Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Shakyho

2 posters

Goto down

Pokoj Shakyho Empty Pokoj Shakyho

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 24 Dec - 0:02

Pokoj Shakyho Volterra2_59f438a7e82a83f2fd02e07509757d2
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shakyho Empty Re: Pokoj Shakyho

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 7 Jan - 16:36

Došel jsem až do svého pokoje. Členku jsem si dal na noční stolek, pak jsem si trošku rozcuchnul vlasy a vzal jsem si osušku, mýdlo a šampon, chtěl jsem se ještě opláchnout. Pak jsem měl v plánu si na chvilku zdřímnout.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shakyho Empty Re: Pokoj Shakyho

Příspěvek pro Shaky Rokogu Mon 7 Jan - 16:54

Došel jsem opět do pokoje, už umytý a tak. Převlékl jsem se do nočních trenýrek, na spaní a zalehnul do postele, měl jsem v plánu se vyspat. Ani hlavu jsem si neusušil, jenom vydrbal a trošku zčísnul, no i kdyby jsem si s nimi něco udělal mám je pořád špičaté.

Noční kraťase xD:
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shakyho Empty Re: Pokoj Shakyho

Příspěvek pro Toshio Toppu Thu 10 Jan - 15:25

Pokoj Shakyho 7467051

Do miestnosti sa vkradol potichu malý pejsek a vyskočil na posteľ, na ktorej očividne niekto spal. Posadil sa vedľa neho a hlasno mu zaštekal do ucha pričom zmenil svoju polohu aby sa vyhol jeho reakcii.
,, Prinášam správu od vrchného veliteľa Akatsuki."
Zaštekal hafánek hlasom ľudskej reči, celkom plynulo.
,, Shaky Rokogu, Seina Kyrosuki Vaša úloha práve nastala. Máte sa vybrať do Kumogakure no Sato, vesnice preslávenej mocnými Jinchuuriky a Bijuu. Máte za úlohu infiltrovať sa dovnútra v utajení a zistiť podrobnosti o hociakom Jinchuurikym či Bijuu, ktorý sa vo vesnici nachádza. Vyhnúť sa odhaleniu či vlastnému zajatiu."
Oznámil mu znenie misie.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shakyho Empty Re: Pokoj Shakyho

Příspěvek pro Shaky Rokogu Wed 16 Jan - 7:39

I když jsem spal, cítil jsem že někdo se u mé postele objevil. Chtěl jsem ho nějak zabít, ale pak když začal mluvit jsem se jen otočil a koho nevidím. Čokl! To mi ještě chybělo...Jen jsem prokoulil očima a odkryl ze sebe duchnu a stoupnul jsem si. Měl jsem na sobě jen noční kraťase, to je asi vše. Došel jsem až ke skříni, kde jsem si vzal oblečení, neboli celé do tvaru Akatsuki. Já jsem nenosil ten trapnej plášť, raději jsem měl celý komplet. No, psa jsem si vyslechnul a jen kývnul znuděně hlavou.
"Ok, ok, dík za info...čokle." To slovo čokle jsem řekl poněkud tišeji, nenáviděl jsem zvířata ani rostliny a žádné další živé věci kromě Akatsuki. Zalezl jsem si do své menší koupelničky, kde jsem měl jen záchod a umyvadlo. Vešel jsem tam a zavřel za sebou. Nejdřív jsem se převlékl a pak jsem si opláchnul obličej a vyčistil zuby, na hygienu jsem si docela potrpěl. No, jak už jsem byl hotový, vyšel jsem ze dveří koupelny a pak hned z pokoje, měl jsem to namířené za Seinou-chan.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shakyho Empty Re: Pokoj Shakyho

Příspěvek pro Toshio Toppu Fri 25 Jan - 12:38

Pokoj Shakyho 7467051

Do miestnosti okamžite s hlasným štekotom vbehol pejsánek a neprestával aby okamžite na seba upútal všetku pozornosť. Ešte predtým než stihol Shaky opustiť miestnosť ho začal ťahať za oblečenie kým si ho poriadne nevšimol.
,, Akatsuki je v ohrození. V Slnečnej hale sa nachádza nebezpečenstvo. Vaša okamžitá prítomnosť je nutná, jedná sa o vážnu vec."
Oboznámil ju s tým rýchlo a netrpezlivo ju sledoval pohľadom.
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shakyho Empty Re: Pokoj Shakyho

Příspěvek pro Shaky Rokogu Fri 25 Jan - 14:16

Než jsem stačil odejít, ten pes mě doslova trhal oblečení.
"Wohoo, hele víš ty kolik to stálo? Um, no vlastně nic já to dostal zadáčo...to je jedno...Sluneční hala? Hehe, aspoň bude vzrůšo." Zatvářil jsem se jak sluníčko a už jsem se nemohl dočkat až bubu moci někomu nakopat zadek.

~Přesun~
Shaky Rokogu
Shaky Rokogu

Počet príspevkov : 98
Join date : 23. 12. 12
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Shakyho Empty Re: Pokoj Shakyho

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru