Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Shinteia

2 posters

Goto down

Pokoj Shinteia Empty Pokoj Shinteia

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 7 Jan - 1:42

Jednoduchá, ničím výnimočná mala miestnosť, obvykle tmavá ako metro. Len občas tu svieti malá sviečka, a inak nič. Je tu starý nábytok, zavalený pavučinami. Podlaha je holá, bez koberca. Je celá popraskaná, a pri stúpaní na parkety počuť hlavne vŕzganie každej jednej z nich. Celá táto miestnosť je jednoducho stará, tmavá, a pripomína skôr izbu z opusteného domu...


Naposledy upravil Shintei dne Mon 7 Jan - 13:47, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shinteia Empty Re: Pokoj Shinteia

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 7 Jan - 1:47

Presunul som sa do izby, usadil som sa na posteľ, ktorá bola pokrytá prachom, a zapálil som sviečku na malom stolíku. K sviečke svietili už iba moje oči. Oprel som sa o chladnú stenu, a zadíval som sa na plamienok sviečky, ktorý sa mi v zraku odrážal. Čakal som kým už dorazia tie rozkazy. Akcia mi chýbala, a tu som už nudy pretrpel aj tak dosť. Bolo na čase už vyraziť na lov...
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shinteia Empty Re: Pokoj Shinteia

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon 7 Jan - 16:16

Pokoj Shinteia 7467051

Do miestnosti vbehol malý pejsek a vyskočil na posteľ a hlasným štekotom sa snažil upútať pozornosť. A dal si na tom poriadne záležať aby si získal pozornosť, pretože správu, ktorú niesol bola dôležitá. Potom sa posadil a pozorne si ho pohľadom prezrel.
,, Veliteľ Vám posiela nasledujúce rozkazy."
Prehovoril a z tlamy mu vypadli dve fotografie.
,, Hľadanou osobou je Akihiro, ktorého posledný pobyt sa uvádza v Kirigakure no Sato. Je veľmi cenným zdrojom informácii, ktoré Akatsuki nutne potrebujú. Pozná tajomstvá každého a všetkých, jeho hodnota je momentálne 35 miliónov Ryo. Ale zato jeho schpnosti sú brilantné a doposiaľ sa nepodarilo nikomu ho chytiť. Teda je na Vás aby ste to dokázali. Na túto misiu idete aj so sestrami Pantsu. Vašou úlohou je ho do Akatsuki priviesť živého ako zajatca. Fotografie sú staré a neaktuálne. Poznávaím znamení sú čierne výrazné vlasy a zelené oči."
Oboznámil ich s obsahom a zmizol.


Fotky:
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shinteia Empty Re: Pokoj Shinteia

Příspěvek pro Akasuna no Zen Mon 7 Jan - 16:30

V čase keď sem dobehol nejaký pes už bola sviečka úplne vyhasnutá, a môj pohľad teraz smeroval na jej pozostatky. Konečne si ale moju pozornosť získalo niečo živé. Bol to samozrejme ten pes, ktorý mi doniesol nejakú správu. Po jeho zmiznutí som zliezol z postele, a chytil som do rúk obe fotky. Aj keď som bol v tme, veľmi jasno som videl čo na nich bolo. Preskúmal som fotografie niekoľkokrát, a následne som si ich vopchal do vrecka plášťu...
"Kirigakure no Sato už čaká..", šepol som si, vzal som si ešte aj Akatsuki klobúk, ktorého biele strapce na obvodoch plus plášť siahajúci mi až k tvári, mi hlavu úplne zakryli, a dali sa mi vidieť fakt už len a len oči, ktoré mi svietili cez medzierku medzi klobúkom a plášťom. Zo starej poličky som si ešte zobral nejaké ďalšie ampulky, a strčil som si ich medzi ostatné. To bolo z môjho chystania všetko, bol som už pripravený. Plášť som sa chystal zamaskovať až na mieste, ak to vôbec bude nutné, čo asi určite bude, ak nechcem spôsobiť tímu samovraždu, keďže by si nás tak ľahko mohli všimnúť. Nuž, vykročil som z izby, a mieril som si to k východu, kde som hodlal počkať a následne hneď aj s tými sestrami vyraziť...
Presun..
Akasuna no Zen
Akasuna no Zen
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 70
Join date : 29. 12. 12

http://ns-new-times.forumczech.com/

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shinteia Empty Re: Pokoj Shinteia

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru