Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Divočina

4 posters

Goto down

Divočina Empty Divočina

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 13:56

Divočina Wildrimnm
Divočinou a ničím jiným nejde nazvat zarostlá, mechy, stromy a kapradím, porostlá oblast, v níž se skrývají mnohá nebezpečenství. A´t už mluvíme o nebezpečných, zdivočelých zvířatech, zrádných roklinách, či úkrytech nukeninů, hledajících azyl. V této části světa nehledejte klid ani bezpečí, musíte být neustále v pozoru, protože není vyloučené, že vás někdo tiše sleduje zpoza balvanu, připraven vás zabít!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 19:18

Moje kroky ma zaviedli až sem, kde ma Zoro nakoniec predsa len dostihol. Prúd času už zasiahol aj moje telo, ktoré nebolo tak ohybné a mocné ako kedysi, mal pravdu! Bol čas predať tento meč novej generácii, ale tentoraz som musel si naozaj preveriť komu tento poklad predám. A možno bude Zoro dobrá voľba, tentoraz si ho ale oťukám poriadne. Rukojeť meča som zovrel naozaj pevne, tentoraz by nás nič nedokázalo rozdeliť, okolo čepele sa potiahla modrá energia ktorá akoby čakra nabíjala meč, načo som sa bez váhania ako dopadol prudko dostal pred neho a zaútočil v naozaj predvídateľných ale ťažko sa uhýbajúcich a naozaj nemožne blokujúcich výpadov. „Môj príbeh začal v Kumogakure, bol som synom obyčajného kovára. Nemali sme veľa peňazí, bola doba kedy bola vojna a ja som chcel aj keď som nikdy nedokázal tvoriť čakru niečo dokázať..“ Začal som rozprávať, pri každom výpade som povedal malú časť. „Vykoval som tento meč ktorý aj keď si bez čakry, sýti sa tvojou silou a vôľou, a vytvára si tak vlasnú čakru ktorú ukladá do majiteľa meča. Vďaka tomuto meču dokáže človek aj keď nie je Shinobi, stať sa ním. Meč je silný lebo aj keď si bez čakry, dokážeš s ním tvoriť naozaj veľké veci, ale môj život skončil keď nákresy meča dostali nepriatelia, a zničili Kumo..“ Dokončil som, povrávalo sa to a ja som sa priznal. To ja som bol ten ktorý stál za pádom Kumogakure. Nebola to moja vina, tak potvrdil aj Raikage, ale ja som sa rozhodol odísť, niesť vinu za seba.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 19:32

Jakmile jsem ho doběhnul tak náš souboj opět započal, ale tentokrát to bral vážně a při tom ještě vyprávěl svůj příběh. Netušil jsem, že jeho nákresy mečů mohly za zničení Kumo, ale mně to bylo v podstatě jedno. Jen to dokazovalo jak skvělé meče navrhnul a jaký zrovna drží ve svých rukách. Byl to mocný meč už od pohledu ke kterému jsem si krátké info poslechnul. " Zajímavý tento meč. Pokud tyto meče zničily Kumogakure tak to jen dokazuje jak úžasné meče jste navrhnul. " Menší lichotka neuškodí a soustředil jsem se na boj.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 19:48

„Ten meč si zaslúži..“ Rozmachol som sa pri poslednom údere, kedy sa zdalo že ak pristane na jeho meči, zlomí celého Zora, meč ostal visieť vo vzduchu a ja som sa zatváril naozaj pološialene, akoby som sa ho chystal zabiť. „SMRŤ!“ Zreval a tresol mečom o zem. Kameň pri takej rýchlosti by zničil každý milimeter meča až na molekuli, tentoraz sa to ale nestalo. Stalo sa nemožné keď meč prešiel zemou ako máslom. „Tak ako túžim zabiť tento meč, nedokážem to. Jediné čo mi ešte ostáva je predať ho niekomu kto to nezneužije. Trvalo mi mnoho rokov kým som svoje meče a nákresy dostal späť a zničil, tento meč sa však zžil s týmto svetom príliš a teraz ho nejde ničiť. Naberá tvar podľa schopnosti a vôle majiteľa. Prečo by mal patriť tebe?“ Zaznela otázka, kedy som znova ostal stáť na mieste s mečom zapichnutým v zemi. Pohľadom som mu naznažil nech na mňa zaútočí a dorazí kým som bezbranný, s týmto mečom na povrchu, som nezabiteľný!
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 19:55

Zarazilo mně jak byl dočista nekrytý a ještě víc co se stalo předtím. Málem mně zabil kdyby neuhnul mečem vedle mně. Proto jsem mu na jeho otázku odpověděl. " Jen ten, který rozumí meči je ho hoden. Ale stále jste jeho majitelem vy a jen vy se můžete domluvit s mečem o jeho následníkovi. " Ale pak už byl absolutně nekrytý a naznačoval, že chce abych ho sťal, ale ještě před tím jsem mu položil otázku. " Opravdu takto hrdý muž se vzdá takto? "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 20:00

„UROB TO!“ Zreval znova, meč nechával zapichnutý v zemi, vzdal sa svojho života a meč prenechá tomuto chlapcovi, v ktorého očiach videl obrovské cítenie pre meč a jeho bojové umenie s mečom. Usmial sa pred tým než uvidel Zorov posledný výpad, v tomto chlapcovi je oveľa viac ako sa zdá na prvý pohľad, a jedného dňa s týmto mečom, jeho schopnosťami a vôľou ktorú v sebe skrýva, je jasné že sa zapíše do dejín Shinobi sveta ako jeden z najväčších.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 20:04

Zasunul jsem obyčejný meč do pochvy a nechal si jen ten z dědictví. Uchopil jsem ho do obou ruk a proseknul jsem ho přes celé tělo což zapříčinilo okamžitou smrt. Chvíli jsem se na něj však díval a pomodlil se za tohoto neuvěřitelně hrdého šermíře. Následně na to jsem uchopil jílec do ruky a sledoval co se stane, jelikož jsem ho držel poprvé. Nevytahoval jsem ho ani o centimetr ze země.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 20:08

Len čo prešiel jeho meč cez moje telo, zastavilo sa ale v polovici. Nech už bol akokoľvek silný, ani on nedokázal preraziť tak kedysi mocného človeka. Ostal som stáť mŕtvy na mieste, ani smrť ma nedokázala položiť na kolená. Vo chvíli ale ako chytil límec meča, niečo sa stalo. Nemohol ho vybrať z mojích rúk, ktoré ale neboli chladné ako po smrti. „Toto je moja 29ta smrť..“ Poznamenal som, potichu a do vetra som sa pozrel na mladého Zora, vytiahol jeho meč z mojej napoly preseknutej hrudi a hodil mu ho s tým, že sám som vytiahol svoj meč zo zeme. „Takmer si mi dal naozaj krásnu smrť a tvoje oči neklamú o tvojej vôli. Si naozaj zvláštny Shinobi, ako sa voláš?“ Spýtal som sa pričom som s ním kráčal až k jazeru, akoby moja nesmrteľnosť bola normálna vec. Toto mi až dovoľoval môj meč, ak sa s ním zžijete toľko rokov ako ja, po toľkom čase vám dá takú silu, že vás nič nezabije.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 20:22

Podívám se na něj trochu zmateně když promluvil i po smrti. Chytil jsem svůj meč zpět, ale ten jeho si pořád u sebe nechal a kráčel k jezeru. " Já nejsem shinobi, já jsem Kenshi. V překladu šermíř. Nejsem jako ostatní, kteří se spoléhají na své elementární techniky s Kekkei Genkai. Moje jméno Roronoa Zoro. " Dopověděl jsem a stále jsem ho sledoval. Bylo opravdu zvláštní, že se mohl hýbat.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 20:34

„S týmto mečom, sa Shinobim staneš, Hachibiho priateľu..“ Poznamenal som, keď som mu meč podal, a nechal ho odísť. „Raz sa o tebe budu písať dejiny chlapče, vidím ti to v očiach. Snáď sa raz po smrti znova zídeme a porozprávaš mi ako ti meč padol k úžitku..“ Dopovedal som načo som začak kráčať ďalej k jazeru s tým že jemu som nedovolil. Kráčal a kráčal, až som došiel k jeho hladine a ranná hmla ma pohltila. Jedno bolo jasné, o tomto šermiarovi sa už nikto nikdy nedozvedel, avšak, jeho meč v rukách Zora, o ňom sa budu skladať básne. Meč sa totiž v ten okamih ako umrel šermiar začal transformovať, a príbeh o legendárnom šermiarovi ktorý ešte nikdy nezomrel. Skončil.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 20:39

Jeho meč jsem se ctí přijal a jakmile zmizel v hlubinách jezera se meč začal chovat podivně. Začaly se vytrácet tvary meče, který procházel změnou. Sformoval se do nádherného meče, který měl na sobě takový obrazec modrých plamenů, které mi tohoto šermíře budou připomínat. Na tento okamžik nikdy nezapomenu. Ještě jednou jsem se uklonil před jezerem na znak úcty a s nových mečem založeným v pochvě jsem se vydal pryč z tohoto místa. Jedno bylo jisté, cestu na toto místo si už Zoro bude pamatovat napořád. (přesun)


Divočina 913980_1325281600851_full
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 21 Jul - 19:51

Vyzeralo to tak, že som sa ho striasla.. vlastne ma asi ani neprenásledoval čo mi dokonale vyhovovalo. Vyšvihla som sa na jeden zo stromov, kde som sa usalašila a z nejakým plevelom v ústach som sa zaćala pozerať na oblohu... ako sa začalo stmievať a tak. Musela som sa pousmiať. Bol to nejaký čas čo som už nebola takto dlho vonku. To s Hatakem sa ani nerátalo, bola to len chvíľka. Toto sa mi ale naozaj ľúbilo, prišlo mi to ako nejaké prázdniny alebo tak.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Tue 23 Jul - 11:27

Kiwi by tohle neměla brát na lehkou váhu a to, že opustila Sennina se jí mohlo pěkně vymstít. Všude byla tma, skoro se nevidělo do okolí. Tenhle klid nemohl trvat dlouho a byla bláhová, že si myslela, že je v bezpečí.

Postava v tmavém černém plášti splývajícím s okolí se plížila tmou. Věděla přesně, kde se Kiwi nachází. Stačilo pár rychlých kroků a na Kiwi letělo několik kunaiů a shurikenů. Kunaie se jí zabodly vedle hlavy a než stačila zareagovat a všimnou si výbušného lístku.. Ozval se výbuch a okolí zahalil kouř.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 23 Jul - 11:35

Stihla som tak maximálne otvoriť oči, keď sa mi vedľa hlavy zabodol kunai, ktorý v momente začal syčať. Moc som toho spraviť nestihla. Bez nejakej ujmy sa jednoducho vyhnúť nedalo. Vyletela som z dymu, ktorý výbušný lístok spôsobil a dopadla som na strom, ktorý bol o niečo ďalej. Pravú časť oblećenia som mala sčati zhorenú a pokožku červenú a popálenú. Keby som vrýchlosti nestihla použiť kage bunshin, ktorý by časť výbuchu zakril a zároveň ma odhodil dozadu, sotva by som ešte vedela stáť na nohách. Po pere mi stiekol pramienok krvi a ja som sa pozrela niekde do tmy, snažila som sa najprv nepriateľa nájsť. Bola som pri tom pripravená znova uskočiť. Naozaj mi chýbali moje bleskové kunaie..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Tue 23 Jul - 18:37

Nepřítele Kiwi nenašla, ale za to on moc dobře věděl, kde je ona, začal jí znovu zasypávat salvou zbraní a to se ani moc nenadřel, viděl jí, o moc lépe než ona. Ale to ona zatím nemohla tušit, něco se šustlo vedle ní, nalevo, napravo, tak odkud zaútočí? Další zbraně i výbušné lístky, chtěl jí snad prozkoumat? Ano, zjistit, co dokáže!
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 23 Jul - 19:18

Nebolo až také ťažké zamerať ho, keď rozhadzoval desiatky zbraní mojím smerom. Každopádne mi to vyšlo, zameral sa na "mňa", alebo skôr na to, čo si myslel že som ja. V momente ma poprebodávali desiatky zbraní a ja som spravila len krok do strany, kým som však spadla na zem, ozvalo sa malé "puff" a mňa nebolo nikde, teda zasiahol klon. To som ale stihla zaregistrovať jeho polohu práve vďaka útokom, ktoré na mňa zosypal. Letela som divnej postave priamo do chrbta no nepoužila som žiadnu techniku. Klasická stará dobrá škola, päsť..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Tue 23 Jul - 19:23

Možná netušila, že on chtěl zaútočit na klon, aby na něj zaútočila takhle přímo! Jenže netušila, že má co dělat s uživatelem Taijutsu a s.. yla u něj blízko, ale místo, aby jí uhnul nastavil před sebe dlaně, jednou dlaní vyblokoval její ruku, druhou nohu, vzal jí za druhou nohu a odhodil stranou. Mohla cítit jen jediné, přesně v bodě, kde se jí dotknul, chakra skoro neproudila. To všechno ve změti jen toho, že se otočil. A potom jeho kroky směrovali k ní a samozřejmě k originálu. Muž si stáhnul kapuci ze zad, jedno bylo jasné. Měla co dělat s uživatelem Byakuganu, který byl podřízen Kagetsu.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 23 Jul - 19:39

"Ááále .. čo.." Zachechtala som sa, pri čom som sa pomaly postavila z kolien na nohy. Rukou som si držala brucho, kam ma trafil a tvárila som sa trocha bolestne.
"Kto by si pomyslel že bude taký prehnilý aj klan Hyuuga heh.." Popravde horšia situácia ani nastať nemohla. nenávidela som tých, ktorý zradili konohu a pridali sa ku Kagetsu. Dokonca aj tých, ktorý z konohy ušli. Našťastie so momentálne neptoebovala využívať chakru v oblasti brucha a v rýchlosti som poskladala tri pečate. Následná činnosť netrvala ani sekundu. On spravil tú chybu, že ma nechal, aby som sa ho dotkla. Ako sa už povedalo.. netrvalo ani skeundu a ja som bola pri jeho pravačke s rasenganom v ruke, pri čom ešte ani nestihol zmiznúť dym vytvorneý na mieste, odkiaľ som zmizla. Bol to len zlomok skeundy a ja som pevne dúfala, že nestihne zareagovať. Aj keby začal tvoriť začiatky Kaitenu, rasengan by mal jeho obranu preraziť.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Tue 23 Jul - 19:56

Nukenin doopravdy nečekal její rychlost, ale on se neřadil mezi ty slabé. Nikdo nevěděl, že zrovna on zradí, ale v Kagetsu za to byl hodně vysoko hodnocený. Když byla u něj, poraužil zpětný Kaiten, čímž j íalespoň částečně odrazil, ale stejně se kousek proletěl. No, moc mu toho neubrala, byl zvyklý i na horší věci. V Kagetsu získal něco víc než uznání, získal moc. Větší, než si kdo uměl představit. Rána na břiše se mu pomalu, ale jistě začala zahojovat. Zrychlená regenerace? Kdo ví.
"Ale, ale, proč se toulá tahle roztomilá rudovláska tady? Konoha.. nevíš, že ta je úplně jiným směrem?"
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 23 Jul - 20:03

"Tsch..." Bolo jediné čo som zo seba vydala, keď sa proti tomu dokázal nejakým spôsobom ubrániť. Znova som už stála na nohách, rovnako ako on. Keď na mňa prehovoril, len som zmiernila postavenie a jednou rukou som sa zaprela o bok, druhou som si pretrela pramienok krvi, ktorý mi vyliezal z menšej prasklinky na perách.

"To by som sa mohla spýtať aj ja teba.. navyše mi je uprdele kde sa Konoha nachádza." Mávla som rukou. Mohol si predsa len všimnúť, nemala som žiadnu čelenku a aj keď na mňa zaútočil, pred tým som v podstate nikam nemierila. Rozhodne som sa ako Konožan nesprávala.

"Prečo mám pocit že si na mňa nezaútočil len tak z afektu heh?" Spýtavo som sa na neho pozrela.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Nukenin Tue 23 Jul - 20:20

Jen jsem se ušklíbnul, nepřišlo mi, že by jí ta Konoha byla zas až tak u prdele, jak tvrdila.
"A ten Rasengan jsi taky uměla jen proto, že ti je Konoha někde?" Jak jsem tušil, nebo spíš sám viděl, tuhle techniku umělo jen pár jedinců z Konohy. Byl jsem dobře informovaný. Navíc jsem v ní viděl chakru, velkou. Něco se mi na tom nezdálo.
"Nebyl to útok, spíš upoutání pozornosti. Neříkej mi, že by sis dobrovolnně povídala.." Ušklíbl jsem se dál, vypadal jsem, že se nebráním, ale ostražitě jsem jí pozoroval, s aktivovaným byakuganem.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 23 Jul - 20:31

"Upútanie pozornosti heh ? Mohol si ma zabiť.." Zamrmlala som a následne som si doslova sadla s prekríženými nohami. Rukami som sa oprela o kolená a len som sa uškrnula.
"Vyzerám snáď na šesť ročné decko..?" Spýtala som sa ho a následne som len pohodila vlasmi.
"Pochybujem že si sa Kaiten naučil v Kagetsu.." Oplatila som mu jeho poznámku o mojom rasengane. Následne som sa len poškrabala vo vlasoch.
"Kiwi Namikaze, ak ti záleží na hodnosti, bývala som Chuninom kým to všetko nešlo ku dnu. Tiež by si sa mohol predstaviť nech viem s kým mám tu česť." Môj hlas vôbec neznel, ako keby som stretnutie s ním považovala za česť. Popravde som naozaj nevedela čo je to za týpka.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Divočina Empty Re: Divočina

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru