6 Jul - 21:19

To se ale Kashikemu i přes rychlost nepovedlo. Proč? Protože jak si mohl všimnout, ten, kdo tahal za nitky, byl ve skutečnosti sám loutka. Když se k němu přiřítil, jen si tím sám sobě uškodil. Nukenin poskládal pečetě aze svitku kolem něj se objevilo několik set loutek. Každá obklíčila loutkaře i Kashikeho. Loutkař už mlčel, věděl, že Iwa padne tak či tak, takže se prostě jen s tímhle Shinobim pobaví. Stovka očí bez života sledovala Kashikeho, než naráz zaútočili. Nebyly křehké, vůbec, každá plná speciálního náčiní.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Sun 7 Jul - 9:19

Kashike

Velmi trpělivě jsem vyčkal na společný útok těch loutek. Zlomek vteřiny před jejich zásahy však pomocí Jintonu zmizím pryč, takže se leda rozbijí jedna o druhou. Tohle je zlý, nemůžu použít prakticky nic.. k čertu... Vyrazím z úkrytu a rovnou z tasení podseknu tomu loutkáři nohy v kolenou.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Tue 16 Jul - 8:19

Bylo skoro nemožné, aby se Kashike dokázal dostat k loutkaři, loutky se nepřizabili, protože všechny ovládal loutkář. Ano, měl slabiny a věděl o nich, ale právě proto několik loutek si nechával u sebe. Když se Kashike dostal blízko něj, přímo z jeho vlastních kolem vyjely nože, tím pádem Kashike ublížil akorát sám sobě. Co to mělo znamenat? Na tohle byla jen jedna možná odpověď.
Všechny loutky obklíčili Kashikeho a znovu začaly dorážet, nekonečný koloběh.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Tue 16 Jul - 8:58

Kashike

Díky dlouhé čepeli meče jsem měl dost času nožům uhnout. Vzápětí se opět stáhnu do úkrytu, jelikož je zbytečné abych na sebe nechal takhle útočit. Moje rychlost mi v tomhle dost napomáhá. Zbývají mi 4 granáty, přičemž ty se rtutí jsou mi celkem k ničemu. Jo leda že by... vytáhnu oba rtuťové granáty a odjistím je. Počkám si dvě vteřiny, pak vyskočím z úkrytu a hodím je mezi loutky. Cíl byl jednoduchý, v chumlu zničit nebo poškodit co nejvíc loutek, eventuelně zasáhnout loutkáře otrávenou střepinou... ale hlavně všude rozlít rtuť, na které se loutky budou pohybovat jen stěží.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Tue 16 Jul - 9:05

Kashikeho nápad nebyl špatný, několik loutek poničiil, ale ty nahradili další, ale pohybovali se mnohem hůř. Jedna z loutek, která stála vedle loutkaře se proto vznesla do vzduchu nad ně a z rukou jí jako vodní trystra vystřelila voda a prudce smývala rtuť z loutek, tím pádem jim zlepšila pohyblivost. Potom se vrátila zpátky k loutkaři. A to ještě Kashike netušil, co všechno má loutkař v rukávu.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Tue 16 Jul - 9:13

Kashike

Celou scénu sleduji z nového úkrytu a pod maskou se mi objeví úsměv. Vytáhnu ze své brašny lahvičku s olejem, ešus a vařič. V rychlosti přivedu olej k varu a zapalovačem ho zapálím. Pak plamen přikryju víčkem od ešusu, ale ne úplně aby se oheň neuhasil a víčko po dopadu odskočilo. Vstát a hodit do davu loutek, nic víc to nechtělo... výsledný efekt hořícího oleje při kontaktu s vodou: https://www.youtube.com/watch?v=-4clsX2MTNw
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Tue 16 Jul - 11:03

Loutky sice spálil, ale jen některé, protože jeho samotná zbrań se obrátila proti němu.
"Chyba.." Loutkař se pousmál, chakrové nitě nejde přetrhnout ohněm, polovina loutek spadla na zem, ale nahradili je jiné. A druhá polovina sice vzplála, ale loutky se nezničili, naopak pokračovali dál, protože pod vsrtvou dřeva se nacházela slitina, na kterou oheň neměl vliv. Loutkaře zajímalo, jak zareguje teď, když na něj pošle vlastní ohnivé loutky.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Tue 16 Jul - 11:15

Kashike

Dobře... tohle nepomohlo. Můj pohled spočine na skalnaté kopce okolo nás. Rychle se přemístím do jiného úkrytu a odtamtud nepozorovaně vyšplhám o něco výš po skále, kam umístím nějaké ty výbušné lístky a trochu trhaviny co jsem našel v báglu. Stáhnu se pryč a pak nálož odpálím. Vzniklá lavina kamení by měla smést loutky i loutkáře, neboť stojí v údolí a nemají kam uhnout, zatímco já se držím stranou a v bezpečí.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Tue 16 Jul - 13:32

Je pravda, že jeho útok smetl loutky, takže i ty hořící, ale ne loutkaře. Ten totiž neměl ty loutky u sebe jen tak, ty dvě loutky kolem něj byli speciální. Během laviny ho jedna z nich pohltila a uzavřela do sebe, kde lavinu přečkal a potom už vyšel ven z trosek loutky. Byl už velmi rozzuřený, že mu někdo ničí jeho dílo. Vytáhnul svitek, podepsal se na něj a kolem něj se objevilo sedm loutek, ale tyhle byli jiní než ti ostatní, silnější, odolnější a mnohem nebezpečnější.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Tue 16 Jul - 16:27

Kashike

Vytáhnu hrst shurikenů a z úkrytu pečlivě zamířím. Pak pomocí Jintonu shuriken vrhnu loutkáři na zápěstí, abych mu znemožnil ovládání loutek. Díky Jintonu získá shuriken rychlost srovnatelnou s vystřelenou kulkou.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Wed 17 Jul - 10:42

Kashike si nejspíš stále ještě neuvědomil jednu podstatnou věc. Po loutkaři si mohl házet, co chtěl, ale shuriken strefil loutkařovo zápěstí a zasekl se v něm, což mu evidentně nezpůsobilo žádnou újmu.
Loutkař se rozhlédl po okolí, a jednu bojovou loutku vyslal po okolí. Vznesla se nad údolí a prudce se roztočila. Začali z ní vylétávat nejrůznější kunaie a shurikeny. Zatímco loutkař jí ovládal jedním prstem na druhé ruce, sledoval jak moc ho shuriken poškodil.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Wed 17 Jul - 10:57

Kashike

Držím se v krytu a čekám až palba přestane. Když se naskytne šance, jintonem vrhu další shuriken, který ovšem cílím na loutkářovo oko. Jelikož si zkoumá zápěstí a shuriken je vržen pomocí elementu rychlosti, nemá šanci uhnout.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Wed 17 Jul - 13:00

Bylo to fakt zvláštní, ale ani tohle loutkaři nijak nevadilo, i když by normálnímu člověku mělo. Shuriken si vytrhl ze zápěstí i z oka a jen se ušklíbnul. Žádná krev, nic.
"No tak, to si budeme hrát na kočku a myš nebo co?" Vypadalo to, že tenhle boj ho unavuje.
"Akahigi: Hyakki ne soen" Ze svitku na jeho zad vyšla další z ultimátních technik, 100 loutek a do toho šest strážných andělů, kteří tu byli už předtím. Už neměl náladu na hry.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Wed 17 Jul - 13:11

Kashike

Skvěle... řeknu si v duchu a vrhnu kámen někam vlevo od své pozice. Vydá to klasický zvuk, který je snadno zaměnitelný s pohybem a jelikož je to na loutkařově slepé straně, jen těžko pozná jestli šlo o diverzi nebo můj skutečný pohyb. Až se tam zaměří a zaútočí na mou domnělou pozici, hodím další shuriken do jeho druhého oka.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Wed 17 Jul - 18:57

Několik loutek se přesunulo na to místo, ale vzhledem k tomu, že kolem něj jich bylo 100 bylo skoro nemožné zaměřit loutkaře, který jimi byl obklopen. Strážní andělé se pohybovali nad ním a dva měl u sebe. Neměl tak docela slabý bod. Loutkař totiž dokázal ovládat všechny části loutek.. A to nejenom zbraně.
Loutkař sledoval okolí, vypadal klidně, nehybně, ale v podstatě dělal něco jiného. Jeho část, která nebyla loutkou se dokázala pohybovat nejnom vzduchem, ale i podzemí. Loutkař se sesypal jako domeek z karet a kde byla živá část bylo skoro nemožné určit. Protože mohla být v každé ze 100 loutek. Ale loutka nemá lídské pohyby, aby to Kashike měl šanci zjistit, bude muset očekávat a zjišťovat reakce.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Thu 18 Jul - 8:46

Kashike

Použiji znovu ten samý trik na odlákání pozornosti. Hodím kámen a sleduji která loutka ovládá ostatní. To totiž zakrýt nejde, pohyby loutkáře jsou tak atypické že jsou vidět i v davu. Zacílím se na něj a vyrazím. Pomocí jintonu k němu skočím a proženu mu čepel meče hrudníkem.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Thu 18 Jul - 8:56

Pravda, loutka, která ovládala ostatní se pohla, aby na to místo poslala další loutku. Ale Kashike udělal chybu, že na ní zaútočil takhle přímo. Byla to bojová loutka, speciálně upravená. Jeden ze strážných andělů, kterému z hrudi po zabodnutý Katany vyjely nože natřeřené jedem, ostatně jako každá z loutkařových zbraní. A srdce nebylo tam, kde by být mělo..
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Thu 18 Jul - 9:57

Kashike

Kdybych měl klasickou katanu nebo něco s kratší čepelí, asi bych byl teď v pěkném průšvihu. Délka mé čepele mě však otravy uchránila. Navíc, na otravy jsem tu expert já takže by to nebylo zase tak hrozné. Zatímco si ještě protivníka držím pomocí zabodnutého meče, druhou rukou vytáhnu dýku a z bezprostřední blízkosti mu jí hodím do obličeje, jestli náhodou není živá část uvnitř hlavy. Ať už je nebo není, hned potom meč vytáhnu a jedním sekem utnu loutce obě ruce v loktech, aby nemohl používat ty ostatní loutky.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Thu 18 Jul - 16:53

Zatímco Kashike se pokoušel loutkaři dostat pryč hlavu, v tu samou chvíli než mu usekl ruku po něm vyšli všichni andělé i 100 loutek. Ubránit se několika set útokům ze všech stran bylo i s jeho rychlostí zhola nemožné, když na něj útočili. Útoky byli vyslané, otrácené kunaie shurikeny vyslané na Kashikeho ze všech stran, strážní andělé s katanou těsně u jeho zad a jedna katana vycházející naproti té jeho v hrudníku, aby byla dostatečně blízko toho jeho. Útoky vyslané, až potom ruce useknuté. Tohle zdaleka nebyla výhra, živá část se mezitím mohla přesouvat v částech nerozbité loutky dál, kdo ví, kde teď byla.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 3 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru