Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"U děravé kápy!"

+7
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Milli Yaguma
Kamemarino Yuuta
Shi Toshi
Aki Kana
Akasuna no PiliKKa
11 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 21:56

First topic message reminder :

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Uer
Podnik je vyhlášen pro své speciality, i neutrální půdu na chráněném území. Právě zde se můžete zastavit po dlouhé cestě, setkat se s přáteli, najít azyl, či zjistit nějaké ty zajímavější informace.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 21:13, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 1 Nov - 19:54

"Jak o tom přesně chceš mluvit?"
Opřela jsem se o zeď a sledovala ho. Byla jsem od něj co nejdál abych mohla normálně myslet. Začínala jsem být nervózní z jeho přítomnosti a dělalo mi problém stát v klidu. Kdybych mohla začala bych chodit sem a tam abych se trochu uklidnila.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 1 Nov - 20:02

"No určitě víš že mám ženu v Kumo.Ale nikdo neví že nám to už delší dobu neklape a já se chci rozvést.Problém je však v tom že jsem nečekal že bych mohl začít k někomu něco cítit dříve než to udělám.A to se stalo dnes.Tedy u mě nevím jak to cítíš ty."na chvíli jsem se podíval do země.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 1 Nov - 20:16

"Vím.." přitakala jsem, právě kvůli tomu jsem na to chtěla zapomenout. Když jsem se ale dozvěděla že jim to neklape přešlápla jsem na místě a poslouchala dál.
Začala jsem se kousat do rtu a přemýšlela co říct.
"Já...nikdy nepotkala někoho kdo by měl tak výraznou osobnost a ke komu bych mohla něco cítit po takové chvíli. Teda..dodnes, ale teď nevím co dělat." Koukla jsem se na něj.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Thu 1 Nov - 20:50

Po nějaké době zevlování na záchodě, kam se za ní nepřišel nikdo podívat, což by jí možná bylo urazilo, kdyby to nečekala, spíš ze zvyku Miki spláchla a vyšla ven. Když nad tím tak přemýšlela spíš by jí asi urazilo, kdyby jí někdo zkontrolovat přišel. Ikdyž Raikage měl teď očividně jiné starosti. Miki se sama pro sebe ušklíbla. Malý incident s pádem na Mizukage jí samozřejmě neušel a nepotřebovala na rozdíl od Tsuchikagehi čakru, aby věděla, co se děje. Stačil jí mozek.
Na okamžik se zamyslela nad tím, jestli si její týmový "partner" taky něčeho všiml, ale nakonec usoudila, že není ten typ. Většina lidí měla ve zvyku míjet věci, které měli přímo před nosem.
Vrátila se zpátky do hostince, kde však neviďela již ani neznámého, ani Kage. Zbyl tam jen Zoro. Kývla na něj a pak k prázdnému stolu.
"Kde jsou ti tři?" zeptala se.
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 1 Nov - 21:03

Podívám se na Miki, která se zrovna vrátila z toalety a zeptala se mě kde jsou ostatní.
" No tak Tsuchikage vzal roha, ten neznámej chlápek se někam vypařil a Raikage s Mizukage odešli stranou soukromě. Ale snad každý pozná co to znamená ne, obzvlášť po tom incidentu a tou mlhou. Snad se brzy vydáme dál. Tady už jsme podle mě vyřídili dost věcí, a nechci se upíjet věčně do pokusu být opilej. Takovej zase nejsem. "
Dopovím dlouze a pak čekám na reakci Miki co mi na to všechno řekne.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Fri 2 Nov - 14:27

Miki poslouchala Zora, který jí oznamoval, kam se poděly všechny aspoň trochu známější tváře a návdavkem k tomu přidal ještě pár svých postřehů.
Takže je to jak jsem si myslela. Ikdyž na to, aby nic netušil by člověk musel být minimálně slepý.
"Samotná mlha nic nedokazuje, poznamenala Miki bez výrazu a přisedla si k Zorovi. Její pohled zabloudil k hodinám.
Buď budeme za chvíli vyrážet, nebo to bude trvat ještě pěkně dlouho, zamyslela se a začala dumat nad tím, jestli si ještě objednat pití. Nakonec se rozhodla, že přece jen radši ne. Dál pohledem znuděně skenovala místnost.
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 2 Nov - 15:42

Jak domluvila tak jsem k ní přišel a chytl jsem ji za ramena."Já to cítím stejně" řekl jsem jí tiše a koukal jí přímo do očí."Chtěl bych pokračovat a říct ti toho ještě spoustu ale bohužel musíme pomalu vyrazit do Iwy."Smutně jsem se zatvářil."Ale tam můžeme pokračovat pokud budeš stále cítit to stejné co já."Potom už jsem se na ni usmál a políbil ji.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Fri 2 Nov - 19:13

Koukala jsem mu do očí, přejela mu dlaní po tváři a usmála se.
"Uvidíme se v Iwě." Zašeptala jsem po jeho polibku a přitáhla si ho pro další.
Následně jsem se rozpadla i s katanou na pírka.
--přesun--
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 3 Nov - 9:33

Byl jsem rád z toho jak to dopadlo.Její dotek jsem cítil ještě teď když už byla pryč a doufal jsem že ten pocit nezmizí.Bohužel jsem se musel začít soustředit na jiné věci.Například na to že musím do Iwy a tam rozhodnout o budoucnosti Kumo. Ale vědomí že ji tam znovu uvidím mě hřálo u srdce.Vyšel jsem z místnosti a dorazil jsem k Miki a Zorovi "Vyrážíme na festival do Iwy. Vy dva jděte napřed a setkáme se tam.Hlavně nedělejte žádné problémy a pokud možno najděte co nejvíc lidí z Kumo než dorazím" jakmile jsem to dořekl tak jsem vyrazil.Věděl jsem že na ty dva se mohu spolehnout a že jim můžu věřit.Přece jen to má být moje budoucí rodina.
(Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 3 Nov - 9:37

Čekali jsme na raikageho dlouho, ale nakonec se naše čekání vyplatilo. Měli jsme konečně rozkaz vyrazit odtud a tak jsem neváhal a dal se do pohybu,
" Hai. Půjdeme napřed a postaráme se o to. Doběhněte nás co nejdřív Raikage-sama "
Jakmile jsem dořekl tak jsem otevřel dveře a rozeběhl se vší rychlostí napřed do Iwy.
" Miki, jdeme ať nejsme poslední kdo tam dorazí "


Přesun
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 3 Nov - 10:32

Raikage se konečně vynořil z postranní místnosti, co však bylo divnější, Mizukage ne. Nebyl ale čas řešit takové drobnosti, protože byli hned zaúkolovaní. Překvapivě měli vyrazit do Iwy. Opravdu překvapivé bylo, že měli vyrazit sami. Miki chvíli dumala, kam že to jde Raikage, ale přes entuziastické projevy jejího partnera, to moc dobře nešlo.
"Já to nějak přežiju," pro hodila směrem k němu, zatím co ho následovala ze dveří a do Iwy se vydala normální chůzí, zatím co zelené vlasy Zora se jí postupně ztráceli z dohledu.

(Přesun)
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 7 Apr - 18:41

Moje tempo som časom spomalil a keď mi na obzor vyšiel malebný a pekný aj celkom veľký domček a okolo neho všade zelená tráva a kvety. Ideálne miesto pre ukrytie zradcu...odfúkol som si. Mal som ho obzvlášť chuť zabiť pretože zradil Sunu. Pred domčekom som už úplne zastavil a porozhliadol som sa s malým úškrnom, ktorý však pod maskou nebolo vidieť. Otvoril som dvere a zistil že tu je aj dosť ľudí došiel som k baru, podal fotku a čakal na odpoveď.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 18:56

Barman (NPC)
Pozrel sa na Kaita, na fotku.. a zasa na Kaita. Tento týpek mu nepriśiel ako práve niekto, kto by sa s niečím maznal."To je .. váš.. priateľ? Ehm.. nie že by bol práve pekný.." Zamumlal popod fúzy a ďalej sa venoval lešteniu pohárov."Ponúknem vám niečo? Máme tu sortiment z každého kúta sveta." Podvihol jedno obočie a príjemne sa usmial.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 7 Apr - 19:03

Netváril som sa nejak priateľsky aj keď mi môj výraz pod maskou vidieť nebolo. "Nie ďakujem. Mám dosť naponáhlo poznáte ho alebo nie musím ho rýchlo nájsť." odpovedal som mu.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Phele Sun 7 Apr - 19:10

Barman (NPC)

Barman len ďalej čistil poháre a nezaujato si niečo pohmkával popod fúzy. "Viete človeče, tu nieste na území, kde vaša hodnosť či postavenie niečo znamená. Toto je neutrálne územie a vaše zákony sem nedosahujú. Neprezradím vám či som ho videl či kam sa podel." Pokrčil ramenami a následne už vyleštený pohár odložil na miesto, vytiahol druhý, ktorý sa mu zdal trocha matný a začal leštiť aj ten.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 8 Apr - 7:33

Oprel som sa oboma rukami o bar a musel som sa skľudniť "Tento muž, ktorého hľadám je hľadaný shinobi a ukradol nejaké dokumenty Sune...Myslím, že by ste mi to mali povedať..." vydýchol som si "No dobre dajte mi drink..." položil som mu pár Ryo na bar a čakal kým mi ho donesie.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Phele Mon 8 Apr - 17:56

Barman (NPC)

"Hľadaný shinobi.. ukradol.. zabil.. stále je to ten istý príbeh." Pokrčil barman ramenami, pri čom pred teba postavil pohárik a začal do neho nalievať nejakú zelenú tekutinu."Nemôžem ti povedať nič. Zruinovalo by to môj obchod páč by som stratil povesť neutrálneho miesta." Dodal a lakťami sa oprel o pult. "Ak ťa to však zaujíma, tamtých týpkov tam, práve si ich niekto najal. Možno to je ten vtáčik ktorého hľadáš." Poukázal na skupinu mužov, ktorý sa veľmi dobre zabávali pri jednom zo stolov v rohu miestnosti.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 8 Apr - 18:16

"No konečne..." potľapkal som ho po pleci a vylial som do seba pohárik, ktorý nechutil veľmi dobre...Za túto informáciu som mu položil pár Ryo. Pomaličky som sa otočil a premeral som si tých "týpkov", ktorý mali údajne niečo vedieť. Došiel som k ním pomalým krokom a chytil jedného z nich za rameno. "Nepoznáš ho náhodou?" ukázal som mu fotku aj keď som vedel že ho pozná.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Phele Mon 8 Apr - 19:15

Neznámy žoldnier (NPC)

Chlapík sa na teba pozrel. Zblízka si si mohol všimnúť, že ma na tvári dosť śirokú jazvu a pod okom vypálený znak Anbu no netušil si, k akej dedine patrí či patril. Mohol mať takých tridsať.
"Heeee? Čo chce taký zelenáć ako ty po Takirovi-sama?" Zavrčal a odsotil tvoju ruku zo svojho ramena.
"Strať sa mladý, kým neprídeš k úrazu." Dodal, na čo sa otočil k ostatným a znova si odpil z flašky asi tvrdého alkoholu.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Tue 9 Apr - 13:45

Uchechtol som sa a bolo to aj dosť počuť. "Len mi povedz kde sa nachádza a pokojne tu môžeš pri tejto fľaši zostarnúť." Povedal som mu sebavedome aj keď som vedel, že mi to nepovie, no ale skúsiť to môžem. Pre istotu som si každého premeral a popozeral im na ruky, či niesu pripravený náhodou útočiť.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Phele Thu 11 Apr - 15:46

Neznámy žoldnier (NPC)

"Pf.. je jedno čo mi budeš hovoriť. Toto je neutrálne miesto. Porušenie neutrality .. to by si riskoval vojnu zo Sunou a ver mi, že by to nevyhrala. Nie proti zvyšku neutrálnych či pred tým spriateľených krajín a štátov." Mal to očividne dobre premyslené a nemienil sa s tebou ďalej zaoberať. Neboli príliš prirpavený. Neočakávali prípadný útok no tvoj čin naozaj mohol spôsobiť Sunagakure dosť veľké problémy. Teda v prípade, ak na nich na tomto mieste zaútočíš. Bol si veliteľom Anbu a bol si si toho dobre vedomý.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 13 Apr - 16:54

"Pff no dobre..." odkývol som súhlasne otočil som sa, kývol som sa barmana a vyšiel z dverí. Porozhliadal som sa okolo a nakoniec som sa rozbehol do lesa čo bol za hostincom. Vyskočil som na jeden strom a použil som možno trošku zastaralý trik, ale tak skúsiť som to skúsil. Použil som Kakuremino no Jutsu a splynul som s konárom a kmeňom.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Murasaki Mon 15 Apr - 12:08

Šel jsem pomalinku lesem.Po několika minutkách jsem zahlédl dům.
Ha konečně místo kde si odpočinu.
Přeci jen mě trochu už ty nohy boleli. Musel jsem si oddechnout.
Jak jsem šel tím lesem tak mě to nepřipadalo zrovna příjemné.
Chjo nenávidím lesy. Ještě k tomu když tu na mě odkudkoliv může vyskočit nějaký bandita. Ale pravda zase je tu hezký vzduch
Už jsem byl u toho domu tak jsem si sedl kousíček od něj a díval se na oblohu. Jak tak koukám na oblohu tak zavzpomínám na staré časy když jsem byl ještě v sunagakure. Vytáhl jsem čelenku a podíval se na ní.
Nojo to byli časy. Ale v Suně byla nuda ještě ,že jsem se vydal takhle na cesty.

Po několika minutách odpočinku
Vydal jsem se dál na cestu
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Phele Mon 15 Apr - 16:23

Kaito ---> tvoje počínanie bolo celkom.. taktické no záležalo aj dosť na náhode. Nakoniec si vśak uvidel, ako sa parta tých ľudí vybrala z hostinca priamo tvojim smerom. Aj keď pili, vôbec na to nevyzerali. Síce trocha žartovali a smiali sa no ich pohyb bol dokonalo koordinovaný. Zrazu si mohol pocítiť, ako ti na rameno niekto položil ruku. Keď si si daného týpka všimol, mohol si zazrieť toho, koho si vlastne celý čas hľadal. Tento krát mal ale obviazané oči šatkou a tak ti mohlo napadnúť, že sa nepohybuje vďaka zraku.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 15 Apr - 18:41

Na mojom ramene som ucítil ruku. Choval som sa kľudne no vo vnútri ma zamrazilo. Obzrel som sa a uvidel som nejakého čudáka zo šatkou na očiach zdal sa mi nejaký povedomí no nevedel som odkiaľ. Po chvíľke som si spomenul na fotku, ktorú som každému podkladal a spoznal som ho až na menší rozdiel, nebolo mu vidno oči. Spopod masky som sa uchechtol a zamrazenie už pominulo. "No konečne, už ma to nebavilo každého sa pýtať či ťa nepozná, teraz som zvedaví či si féroví a nepošleš na mňa tých tvojich "poskokov". Povedal som otravne a odskočil na ďalší konár aby som na neho videl.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 4 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru