Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"U děravé kápy!"

+7
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Milli Yaguma
Kamemarino Yuuta
Shi Toshi
Aki Kana
Akasuna no PiliKKa
11 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 21:56

First topic message reminder :

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Uer
Podnik je vyhlášen pro své speciality, i neutrální půdu na chráněném území. Právě zde se můžete zastavit po dlouhé cestě, setkat se s přáteli, najít azyl, či zjistit nějaké ty zajímavější informace.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 21:13, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 28 Oct - 21:15

Pokrčila jsem rameny. "Skvěle, něco vymyslete." Napila jsem se a pak už jen mlčela. Zaregistrovala že si Oinini objednali saké které jim teď barman donesl ke stolu. Nadzvedla jsem obočí a vydala se k nim. Opřela jsem se dlaněmi o desku stolu a začala s nimi něco řešit. Nakonec se oba zvedli, čapli flašku saké a zmizeli. Poslala jsem je zpět do Kiri ať si dají do nosu tam, následně jsem se vrátila k nim.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 28 Oct - 21:22

Prohodil jsem očima když se ozval a pak jsem následovně se mu chystal odpovědět, když jsem zaslechl zase rozhovor těch tří a už mě to celkem unavovalo to kecání a že nepřešli k věci a nevyřešili to už konečně. " No proslýchá se, že tu prej maj docela dobrej chlast, nemohl jsem odmítnout si to tu nevyzkoušet. Klidně vyzkoušej " Dal jsem mu před něj pulitr piva ať se napije a čekal až se napije.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Oct - 21:35

V duchu se usměju. Vypadá že je docela mluvnej. Dobře pro mě. Možná z něj něco vypadne. Pokud ne, vypadne něco z hostinského který měl očividně už delší dobu uši na stopkách a poslouchal sešlost kagů. Dalo se to poznat dle toho že na moji žádost reagoval až podruhé.
"Dobrý chlast? Jo to my tady máme nejlepší!" řeknu a nahnu do sebe džbán piva. Chlast byl mojí součástí jelikož právě v hospodě se nejlépe sbíraly informace.
"Ale jak říkám nikdy jsem neviděl že by ninja až z Kumo objetoval tak dlouhou cestu jen kvůli chlastu. To u vás nemáte slušnej pajzl ? To vám Raikage nedokáže postavit slušnou hospodu?" řeknu s humorným podtextem aby bylo vidět že to bylo myšleno jako vtip.Doufám že z něj něco vypadne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 28 Oct - 21:41

Nevím proč naráží přímo na vůdce naší vesnice, ale bylo mi to jedno. Jediné co mě zajímal byl chlast, kterého stále nebylo dost. Stále jsem byl střízlivý a měl jsem žízeň. " Barmane ten nejtvrdší alkohol co tu máš a dvojtý pro tohohle " Řeknu a čekám až to donese a když to donese pozvednu skleničku a řeknu " Na zdraví. A nebo jak já říkám na viděnou, kdyby jsi náhodou z toho chlastu oslep. " Když do sebe kopne to pití tak ho vylekám aby mu zaskočilo jen tak ze srandy.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Oct - 21:57

Napil jsem se toho jeho lomcováku avšak použil malý trik který jsem používal vždy když jsem potřeboval zůstat střízlivej a zároveň musel pít. Chtěl jsem do sebe ten panák kopnout co nejrychleji a spražit ho Shakutonem. Vždycky jsem to dělal metodou "nezkušený". Srknul jsem si trochu z panáku vždy bez Shakutonu abych do obličeje dostal zdravou barvu a zbytek panáka jsem pak vypařil. Jenže z onoho usrknutí se stalo vyprázdnění panáku a to ještě pěkně drastickým způsobem. Když se na to tak podívám možná to bylo lepší nemusel jsem to hrát. Tohle bylo pravý.
"Sakra ... chlape... co to bylo ?! Chceš mě zabít ?!" řeknu a držím se pravačkou za krk jak mě to v něm spálilo. Přitom kašlu. Snad tohle vyjde. pomyslím si se slzami v očích.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 28 Oct - 22:03

" Hoy, hoy,hoy. Chlape co ti je? To nevydržíš ani tuhle malou srandu a ještě po tak malým doušku něčeho silnějšího? " Optám se ho a praštím ho placákem po zádech, aby vydechnul to co má v sobě a nabral nový dech. Ti dnešní nemaj vůbec žádnou výdrž, kdyby aspoň vydržel to co já. Taková malá sranda ho málem zabila, no to je snad vtip. Ach jo, co je to za lidi v tomhle koutě světa to jsem jakživ neviděl. " Pojď posaď se. Odkud vlastně jsi? "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Oct - 22:19

Mezitím co kašlu a co rozdejchávám tu ránu do zad přemýšlím odkud by asi tak moje vymyšlená identita mohla být tentokrát. Hm...
"Já pocházím poblíž suny. Ovšem teď se stěhuju. Obchody tam moc nejdou. Dělám kováře a tak... "řeknu a stále si mnu krk aby moje představení vypadalo věrohodně. Pokud se mi z něj podaří něco vytáhnout ušetří mi to spoustu práce.
"Víš jak je to těžký. Moje zbraně se nikdy nevyrovnají těm vašim ninjovským takže zakázky moc nejdou... "řeknu trochu a zamyslím se aby to vypadalo jakože mě zrovna přepadl nějaký záchvěv minulosti.
"Ale můj život není tak zajímavý jako život ostříleného ninji nemám pravdu ? Pověz mi něco o sobě a o kumo. Slyšel jsem že tam u vás je za kovařinu docela slušnej plat. Možná zkusím svoje štěstí tam."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 28 Oct - 22:26

Chvíly ho pozoruju jak se tu pomalu dusí až mi to přijde podezřelé, ale co mohu ztratit když se ale začal bavit o tom, že je kovář tak jsem si to chtěl trochu ověřit. " Jaký používáš materiál? Určitě se dost liší od toho co používají ninja kováři. Já nepoužívám ninja zbraně, přijdou mi moc slabé na to, abych s nima někoho porazil. V kumo se toho moc neděje, koukni se na tamhletu bandu. Náš raikage si tu v klidu klábosí a ani mě nepozve na skleničku hamoun jeden. "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Oct - 22:43

Podle jeho mečů bylo vidět že je to šermíř a ví hodně o kovářství. Co mi nahrávalo do karet bylo že já o něm věděl taky dost. Nikdy jsem se nevydával za někoho o čem jsem neměl ani páru. Jelikož by mně to mohlo dostat do prekérní situace. Usmál jsem se na něj.
" Využívám nejraději ocel. Někdy čistou ocel a na lehčí zbraně někdy i tu uhlíkovou. řeknu a usměji se. Rukou poté šáhnu do batohu kde vyštrachám svoji starou Tanto. Měl jsem ji už dlouho a nebyla to žádná mistrovská práce. Ideální na ukázku svého řemesla.
"Podívej se. Tohle jsem udělal teprve nedávno. Je ale téměř bezcenná jelikož když se podíváš materiál na hrotu není tak pružný jako u rukojeti. Naznačuje to aji tahle tmavší barva oceli. Jak říkám žádná mistrovská práce..." řeknu s úsměvem. Takže tohle je Raikage jo... skvěle pokud se nic nedozvím od tohoto chlápka hostinskej už bude vědět. Není divu že tak zarytě poslouchá.
"Mohl by jsi mi říct jestli je to v kumo teď klidný ? Vy ninjové spolu pořád válčíte a člověk jako já by se nerad stěhoval někam kde jsou nepokoje." řeknu s lehce nervózním úsměvem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 28 Oct - 22:55

" Zvláštní práce na tak mladý věk. Ale určitě není nová, tu by jste si jen tak nevzal hnedka na svou cestu. Pokud jste kovář tak jistě máte někde karavan, který převážíte své nářadí. A každý si svého umění cení a moc neukazuje své výrobky jen tak někomu koho potká u baru. Takže jak to tedy je no? " Pozoruji ho detailně aby mi neunikl ani jediný pohyb malíčkem a čekám co z něj vyleze. Třeba mluví pravdu, a třeba taky ne, já dost kovářů znám a většina jsou to chamtivci, kteří by neukázali jen tak nikomu svoji vlastnoruční práci ke které mají citový vztah.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Oct - 23:25

Nebylo to poprvé co jsem se dostal do uzkých a lhaní a vymlouvání v tom jsem byl třída. Teď už jen musím nějak vykliřkovat i z tohoto. Jde se na to. Zatvářil jsem se trochu překvapeně.
"Co ... tím chceš říct ? Tuhle Tanto jsem vyrobil já. Důvodem proč ji mám u sebe je ten že jsem ji chtěl prodat. Proč ti ji ukazuji je ... no .... je mi to trochu trapný ale viděl jsem že máš u sebe meče a tak trochu jsem si myslel že by jsem ti to mohl prodat... teď už vím že to byl blbý nápad. Očividně se ve zbraních vyznáš a nekupoval by jsi něco takového. Ohledně karavanu žádný nemám. Je stále v suně jelikož jsem se ještě přesně nerozhodl kam se moje cesty vydají. Možná tak nevypadám ale je mi už 27. Chápu že člověk musí být podezřívavý ale ne každej je lhář a podvodník." řeknu s úsměvem. Působil jsem velice přesvědčivě. Nejenom že jsem obhájil každý svůj čin ale navíc jsem ještě zakončil tak že mě vlastně nebylo z čeho obvinit. Doufal jsem že to stačí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 28 Oct - 23:40

Poslouchal jsem Tsuchikageho "Takže tajemství? Doufám že bude stát za to." Poté jsem se na něj usmál a podíval jsem se na Mizukage která sledovala jak její ochranka odchází.Nejspíš ji poslala zpět do Kiri to bylo dobré jelikož jsem si s ní potom mohl promluvit osamotě a v klidu."Na chvíli mě omluvte hned se vrátím a nějakou hru klidně navrhnu." Usmál jsem se na oba a šel jsem směrem k Zorovi který si tam povídal s mužem který byl starší než já.Jsem velmi podezřívaví a vím že Zoro je když přijde na alkohol velmi soutěživí a tak jsem se bál aby si nezačal povídat s někým s kým by neměl.Samozřejmě mi po chvíli bylo jasné že muž je Shinobi už jenom díky mým schopnostem."Představíš mě tady svému novému příteli Zoro?" řekl jsem s úsměvem na rtech a nedal jsem na sobě znát že bych o něm něco věděl.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Mon 29 Oct - 5:11

Chtěl jsem se k tomu co řekl nakonec vyjádřit když v tom se u nás objevil osobně raikage.
" Tenhle maník je prej kovář a hledá místo kde by se mohl uplatnit. Nechcete to vyzkoušet radši vy? Já na takový věci moc nejsem i když jsem střízlivý. Tohle by pro vás měla být brnkačka, já si mezitím dořeším jedna sázku s Miki. " Odmlčel jsem se a věnoval jsem se Miki, ale to neznamená, že jsem neposlouchal co ti dva si budou říkat. Něco se dozvědět by přece jen nebylo na škodu a byl bych v obraze.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 29 Oct - 9:07

Zoro mi pověděl vše co jsem potřeboval vědět.Takže to byl Shinobi který se vydával za někoho kým není.Zajímavé."Ach tak kovář tak to máme spoustu společného.Dalo by se říct že jsem jedním z nejlepších kovářů které znám takže v oboru se vyznám."Usmál jsem se na něj a čekal jsem jak bude reagovat."A pocházíš tedy odkud? Jestli nevadí že se ptám."Pořád jsem se přátelsky usmíval a nedával na sobě nic znát."A abych nezapomněl já jsem Tatsuo Reigi, Raikage. Omlouvám se že jsem se nepředstavil hned."podal jsem mu ruku a pokud ji přijal tak jsem pořádně stiskl.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Mon 29 Oct - 9:51

Když si Miki všimla, jak uchopil panáky, v duchu si povzdechla.
Vsadím se, že to zná, prolétlo jí hlavou a zatím co Zoro už měl svoje pití dávno v sobě, začala cucat pivo.
Stoprocentně vycházím ze cviku, pomyslela si, zatím co hypnotizovala pohledem jednu ze stěn místnosti. Po chvíli jí zahalila mlha, ale nijak zvlášť si toho nevšímala. Vzhledem k tomu, že se po pár minutách rozplynula, ani nebylo proč.
Co jí ovšem zaujalo byl neznámý muž, který se dal do řeči se Zorem. Nejvíc asi proto, že dával naději na to, že by Zoro pozapoměl na sázku, částečně proto, že se prostě nudila a oni byli nejbližší lidé, kteří vedli rozhovor.
Po chvíli poslouchání rozhovoru jsem protočila oči. Když někam lezu a tvářím se jako kovář tak si aspoň potlačím čakru, ne? Kováře s takovouhle čakrou člověk tedy rozhodně jen tak nepotkal (to máš z toho, že sis neudělal body Razz) . Miki pomalu dopíjela třetí pivo, které jí vyšlo nebývale draho, když si na ní Zoro konečně vzpoměl. Na chvilku se zadívala na neznámého "kováře". S poněkud podnapilím výrazem, který byl, jak je nutno říci hraný, vytáhla peněženku a položila vedle vypitých piv dvacet ryo, které náležely Zorovi. Kromě toho však ještě vytáhla papírek a něco na něj ledabyle naškrábala.
Pak to ale přišlo. Někomu by se mohlo zdát, že se prostě Miki udělalo nevolno a rozhodně se velkou rychlostí zvedla a vyrazila na záchod, při čemž stihla vrazit jak do Raikageho, tak do neznámého muže, kterému zrovna podával ruku.
Ale jen velmi dobrý pozorovatel by mohl přijít na to, že během oné krátké chvilky zmizel onen papírek z Mikiny ruky, ikdyž by pak stejně nebylo jisté, kde vlastně skončil.
To mohl totiž ve skutečnosti vědět jenom Shinji, jemuž se na okamžik objevila v kapse cizí ruka.
Těžko by stačil kdo co říct a Miki už zvedla ruku na znamení omluvy, zatím co druhou si sevřela břicho a znovu se rozběhla směrem, kterým původně mířila. Po chvíli se zabouchla na záchodě, na který si po důkladném zamčení dveří sedla.
Na papírku ve skutečnosti stála jen jedna věta.
"Každý ne, ale většina."
Bylo už na neznámém, jak si to přebere. Miki si prostě jen ráda hrála.
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Oct - 18:47

Stále jsem se usmíval. To že jsem byl zahnaný do kouta byl můj denní chleba. Za normální situace bych se vymlouval a vymlouval. Tato situace byla ale trochu ošemetná.Potřásl jsem si rukama jak s tou dívkou tak s Raikagem. Slušnost by možná byla zdělat si rukavice. Ovšem na slušnosti jsem si nepotrpěl. Nejenom že jsem měl před sebou Raikageho, o kterém jsem věděl že je z kovářské rodiny, ale měl jsem kolem sebe ještě nevýhodné postavení ninjů. Krom toho papírek v ruce mluvil za sebe. Přečetl jsem si ho samozřejmě tak aby to nikdo neviděl. Dobré bylo že jsem nebyl prozrazen jen měli podezdření. K mému odhalení by jim trvala delší doba na moje odhalení. Ovšem pohrával jsem si s myšlenkou že pokud je tu Raikage je tu i jeho družina. Občas se stává že s nimi cestuje jeden nebo dva senzibilové. To by mohlo trochu prozradit moji totožnost. Chakru jsem měl v levelu průměrného Jounina. Jistě dalo by se to vysvětlit různě, ale ve výhodě jsem já rozhodně nebyl. Teď nejlíp udělám když odejdu.
"Reigi… něco málo jsem o vás a vaší rodině slyšel… Je mi líto ale moje jméno vám nemůžu říct … né tady… víte poctivej kovář kterej stojí za zlámanou grešli si moc nevidělá." ztiším hlas a nakloním se blíž. "A informace tady jdou, jak se říká z první ruky. Nebylo by dobrý aby se určití lidé dozvěděli že jsem tu byl. "Řeknu a ukážu palcem na hostinského. Doufal jsem, že se po mém odchodu Raikage zeptá na moji osobu. To by mi mnohonásobně pomohlo, jelikož když jsem zde byl naposledy vyptával jsem se na téměř bezvýznamného potulného ninju. Představil jsem se jako Mokuto Tate. Potulný kovář hledající svého zákazníka, který se neukázal. Pokud to Raikage udělá mohl by o mně ztratit zájem. Pokud by se vyptával dál zjistil že mě tu hostinský vícekrát neviděl. Což byla i nebyla pravda. Kdyby se totiž vyptával na jiná jména jako Arashi Komu, Tora Seiken a nebo Shiro Goen. Zjistil by o mně pěknou řádku nepěkností. Ovšem za všechny tyto jména jsem použil Henge no jutsu. Můj pravý vzhled patřil jménu Mokuto Tate.
"Pokud mě omluvíte budu na odchodu. Rád jsem vás potkal Raikage. I tebe.Třeba se ještě potkáme." Řeknu a odejdu. Raikage mě neměl důvod zastavit. Nikdy předtím jsme se neviděli. Neptal jsem se na nic závažnýho a navíc mě ještě nikdo nic neřekl. Do hostince jsem měl v plánu se vrátit někdy za pár dní. Po návštěvě Konohy. Tam to bude mnohem jednoduší. Vstal jsem tedy a naposledy se usmál. Nebyl to úsměv od srdce ale byl zdařilý dle mého odhadu. Poté odejdu ke dveřím, vezmu plášť a odcházím směr Konoha.
PŘESUN


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 30 Oct - 7:56

Když jsem viděl že kolem nás prošla Miki bylo mi jasné že si také něčeho všimla i když to nedávala najevo.Toho co říkal neznámí Shinobi jsem si nevšímal prostě jsem se jen usmíval a potom jsem se s ním rozloučil a otočil jsem se na Zora "Jestli chceš být v mém týmu měl by jsi aspoň poznat kdy se bavíš se Shinobim a kdy s kovářem.Příště si na to dávej pozor."Jestli potom přišla Miki do místnosti tak jsem se na ni jen usmál a ukázal zvednutý palec.K Zorovi jsem se potom už dál nevyjadřoval.Došel jsem zpět k Tsuchikagemu a Mizukage "Nejspíš už budeme muset vyrazit mám ještě v plánu navštívit pár míst než vyrazím na váš festival.Bylo mi velkou ctí se s vámi dvěma potkat a doufám že naše přátelství bude pokračovat a naše spojenectví se stane legendárním" usmál jsem se na Tsuchikageho a potom jsem pokračoval "Pokud by to bylo možné rád bych si promluvil ještě než odejdu tady s Mizukage o samotě" pokynul jsem Zorovi a dal mu najevo že za chvíli vyrážíme.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 30 Oct - 18:51

Na chvíli jsem se otočila k té skupince z Kumo a nadzvedla obočí mladík který potom zmizel k nim asi nepatřil. Přesunula jsem svůj pohled na hostinského a zamyšleně ho sledovala. Z toho co jsem od jejich stolu zaslechla se onen mladík vydával za někoho jiného. Informace? Podepřela jsem si hlavu rukou a dál sledovala hostinského, věděla jsem že si s každým rád pokecá a to se mi zrovna moc nehodilo. Když se Raikage vrátil chtěla jsem taky vyrazit ale chtěl se mnou mluvit...potlačila jsem další umučené povzdechnutí a mezitím zaplatila.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 30 Oct - 20:31

Byl jsem připraven k odchodu jakmile mi to nařídil jediné co zbývalo bylo zaplatit účet, přeci bych to nenechal zacvakat Miki. Přišel jsem k barmanovi a položil na stůl peníze. " Díky za to pití, tak někdy příště " Šel jsem už pomalu ke dveřím a otočil jsem se na Raikageho. " Jsem připraven jít, můžeme vyrazit " A čekám na jeho příchod a pokyn opustit tuto oblast a místnost.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Wed 31 Oct - 18:23

Stejně mám naspěch a nemá cenu se tu dlouze bavit o věcech, který jsou naprosto jasný. Má ucta. poklonil jsem se k Mizu a Raiovi. Ještě jsem do sebe hodil zbytky pití, které mi Raikage tak velkoryse objednal. Placení je na vás. Mrknul jsem na ně a doslova vyletěl ze dveří. A hurá domů...

Přesun
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 1 Nov - 6:11

"Zajisté přece jsem vás zval" usmál jsme se na Tsuchikageho a ještě než odešel tak jsem řekl "Těším se na váš festival a doufám vše proběhne v klidu a cšichni si to užijeme." Potom jsem se už podíval na Mili."Chtěl jsem mluvit o tom co se tu stalo předtím ale možná by bylo lepší kdyby jsme to udělali někdo kde bude větší klid."Usmál jsem se na ni a čekal jak bude reagovat.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 1 Nov - 15:04

Mávla jsem na Tsuchiho a pak se postavila.
"Taky si myslím." Přikývla jsem a protáhla se. Doufám, že vesnice ještě stojí. Povzdechla jsem si a můj zrak upoutal stůl za Tatsuem. U stolu kde seděli Oinini byla katana. Došla jsem k ní a vzala jí do rukou...byl na ní znak Kiri.
"No to se mi snad zdá, co to mám za neschopné lidi..." Zahudrovala jsem a vrátila se k němu i s katanou.
"Takže, co navrhujete?"
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 1 Nov - 19:19

Šel jsem za Mili ke stolu a podíval se směrem za bar."Co třeba tamhle ta místnost?Myslím že tam bude klid a že tam budeme sami.Jinak byl bych raději kdyby jsi mi tykala" usmál jsem se na ni.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 1 Nov - 19:31

"Fajn," odpověděla jsem mu a zamířila do místnosti za barem. Já sama jsem tam chodila celkem často když se mi podařilo ulít z vesnice. Schovávala jsem se tam před vlastními Oininy abych nemusela pracovat.
Otočila jsem se na něj a čekala.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 1 Nov - 19:42

Dorazil jsem k ní a zavřel jsem za sebou dveře."Takže teď máme klid.Chtěl bych si promluvit o tom co se stalo předtím."začal jsem být mírně nervózní.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 3 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru