Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hory za vesnicí

+4
Noriko Kana
Kashike
Faito Dansaku
Kiyoko Hokori
8 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:47

First topic message reminder :

Hory za vesnicí - Stránka 2 Deep-mysterious-mountain-h-g-mielke

Špičaté skály kolem Iwy mohou vypadat velmi nepřívetivě, ale když si najdete ty správné cestičky k jejich vrcholkům, zjistíte, že překypují životem. Bohužel tyto vrcholky viděli jen ti, kterým se podařilo vylézt až na samý vrchol, což je velmi obtížné.
Jako motivaci bych se mohl zmínit i o překrásném výhledu,který vám umožňuje vidět za jasného počasí až k samému moři, kde se nachází přístav. V těchto skalách se ale nachází také skrytá jeskyně plná drahokamů, diamantů a hlavně Velkých křišťálových krystalů. O tomto místě vědí jen Tsuchikagové a jejich nejbližší přátelé a podřízení.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 14:51

Kashike

Na pocity jsem moc nehleděl, ale jakmile se ozval hlas, instinktivně jsem změnil pozici a nasadil si masku. Prohlížím si toho muže a snažím se si vybavit kdo by to tak mohl být ale nic mě nenapadá. Jedna má ruka spočívá na rukojeti zbraně a druhá na pojistce od fosforového granátu. Čekám, jestli bude Kage jednat...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 1 Jun - 15:00

Než jsem stačila odpovědět, ozval se úplně jiný hlas a odpověděl za mě. Překvapeně jsem se otočila a moje Henge se v ten okamžik zrušilo, když se moje oči rozšířily v úžasu. Chvíli jsem stála na místě a pak udělala několik váhavých kroků vpřed. "To ... to není možné ... " Stále jsem na něj zírala jako na zjevení. Následoval prudký pohyb, při kterém jsem klesla na jedno koleno v hluboké pokloně, jako to kdysi dělali ANBU předemnou. Po chvíli jsem nejistě zvedla hlavu a pohlédla tomu muži do očí. "Ty oči ... Vy jste ... " Na sucho jsem polkla. "Proč jste..." Ani jednu větu jsem nebyla schopná dokončit, stále mi bušilo srdce jako na poplach a nebyla jsem schopná přemýšlet, jen se mi v hlavě předháněla jedna myšlenka s druhou.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 16:04

Kashike

Vykročím lehce vpřed a měřím si tu osobu pohledem. Dojdu až ke Kage a položím jí ruku na rameno, abych jí dodal jistoty. Děkujeme za varování pane. Chcete nám sdělit ještě něco nebo máte v úmyslu se bít? optám se ho normálním tónem a nespouštím z něj oči.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Sennin Sat 1 Jun - 16:09

Nevediac prečo, tajomná postava ostávala v tieni a ukrytá naďalej, jediná známka života po ňom bola ohromná čakra a oči, oči ktoré sa tak príliš približovali Rikudovi, snáď možno aj práve pred nimi stál Rikudo zároveň. V tom hlavou otočila a fialovou mocou v očiach sa zahľadela na už normálnu Tsuchikage, bez nejakého Henge alebo iného prostriedku na ochranu. Keď zazrel jej pohyb, a úklonu, naklonil hlavu na stranu a trochu jej dal najavo aby sa postavila. Aj keď samozrejme jej gesto mu polichotilo. „Nemusíte kľačať Tsuchikage~sama, to ja by som mal byť ten na kolene..“ Odvetila postava, doteraz chladný a zlý tón sa premenil na niečo neutrálne ba až dobré, postava sa postavila a oprela o svoju dlhú palicu. Vietor ktorý sebou priniesla akoby nemal vôbec vplyv na osobu pred nimi, ich ovieval, narozdiel od Sennina, na neho nemal účinok. Priniesol však sebou búrkové mraky. „Prišiel som vás varovať a upozorniť..“ Dodal po chvíli ale k reči sa nejako nemal, stále hľadel na Kashikeho alebo na Faita, akoby tie slová patrili skôr im ako Kiyoko.
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 16:24

Kashike

Sundám ruku z jílce meče. Za každé varování jsme v těchto krušných časech rádi. Povězte nám co máte na srdci... vyzvu tu osobu.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 1 Jun - 16:38

Ohlédla jsem se na Kashikeho a pohled mi sklouznul k jeho ruce na mém rameni. "Dovolte mi nesouhlasit." Zakroutila jsem hlavou a pomalu se postavila. Měla bych vás nějak pohostit, ale naše pohostinost je velmi omezena. "Pojďte se alespoň schovat před deštěm." Ukázala jsem na malou jeskyni několik metrů od nás. "Ráda si tam vyslechnu, co nám chcete říct. "
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Saikoro Sat 1 Jun - 17:35

Keď sa objavili prvé známky príchodu tej osoby ostal som v strehu. V ruke sa mi objavila akoby od nikiaľ žltá karta a v druhej tri obyčajné, bol som vtedy pripravený čeliť čomukoľvek. Situácia sa však vyvinula inak ako som čakal. Už len keď som videl tie oči mal som dojem, že nebude na tej strane na ktorej by si mohli všetci krvilačný ľudia priať aby bol. Keď si Kiyoko kľakla schoval som svoju výbavu. Varovať nás, pred čim? Povedal som si už len vduchu, pretože keby som to povedal nahlas vyznel by som ako úplné pako. Len som ich sledoval spod kapuce a čakal ako sa situácia vyvinie.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 1 Jun - 17:38

Faito

Přemýšlel jsem. Tsuchikage něco ví. Ví o něčem, o čem nám nechce říct. Protože její chování je prostě naprosto nelogické... Můj tok myšlenek přerušil něčí hlas. Už mě ani nepřekvapovalo, že se někde někdo objeví- na to bychom měli mít lidi...kdyby nebyli mrtví. Poslouchal jsem jeho slova a když odcházeli, zůstal jsem na dešti. Rozhodně nehodlám věřit někomu, komu se kloní Tsuchikage. Kashike mi to stejně přetlumočí do naší hatmatilky...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Sat 1 Jun - 17:58

Dějový mistr
(slouží k oživení děje a nadcházejícímu filleru pro Iwu, to, co je tady na psané, se prostě stalo)


Už jen samotný příchod sennina se zdál zvláštní, a k podezření všech se ještě přidal samotný Saikoro, nejenom, že se tu najednou objeví schovaný v plášti, ale z kapsy, mu vypadne výbušný lístek. Spoustu bystrých očí by si toho mohlo všimnout, ale přeci jen, výbušný lístek nosí u sebe spoustu lidí.. nebo ne?
V tu samou chvíli, kdy se chtěli odebrat do jeskyně se totiž okolím rozlehl obrovský výbuch. A vycházel právě ze sídla Tsuchikage, odkud stoupal i kouř.

Nukenini? Teď? Ale jak by sídlo Tsuchikage objevili? Může za to snad Saikoro, ten, co sem nově přišel a vypadl mu výbušný lístek z kapsy? Nebo Kashike, který jen pár hodin předtím odnesl ze sídla samotnou Tsuchikage sem do hor, má v tom prsty i on? Nebo už jen Aitenn, která se v sídle nacházela jako poslední, o čemž svědčí pár ohořelých origami v sutinách sídla?
Něco se rozhodně děje.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Sennin Sat 1 Jun - 17:59

Oči Sennina sa upierali na novopríchodiacich. Sám som nechápal ako je možné, že sa ich tu zrhnulo také množstvo, o to viac ma potešilo vedomie že ešte toľko dobrých srdcí prežilo masaker pri ničení dedín. Samozrejme som vyšiel z tieňa, a oni mohli zahliadnuť len vysokú postavu v bielom plášti s prišitým Rinneganom na chrbte, nádherný červený náhrdelník predstavujúci Rikuda, tak isto ako jeho dlhá biela palica s pripnutými zvončekmi na jeho špičke, zároveň ale staré biele a dlhé vlasy vytvarované do dhých špicov ako rohy. Rikudo? „Majte sa na pozore, takto otvorene chodiť po zemi je príliš nebezpečné, verte samy sebe ale hlavne..“ Zastavil som sa keď som sa zahľadel do diaľky kde som zameral niečo.. zvláštne. Stalo sa to čo som predpokladal? Čo mi asi behalo hlavou? „Časy sa menia, a vek ľudstva upadá, Faitov návrh je prepáčte hlúposť, ale ..“ Znova som sa zastavil, znova som sa obhliadol do diaľky smerom na Iwu, akoby sa tam niečo dialo, než som znova pretočil hlavu dozadu, kde stál Saikoro, z ktorého vrecka vypadol na zem výbušný lístok. „Medzi vami je zradca..“ Len čo som dopovedal tieto slová nastalo ticho, po ktorom v tej istej sekunde následoval ohromný výbuch smerujúci z dediny. Pohľad som strhol na Saikora, potom na Faita, až nakoniec na Tsuchikáge a pohľadom jej naznačil aby ustúpila. Podľa všetkého som niekoho podozrieval za atentát a mienil som ho napadnúť. Koho ale?
Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 18:07

Kashike

Zrád...? větu jsem nedořekl, protože se ozval výbuch. Instinkt mi zavelel a tak jsem tasil zbraň. Postavím se zády k Faitovi a bedlivě se nejdřív rozhlédnu kolem. To byla šílená rána... ale moje laborka to nebyla, tolik jsem tam toho neměl. Pak mou pozornost upoutal lístek na zemi.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Saikoro Sat 1 Jun - 18:13

Keď mi lístok vypadol v momente som ho chytil a skrčený vopchal do vačku. Nechcel som aby to niekto videl, ale zrejme to nikomu neuniklo. Mohol som teraz vyzerať presne ako ten spomínaný zradca, možno som ním aj bol, to som teraz vedel len ja a možno Sennin. Pri tom výbuchu som sa ani neohliadol, akoby som vedel čo sa stalo. Bol som zvedavý, no zároveň som nechcel dostať kunai do chrbta od Sennina. To, že som sa neotočil mohlo vzbudzovať ešte väčší dojem toho, že práve ja som ten zradca. Nachystal som si však do rúk karty, do jednej červenú pre potrebu spomelenia hromadného útoku, ktorý mohol nasledovať do druhej niekoľko bežných.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 1 Jun - 18:17

Faito

Nevěděl jsem, o čem se bavili. Hleděl jsem o země a stále přemýšlel. Když se ozval výbuch, tlumený masou hor, zadíval jsem se na oblohu. Dým vycházející asi na čtyřech místech mě jen utvrdil v tom, že výbuch byl ve skrýši Tsuchikage. Podíval jsem se za sebe, kde stál Kashike a ostatní, zřejmě také ohromeni výbuchem, pak jsem seskočil z převisu a rozeběhl jsem se ke "kanceláři".

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 18:22

Kashike


Po zvuku poznám co Faito udělal. Ten je z obliga, byl celou dobu mimo komplex. Takže kdo nám zbývá? rozhlédnu se po všech přítomných. Noriko je taky mimo, dorazila až dnes a celou dobu byla buď v mojí nebo Kageho společnosti. A tak mocný muž jako jste vy... kývnu na Sennina... by se neobtěžoval s výbuchem.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Saikoro Sat 1 Jun - 18:26

Kashike mal pravdu. Možno nás chcel len rozoštvať. Cítil som, že akékoľvek podozrenie na mňa opadlo, aspoň z väčšiny a rozbehol som sa kam inam ako za Faitom. "Daj pozor na Noriko, prosím." Zašepkal som Kashikemu do ucha a rozbehol sa preč z útesu. Ešte ma napadla možnosť, že by Kiyoko bola tá zlá no niako sa mi tomu nechcelo veriť a preto som sa tú myšlienku pokúšal zavrhnúť. Bola predsa úplne irelevantná. Aj keď, Tsuchikage sa niekomu poklonila?
Nevedel som čo si myslieť, no uvažovať nad tým som neprestával.

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 1 Jun - 18:44

Stála jsem zády k výbuchu a zlé tušení mi nechtělo dovolit se otočit a ještě víc tak podkopnout mou slabou víru v přežití, ale přece jsem se otočila. Když se tam za mými zády dohadovali o tom, kdo to mohl udělat, stále jsem stála jako opařená a sledovala svou milovanou vesnici opět ponořenou do kouře. "Doufám, že už chápeš, proč bylo tak nebezpečné udělat, o co jste žádali." Promluvila jsem konečně, ale to už byla většina lidí pryč, nevěděla jsem, co si o tom mám myslet. Začalo pršet a já se ani nehnula z místa. Po několika dlouhých minutách, když už jsem byla celá promočená, moje tělo se nezávisle na mé ochablé vůli otočilo a oči zabloudily k těm fialovým očím starce, který nás přišel varovat. "Měla bych jít, děkuji vám za všechno a hlavně za naději." Ještě jednou jsem se uklonila, tentokrát jsem si však neklekla. "Pojďte s námi, pokud chcete, najdu místo, kde můžete složit hlavu." Ohlédla jsem se na Faita a pak se vydala za ostatními k vesnici, samozřejmě, že v henge.
//přesun
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Sennin Sat 1 Jun - 18:47

„Moje poslanie tu skončilo, niekto medzi vami spôsobil zmätok, zistiť kto to je, ostáva na vás. Hlavne si dávajte pozor.. Ešte prídem ak bude treba..“ Odpovedal som jednoducho, keď tu ešte bola, pohľadom som strelil po každom v okolí až som proste zmizol akoby som tu ani nikdy nebol. Ani len stopa po mne neostala.

~presun~

Sennin
Sennin
Sennin
Sennin

Počet príspevkov : 43
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 1 Jun - 20:51

Překvapeně jsem se dívala na ostatní a na náhle vzrůstající počet lidí zde. Nepřidávala jsem se do hovoru raději, jen jsem poslouchala. Potom se ozval ten výbuch a já se prudce otočila a dívala se tam, měla jsem nutkání se tam okamžitě rozběhnout, ale nechtěla jsem tu nechat Tsuchikage a Kashikeho. Pak se ale ostatní rozeběhli, ještě chvíli jsem sledovala toho co se objímal s Tsuchikage a pak se vydala za KAshikem (přesun)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Saikoro Tue 4 Jun - 13:40

Späť v horách. Pomyslel som si a zhlboka sa nadýchol čerstvého vzduchu.
Ostal som potichu a začal striehnuť na čokoľvek okolo seba. Pokúšal som sa byť úplne bezozvuku a celkom sa mi to darilo. Samozrejme, že som bol v korunách stromov. Presúval som sa z jedného na druhý a pozorne sledoval všetko naokolo až kým som sa nedostal k čistinke. Doteraz to bolo o šťastí, teraz však začínal lov. Zoskočil som dolu zo stromu a plýžiac sa v stredne vysokej tráve hľadal stopy, tervalo to dlho. Našiel som stopy po sviňiach a po jeleňovy. Usúdil som, že to bol jeleň, alebo dva, pretože som na zemi našiel kúsok ulomeného paroha. Teraz čo skôr. Zamyslel som sa asi na tri sekundy, pretože rozhodnutie bolo pomerne jasné. Stôp po sviniach bolo viac a boli vyditeľnejšie podľa hĺbky, vzhľadu a pevnosti zrejme aj čerstvejšie. Boli tu len nedávno.
Vyskočil som na stromy a sledoval stopy, keď sa začali náhodou strácať vždy som zišiel dolu a uistil sa, že ich nestrácam. Po pár minútach som dorazil k nore a neďaleko uvidel prvé zviera. Bál som sa ísť bližšie, aby som ho nevyplašil, lebo naháňať ho sa mi naozaj nechcelo. Vytvoril som jeden Raiton Bushin a nechal ho pri nore s rozkazom použiť techniku Yomi Numa, keby odtiaľ čokoľvek vyšlo a ja som sa opatrne vydal za celkom dobrým kusom čo bol v diaľke. Keď som bol na vzdialenosť zhruba sto metrov, tak ako odporučil Faito Mikovi zastavil som sa. Musel som si to celé zmapovať. Vietor, bolo skoro bezvetrie čo bolo skvelé, stačil len milimetrový posun aby to šlo presne do miesta a to bolo výborné, natiahol som kušu aby som vedel odhadnúť presnejšie silu. Nikdy som z nej ešte nevystrelil, čo som možno trochu nedomyslel, ale čo už. Potom som si chytil jednu šípku a asi desať sekúnd si ju prezeral a vyhadzoval. Váha a materiál boli dôležité. Celá príprava mi trvala len chvíľu a ja som dúfal, že svoju prvú šípku trafím.
Opatrne som namieril a pomaly mačkal spúšť, už som vedel, že je najlepšie byť pri výstrele stále pripravený a nevedieť kedy zbraň presne vystrelí aby som ňou nemykol. Strela bola ajtak trošku mimo ako som chcel trafil som ho do horného stehna na ľavej nohe a to nebolo dvakrát efektívne. Boli lepšie miesta kam strieľať aby zver zomrela na mieste. Nič iné mi však nezostávalo. Zviera utekalo veľmi pomali kvôli zraneniu a veľmi krvácalo. Netrvalo dlho kým som mu skočil po krku zo stromu a dorazil ho mečom. Šípku som vybral a opatrne sa potichu pobral späť k nore so svieraťom na ramene. Bol to riadny kus.
Medzitým mal môj klon šťastie. Zrejme to nebola nora toho istého jedinca. Vyšla odtiaľ totiž ďalšia sviňa ktorú už skoro pochoval v technike Yomi Numa keď som ho nechal zmiznúť a technika sa zrušila, načo sviňi prekĺzla krkom čepeľ meča.
Dvojitý úlovok. Skvelé! Pomyslel som si a zistil, že dve také svine sú príliš na jedného človeka, nie však na mňa, aj keď mali spolu asi 250 kilo. Poskladal som pečate a vyslovil techniku. "Doton: Keijūgan no Jutsu!" Obydva úlovky tak boli najľahšie ako mohli byť. Bol čas pokračovať v love. S dvomi sviňami na ramene, ktorých váha sa z 250 zmenšila na 40 kilogramov som kráčal ďalej lesom.
V tom som začul divné ručanie, znelo to ako jeleň, ale takéto zvuky bežne nevydávali. Priblížil som sa k tomu zdroju a zvláštne bolo, že som ho počul pod sebou. Keď som dupol nohou došlo mi o čo ide. Skončil som na tom istom mieste kde ten úbohý jeleň, už sa tam musel trápiť aspoň deň, mal zlomené dve nohy a krvácal z boku. Boli sme v pytliackej pasti, kde nechýbala ani sieť.
Ukončil som jeho trápenie. Už by sa neuzdravil, na jednu stranu som bol rád, že mi to niekto uľahčil, na druhú mi ho bolo hrozne ľúto. Vzal som sieť a úlovky do nej zabalil tak aby sa čo najľahšie dali prepraviť a znovu použil tú techniku.
Keď som skončil vyskočil som s asi 70 kilovou záťažou na chrbte z jamy a odkráčal smerom k dedine. Ak som mal ďalej loviť potreboval som to vyložiť. Zamieril som teda tam, kde som predpokladal, že bude Noriko a Kashike.
Keď som vchádzal do dediny zbalil som úlovok tak aby nebolo vidieť čo nesiem, vlastne som ho potrel blatom a zahádzal opadanými listami, napichal do siete niake konáre a celé to vyzeralo akoby som niesol bal dreva.

(presun)
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Aitenn Megami Wed 5 Jun - 19:01

S priblblým úsmevom na perách som pristála na jednej čistinke. Tá radosť z lietania...Ma ešte stále neprešla. Mať vlastné krídla bolo niečo úžasné! Splnený sen! Nemala som však času na radovanie sa z letu, a vybrala sa po lesnej cestičke hlboko do lesa. Tadiaľ som chodievala často, takže som vedela, kadiaľ ísť. Nebolo možné, aby som sa tu stratila.
Kiyoko mi sice prikázala zbierať plody, ja som však zbierala i bylinky. Ktoré sme neskôr používali v nemocnici ako lieky. Obdivovala som Silu Matky Prírody, jej nepredvídateľnosť, ochotu deliť sa s nami...
Cestou som natrafila na diviaka. Samozrejme, nebola by som to ja, keby som nemala také nešťastie. Vzala som nohy na plecia a uháňala preč, v tejto chvíli ma nenapadlo, že by som mohla využiť vlastné krídla. Proste som spanikárila...A keď panikárim, tak absolútne nemyslím!
Diviaka som sa nakoniec zbavila, pravdepodobne ho tá naháňačka prestala baviť. Vrátila som sa teda späť a ďalej sa venovala zbieraniu plodov a byliniek, až som nakoniec mala tak plnú tašku, že som ich ledva vliekla za sebou. Myslím, že už toho je dosť... Pomyslela som si, roztiahla papierové krídla a vyletela do vzduchu, mieriac k dedine. (presun)
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Wed 26 Jun - 10:28

Kashike

Doběhnu do hor a hbitými skoky vyskáču na skalní římsu nad údolím. Je tu stará jeskyně. Zajdu lehce do vchodu, přilehnu ke stěně a použiju na sebe Henge, abych se stěnou splynul a nebyl poznat. Mám perfektní výhled na vchod a proti jasné obloze se skvěle rýsuje každý detail.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Thu 27 Jun - 13:25

Ke Kashikemu začaly doléhat různé zvuky. Nejdříve tichý šepot, pak nesrozumitelný šum. Ale jedno bylo jasné, jejich lest zabrala. To si mohl všimnout ve chvíli, kdy se u vchodu do jeskyně objevila menší postava. Skoro nepostřehnutelná.Víc rozeznat byla až ve chvíli, kdy vkročila dovnitř. Kashike si mohl všimnout malého roztomilého děvčátka. Vkročila dovnitř a rozhlížela se. Do toho si i pobrukovala jakousi dětskou ukolébavku.
"Papa.. Kde jsi?" Tichá otázka, dívka pokračovala hlouběji do vesnice, uprostřed se ale zastavila a rozplakala. Co to bylo? Past? Léčka? Kashike by si měl vzpomenout, co bylo na každém místě činu? Panenka.. Dívka nevypadala, že by na sobě něco měla, chakrová vlákna jsou neviditelná.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Thu 27 Jun - 13:50

Kashike

Nehybnost a trpělivost teď byla mou největší zbraní. Jen sleduji panenku a čekám. Pokud jí náš nepřítel nějak ovládal, nejspíš jen zkouší zda je tu prázdno nebo ne. Faito je na cestě a můj úkol je teď jednoznačný. Počkat co bude dál ona panenka dělat a získat co nejvíc informací.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Nukenin Fri 28 Jun - 14:36

Panenka šla dál do místnosti, a stejně tak se v ní objevila postava zahalená v plášti. Nečekala, že tu někdo bude, proto si to nakráčela doprostřed.
"Svitky, svitky, kdepak jste?" Pobrukovala si loutka dívky, zatímco se pomocí chakrových látek trošku roztančila. Nukenin šel neohroženě, s úsměvem na tváři.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Kashike Fri 28 Jun - 14:40

Kashike

I mě se na tváři vyloudil úsměv. Mám tě ty hovado... probleskne mi hlavou. Vymrštím se ze svého úkrytu a pokusím se to Hovado omráčit silnou ranou do zátylku.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Hory za vesnicí - Stránka 2 Empty Re: Hory za vesnicí

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru