Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréningové Prostory

4 posters

Goto down

Tréningové Prostory Empty Tréningové Prostory

Příspěvek pro Maya Kissu Fri 19 Apr - 13:14

Velké pole plné ruin s výhledem na vesnici. Najde te tu vlastně úplně všechno ci si přejete, jen musíte pořádně koukat a najít skladiště. Je vždy otevřené. Jen zde platí pravidlo, že musíte věci vracet.

Tréningové Prostory Temple_hades_00
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréningové Prostory Empty Re: Tréningové Prostory

Příspěvek pro Maya Kissu Tue 11 Jun - 14:50

Maya

Stoupla jsem si na jeden pilíř který zde stál a čekala na svou skoro dceru. Oči opět zavázané páskou se trochu potili. No nic na co bych už nebyla zvyklá. Příjemný vánek mí foukal kolem vlasů a já si užívala čerství vzduch. Shiren bylo místo zaslíbené. Dokázala jsem si vybojovat neutralitu a tedy i klid v tédle špatné době.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréningové Prostory Empty Re: Tréningové Prostory

Příspěvek pro Aiko Kissu Tue 11 Jun - 19:15

"OKASAN!" Ozvalo se pod sloupem, na kterém Maya stála a já na ni upírala své velké oči jako rozdováděné kotě. "Co mě dneska naučíš?" Zeptala jsem se doslova nadšeně a div mi oči nevypadly z důlku, když jsem čekala na odpověď.
Aiko Kissu
Aiko Kissu
Genin
Genin

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 06. 13

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Tréningové Prostory Empty Re: Tréningové Prostory

Příspěvek pro Natsuki Tue 11 Jun - 20:21

Taktiež som si sadla na jeden zo stĺpov a len som ich z trocha väčśej vzdialenosti pozorovala. Chcela som im nechať súkromie a tak som len zatvorila oči a úplne som sa upokojila. Zároveň som z nich však "nespustila dohľad".. po tele sa mi pomaly a lenivo začali rozliezať podivné znaky a pokožka mi začala tmavnúť, až som sa presunula do prvého štádia Senniky módu. Cítila som ich aj bez toho, aby som sa na nich nemusela pozerať.. tieź som týmto vlastne skenovala moje okolie.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréningové Prostory Empty Re: Tréningové Prostory

Příspěvek pro Maya Kissu Tue 18 Jun - 13:46

Maya

Sundala jsem si pásku a shlédla dolů. No. Skočila jsem dolů a ocelovým lankem jí svázala ruce. Musíš být kreativní. Ukázala jsem na sloup na kterém sem předtím stála. Dokud bude stát, nesmíš domů.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Tréningové Prostory Empty Re: Tréningové Prostory

Příspěvek pro Aiko Kissu Tue 18 Jun - 15:07

Zmateně jsem zamrkala a naklonila hlavu na stranu. "To bolí!" Nakrčila jsem obočí a podívala se na sloup. "Proč musím dělat takové věci?" Zatvářila jsem se otráveně a zubama rozvázala lanko, které mi svazovalo ruce. Jakmile leželo stočené u mých nohou, začala jsem obcházet sloup a prohlížet si ho. Vypadal celekem bytelně, i když co do průměru nemohl mít víc jak třicet, maximálně třicetpět centimetrů. Při bližším ohledání jsem našla malou prasklinku. U těchto sloupů to nebylo nic vyjímečného, spousta zdejších sloupů byla naprasknutá, nebo jim část chyběla úplně. Podívala jsem se na Mayu a nafoukla tváře. "Vypadám jako Rambo?"
Aiko Kissu
Aiko Kissu
Genin
Genin

Počet príspevkov : 9
Join date : 09. 06. 13

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Tréningové Prostory Empty Re: Tréningové Prostory

Příspěvek pro Gilien Kedoui Wed 26 Jun - 10:00

"Zdá se že je tu plno." okomentovala jsem, když jsme došli na cvičiště. A byla tu i šéfová skvěle, zabiju dvě mouchy jednou ranou. Šla jsem rovnou za ní.
"Promiňte šéfová, potřebovala bych s Vámi probrat...." ohlédla jsem se za sebe na toho chlape a pak zase zpět "... jistou záležitost, mohla bych jste na minutku prosím?"
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréningové Prostory Empty Re: Tréningové Prostory

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru