Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Seiny

Goto down

Pokoj Seiny Empty Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Sun 7 Oct - 20:22

...

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Sun 7 Oct - 20:23

Jelikož jsem netušila kde má pokoj a vypadalo to že za chvíli usne dovedla jsem ho do svého a strčila ho na postel.
"Spi.." znělo to jako příkaz a vlastně to příkaz byl. Já jsem si sedla do křesla a začetla se do knížky.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Anonymní Mon 8 Oct - 16:53

Pootevřel jsem víčka a rozhlédl se zmateně po místnosti. Prakticky nic jsem si ze včerejška nepamatoval, jenom boj s Jinchuurikim. Místnost, ve které jsem momentálně byl, jsem nepoznával. Umřel jsem..? To byla první myšlenka která mě v tuto chvíli napadla, dokud jsem si nevšiml někoho, malé postavy, spícího v křesle. Když jsem pořádně zaostřil, zjistil jsem že je to Seina. V tu chvíli se mi začala vybavovat každá chvíle ze včerejška. Aha..Chvíli jsem ještě seděl na posteli a přemýšlel co mám udělat. Po pár minutách jsem se konečně odhodlal, postavit se a přijít k Seině. Nahnul jsem se nad ní a popadl jí do náručí, počemž jsem jí dopravil na postel. Přikryl jsem jí peřinou a dotkl se jemně její tváře. ''Arigato'',vypadlo ze mě, počemž jsem se odebral do křesla, kde před chvílí byla ona, a tam se rozvalil, čekajíc na její probuzení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Mon 8 Oct - 17:27

Zdál se mi krásný sen možná proto jsem se ze spaní usmívala jak idiot. Až do chvíle kdy mi můj milovaný čas odnesli mravenci. Lehce jsem se zamračila a pootevřela oči.
Protáhla jsme se a v půlce se zasekla. Neseděla jsem v křesle? Natočila jsem hlavu ke křeslu a posadila se.
"Je ti líp?" Zeptala jsem se když jsem ho tam uviděla a stoupla si. Následovalo další protažení a pak jsem se vydala do skřínky zkontrolovat čaj. Naštěstí tam byl a můj sen se nestal skutečností. Až skoro něžně jsem si vzala pytlíček čaje a šoupla ho do hrníčku.
"Chceš taky?" Otočila jsme se na něj a v ruce držela druhý hrníček.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Anonymní Mon 8 Oct - 17:48

Nějakou dobu jsem jí pozoroval jak spí, ne že bych byl nějaký úchyl, spíše jen jsem se neodvážil nic jiného dělat v cizým pokoji, a odejít jsem nechtěl, byla by to minimálně nezdvořilost.. ''Hmm.. I někdo z Akatsuki se může tak sladce usmívat a vypadat tak bezbranně'',řekl jsem potišeji a pozoroval co dělala ve skřínce. Když jsem zahlédl pytlíček čaje a dva hrníčky, jen jsem se pousmál. ''Jo, je mi skvěle..A proč ne'', řekl jsem a uvelebil se na křesle.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Mon 8 Oct - 18:02

Když mi odpověděl vzala jsem další pytlíček čaje a hodila ho do druhého hrníčku.
"Skvěle? Myslím, že by stačila minutka boje a byl by jsi zase v háji." Lehce jsem se uchechtla mezitím co jsem připravovala čaj. "Koho že to máme my dva chytit?" Zeptala jsem se ho zatímco jsem lila vodu do hrníčků.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Anonymní Mon 8 Oct - 20:14

Znovu jsem se různě převaloval na křesle, střídel různé polohy, ale to křeslo nebylo vážně pohodlné! Doslova jsem vyskočil na nohy a posadil se na postel. Měl jsem takovou strašně..Podivnou a veselou náladu, tohle chování u mě nebylo moc často, vlastně snad ještě nikdy nebylo.. Nedala mi nějakou drogu než mě sem přinesla? Chvíli jsem velice zamyšleně seděl, dokud mi můj pohled nesjel na její zadek. Chvíli jsem jen tak vyděšeně seděl a doslova se kolíbal sem a tam, s pohledem jako idiot, dokud jsem si ve velké rychlosti nelehl a neodrazil dál na postel, přičemž jsem narazil hlavou prudce do zdi, která byla hned vedle postele.Co to se mnou udělala..Tohle vážně není normální. Přemýšlel jsem a přitom si držel hlavu, dívajíc se na bílý strop..''Ehm..Asi nevím'',vypadlo ze mě z ničeho nic.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Mon 8 Oct - 20:24

Slyšela jsem jak se za mnou přemisťuje nejspíš na postel a dodělala čaj.
Vzala jsem oba hrníčky do ruky když se ozvala rána z toho jak se bouchl do hlavy. Lehce jsem sebou cukla a i s hrníčky se na něj otočila.
"Vážně jsi v pořádku?" Nadzvedla jsem lehce obočí a donesla čaj na stoleček k posteli. Já jsem si sedla do křesla a objala dlaněmi horký hrnek.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Oct - 15:35

Palčivou bolest hlavy přerušil Seiny hlas. Ruce jsem dal podél těla a pomalu se posadil. Takovouhle hyperaktivitou a kdo ví čím ještě jsem nepřekypoval vážně dlouho.. ''Jo..Jasně'', poškrábal jsem se pravou rukou na hlavě a zatvářil se nevinně. Kde teď asi mohou být ostatní členové.. Dokonce by mě i zajímalo co se právě teď dějě s Hideem a jestli opravdu zradil.''Zamyšleně jsem Seinu sledoval. ''Hmm..Kdy myslíš že nás Rokuro pošle na první misi.. Zatím to není taková zábava, jakou jsem si od téhle organizace představoval. To si člověk musí zábavu hledat sám v suně?'' Pomyslel jsem na náš boj s Yoko. Chytit hned Ichibiho by vůbec nebylo špatné.. Ten hajzlík Hideo..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Tue 9 Oct - 15:46

Opatrně jsem se napila horkého čaje a pocítila opět ten klidný a spokojený pocit. Tak to bylo vždy když jsem pila tenhle čaj. "Kdo ví, možná by jsme mohli začít zjišťovat kde jsou naše cíle." Pokrčila jsem rameny i když jsem vlastně nevěděla po kom máme jít. Byla jsem až moc líná na to abych zapátrala v paměti. "Jestli chceš zábavu, jdi se znova nechat přizabít." Ušklíbla jsem se a znova se napila. "Možná by jsme se ale měli zaměřit na Hidea. Jen taková přátelská návštěva, jsme přece ze stejné organizace." Nevině jsme se pousmála.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Anonymní Tue 16 Oct - 17:17

Ve škvírce dveří cosi zašustilo. Malá vlaštovka nepočítala s takovou překážkou, ale poradila si více než dobře. Prosoukala se tím malým prostorem a znovu se složila do stavu, ve kterém byla schopna létat. Zakroužila okolo hlavy Seiny a na pomačkaném papíru bylo vidět, že nese jakousi zprávu.

Spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Oct - 16:47

Udělal jsem rychlejší pohyb rukou a onu vlaštovku pevně stiskl. Přitáhl jí rukou k sobě a pomalu rozbalil. Když jsem dočetl tak jsem se jen pobaveně pousmál. Konečně to začalo.. Pomyslel jsem a spokojeně položil již rozbalený cár papíru před Seinu. ''Takže.. Budeš to ty, kdo se vloupe do kanceláře..? já je zatím s radostí zdržím kdyby něco'',řekl jsem vesele a očekával odpověď. ''Hidea bychom zatím měli vynechat.'' Dodal jsem a usadil se pohodlněji.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Wed 24 Oct - 13:19

"Pf..já radši získávám informace. Mohl jsi to vidět v Suně." Ušklíbla jsem se nad tím jak jsem získala informace o mém průvodci. Napila jsem se čaje a prohlížela si zmačkaný papír. "Já si na vloupačky nepotrpím." Dodala jsem po chvíli a odtrhla pohled od papíru který jsme si ještě dvakrát za sebou přečetla.
____________________________________
4.11.
Zvedla jsme se a zívla. "Jdu napřed."
Zazubila jsem se a vydala se pryč.
-přesun-


Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Thu 24 Jan - 18:19

Už nějakou tu dobu jsem se válela na posteli v tričku a kraťasech. Popíjela jsme svůj oblíbený čaj a četla si už druhou knížku. Nudila jsme se ale byla jsem líná a někam chodit se mi nechtělo.
Letmo jsme se koukla na hodiny a přetočila stránku, příběh knížky nebyl zas tak zajímavý ale i tak mě to aspoň na chvíli zabavilo.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu 24 Jan - 19:04

Pokoj Seiny 7467051

Do miestnosti okamžite s hlasným štekotom vbehol pejsánek a neprestával aby okamžite na seba upútal všetku pozornosť. Vyskočil na posteľ a sledoval Seinu a ešte chvíľu si hlasno vynucoval pozornosť.
,, Akatsuki je v ohrození. V Slnečnej hale sa nachádza nebezpečenstvo. Vaša okamžitá prítomnosť je nutná, jedná sa o vážnu vec."
Oboznámil ju s tým rýchlo a netrpezlivo ju sledoval pohľadom.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Guest Fri 25 Jan - 14:28

Když do mého pokoje vletěl ten hafan cukla jsme sebou a koukla se na něj. "Hm?" Jakmile mi zdělil co se děje ucítila jsem velkou chakru a v hlavě mi proběhlo další "hmm" nějak zvlášť mě to nezajímalo a popravdě ani nevzrušovalo. Zaklapla jsem v klidu knížku a spolu s ní vyrazila ke dveřím...kdo ví. Třeba tam bude nuda a knížka se hodí vždy.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Seiny Empty Re: Pokoj Seiny

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru