Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prostřední patro

+2
Ayame Takahashi
Tatsuo Reigi
6 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Prostřední patro

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:22

First topic message reminder :

Prostřední patro - Stránka 5 781px_Lightning_Daimy_residence
V tomto patře je velké tělocvična ve které můžou Shinobi trénovat nové techniky a nebo si jen tak zacvičit mezi sebou.


Naposledy upravil Tatsuo Reigi dne Fri 26 Oct - 10:11, celkově upraveno 1 krát
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down


Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Thu 15 Nov - 14:35

Pomaly sa prechádzam popri budove cvičiska. Vojdem na chodbu, prečítam si tabuľu popisujúcu poschodia a namierim si to do prostredného poschodia. Vyšľapem po schodoch, vstúpim do haly a vidím pár ľudí ako sa rozprávajú. Zatiaľ si ma asi nevšimli. Zaklopem o stenu pri vchode a prehovorím. "Ehm ehm, dúfam, že nevyrušujem. Rád by som cvičil svoje ninjutsu." Poviem a usmejem sa na skupinku ľudí. Opriem sa o stenu a čakám na odpoveď.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Ryner Hagane Thu 15 Nov - 14:48

Ked Shizuka odpovedala sice lne svoje meno tak som to ajtak nechal tak. Zrazu prišiel nejaky týpek čo tu chcel trénovať.
Trénuj kde len chceš.
Ryner Hagane
Ryner Hagane

Počet príspevkov : 35
Join date : 07. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Nov - 15:15

„Když už jsme u toho, taky bych si ráda zacvičila!“ řekla jsem poněkud dost energicky. Jenže háček byl v tom, že kdyby šlo o boj zblízka, tak to raději budu sedět v koutě a přemýšlet nad pavouky. Ale ráda bych vybyla všechnu energii, co mám v zásobě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Thu 15 Nov - 15:42

Ďalej sa už neozývam, pretože usúdim, že by to nebolo práve najmúdrejšie. Pomalým krokom idem na druhú stranu miestnosti. Dôjdem až na koniec a vytiahnem si svoju katanu. Vložím do nej svoju čakru a okolo katany sa vytvorí bleskový obal. Opakujem to pár krá a snažím sa čo najviac uvažovať. Poriadne rozoberám všetky fakty bleskovej podstaty a keď si myslím, že mám všetko čo potrebujem, skrčím sa, tvárim sa ako keby som mal pretlačiť melón cez gumenú hadicu a z celej sily koncentrujem svoju čakru. Po 10 sekundách sa spustím na zem a oddychujem. Bude to fakt ťažké. Zaberie mi to najmenej 5 dní. Pomyslím si a znova si spomeniem na modrý blesk na mojej pravej ruke, ktorý som videl raz za život. Predstavím si, ako vtedy vyzeral a znova sústreďujem čakru.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Rikkun Hademi Thu 15 Nov - 18:12

Predstavili sa iba tak, že povedali svoje mená. Ale to mi vlastne vyhovovalo, nemal som v pláne vravieť im nič viac. Som Rikkun Hademi, nepochádzam zo žiadneho klanu. Zašomral som otvárajúc znova oči. Tentoraz som sa pozrel dlhšie na Shizuku. Tréning...Bolo to lepšie než sa tu rozprávať, takže som s tým celkom súhlasil. Ale najavo som to nedával nijak...Posadil som sa, a rovno aj postavil. A to bolo všetko čo som spravil, teraz som mohol iba čakať čo bude následovať.
Rikkun Hademi
Rikkun Hademi

Počet príspevkov : 21
Join date : 01. 11. 12

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: ~

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Ryner Hagane Thu 15 Nov - 21:09

Ako sa všetci predstavili tak som už len rozmíšlal čo dalej. Po chvíly som dostal nápad čo dalej tak som im to povedal.
Takže teraz mi ukážte čo vo vás je dajte si boj medzi sebou.
Ryner Hagane
Ryner Hagane

Počet príspevkov : 35
Join date : 07. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 14:47

Souboj mezi sebou? Zvedla jsem ruku a ukazováček jsem si položila na bradu. Několikrát jsem jím pravidelně o ni bouchla. Musela jsem si ho držet od těla. I kdyby se dostal ke mně, tak by mě nijak nezranil, ale rozhodně jsem nemohla bojovat „muž proti muži“. Otočila jsem se a vydala jsem se od nich. Dalo se i myslet, že odcházím. Cestou jsem si sundala luk ze zad a vytáhla jsem šíp. Šíp jsem založila do tětivy. Ruka pod šaty se zpevnila kotonem, ale nebylo to vidět. Nechtěla jsem mít zase modřinu po výstřelu.
Otočila jsem se již s napnutým lukem. Vteřinku mi zabralo, než jsem zamířila a vystřelila jsem. Šíp se zabodl asi dvacet centimetrů od mého kolegy. Nechtěla jsem riskovat, že by se pohnul a já ho omylem zasáhla. Kouzelně jsem se na něj usmála.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Rikkun Hademi Fri 16 Nov - 15:00

Nehýbal som sa, ani som nič nevravel. Iba som sa díval na Shizuku...Keď vytiahla luk, prešla mnou dobrá ale aj zlá správa. Rozhodne som sa k nej musel dostať nablízko, a zároveň som sa nemohol nechať zasiahnuť jej šípmi. Práve keď som uvažoval nad plánom, Shizuka vystrelila a šíp sa zapichol ozaj blízko mňa. Ale akoby som si toho ani nevšimol, aspoň som sa tak tváril. Má strach že ma zasiahne? Spýtal som sa v duchu, siahajúc po svojej kose. Jedným ťahom som si ju zložil z chrbta, a niekoľkokrát som ňou zatočil vo vzduchu, ako na také rozcvičenie. Keď som s týmto skončil, zaujal som bojový postoj. Dalo by sa povedať, že som začal čakať na jej ďalšiu strelu, pričom som na ňu neustále chladným pohľadom zazeral.
Prostřední patro - Stránka 5 Tumblr_m88kcoj8gM1qbusamo1_500
Rikkun Hademi
Rikkun Hademi

Počet príspevkov : 21
Join date : 01. 11. 12

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: ~

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 16:56

Zvedla jsem pravou ruku a sáhla jsem do toulce pro další šíp. I ten jsem založila do tětivy. Natáhla jsem jej a čekala jsem na jeho útok. Jelikož jsem zbraně měla z kotonu, tak jsem pro případ, že by ji hodil, mohla narušit její přímou cestu. Netušila jsem, jestli ví, že klan Hagane ovládá koton a že jsme dalo by se říct, nezranitelný, ovšemže pokud máme čakru.
Stála jsem rozkročená s levou nohou napřed. Luk jsem držela lehce, i když by se ostatním mohl zdát těžší. Ukazováčkem levé ruky jsem přejela po hrotu šipky. Neměla jsem ráda, když jsem musela na někoho střílet. I když jsem střílela hodně mimo, měla jsem obavy, že bych někoho mohla zranit. Netušila jsem, co bych udělala, kdyby mě či někomu na kom mi záleží, hrozilo nebezpečí. Opravdu bych někoho zranila nebo dokonce zabila? Rozhodně jsem to nechtěla v brzké době zkoušet. A také jsem nechtěla proti geninovi střílet. Budu střílet jen na svoji obranu!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Fri 16 Nov - 17:56

Po tretí krát sa snažím svojou čakrou obaliť povrch svojho tela, no stále mi to nejde. Neprestávam sústreďovať čakru a konečne, po druhý krát vo svojom živote som dokázal použiť Raitonovu čakru bez mojej katany. Na dlaniach sa mi zableskli modré iskry a kedže som sa prestal sústreďovať, okamžite zmizli. Vyčerpaním zase spadnem na zem a oddychujem. Zahľadím sa k ninjom na druhej strane a podľa ich výzoru predpokladám, že je to jounin so svojimi geninmi. Genini začnú bojovať, tak si dám chvíľu prestávku a pozorujem ich boj. Nieje od veci, pozrieť si schopnosti ostatných geninov. Na chuuninských skúškach sa to bude hodiť. Pomyslím si a ďalej ich pozorujem pri boji.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 21:03

Neviem ako, ale došla som sem. Na čudesné miesto, zvané cvičisko, presnejšie prostredné poschodie cvičiska. Sama som sa čudovala, ako je možné, že som prišla práve sem. Že by som mala chuť trénovať?
Pokrčila som ramenami. Niekto tu už bol...Jedna dvojica bojovala proti sebe, neďaleko nich stál akýsi starší pán. Mám si z koho robiť srandu...Deduško... Škodoradostne som sa uškŕňala. Ale teraz ešte nie, má šťastie.
Keďže som už tu, aspoň sa niečo naučím. Jednu raitonovú techniku som mala pri sebe...Raiton : Hiraishin. Sadla som si do kúta, roztvorila zvitok a začala som čítať. Občas som pokukovala po tých dvoch, čo práve bojovali.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Rikkun Hademi Fri 16 Nov - 23:06

Nijak neútočila, čo mi nechalo dočasnú voľnosť na beh. Rozbehol som sa teda oproti nej, tiahnúc za sebou svoju kosu, ktorá bola hrotom v zemi, a tým tvorila čiaru za mojimi krokmi. Bol som v strehu a pripravený na uhýňanie proti jej šípom, presnejšie proti tomu jednému, páč na ďalší by som jej už šancu dať nechcel. Ale bola tu jedna vec...Klan Hagane. Má tento klan nejaké Hijutsu či KG? Pýtal som sa v duchu počas behu, ale vlastne mi to bolo celkom jedno.
Rikkun Hademi
Rikkun Hademi

Počet príspevkov : 21
Join date : 01. 11. 12

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: ~

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Nov - 9:49

Rozeběhl se proti mně. Nestřílela jsem, i když bych s velkou pravděpodobností stihla založit nový šíp, ale asi bych nedostatečně zamířila a mohla bych ho zranit. Vlastně jsem celé dva roky nic jiného nedělala, jen střílela a střílela. Nenechala jsem se rozptýlit nově příchozím. Pořád jsem stála připravená vystřelit. Chtěla jsem ho nechat doběhnout blíž, aby se tak lehce nemohl vyhnout.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Rikkun Hademi Sat 17 Nov - 14:37

Počas behu som sa rozhodoval, či spraviť "ten" útok, ktorým základom bolo vlastne prekvapiť. Zároveň som Shizuke odopieral pohľad na moju ľavú ruku, ktorú som skrýval v rukáve, a druhú mohla ľahko vidieť, keďže som niesol kosu. Spomalil som v behu, a kosu som vydvihol do vzduchu. Kosa však ihneď opustila moju dlaň, pretože začala rýchlo letieť na Shizuku, pričom sa točila počas letu. Ja som bežal iba kúsok pri nej, a tentoraz som mal schované obe ruky...Mala čas asi iba na jeden šíp, mohla ohroziť mňa, alebo trafiť kosu a nechať mňa dostať sa k nej...Bol som zvedavý, čo si vyberie.
Rikkun Hademi
Rikkun Hademi

Počet príspevkov : 21
Join date : 01. 11. 12

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: ~

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sat 17 Nov - 14:47

Začínajú sa tu nejako zhromažďovať ľudia. Nebolo by od veci, trochu sa zoznámiť. Opriem sa rukami o kolená a pomaly sa postavím. Popri stene prejdem až k dievčaťu, ktoré pred chvíľou prišlo. Sadnem si k nej na zem a pozdravím. "Ahoj. Tiež trénuješ? Ako sa voláš?" Prihovorím sa k nej a mrknem okom do zvitku, ktorý číta. "Tiež máš bleskovú podstatu?"
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Nov - 15:32

Hé?! Uprela som pohľad na chlapca, ktorý si práve sadol vedľa mňa. Premeriavala som si ho od hlavy po päty. Ďalší pán na holenie...Už sa teším, až si z nich budem môcť strieľať. Začala som sa diabolsky uškŕňať. Ten chlapec si mohol domyslieť, že to neznamená nič dobré.
Jop, trénujem. Volám sa Fallen Angel, ale volaj ma Angie. Viem, mám velice nezvyčajné meno, ale čo narobím. Pokrčila som ramenami. Hej, mám bleskovú podstatu, tak ako každý člen našej rodiny. Zrolovala som ten zvitok a položila ho vedľa seba.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Nov - 17:10

Hodil kosou a stále ke mně běžel. Mohla jsem šíp použít na něj nebo na letící kosu. Jen si vybrat. Ukazováček jsem oddělala z hrotu šípu. Zamířila jsem a vystřelila jsem proti svému protivníkovi. Nestihla bych vytáhnout další šíp a použít jej na odražení kosy, ale pořád jsem v ruce měla luk. Pohnula jsem lukem a místností se rozlehl skřípání kovu o kov. (Předpokládám, že tá kosa je z kovu.) Pevně jsem doufala, že se ke mně nedostane. Tak moc jsem si přála, aby byl raději na boje na dálku, jako já.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sat 17 Nov - 18:40

Čo mal znamenať ten úškrn?? "Ja sa volám Kaminari no Shazai. Rád ťa poznávam." Natiahnem ľavú ruku vedľa seba a čakám na zovretie. " A čo mal znamenať ten úškrn?"
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Nov - 19:02

To je moje malé tajomstvo. Ale nič dobré nečakaj! Roztomilo som zaklipkala očami, čo tiež nič dobré neznamenalo. Mal sa na čo tešiť, môj čas raz príde.
Zovrela som mu ruku a znova sa uškrnula. Dnes sa to tu ľuďmi len tak hemží...Vhodná príležitosť na vyhľadanie obetí. Začala som v hlave kuť plány...Už čoskoro...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Rikkun Hademi Sat 17 Nov - 21:07

Ako som predpokladal, vystrelila po mne, a kosu zablokovala svojím lukom. Ale to bolo ešte lepšia šanca pre mňa. Šíp teda letel priamo na mňa, a ja som iba ľavou rukou akoby drapol pred seba zo strany na stranu, čím som šípu zmenil smer, a dokonca aj tvar. Potreboval som k tomu iba dobrý odhad a načasovanie, a to mi výborne vyšlo, takže som bez fyzického zranenia dobehol až k nej. Kosa sa už otáčala, a padala k zemi čepeľou nahor. Vtedy som kosu chytil za jej koniec, a celou silou som ňou pohol zase dopredu - čiže som ju ňou napadol.


Naposledy upravil Rikkun Hademi dne Sat 17 Nov - 22:27, celkově upraveno 1 krát
Rikkun Hademi
Rikkun Hademi

Počet príspevkov : 21
Join date : 01. 11. 12

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: ~

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Nov - 21:50

Šíp letěl. No s velkým překvapením se mu podařilo změnit její směr. (Tvar jsi nezměnil. Vem na vědomí, že je to Koton, děkuji.) Znovu se chopil kosy a zaútočil.
Nevnímala jsem, co dělá dál. Nějak jsem přestala rozlišovat, co je skutečné. Připadala jsem si jako tenkrát. Jako bych stála znovu před svými soupeři jako před lety. Měla jsem strach. Zavřela jsem víčka pevně k sobě a vykřikla jsem, jako by mě na nože brali. Udělala jsem krok dozadu. Nohy se mi klepaly a neudržely mě, tak jsem spadla. Ruce jsem zvedla a překřížila jsem je před obličejem.
Teď svůj útok zastaví anebo mě zabije. Jiná volba nebyla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Ryner Hagane Sat 17 Nov - 21:56

Ako som sledoval celý zápas tak sa to ku koncu vrhalo ku zraneniu. Shizuka sa ako keby bála ninjou na blízko, rozhodol som sa že to ukončím. Pred tým než bol Rikkun pri nej som sa rozbehol ku ním a postavyl sa medzi nich. Rikkun sekol ale ja som vybral rychlo meč s ktorým som kosu zastavyl.
Dobre teda dosť vydel som toho dosť.
Ryner Hagane
Ryner Hagane

Počet príspevkov : 35
Join date : 07. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Nov - 22:10

Víčka jsem pořád pevně svírala k sobě. Chvěla jsem se od hlavy až k patě. Ruce jsem neodtahovala ani po době, jenž by mnou kosa projela. Nechtěla jsem oči otevírat. Bála jsem se, že znovu uvidím útočníka. Dlaně jsem svírala v pěst. Luk jsem pustila a válel se někde na zemi vedle mě. Mělce a zrychleně jsem dýchala. Připadala jsem si, jako bych měla horečku a lezla na mě rýma. Paže se mi třásly, tak jsem je nakonec od obličeje odtáhla. Položila jsem je na zem. Ležela jsem na zemi, jako bych ležela v posteli a nikdo na mě nemohl. Už jsem přicházela k sobě. Neodvážila jsem se otevřít oči. Vidět tvář člena mého klanu… Prostě jsem se styděla. Věděla jsem, že to nebyl dobrý nápad vrátit se zpátky do řad ninjů. Jenže otec a vůdce klanu byli jiného názoru… Chtěla jsem se propadnout co nejhlouběji do země a nadosmrti tam zůstat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Rikkun Hademi Sat 17 Nov - 22:27

(Pardón, Shizi xD)
Bolo pre mňa dosť prekvapením, že zakričala, ustúpila dozadu o krok, a padla. Moje pohyby ale nenaznačovali, žeby som chcel útok zastaviť. Kosa sa tiahla teda k seku, keď tu odrazu sa medzi nami objavil sensei, a moja kosa sa zastavila o jeho katanu. Prezrel som si iba jeho postoj, vypočul som si jeho záver, a kosu som stiahol a vrátil si ju na chrbát. Bez slova som prekráčal k Shizuke, alebo presnejšie k jej luku, ktorý sa váľal po zemi. Vzal som ho za jeho koniec, a až teraz som pristúpil k Shizuke. Strach, trochu som jej rozumel, keďže ja sám som význam tohto slova poznal už veľmi dobre...Luk som si ponechal v ruke, a čakal som kým sa pozbiera a bude schopná ho aj udržať v ruke.
Rikkun Hademi
Rikkun Hademi

Počet príspevkov : 21
Join date : 01. 11. 12

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: ~

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sun 18 Nov - 20:18

"Zdá sa, že už dobojovali. Tak poďme znova trénovať Angie" Postavím sa, usmejem sa na Angie a odídem si k svojmu vlastnému miestečku. Znova sa snažím sústrediť svoju čakru na povrch tela a pomaly mi to začína ísť.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Prostřední patro - Stránka 5 Empty Re: Prostřední patro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru