Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí a ulice

+7
Akai Kinomy
Kashike
Faito Dansaku
Miko Amatasu
Saikoro
Noriko Kana
Kiyoko Hokori
11 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:25

First topic message reminder :

Náměstí a ulice - Stránka 2 Konachan.com_20-_20129109_20building_20landscape_20scenic_20technoheart_large

Na ulicích se stále válí trosky vysokých budov a zbytky dříve vysokých staveb jsou vystaveny rozmarům počasí, které nemilosrdně ničí nábytek a všechno ostatní vybavení. Většina obchodů je zavřených a ty, které nejsou, si už nezachovaly ani polovinu bývalé kvality. Na ulicích moc lidí nepotkáte, moc jich nepřežilo a zbytek utekl.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Makoto Fri 26 Jul - 21:51

Dosel jsem k te hospudce a nakonec jsem si jen prisedl k tem dvema a objednal si caj.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 22:08

S Kashikem jsme šli o poznání pomaleji, já měla opravdu dost, i když roztok mi zajistil sílu uvědomila jsem si, že jsem hodně dlouho nejedla nic sladkého. Sakém jsem ale rozhodně nepohrdla a počkala jsem až si sedne Kashike a sedla jsem si vedle něho .
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Fri 26 Jul - 22:14

Kashike

Dojdu do hospůdky a usadím se s Noriko na druhou stranu stolu, proti Mikovi a Aitenn. Díky za to pití, druhá runda půjde na mě. Rád bych vám tím vyjádřil mou úctu a respekt za to, co jste u brány dokázali. Všichni...prohodím k přítomným a pod stolem si Noriko lehce přitáhnu za bok k sobě... jen jako provokaci.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 22:22

Prišiel som posledný, ako inak a to naozaj potichu. Narozdiel od ostatných som si sadol k baru, otrel si slzy a snažil sa dostať z tváre ten posmutný výraz. Po prvom poldecáku už sa mi to začalo dariť. Keď som si myslel, že už vyzerám normálne a dostával som sa do nálady, obrátil som sa s flaškou v ruke a prešiel k ostatným. "Takže, ako veľa vážený velitel jouninov Iwagakure, ktorému je jeho hodnosť totálne na hovno... na zdravie!" Prehlásil som a sadol si vedľa Noriko z druhej strany hodiac na ňu milý úsmev ako dávnejšie v údolí šeptajúcich duší. Znova som sa napil. Šlo to pomaly, bol som už zvyknutý piť a nakoniec som si povedal, že stačí. "Mám skvelú náladu a som v spoločnosti.... táákže, bezvedomie sa odkladá." Povedal som napokon a objednal si horúcu čokoládu, ktorú keď som ochutnal vyzeral som spokojne ako malé dieťa.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 22:25

Kashikeho reakce mě překvapila, ale nijak jsem se nebránila jen jsem do něj šťouchla, ale jakmile přišel Saikoro s horkou čokoládou tak se mi zaleskly oči naprostou touhou a v tu chvíli moje tělo prasklo a zmizelo. Já se objevila u baru a objednávala si to samé ale dvojnásobně větší. Pak jsem u baru znovu praskla a objevila se opět mezi Kashikem a Saikorem a v ruce dvojnásobnou dávku horké čokolády.
"Teď už jsem spokojená." dodala jsem s úsměvem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Makoto Fri 26 Jul - 22:30

Dopil jsem caj. A premyslel az moc. Nakonec jsem usoudil ze bude lepsi odejit.
"No pokud me omluvite ja se zdrejmne vydam do nemocnice. Takze pokud me nekdo touzi nasledovat muze." Dodal jsem s usklebkem. Zacinal jsem az moc premyslet a nakonec jsem se rozhodl ze pockam jestli jim to nebude vadit a pak zmizim.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 26 Jul - 22:33

Horká čokoláda? Zapoměl jsem dokonce jak chutná, proto když přinesli flašky saké, zažádal jsem o dalších 15, 4 byli totiž tak jen pro mě!
"Horká čokoláda? Vždyť je pomalu 30°C." Koukal jsem na ně jak na cvoky a pak jsem nafoukl tváře. Taky jsem na ní měl chuť, ale když už jsem něco takového řekl, neodvážil jsem si jí taky objednat.
"Jo už vím co jsem chtěl! Až příjde Kiyoko...Jednoduše, hlásí se nějaký dobrovolník co jí řekne co se tu stalo dřív než nás zabije aniž by věděla co se opravdu stalo?" Koukal jsem se na ně tak nějak epickým výrazem a pak jsem se napil rovnou z flašky, Aitenn tu vodu také přinesli.
Ten kluk co tu byl chtěl odejít, jen jsem mu hodil jednu flašku Saké aspoň na cestu, nechtěl jsem nikoho přemlouvat, na to jsem sílu fakt neměl a do nemocnice ani pomyslet!
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 22:44

Vypil som tú čokoládu a počkal kým si tú svoju užije aj Noriko. Potom jej poklepkal po ramene a nenápadne na ňu žmurkol. Zhľadom na zorné pole to mohla vidieť len ona. "Tak čo? Rozhodla si sa už aké mu dáme meno alebo to nechávaš stále na mňa?" Tváril som sa, že nechcem aby to počuli všetci, ale hovoril som zreteľne aj keď nie nahlas. Bolo to akoby zo mňa hovoril hlas muža, ktorý túži po svojom synovi či dcére ako po ničom inom na svete. Vlastne som mohol vyzerať ako blb, ale za ten žart to stálo. Ak to teda Noriko pochopí.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Makoto Fri 26 Jul - 22:49

"Mimochodem Aitenn Mela by jsi se stavit co nejdrive do nemocnice. Chtel bych udelat par testu a pokud by to bylo mozne upravit tvou kombinaci leku aby jsi jich nemusela brat tolik nedavno jsem mel tvou kartu a nektere leky by slo vysadit. Ale nevim to urcite nebo nasadit jine." Spise jsem jeste cekal na Aiten pokud se vyjadri a pokud by chtela vzal ji sebou do nemocnice.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kashike Fri 26 Jul - 22:50

Kashike

Klidně jí to řeknu, mě bude poslouchat... i kdyby nechtěla... odpovím Mikovi a pozvednu sake v němém přípitku. Následně ho do sebe kopnu. Teda řeknu vám, jestli se mě někdo z vás bude chtít v budoucnu zbavit, pošlete na mě loutkáře. Ten chlapík v horách mi dal málem pěkně do kožichu.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 22:56

"Jistě bude se jmenovat po mě." šťouchla jsem ho a dopila svou čokoládu a klidně bych si dala ještě jednu. Pak jsem si uvědomila jednu věc.
"Víte o tom, že jsme nechali prcky bez dozoru v Kashikeho sídle?" najednou jsem si na ně vzpomněla, jak to všechno skončilo, tak ze mě všechno padalo.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 23:06

"Čo, keď to bude chlapec?" Pousmial som sa na Noriko a ona potom povedala tamto.
"Stojí ten barák ešte vôbec?" Spýtam som sa a do toho sa postavil.
"Dobrovoľne sa hlásim na pestúnsku robotu, chce sa mi spať." Povedal som s úsmevom a pohľadom sa spýtal Noriko či nejde somnou. Bola to dosť odveci výhovorka, ale to mi bolo jedno.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 23:09

"I ty brepto jeden, poslat tě samotného to by se jeden bál, že se do baráku už nevrátíš a kde je vůbec Faito?" a vstala jsem taky.
"Půjdu kousek s tebou a pak se vrátím." řekla jsem ostatním a ještě se napila saké.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Fri 26 Jul - 23:14

"Tak zatiaľ." Povedal som a zamieril k dverám podávajúc Noriko ruku aby som jej ako pravý gentleman pomohol vstať.
Vyšiel som von a počkal na ňu, opierajúc sa o stenu pri dverách s rukami na hrudi a pravou nohou preloženou cez ľavú.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 26 Jul - 23:17

Vstala jsem s jeho pomocí a mrkla na všechny.
"Něco mi tu nechte já ještě přijdu." mávnu jim a jdu za Saikorem ven. Zastavila jsem se a podívala se na něj.
"Seš fakt unavenej co, když si zakempil už u dveří, pojď zkontrolovat ty rošťáky." vykročila jsem ven (přesun oba)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 6:51

Pravdupovediac, pripadala som si ako retard. Všetci si popíjali saké, len ja vodu...V tú chvílu som preklínala svoju chorobu i lieky, ktoré som musela brať. Ak by som predsa bola tvrdohlavá a napila sa alkoholu...Dopadlo by to so mnou zle, velmi zle.
Snažila som sa zosilnieť, páč somm pôvodne bola skôr na škodu, než k úžitku. Študovala som spisy Konan a osvojila si tak jej štýl boja. Uškrnula som sa, keď som si spomenula na svoju "mladosť". Ešte ani chuuninky som neurobila na prvý krát. Hviezdy? Myslím, že áno. Prečo? Nechápavo som sa naňho zahladela. Hneď na to som sa otočila na Makota a kývla hlavou. Síce som i ja bola medička, nikdy som sa ale o svoje zdravie príliš nestarala. Aj tak mám dosratý život, tak čo.
Zvláštne som zazerala i na Saikora a Noriko, ktorí sa tu ledva dotrepali a už sa kamsi vytratili. Mimochodom Miko, ja sa s Kiyoko porozprávam. Usmiala som sa naňho.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 10:16

Koukal jsem se nějakou tu dobu na spol. Vypadalo to že se nikdo nebojí jí to říct a tím líp i pro mě...
Navíc mě dost pobavilo když si dělali srandu z toho že budou mít dítě, teda asi srandu, všechno je možný, takže jsem se jen pousmál a koukal jak si to míří pryč.
Znovu jsem pohleděl na Aitenn a trošku se zamyslel.
"No vidíš, a povedlo se, je z tebe druhá Konan." Mrkl jsem na ní a ještě si objednal i pro sebe vodu, nechtěl jsem se nějak opít, proto by voda měla nějak pomoc k tomu aby se mi to nepovedlo, snad.
"Já jen tak...Jestli něco zůstalo při starým, dlouho jsem tě neviděl, dalo by se říct že začínám poznávat znovu tvé nové já." Trošku jsem se pousmál a pak se podíval před sebe a pak zase na ní a nějak jsem se do ní zahleděl.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 15:50

Uchechtla som sa a zavrtela hlavou. Nie, nie, jej sa zatiaľ rovnať nemôžem. Mám pred sebou ešte veľa trénovania... Pousmiala som sa viac menej pre seba. Moja mamka by sa Konan možno rovnať mohla...Ale ja určite nie. Navyše mám na krku bijuua, asi sa naňho budem musieť teraz zamerať, ak ho chcem ovládnuť.
Myslím si, že povahovo som sa veľmi nezmenila. Pripadám si stále rovnaká. Pokrčila som ramenami. Stále som sa opierala o Mikovu hruď a priblbo sa usmievala. Nad čímsi som premýšľala...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 17:08

Do široka jsem se usmál když se tak moc podcenila.
"Ále, každý se vždy může zlepšit, jenže ty jsi pomalu Konan překonala...Nepodceňuj se tak, jsi jedna z nejlepších kunoichi tady ve vesnici." Usmál jsem se na ní a ruku co jsem měl za jejími zády, jsem jí dal kolem pasu a podíval se na spol tady. Natáhl jsem se opatrně pro saké, které jsem vypil a poté to zapil vodou co mi přinesli.
"Opravdu? No, tak dřív jsi byla dost bojácná, možná i trošku víc stydlivá...Teď je z tebe ďábel v těle anděla." Poslední větu jsem řekl tak nějak prorocky a pak jsem se trošku zařechtal a podíval jsem se na Makota.
"Buď v klidu, pak jí tam dopravím sám." Její zdraví pro mě bylo hodně důležité a proto jsem věděl že tak jako tak tam prostě bude muset, ale momentálně jsem neměl v úmyslu jí pustit nikam.
"A jak tak vidím, Kashike si to s Noriko taky dost užívá." Zazubil jsem se, byl jsem rád že se nám to tu tak "popárovalo" (nemyslím sexuálně! xD).
Ještě chvilku jsem se tak nějak uchechtával a po té jsem levou rukou, kterou jsem měl položenou na klíně Aitenn přesunul víš její dlani a i když tak trošku bojácně, přeci jen jsem se odvážil jí chytnout a prsty spojit s těma jejíma.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 17:21

Uškrnula som sa, jednou z najlepších kunoichi som iste nebola... Hovorí ten, čo o nej vie prd makový! Ani vlastnú mamku som neprekonala, no vlastne to bolo ešte predtým, než ju uniesli. Ale mám taký pocit, že ešte ani teraz by som jej nestačila...
No tak to máš pravdu. Začínam sa za svoje staré ja hanbiť! Nahodila som taký poker face, keď som si spomenula, čo za čudo som bola. Vlastne sa mi ani nechcelo veriť, že som vôbec taká bola...Takže predsa len som sa zmenila.
Prižmúrila som oči na Kashikeho. Ten starý kanec sa nezdá! Uchechtla som sa, samozrejme, že som tú svoju narážku nemyslela vážne! Myslím, že Noriko má oči len a len pre Saikora, musel si si všimnúť tie jej pohľady! Predstavila som si tých dvoch vykračujúc si po ceste ruka v ruke. Podľa môjho názoru k sebe pasujú...Očervenela som ako puľka, keď spojil prsty s tými mojími. Ehm...Predsa len niečo zo starej Aitenn zostalo. Nemohla som si tú poznámku odpustiť. Ale veď to bola pravda, tak čo!
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 18:59

Nafoukl jsem tváře.
"Náhodou toho vím o kunoichi dost aby jsi věděla." Dělal jsem ze sebe trošku uraženýho. Já přece o ženách věděl hodně! Určitě, musel jsem...
Při její poznámce ke Kashikemu jsem se docela zasmál, byla to pravda. Navíc, i když jsem si všiml že Saikoro a Noriko k sobě mají také blízko, Kashike po ní určitě taky jel.
"Jsem rád že já s nikým soupeřit nemusím..." Řekl jsem si to spíš tak pro sebe, i když tu byl Makoto, toho jsem jako rivala nebral a byl jsem strašně rád za to že se snad ani nikdy nenajde.
Taky když zčervenala, musel jsem se dost do široka usmát a pochechntnout.
"Stydlivá forever hm?" Podíval jsem se na ní a začal se trošku smát, bylo to roztomilé když se červenala.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 19:11

Nahodila som taký pochybovačný výraz. Ahááá, ty o kunoichi veľa vieš...Ako to, že som si to nevšimla? Znova som sa uchechtla. Bolo na mne vidieť, že to nemyslím vážne...Proste som len mala takú čudnú náladu.
Prižmúrila som naňho oči. Ako to sakra dudy mordy myslel? Viac som sa tým ale nezaoberala. Nechala som to proste tak. Ja nie som hanblivá! Len mám proste tendenciu červenať sa, no! Založila som si ruky na hrudi...Alebo ešte stále hanblivá som? Nie, nie, nie...Určite nie! Uškrnula som sa, div som sa nezačala hádať sama so sebou.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 19:16

"Čhe, to by ses divila co já o kunoichi všechno vím." Znovu jsme nafoukl tváře ale hned po tom jsem se usmál a koukal chvilku na flašku saké, ale nenapil jsem se.
"Ne? Vážně..." Pousmál jsem se a rukou co jsem měl u jejího pasu jsem sjel o něco níž a na její zadeček.
"Měla by jsi začít víc jíst." Teď jsem se spíš trošku začervenal já, ale u toho jsem se docela dost bavil. Byl jsem ale rád za to jaká je.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 19:29

Nóóó, ako myslíš...Ja osobne si myslím, že by som sa veľmi nečudovala. Vieš že na moje znalosti o kunoichi nemáš, vyznám sa v nich lepšie ako ty! No to bolo vlastne samozrejmé, ja sama som bola kunoichi...
To mi robíš schválne! Obvinila som ho, keď som sa znovu začala červenať...Práve preto, že jeho ruka nemala nič iné na práci, len obchytkávať moju riť. Úchyl! Čóóóóóže? Myslela som, že som zle počula. To...Akože...Som príliš chudá alebo čo? Má sa zo mňa stáť tučibomba? Niéé, to by som nemohla, krídla by ma potom neuniesli... Zamračila som sa naňho a nahodila taký urazený výraz. Tak ja sa snažím o to, aby som mala peknú, štíhlu postavu a on mi teraz povie, že mám viac žrať. V žiadnom prípade! Samozrejme som si to jeho červenanie všimla, ale keďže som bola urazená (čo som hrala), neokomentovala som to radšej.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 19:40

"Ale, ty naděláš, vím o vás to samé co vy o sobě, jen jsem muž, takže...takže tak." Kývl jsem hlavou a dělal jsem ze sebe vážnýho pána, ale pak jsem přestal a pousmál jsem se na ní.
"Já? Jak bych mohl." Zazubil jsem se nevině a když se najednou tak naštvala, ztuhl jsme jak poleno a koukal na ní.
"N-ne...To jsem neřekl že jsi chudá ani nic takového. Jsi nádherná, jen jsem chtěl naznačit, že málo jíš, to se nesmí, máš jíst pravidelně a normálně, jenže já tebe neviděl jíst...no párkrát jo, ale i tak...No...Radši už nic." Nějak jsem se do toho zamotal, ale rozhodně jsem jí nechtěl nijak urazit. Byla krásná, taky jsem nechtěl aby byla nějaká tlustá, jen že má hold malej zadek, no a, mě to tak i vyhovovalo.

Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 2 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru