Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj Yui a Yuji

2 posters

Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Anonymní Sun 6 Jan - 14:13

Tu sa nachádza izba Yui a Yuji. Je pomerne veľká no moc tu toho nie je. Jedna dvoj-posteľ sa nachádza presne v strede izby, pri čom sa pred ňou nachádzajú dva stojany na samurajské brnenie. Po stenách je povešaných ako dekorácia mnoho mečov a katán. Sú to ale dosť ostré a reálne meče, takže ak príde niekto nevítaný je dosť pravdepodobné, že ho Yui alebo Yuji s týmito zbraňami vyženú von. Na podlahe sú všade huňaté koberce, ako aj na stenách pod mečmi. Izba sama o sebe dosť pripomína architektúru samurajských príbytkov a sú v nej dvoje dvere. Jedny z ťažkej ocele vedú do tunelov, zatiaľ čo druhé z ľahkého dreva vedú priamo do dosť dobre zariadenej kúpeľne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Anonymní Sun 6 Jan - 22:07

Otvorila som ťažké železé dvere, pri čom som ich podržala, aby mohla Yui-chan vstúpiť. Následne som dvere znova zavrela a v momente som podišla k posteli, na ktorú som sa s rozčapenými rukami zvalila.
"To bol deň... alebo dva?" Zamumlala som potichu a dosť unavene som sa obrátila ku Yui.
"Čo si myslíš o novom vodcovi? Dodrží dohodu? Pretože ak nie.. je to mŕtvy muž." Zachechtala som sa tichým hlasom a následne som si uvedomila, že by som asi mala ísť do sprchy. Postavila som sa takým ťažkým spôsobom a zamierila som tam.
"Idem prvá páč.. už dlho na nohách nevydržím." Dodala som a len som zmizla za dverami kúpeľne, kde som sa nakoniec ponorila do teplej a úžasnej vody.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Andi Dors Sun 6 Jan - 22:35

Yui

Pokud ne, zem ře. Zachraptila jsem. Jakmile sestřička odešla do sprchy, sedla jsem si na zem a začala jsem si čistit a leštit meče. Byla to moje uklidňující činost. Byla jsem ráda že můžu složit hlavu v teplém a suchém prostředí ale předem mě děsilo co za úchylárny zas bude Yuji předvádět.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Anonymní Sun 6 Jan - 22:49

Po nejakom čase som z kúpeľne vyšla. Okolo pŕs som mala omotaný ručník, ktorý mi siahal až po stehná. Poriadne som si zívla, na čo som si prezrela sestričku, ktorá si zrovna leštila meče, pri čom sedela na zemi.
"Yui-neechan.. mala by si ísť tiež do postele.. musíš byť unavená.." Zamumlala som, pri čom som k nej len podišla a sadla som si až tak trucovito na zem. Odmietala som ísť spať skôr, než pôjde ona. Sledovala som pri tom, ako leštila čepele. Vedela som, že je to činnosť ktorá ju viac menej napĺňa a moc som ju v nej rušiť nechcela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Andi Dors Sun 6 Jan - 22:53

Yui

Se vzdychnutím jsem vstala a uklidila jsem si věci.Sundala si brnění a jen ve spodním prádle jsem šla do koupelny. Po delší době sprchování se sušení se a oblékání se do nového spodního prádla jsem došla pomalu k Yuji. Ví ce mé ně. Měla jsem furt strach že někdo přijde a dotkne se mě. Bylo to až směšné.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Anonymní Sun 6 Jan - 23:04

Postavila som sa a len som sestričku znova objala.
"Nemusíš sa báť, nenechám nikoho, aby sa ťa čo i len dotkol hmm ? Pamätáš si predsa na tých banditov.. končatiny lietali jedna radosť." Povzbudila som ju.. alebo som sa o to aspoň snažila. Videla som na nej, kedy sa bála či kedy cítila strach.. aj keď to nedávala nijak najavo. Skôr som to teda vedela vycítiť, veď som predsa bola jej dvojča. Pomaly som s ňou zašla až k posteli, do ktorej som ju doslova dotlačila a ja som si len sadla na moju polku.
"Uuuuhm.. priznaj sa.. že si to tam chcela zničiť." Uchechtla som sa po chvíľke. Myslela som tým tie hlavy Hokage.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Andi Dors Sun 6 Jan - 23:16

Yui

Sedla jsem si na druhou stranu postele a tak trochu jsem se zahyhňala. Vypadalo to jak za dva cet riyo na váleč ky. Todle mi vykouzlilo menší úsměv na tváři a přivedlo mě na jiné myšlenky.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Anonymní Sun 6 Jan - 23:24

"Heeh tomu ver.. ešte takých päť minút a celá skala by sa na Konohagakure zosipala.. a to sme ani nepoužívali techniky heee." Zasmiala som sa, po čom som si len dala dole uterák a zaliezla som pod perinu. Na chvíľku som sa zamyslela a myšlienkami som bola znova v Tetsugakure no sato.
"Uuuhm.. kedy ? kedy myslíš že sa vrátime?" Spýtala som sa nie už tak nadšeným hlasom.. teraz som bola skôr zasnená.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Andi Dors Mon 7 Jan - 13:10

Yui

Až získá me spojen ce. Zalezla jsem také pod peřinu. Kteří budo u za něco stá t.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Anonymní Mon 7 Jan - 13:20

Unavene som si povzdychla a len som sa k Yui privinula.
"Uhm, máš pravdu.. spojencov, ktorý budú za niečo stáť." Zamumlala som už skôr z polospánku, na čo som len zatvorila oči a moje okolie som viac menej prestala vnímať. Potrebovala som sa po dlhom čase vyspať. Netrvalo ani minútu, kým sa mi dych ustálil a ja som zaspala celkom pokojným spánkom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Toshio Toppu Mon 7 Jan - 16:08

Pokoj Yui a Yuji 7467051

Do miestnosti vbehol malý pejsek a vyskočil na posteľ a hlasným štekotom obe zobudil. A dal si na tom poriadne záležať aby všetko vnímali a počuli. Potom sa posadil a pozorne si ich pohladom prezrel obe.
,, Veliteľ Vám obom posiela nasledujúce rozkazy."
Prehovoril a z tlamy mu vypadli dve fotografie.
,, Hľadanou osobou je Akihiro, ktorého posledný pobyt sa uvádza v Kirigakure no Sato. Je veľmi cenným zdrojom informácii, ktoré Akatsuki nutne potrebujú. Pozná tajomstvá každého a všetkých, jeho hodnota je momentálne 35 miliónov Ryo. Ale zato jeho schpnosti sú brilantné a doposiaľ sa nepodarilo nikomu ho chytiť. Teda je na Vás aby ste to dokázali. Na túto misiu idete obe aj so Shinteiom. Vašou úlohou je ho do Akatsuki priviesť živého ako zajatca. Fotografie sú staré, ale neaktuálne. Poznávacím znakom sú čierne výrazné vlasy a zelené oči."
Oboznámil ich s obsahom a zmizol.


Fotky:
Toshio Toppu
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Anonymní Mon 7 Jan - 16:42

Pes mohol vidieť chladnú oceľ katany, ktorá bola asi milimeter pred jeho nosom.
"Príliš.. blízko.." Zavrčala som pri čom som kľačala na posteli s jednou katanou v ruke, a moja poloha bola niekde medzi psom a Yui. Bolo celkom obdivuhodné, že som aj cez tuhý spánok dokázala zareagovať čo i len na psa, ktorý na posteľ skočil ešte pred tým, než zaštekal. Stále som sa na neho pozerala ako na niečo, čo by som s radosťou zabila. Naozaj nechýbalo veľa od dotyku s Yui no našťastie som stihla zareagovať páč.. by to pre neho nedopadlo dobre. Stále som len čakala kým zo seba vyklope tú správu, na čo zmizol a ja som až po dobrej minúte zobrala fotku chalana, ktorého sme mali dostať živého. Voľnou rukou som jemne chytila sestričku za rameno a naklonila som tvár až k jej líci, na ktoré som jej venovala pusu.
"Sestri.. máme misiu." Šepla som a jemne som prehrabla prameň vlasov z tváre za ucho, aby jej nepadal do očí. Následne som sa postavila a obliekla som sa. Prsťen som si dala na malíček ľavej ruky a slamenný klobúk som si položila na hlavu. Nemala som Akatsuki plášť no moja spodná časť oblečenia, ktorá pripomínala spodok nejakého kimona bola tento krát na námet Akatsuki, tjest čiernej farby lemovanej červenými mrakmi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Andi Dors Mon 7 Jan - 16:57

Yui

Doufám že bude za něco stá t. Nepřítomě jsem vstala a oblékl se do svého "brnění". Následoval šperk do vlasů ve tvaru květiny a upevnění katan. Moc nápad né. Znechuceně jsem si navlékla plášť Akatsuki. Kde se sejdem to ne řek. Mrmlala sem a k tomu přidávala pár dalších sprostých slov. Půj dem?
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Anonymní Mon 7 Jan - 17:01

"Seestri sestri.. " Usmiala som sa, až som sa takmer začala smiať, keď začala nadávať na.. ani neviem koho.. asi toho psa. Sama som si zobrala púzdra s oboma mojimi katanami, pripevnila som si ich o pások a len som prikývla.
"Yep, mali by sme.. aj keď ma trocha trápi, že ho musíme dostať živého. Takéto misie bývajú problematické." Povzdychla som si, na čo som sa však znova pousmiala a otvorila som ťažké ocelové dvere, ktoré som podržala Yui. Následne som vystúpila na chodbu a mierila som k východu z tunelov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Andi Dors Mon 7 Jan - 17:10

Yui

Ani sem nemukla. Měla sem dost už jen toho že mě vzbudili. Pomalu sem teda šla za Yuji.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Pokoj Yui a Yuji Empty Re: Pokoj Yui a Yuji

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru