Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divočina

5 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Divočina Empty Divočina

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 19 Feb - 17:28

Divočina Wildrimnm
Divočinou a ničím jiným nejde nazvat zarostlá, mechy, stromy a kapradím, porostlá oblast, v níž se skrývají mnohá nebezpečenství. A´t už mluvíme o nebezpečných, zdivočelých zvířatech, zrádných roklinách, či úkrytech nukeninů, hledajících azyl. V této části světa nehledejte klid ani bezpečí, musíte být neustále v pozoru, protože není vyloučené, že vás někdo tiše sleduje zpoza balvanu, připraven vás zabít!
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 17:30

"Jo jo jasně." Zamumlala jsem a přestala si prstýnek prohlížet, místo toho jsem začala vyhlížet Henbiho protože jsem chtěla už ten oheň. Při něm bych se těch zvířat aspoň nebála...ohně se přece bojí nebo ne? Nejistě jsem se podrbala ve vlasech a nafoukla tváře.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 17:53

Čoskoro už Henbi dorazil k nim, drevo zhodil rovno pred ich nosmi, a ešte sa na chvíľu pobral pre nejaké lístie. O chvíľu sa aj s ním vrátil, a uložil ho na pár kúskov dreva. Spravil okolo toho takú ohradku, a lístie zapálil. To sa hneď chytilo, a drevo začalo horieť, pričom sa už mohli pokojne ohriať...
Oh, ďakujeme ti Henbi, že si pozbieral drevo a dal si si s tým aj námahu. Napodobnil nejaký hlas, ktorým si sám sebe poďakoval, a s úškrnom sa posadil k ohňu. Reibi pritom sledoval Esu, kým sa ona neodtiahla, nemohol sa ani on. Ale ono mu to ani veľmi nevadilo, vedel, že teraz bude Henbi závidieť, a bude naštvaný...há!...

Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 19:34

Sledovala jsem mlčky Henbiho jak tam dělá ohýnek a pak si začala namotávat opět pramínek na ukazováček. Dál jsem se opírala o Reibiho a po chvíli k němu i promluvila. "Reibi? To budeme spát zase na zemi?" Nakrčila jsem nos, jen jsem se chtěla ujistit. "Nebude ti vadit když tě použiji jako polštář?"
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 19:42

No veru na zemi, postele tu nemáme. Uškrnul sa Reibi, pričom sa na Esu pozorne díval, rovnako ako ich aj Henbi pozorne sledoval. Heh, asi už začal závidieť! Aspoň podľa výrazu, ktorý sa snažil ten svoj výraz aj zakryť. Darilo sa mu to na takých...50%...
Myslím, že s tým problém mať nebudem. Pokrútil Reibi aj s odpoveďou hlavou, a ešte just sa uložil tak, aby to mala pohodlnejšie. Pritom stihol aj nenápadne a škodoradostne vyplaziť špičku jazyka na Henbiho, ktorý iba prižmúril oči a hodil pohľad na oheň...
Ako je to možné, že jeho ako vankúš použije, ale mňa, po tom všeličom, ani za boha nie?! Ale vlastne to môže byť ešte jedno...asi...dúfam... Trošku sa mračil, ale nie nejako výrazne...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 19:49

"Děkujůůů " Zazubila jsem se a spokojeně se usmívala. Zahleděla jsem se do ohně a pak sebou cukla. "Neslyšel jsi něco?" Přimhouřila jsem oči a podezřívavě se rozhlídla.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 19:55

Nato čo Esu povedala, obaja trošku spozorneli, napriek tomu, že vlastne nič nezačuli. Okrem pukotu ohňa. Henbi to hodil za hlavu, a plamienok naďalej ticho sledoval...
Em, nie, nič som nepočul. Odvetil jej potichu Reibi, načo sa ešte raz poobzeral. Moc toho v okolí nevidel, veď bola tma. Mohol asi naozaj len niečo začuť, čo však tiež nespravil, takže to považoval iba za žartík...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 20:00

"Chhmmmh" Nafoukla jsem tváře a zase se o Reibiho opřela, po chvíli jsem mu položila hlavu na rameno a sledovala oheň. Nechtěla jsem spát ale jen tak jsem odpočívala...neusnula bych. Teda to jsem si myslela, třeba to nakonec bude celé jinak.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 20:08

Reibi v duchu iba žasol nad tým, čo Esu robila a ako sa vlastne takto na ňom, či pri ňom usádzala. Ani netušila, aké nervičky spôsobovala Henbimu, zatiaľ čo Reibi len stále škodoradostne pokojne sedel. Ale aby brata viac podráždil, pravda ale aby aj mala Esu väčšie pohodlie, podvihol ruku a oblapil ju ňou, nie však tak nejak..."hrozne". Skôr iba tak nevinne, veď on nemal v úmysle nič, narozdiel od brata! O chvíľu sa ale sklonil k Esu a jej uchu, pričom sa vlastne takto pohol schválne vtedy, keď od nich Henbi odpútal pohľad...
Čo máš teraz za lubom? Hm? Povedz. Šepol a zase sa trochu odklonil, aby nebodaj Henbi nestrelil pohľadom, a nezačal by vyzvedať...chudák, takto sám tam teraz sedel!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 20:11

"Já? Nic..." Zatvářila jsem se jako andílek a pak se pousmála. "Nebaví tě ho štvát? Mě totiž jo.." Ušklíbla jsme se a objala ho okolo pasu jako jsem tehdy objala Henbiho v lázních. Se spokojeným úsměvem na rtech jsem se opět zahleděla do ohně přičemž jsem se ale občas koukla na Henbiho jak se tváří.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 20:16

Baví, len som chcel vedieť, či tak uvažuješ aj ty. Šepol naspäť, načo sa uškrnul a ostal ticho. Také podobné objatie jej aj vrátil, keď ona objala jeho, a ešte si aj zároveň oprel svoju hlavu o jej, čím vznikla taká romantická poloha. Až nato, že sa Reibi teraz premáhal, aby sa nezačal rehotať. Úškrn mu preto nemizol, to už by nedokázal ukrývať ho. No, Henbi keď ich takto videl, ešte viac ho to začínalo dráždiť. Napokon sa ale otočil k nim bokom, hlavou k ohňu, a s úmyslom že na nich už ani nepozrie, sa už definitívne zadíval do plameňa. Teraz by doň Reibiho najradšej hodil, alebo by najradšej teraz odišiel, a nechal ich tu! Ale bránili mu v tom nielen povinnosti, ale aj putá k tým dvom...potvorám xD...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 20:18

Po tom co se Henbi natočil bokem jsem se ušklíbla a chvíli přemýšlela, nakonec jsem se potichu zasmála. "Reibi...s tebou je mi vážně fajn a teplo." Zašveholila jsem sladkým hláskem a snažila se nesmát. Vidět takhle Henbiho bylo k nezaplacení xD.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 20:27

Reibi sa začal potichu smiať, radšej zaboril na chvíľku tvár do jej ramena, aby to stlmil ešte o trochu viac, a keď ho to prešlo, hlavu zase dvihol. Aby to ale dalo dojem že sa nesmial, zahral to tak, že jej to rameno akože pobozkal. Preto provokatívne pobozkal jej rameno asi trikrát za sebou, a dvihol hlavu, ktorou sa o tú jej zase oprel...
To vieš, ako opierka pre baby som skvelý. Podobným hlasom jej odvetil, načo sa letmo pozrel k Henbimu, ten už trucoval a iba ich počúval, aj to sa snažil ale vyhodiť z hlavy čo najrýchlejšie. Už tomu stačili len bozky, a mohol by sa do tej vatry hodiť aj sám xD...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 20:42

"Um.." Přikývla jsme a pak se potichu zasmála. Koukla jsme se na Henbiho který se na nás nekoukal a jen poslouchal. Koukla jsem se na Reibiho a pak zase na Henbiho. Nakonec jsem ho přestala objímat a přemístila se tak, že jsem na něm obkročmo seděla, samozřejmě čelem k němu a objala ho okolo krku. Z Henbiho pohledu to vypadal dost...no to je fuk. Reibi mi viděl ale do tváře...zadržovala jsem smích a vážně mi to nešlo takže jsem se potichu smála.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 20:52

Esu sa už o Reibiho neopierala...obkročmo na ňom sedela, čo aj Reibiho dosť prekvapilo. Ale čo, hra bola proste hra, aj keď táto veľa tých medzí asi nemala. Čo už. Tak jej teda Reibi načapil ruky na boky, trochu sa dvihol a zvedavo pozeral nielen na Esu, ale aj na Henbiho, ktorého sledoval spoza jej ramena. Henbi si to, zatiaľ, nevšimol, aj keď...kukol na nich, ale nepovšimol si ich polohu...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 20:58

Otočila jsme se a pak se koukla zpět na Reibiho.
"Nevypadá naštvaně."
Poznamenala jsem šeptem a ušklíbla se.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 21:04

Hej! Hej Henbi! Zakričal odrazu Reibi, načo sa jeho brat musel otočiť. Vtedy si uvedomil ich polohu, a zhrozene prehltol sliny. Nato si však Reibi Esu pritiahol k sebe, a pobozkal ju...teda, tak to vyzeralo z pohľadu Henbiho. V skutočnosti si ju len priblížil k tvári, a nič viac nerobil, a to celkom aj stačilo nato, aby to Henbi pochopil inak. Napokon vstal, naštvane si kopol do pníka, ktorý padol do ohňa a trochu ho rozšíril mimo ohniska, a nadávajúc sa pobral do tmi. Jop, praskli mu nervy. Reibi sa kukol na Esu, a pobavene naklonil hlavu...
Tak, už je dosť vytočený? Spýtal sa jej...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 21:09

Koukala jsem se jak odešel a pak se koukla na Reibiho.
"Přejde ho to ne?"
Uchechtla jsem se a naklonila hlavu na stranu jako on.
Pak jsem se znova zahleděla do tmy a zvědavě nadzvedla obočí.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 21:14

To neviem, možno, hádam. Ak ste spolu už niečo mali, tak to ale bude dosť dlho takéto blbé. Takže? Zvedavo sa na ňu pozrel, pričom stále pokukoval do tej tmi, kde brat zmizol. Trošku to asi prehnali...alebo neprehnali? Hm, ktovie...
Henbi medzitým stále pokračoval ďalej a ďalej do tmi a temnoty lesa, pričom sa ani neobzeral. Len šiel a šiel...až nakoniec zakopol a strepal sa. Ostal ale ležať na zemi, nemal chuť sa teraz ani dvíhať...aj keď, nebolo veľmi bezpečné takto ležať...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 21:17

"Ts..co by jsme spolu asi měli mít?" Odsekla jsem a stoupla si. "Půjdu ho najít nebo nás tu fakt nechá.." Ušklíbla jsme se a zmizela ve tmě. Šla jsem směrem kterým on...teda aspoň jsem si to myslela. "Henbi?!" Křikla jsem po chvíli i když jsem pochybovala, že se mi právě teď ozve.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 21:22

Reibi sa takto už iba posunul k ohnisku, aby ten oheň udržal a nedovolil mu ani potiahnuť sa inde...
Henbi medzitým, padnutý na zemi v listí, špine, medzi konármi a bohvie čím všetkým ešte, nehybne ležal a prižmúrenými očami pozeral pred seba. Začul aj neďaleko, ako ho Esu volá. Namiesto toho, aby sa ale ozval, si iba posunul ruky pod svoju hlavu. Uložil sa, akoby šiel rovno spať, ignorujúc teraz všetko čo by ho vyrušilo...a mohol to byť aj nejaký vrah, tak či tak by ostal ležať a neriešil by ho...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 21:23

Šla jsem dál a nakonec zakopla o nějaký kus něčeho na zemi...nejspíš nějaká zdechlina. Nakonec jsem ale zjistila, že je to Henbi a zůstala sedět.
"Co se zas děje?" Zamrmlala jsem a mžourala ve tmě.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 21:26

To mi povedz ty. Zašomral a otočil hlavu druhým smerom, nech na ňu nepozerá. Zatiaľ čo to oni brali zo srandy, Henbi to vzal úplne inak, a nezačal by sa smiať ani keby mu povedali, že to vážne nebolo. Nie, nato ho až príliš takto rozdráždili...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Michiko Tue 19 Feb - 21:28

"Nemám co ti říct...nevím co ti je."
Odsekla jsem a zamračila se, vždyť to byla jen sranda a i kdyby ne tak proč ho to tak vzalo?..
Zamračeně jsme se začala koukat jinam a dál tam seděla na zemi.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 19 Feb - 21:29

Ostalo ticho, Henbi sa nevyjadroval, ak sa takto chcela tváriť, že o ničom nevie, nemalo zmysel, aby to rozoberal. Zavrel oči, a rozhodol sa už aj ju ignorovať, a nech by ho aj červy žrali! xD Aj tak by ostal ticho ako v hrobe!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru