Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divočina

5 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Divočina

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 19 Feb - 17:28

First topic message reminder :

Divočina - Stránka 3 Wildrimnm
Divočinou a ničím jiným nejde nazvat zarostlá, mechy, stromy a kapradím, porostlá oblast, v níž se skrývají mnohá nebezpečenství. A´t už mluvíme o nebezpečných, zdivočelých zvířatech, zrádných roklinách, či úkrytech nukeninů, hledajících azyl. V této části světa nehledejte klid ani bezpečí, musíte být neustále v pozoru, protože není vyloučené, že vás někdo tiše sleduje zpoza balvanu, připraven vás zabít!
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Fri 22 Feb - 22:48

Reibi, po zásahu, hneď nabral ne-spiace vedomie, a trochu sviežo sa dvihol do sedu, až mu chrbát popukal. To sa ale iba pohmýril, popukal chrbát ešte párkrát, až už v pohode sa ponaťahoval aj so zvyškom tela. Keď už s týmto prestal, obzrel sa, aby zistil aká je situácia. Brat spal ako zabitý, a Esu nikde...
Uniesli ju? Napadlo mu hneď ako prvé a vstal zo zeme, pričom prešiel k Henbimu. Naklonil sa nad neho, a menšiu chvíľu ho sledoval. Ten sa ale ani nehol, čiže ho nechal tak a začal sa obzerať po Esu...
Esú? Haló, Esúú! Hlasnejšie začal zvolávať do okolia, pričom si už ruky držal vo vreckách a trochu znepokojene čakal, či sa Esu aj odniekiaľ ozve alebo ne-é...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Sat 23 Feb - 18:31

Už nějakou dobu je pozorovalo pár lidí kteří sledovali každý jejich krok. Nemohli nic udělat když byl jeden z nich celou noc vzhůru a tak vyčkávali. Teď k tomu byla nejlepší příležitost...ještě když se ta holka tak krásně nastavila.
Přímo nad ní v koruně stromů vyčkávala žena která se okamžitě objevila za ní, zacpala jí pusu a přitiskla na kmen stromu aby se nemohla hnout. Vše proběhlo v absolutní tichosti a čistě. Její havraní vlasy jí zakryly obličej a dál Esu držela v šachu. Stačilo jen aby ten druhý přišel trochu blíž a postará se o něj další z nich.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Sat 23 Feb - 23:27

Esú, nebudem ťa tu hľadať. Ukáž sa. Začal sa prihovárať Reibi k tichu, pričom si hádzal jeden z kamienkov. Ešte stále znepokojene sa začal aj prechádzať sem a tam, hľadajúc ju. Prestávalo sa mu to čoraz viac páčiť, také ticho...ešte tu na neho vyskočí, a šľakne ho traf (xD). Pritom stále opakoval jej meno, volal na ňu, a podobne...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Sat 23 Feb - 23:34

Nadechla jsem se abych se mu ozvala ale někdo mi zacpal pusu a přitlačil na kmen stromu. Co to sakra.. Nevěděla jsem která bije, vážně mě to překvapilo a z šoku jsem nebyla schopná nijak zareagovat. V hlavě jsem měla prázdno..vlastně úplně vygumováno. Slyšela jsem jak mě Reibi hledá, doufala jsem že aspoň jeho takhle nepřekvapí. Po chvíli mě něco napadlo, pokusila jsem se té osobě trochu vzepřít a druhou rukou vytáhnout kunai, tak aby si toho nevšimla.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Sat 23 Feb - 23:44

Zatímco Reibi hledal Esu jeden z neznámých se naprosto potichu a nenápadně přibližoval k spícímu Henbimu. Nakonec skončil za kmenem stromu který byl blízko něho a vytáhl z kapsičky lahvičku a hadřík. Na rtech mu hrál spokojený úsměv...vypadalo to, že se jim dneska poštěstilo.

Na Reibiho letěl po chvíli maličký kamínek od někoho kdo se ukrýval pár metrů před ním. A pak ho trefil další, bylo to jako nalákat králíka rovnou do pasti. Najednou se ozvalo úmyslné zlomení větvičky na zemi a pak klid...kdo jiný by to mohl být než Esu?

Žena která se starala o Esu se na ní namáčkla celým svým tělem aby se o nic nepokoušela a jednou rukou sáhla pro navlhčený kapesník který si připravila. Byla to sehraná parta, která tohle z nějakého důvodu dělala často. Esu se ale vzepřela a pokusila se sáhnout pro kunai, žena se jí nepokusila zastavit a místo toho jí okamžitě místo své ruky přiložila na ústa vlhký kapesník se silným uspávadlem.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Sat 23 Feb - 23:53

Henbi spal jak zabitý, spať aj hodlal a ani smrť by ho od toho neodtrhla! xD Bol unavený jak hovado! A to druhé hovado ho ani neprebudí! Aspoň si zaručene pospí, keď na neho použije ten hadrík. No, medzitým Reibi pokračoval v hľadaní, až sa zastavil, keď na neho začali lietať kamienky, a nakoniec začul aj vetvičku. Uškrnul sa, no nešiel k prívodu zvuku. Mohla by ho tam čakať so spŕškami kamienkov! Alebo...alebo s blatom! S mikinou! Alebo na neho skočí! xD Možností bolo veľa, a riskovať proti nej nechcel. Takže si spokojne zložil niekoľko pečatí, zväčšil si vlasy a tie poslal za zvukom...
Hej Esúú! Pozrííí! Zvolal pobavene, keď už boli vlasy niekde tam, kde tá vetva aj zapukala...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Sat 23 Feb - 23:56

Nepokusila se mi zabránit vzít kunai a tak jsem se po ní ohnala. Bylo to jako výstřel do prázdna. Za sebe jsem neviděla a šermovat s kunaiem za zády jde dost blbě. Pokusila jsme se jí ale aspoň trochu trefit, jenže to už její ruku vystřídal hadřík. Vyděšeně jsem se pokusila vykřiknout ale začínala jsem cítit jak mi slábnou svaly. "No to si ze mě děláš srandu? Necháš se usp.." Už jsem ani nevěděla co Nibi říkala, zavřela jsme oči a kolena se mi podlomila.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Sun 24 Feb - 0:04

Muž s hadříkem se připlazil k Henbimu a přiložil mu ho na ústa a nos. Jak jednoduché...s ním se ale vláčet nikdo nechtěl. Byl to spíš výsměch a proto toto uspávadlo nebylo tak silné a jeho účinek byl časově omezený, vzhledem k tomu, že ale hlídal celou noc by se ani tak probudit neměl. Muž vytáhl provaz a svázal mu ruce i nohy, vše dělal potichu a u toho sledoval Reibiho kdyby se náhodou otočil. Následně vytáhl papírek a ten přilepil Henbimu na čelo. TROUBA...přesně to bylo na papírku napsané. Muž se ušklíbl a následně se stáhl zpět do lesa mezi stromy.

Osoba která se vydávala za Esu se přemístila k jinému stromu jakmile složil pečeť a hodila další kamínky. Tato osoba měla za úkol ho co nejdéle zdržet aby se vše povedlo.
Když se Esu pokusila ohnat kunaiem škrábla ženu do boku ale to jí nevadilo...sice to trochu štípalo ale bylo to nic oproti tomu co zažívala kdysi. Jakmile se jí podlomila kolena, položila jí na zem a vyházela jí z kapes kunaie a lízátka které tam měla. Nakonec jí vzala do náruče a spolu s ní zmizela.
Divočinou se ozvalo zahoukání sovy a to znamenalo ústup.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Sun 24 Feb - 0:13

O chvíľu vlasy stiahol, a ostalo až príliš divné ticho. Teda, až na nejaké zahúkanie sovy. Inak nič, len ticho. Reibiho to až znervózňovalo, to dával najavo tým, že si klepkal nohou o zem. Nič, iba ticho. Nakoniec sa pozrel na Henbiho, s úmyslom že ho zobudí, nech nato hľadanie nieje sám, no pohľad naň mu vyrazil dych. Ihneď k nemu pribehol, a vzal si papier čo mal na čele. Najprv sa Reibi začal smiať, s pocitom že to bola Esu...
To jej teda vyšlo. Zašomral potichu, keď už sa dosmial, a Henbimu strelil takú facku na prebratie...lenže účinok to nemalo. Väčšinou sa vždy, napriek všetkému zobudil. Teraz nič. Dal mu ešte jednu, a aj druhú, lenže stále nič. Kľakol si k nemu, a jednou rukou ho začal odpútavať. Tou druhou si vytiahol sklenenú guľu, a s povzdychom ňou vyhľadal Esu. Aj sa mu ten pohľad naskytol, ale nie hneď, viac teraz pozeral na brata. Až keď ho odpútal, a nechal ho zase normálne ležať, sa pozrel na guľu, a tá mu po tomto jedinom pohľade z ruky vypadla...
Čo to do pi..?!! Zdesene a hlasno zvolal, načo sa ešte raz na guľu pozrel. Stále tam videl to isté, a nepáčilo sa mu to. Navyše ešte aj brat spal. Povzdychol si, brata "vcucol" xD do seba, a postavil sa. Vzal si aj lístok s "TROUBA", guľu tiež, ktorú schoval, a papierik pokrčil tým, že zaťal päsť. Okamžite sa rozbehol, už teraz ale bez úsmevu. Všetko ostalo len na ňom, také situácie fakt nemal rád...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Sun 24 Feb - 0:26

Akce byla ukončena a oni teď mířili pryč. Každý ale jinou cestou aby je nemohl tak snadno najít.
Žena která nesla Esu z nich byla nejrychlejší a po půl hodině se objevila u malého domku který vypadal, že za chvíli spadne. Vběhla dovnitř a před ní se objevily schody do podzemí. Kdo by řekl, že zrovna tady něco takového bude. Rozeběhla se a proplétala se bludištěm chodem, nakonec vběhla do menší místnosti kde seděla osoba zahalená v plášti. "Kdo je to dnes?" Ozval se chraplavý hlas který nepochybně patřil oné osobě v plášti. "Nějaká holka s fialovou chakrou. Jsou tu další dva ale jeden je mimo." Obeznámila ho stručně se situací a položila Esu na zem načež jí pak svázala ruce.
"Mohlo by za ní být celkem dost ryo co myslíš?" Upřela své tmavé oči na zahalenou osobu která se zvedla a šla k ní. "Uvidíme.." Zamručel a kývnutím hlavy přivítal dalšího člena skupiny který se vrátil.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Sun 24 Feb - 0:34

Reibi im bol v pätách! Dobre, nebol, bol trošku pozadu, ale smer ktorým šiel bol správny, teda aspoň podľa neho. Dalo by sa povedať, že mal také šťastie začiatočníka, šiel totiž priamo tým smerom, ktorým aj tá žena. On s bratom síce baby nebijú, ale tým čo spravila ho naštvala, a mohla to byť trebárs aj...nejaká sprachnivelá, plesnivá a hubami posiatá otrasná babka! Aj tú by zmlátil do bezvedomia! xD Ostal stáť až keď uvidel nejaký dom, čo vyzeral že keď do neho ďobne, rozpadne sa na cimpr-campr kúsky. Zoskočil k vchodu, a prižmúrenými očami začal tento dom sledovať. Nakoniec zase použil tú guľu, aby pozrel kde sa nachádzajú. Nejaká miestnosť...veľa tam toho nevidel...ale hlavné bolo, že videl Esu...
Ksó, bez brata veľa nezvládnem. Sakra zobuď sáááá! Začal si kričať v mysli, a nervózne prestupoval na mieste. Nakoniec to spravil...
Héj! Vy zbabelci! Ukážte sa, nech vás môžem nakopať! Zakričal, a ešte varovne kopol do steny domu, ktorá začal hneď aj praskať, ale našťastie zostala stáť, až nato že stále opadala omietka a podobné veci, ktoré niesu podstatné...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Sun 24 Feb - 0:42

"Je tady.." Poznamenala žena ačkoliv to bylo všem v místnosti jasné. Zahalená postava mávla rukou a dřepla si k Esu. Postava si sundala kapuci a zelené oči hned napohled staršího muže si jí prohlíželi. "Riso postarej se o něj." Rozkázal a přejel prstem po přívěšku který měla Esu kolem krku.
Risa přikývla a přišla ke vchodu do místnosti, složila pečeť a chodby začaly zatarasovat stěny z kamene a měnit tak směr bludiště.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Sun 24 Feb - 0:46

Reibi stále nervózne čakal, kto to k nemu príde. Bol podráždený, najmä z toho, že jeho brat spal, a bez neho taký silný zasa nebol. Musel ho nejako prebudiť, hocijako! Len netušil vôbec ako by mohol, väčšinou stačilo vždy prefackať, a bolo vybavené. Takže bol v čudu, ešte aby ich tu nepozabíjali! Trošku sa oddialil od domčeka, len na nejakých pár metrov, a stále čakal...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Sun 24 Feb - 0:50

Když Risa skončila s úpravou bludiště sedla si na zem a znuděně koukala na druhého muže který si hrál s kunaiem. Jejich další parťách je teď venku a nemůže se dostat dovnitř...jaká smůla. Nad tou myšlenkou se ušklíbla a zabloudila pohledem ke staříkovi který se věnoval Esu.
Něco si pro sebe mrmlal a prohlížel si jí jako kus zboží. Následovně vytáhl malou krabičku a otevřenou jí přiložil Esu pod nos. Měla by se probudit...
Stejně tak by se měl probudit Henbi na kterého bylo použité jen slabé uspávadlo.
"Moc za ní nebude...vypadá obyčejně." Utrousil muž a povzdechl si.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Sun 24 Feb - 1:00

Ako si tak Reibi hučal občas v hlave, dočkal sa aj odpovedajúceho zvuku. Radostne zajásal, už aj prestal dúfať, že sa ten blázon v ňom dnes prebudí...
Henbi-Henbi! Máme prúser! Okamžite na neho vyvalil, Henbi len zmätene a ospalo vystrčil z jeho krku hlavu, a obzrel sa...
Aký malér zasa? Stratil si sa? A kde si nechal Esu? Vyvalil na neho znudene otázky, a Reibi iba nato pokrútil hlavou...
Niekto ťa uspal, Esu uniesli a schovávajú sa asi niekde tu. Informoval ho, Henbi bol hneď svieži! Zacvakol si zubami, a pozrel sa na ten dom...
- A akože my tu budeme iba stáť, hej?
- Nie, už som kričal nech vylezú, ale asi majú niečo lepkavé v gatiach, keď nevychádzajú.
- Alebo máš niečo také v gatiach ty, keď niesi schopný ísť do toho domu, a hľadať ich! Asi tam majú nejakú skrýš nie?
- Čo ak je to len pasca?
- A čo ak nie? Je to lepšie než tu stáť, padaj dnu!

Rozhovor medzi nimi týmto rozkazom skončil, Henbi sa zase ukryl a ešte trošku oddychoval, asi si po dlhom čase zabojujú. Reibi zatiaľ vstúpil do domu, a opatrne v ňom začal kráčať kde-tam-tade-tam, hľadajúc aspoň nejaké dvere alebo niečo také...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Sun 24 Feb - 1:14

Do nosu mě uhodila pronikavá vůně, zamračila jsme se a natočila hlavu jiným směrem. Co se to sakra děje.. Pootevřela jsem oči a zamžourala na není obličej. "Henbi?" Zamumlala jsme a zaostřila ale tohle teda Henbi rozhodně nebyl! Zírala jsem do tváře nějakému dědkovi. Zmateně jsem přejela pohledem místnost a při té příležitosti zjistila, že mám svázané ruce.
"Okamžitě mě pusťte!"
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Sun 24 Feb - 1:17

Okolo Reibiho se prohnala nějaká postava a zmizela v chodbách dřív než mohli zareagovat. Poslední člen skupiny se rozhodl využít příležitost a dostat se "domů". Bohužel byla cesta změněná Risou takže to měl teď těžší...výhodou pro něj ale bylo, že znal tajné chodbičky které Risa nezměnila. Nakonec se dostal do cíle. "Proč jste kur*a změnili chodby?" Obořil se na ně zamračeně a sedl si na zem.

Když se Esu probudila muž se na ní zašklebil. "Hlavně nekřič maličká nebo ti do pusy narvu měsíc starý hadr a to nechceš ne?" Mrkl na ní a nadzvedl obočí. "Tak povídej..čím jsi zajímavá?"
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Sun 24 Feb - 1:23

Nikde nič nebolo, ani toho posledného si Reibi nevšimol. Nakoniec sa zastavil uprostred domu, a s nápadom, ktorý mali obaja bratia, chvíľku stál na mieste...
Zničíme tu všetko čo sa bude dať, niečo sa tu potom už určite nájde. Zašomral, načo zaťal obe dlane do pästí, a začalo sa to. Reibi aj s bratom používali Tarenken a Tarenkyaku, aby bol efekt ničenia ešte väčší, čo sa aj podarilo. Všetky steny začali takýmto spôsobom devastovať, k Esu sa rozhodne dostanú, aj keby mali zničiť celú dedinu týmto spôsobom!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Sun 24 Feb - 16:01

Zamračila jsem se když mi pohrozil hadrem a zatnula zuby. Jak se opovažuje mi říkat maličká?! Copak jsem nějaký děcko?! "Chcípni..." Zavrčela jsem mu jako odpověď na jeho otázku a přemýšlela co budu dělat. Měla jsem svázané ruce a nemohla udělat pečeť...mohla jsem se maximálně obalit chakrou ale to by bylo značně k ničemu.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Sun 24 Feb - 16:06

Reibi i Henbi objevili bludiště chodeb a na konci byla místnost s únosci...šlo jen o to zvolit správnou cestu.
Když Esu odpověděla jak odpověděla dostala od muže facku. "Děvenko...trochu úcty ke starým lidem." Zašklebil se na ní. "Co kdybych ti omylem rozbil ten přívěšek?" Nadzvedl obočí a sledoval přívěšek.
Žena se zvedla a došla k nim. "Proč se s ní párat? Sám si řekl, že za ní moc nebude tak jí rovnou můžeme zabít. To za ty dva asi bude víc ne?" Naklonila hlavu na stranu a opovržlivě se na dívku koukala.
"Huso...je ze zvučné. Otokage by asi nerad přišel o člena vesnice ne?" ozval se další a schoval kunai se kterým si hrál. "Právě naopak samotný Otokage způsobil značné ztráty ve vesnici. Na lidech mu nezáleží, ale mohla by z ní být dobrá služka."
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Sun 24 Feb - 16:22

Reibi už pokojne ostal stáť pred začínajúcim bludiskom chodieb...
Fajn, a teraz akože kam? Nespokojne zabručal do ticha, a prekrížil si zatiaľ ruky na hrudi. Henbi opäť vykukol, a prižmúrenými očami sa na ich blížiacu cestu k Esu zadíval...
Čo takto prebiť sa aj tými chodbami? Navrhol Henbi, ale to bolo obom jasné, žeby tu strávili až príliš veľa času, keby sa chodbami prebíjali. Tak nakoniec zvolili jednoduché blúdenie chodbami. Reibi sa dal do kroku, Henbi sa ukryl a tak teda mohli vykročiť...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Mon 25 Feb - 18:42

Když mi vrazil facku nechala jsem hlavu natočenou bokem a koukala se do země.
Ten...on mi vrazil facku? Zamračila jsem se vzteky a zároveň se mi nahrnuly slzy do očí. Facku jsem nikdy od nikoho nedostala...nikdy! Ani moji rodiče mi jí nikdy nedali a teď mi jí dá nějaký starý dědek?! Tak mu to oplať.. Ozvala se Nibi a přišla blíž k mřížím.
Ignorovala jsem jí a vztekle se na něj koukla když se zmínil o přívěšku. Cukla jsem sebou a propichovala jsme ho pohledem.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Mon 25 Feb - 18:50

Chodbami se dostali přesně do středu bludiště. Kolem nohou jim občas proběhla krysa a některá se občas i zastavila a otřela se mu o nohu, občas ho očuchala aby zjistila jestli je k jídlo a pak běžela dál. Všude byla relativně tma a zatuchlý vzduch.
"Jdu se postarat o ty dva."
Zvedl se po chvíli muž a protáhl se, klouby mu zapraskaly a žena znechuceně mlaskla. Následně přišel ke zdi která zmizela a vydal se do bludiště chodeb najít ty dva. Když zmizel zeď se za ním zase vynořila a skryla tak místnost, bylo ale jednoduché tuto stěnu prorazit...sloužila jako provizorní dveře.
"HEJ tak kde jste vy paka?! Ta holka už je kaput tak jste na řadě vy." Zakřičel nahlas a ozvěna se táhla až někam do háje. Stiskl v ruce kunai a plížil se dál.

Když se na něj Esu koukla pobaveně se zasmál. Vztek a zároveň slzy? To už dlouho neviděl. "Záleží ti na tom?" Naklonil hlavu na stranu a pak vytáhl kunai. "Půjč mi ho na chvíli.." Zamumlal, stiskl v dlani přívěšek a škubl. Řetízek se přetrhl a při tom jí udělal zezadu na krku červený obtisk. "Co je to hm?" Koukl se na ní škodolibě, očividně ho bavilo jí štvát když ona nemůže nic dělat.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Mon 25 Feb - 19:04

Reibi blúdil kade sa len dalo ísť, sem tam mieril aj dobre, občas zase zle, až nakoniec skončil niekde v strede všetkých chodieb. Odrazu ale začul niekoho kričať, slová mu veľmi zreteľne prenikli až do hlavy, a na moment aj prestal dýchať...
Ka-...Kaput? Zopakoval iba šeptom, ruky zaťal až tak, že si nechty zaryl do kože, a jeho výraz sa zmenil v dosť naštvaný. Čo dosť? Čo naštvaný? To sú slabé slová! Podobne na tom bol aj Henbi, ak je pravda to čo ten zmrd kričal...všetkých ich roztrhajú aj v zuboch ak to bude nutné, a to doslova!...
Zabi ho. Reibi sa okamžite otočil smerom, odkiaľ počul hlas, presnejšie pred ním teraz stála stena. Zaprel päsť, a aj s použitím Tarenkenu sa cez ňu prebúral. Rovno aj ďalšiu, a ďalšiu a ďalšiu...
Kde si ty ha*zel?! Kríkol po chvíli, ale už ani nemusel. Po prebúraní ešte jednej steny, už ostal stáť v chodbe, pričom sa pred ním už nachádzal ten muž. Reibi naň nenávistne zazeral, tak nenávistne ako ešte nikdy. Zatiaľ ale iba stál, chcel vidieť, čo spraví alebo či niečo vôbec spraví. Ak nie, vrhne sa na neho ako orol na králika!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Mon 25 Feb - 19:14

Když ten muž prohlásil že se o ně postarat zamračila jsem se ještě víc. Neodpovídala jsem tomu dědkovi a když mi roztrhl řetízek sykla jsem bolestí. "Nepoznáš hvězdu ty deb*le?" Zavrčela jsme nakonec.
Co se s ním páráš? Prostě použij mojí sílu. Ozvala se znova Nibi a zněla trochu naléhavě.
Proč by najednou chceš pujčit sílu hm? Je v tom nějaká bouda. Obila jsem jí, bez pečetí jsem nemohla vážně nic...jen tam sedět jako pecka. Štvalo mě to, pokusila jsme se pohnout rukama ale provaz se mi zařezával do zápěstí. Začala jsem zatínat pěsti abych to aspoň trochu povolila a mohla složit aspoň jednoduchou pečeť.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina - Stránka 3 Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru