Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"U děravé kápy!"

+7
Roronoa Zoro
Tatsuo Reigi
Milli Yaguma
Kamemarino Yuuta
Shi Toshi
Aki Kana
Akasuna no PiliKKa
11 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 21:56

First topic message reminder :

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Uer
Podnik je vyhlášen pro své speciality, i neutrální půdu na chráněném území. Právě zde se můžete zastavit po dlouhé cestě, setkat se s přáteli, najít azyl, či zjistit nějaké ty zajímavější informace.


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 21:13, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 27 Oct - 10:32

" Hm bude to složité, ale snad se mi nějak podaří to dostat pryč, aniž by se ta sirka pohla. " Musel jsem přemýšlet jak to dát pryč tu skleničku, aniž bych pohnul sirkou. Vytáhnu svou jednu katanu a prudce seknu po hladkém povrchu jedné sklenk a zastavil se u sirky. Díky svému umění měče se sirka ani nepohla jen usekla malý kousíček, který nešel ani vidět.. Teď jen stačilo odebrat sklenici, abych vyhrál. Opatrně jsem jí tedy odebíral a soustředil jsem se abych nepohnul mečem a tím i sirkou.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 27 Oct - 11:44

Zoro vytáhnul meč a... seknul. Na Mikině tváři se objevil výraz, který se nedal vyjádřit jinak, než WTF!? Opřela se do opěradla a malinko se odsunula. Povzdechla si a pak vytáhla peněženku a položila před něj na stůl deset ryo.
No, tak aspoň vím, jaké jsou jeho schopnosti. A čemu se vyhnout.
Obličej Miky se velmi rychle vrátil do normálního stavu a pokud by se na ní Zoro chvíli nedíval, nemusel si toho výrazu před tím ani všimnout.
"Moc pěkné. Dáme ještě jednu?"
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 27 Oct - 11:50

" No můžeme si dát ještě něco, ale spíš něco zábavnějšího. Nechce se mi používat katanu na každou zbytečnost. " Domluvím a vemu si od ní deset ryo a dám si to do své peněženky, kterou si zase dám já do kapsy. Potom však vyčkávám co se bude dál dít a s čím přijde tentokrát. Stejně bych bral raději soutěž v pití ve které jsem nejlepší.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 27 Oct - 12:03

Miky se ze široka usmála.
"Neboj!"
Bylo i v jejím nejlepším zájmu udržet ho od jeho katan co nejdál. Přemýšlela, co by mu tak mohlo sedět. Hlavní je sebedůvěra. Zadívala se na prostor, který se nacházel před nimi a do hlavy se jí začal vkrádat nápad.
"Piješ i něco tvrdšího?" zadívala se na Zora.
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 27 Oct - 12:17

Podívám se zaujatě na Miki a s širokým úsměvem a rodistí vyřknu. " Jasně že jo, jsem pro všechny druhy pořádného pití, ale nevím zda to zvládneš i ty. Nechci tě připravit o dobrý zdraví jen kvůli tomu, že já jsem hodně odolnej. " Pak se odmlčím a usmívám se. Přistoupím blíže a čekám co se bude dít.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Miki Meiro Sat 27 Oct - 12:34

Bingo!
Miky se pousmála. Tohle se mu bude určitě líbit. Mávla na barmana, ten po chvíli přišel a ona u něj objednala tři panáky vodky a tři půl litry piva.
"Neboj, nebudeme soutěžit v tom, kdo toho vypije víc," vysvětlila mu zatím, co obsluha přinesla objednané pití. Její odolnost vůči alkoholu taky nebyla zrovna nejhorší, ale když pozorovala jeho, rozhodně nechtěla zůstat pod stolem. Podívala se na přinesené pití a zatím co všechno pivo postavila na svojí stranu, všechny panáky posunula k Zorovi, pak se na něj usmála.
"Vsadím se s tebou, o dvacet ryo, že tyhle tři piva vypiju rychleji, než ty tyhle tři panáky," vysvětlila mu podstatu sázky.
"Platí jediné pravidlo - po dobu sázky se smíš dotýkat jen sklenic, do kterých byla nalitá vodka a já jen sklenic, do kterých bylo nalité pivo. Bereš?" natáhla k němu ruku, na znamení stvrzení sázky.
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 27 Oct - 12:48

" Souhlasím, ty piva a já panáky, aspoň budu mít rychleji dopito " Vemu si své tři panáky do levé ruky naráz a pak podám ruku na stvrzení sázky Miki. Jakmile se odstartuje tak já najednou do sebe vylil tři panáky. Byla to celkem síla, až jsem se z toho celkem otřásl, ale polknul jsem to hned, abych to nemusel v ústech držet dlouho. Jakmile jsem sklonil hlavu tak jsem se podíval jestli Miki vůbec stihla vzít svoje pivo vůbec do ruky.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Sat 27 Oct - 21:36

Když byl ve hře festival, tak to byla jiná. Co byste říkal, že bysme viděli, jak se lidem z našich vesnic dohromady daří a slavnostně při té přílěžitosti ohlásili naše spojenectví a vzájemné přátelství? pousmál jsem se šibalsky a s podivným pohledem v očích si usrkl ze sklenice.
Mizu-chan, myslím, že i když nechcete být vázána na jiné vesnice, tak tohle je dobrá příležitost, jak se dostat dál, než jen se nezávazně sbližovat. No, teď momentálně jsem nenarážel na spojenectví, ale na trochu moc těsnou vzdálenost meji jí a Raiem-chan. Spokojeně jsem se na ně usmál a dál upíjel z koktejlu.
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 27 Oct - 21:54

Když jsem zaslechla slovo "ostrov" kapánek jsem zpozorněla, byla pravda že by se nám to celkem hodilo. Letmo jsem se koukla na doprovod Raikageho po tom co nám zdělil že jsou Jinchuuriki. Zamyšleně jsem se napila a očima změřila centimetry které mě a Raikageho dělily. Zdá se mi to nebo je moc blízko?..
Nakonec jsem se rozhodla to neřešit protože jsem přesunula svou pozornost na Tsuchiho který začal mluvit. "Um..festival. Myslím že je to dobrý nápad, oznámíme to tam." Přikývla jsem a pousmála se. Úsměv mi ale zmizel když pronesl svou poznámku a lehce jsem nafoukla tváře...neměla jsem na to co říct.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 27 Oct - 23:08

Byl jsem velmi potěšen z toho že se mnou nakonec souhlasí a že bude spojenectví uzavřené.Nadšeně jsem pozvedl lahev piva k přípitku ale jak jsem se prudce pohnul na stoličce jaksi jsem ztratil balanc a padal jsem k zemi.V tom by nebyl až tak problém ale to že jsem byl tak blízko Mili způsobili že padala se mnou a já jsme skončil přímo na ni a obličejem kousek od toho jejího.
"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Tumblr_mck88wJ6U21qbs05mo1_r1_500
"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Tumblr_mck88wJ6U21qbs05mo2_500
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 27 Oct - 23:21

Natáhla jsem se pro svou skleničku ale dřív než jsem si jí stačila vzít..letěla jsem k zemi. Překvapeně jsem zamrkala a pak uviděla nad sebou Raikageho. NANI?! Přísahala bych že jsem na okamžik zapomněla dýchat. "Um...eh" hledala jsem správná slova ale ty nějak nepřicházela. Tohle nebyla moc dobrá situace vzhledem k tomu kolik lidí bylo okolo. Oinini...Tsuchi...Jinchuuriki! Pomyslela jsem si vyděšeně a mimoděk se koukla na jeho rty.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sat 27 Oct - 23:26

Nevěděl jsem co mám dělat.Cítil jsem vůni jejího parfému a prohlížel si její obličej.Pomaličku jsem koukal na její krásné rty až jsem se jí zadíval do očí a chvíli jsem se nemohl odtrhnout.Ovládej se.Ovládej se říkal jsme si v hlavě stále dokola ale moc to nepomáhalo zrychloval se mi tep čím dál tím víc ale po chvíli jsem se dokopal k tomu abych něco řekl "Jste v pořádku?" řekl jsem jí a stále jsem jí hleděl do očí.V tu chvíli jsem zapomněl na to kde jsme a že jsou kolem nás lidé.Vůbec jsem tomu nedával pozornost.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Sat 27 Oct - 23:35

Mlčel stejně jako já. Dlouhou chvíli jsem mu koukala do očí než promluvil. "No...jo, ale možná by mi bylo líp kdybych nebyla na zemi." Vysoukala jsem ze sebe kupodivu delší větu a ani ten pitomý hlas se mi netřásl. Srdce mi bilo tak, že by ho mohl dokonce i slyšet. Nedělej to...nedělej..nedě.. Pomalu jsem pohnula rukama a neposlouchala svoje vlastní varování. Celou místnost zahalila hustá mlha, zatímco jsem se snažila uklidnit dech. To že jsem použila techniku jsem si ospravedlňovala tím, že nechci aby Oininům klesla morálka a respekt vůči mě, přece jen vidět Mizukage válející se na zemi... Důvod byl ale možná jiný.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 28 Oct - 0:31

To co říkala jsem moc neposlouchal.Byl jsem stále zahleděn do jejích očí a začínal jsem cítit jak jí tluče srdce čím dál víc.Najednou se všude po místnosti objevila mlha a já viděl jen ji.Pomalu sem se přiblížil rty k těm jejím a políbil ji.Bylo mi jedno jestli mi ted dá facku a nebo mi vynadá jelikož můj rozum byl ted posunut stranou.
"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Tumblr_ma0l49h2tp1rehmufo1_500
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 28 Oct - 0:38

Když se začal přibližovat stiskla jsem ruce v pěst. Jakmile jsem ucítila jeho rty na mých naposledy jsem zaryla nehty do dlaně a pěst povolila. Přivřela jsem oči a nejistě ho objala. Tohle bych neměla dělat, ale teď mi to bylo jaksi jedno.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 28 Oct - 0:50

Oddělal jsem svoje ústa od těch jejích a podíval jsem se jí do očí.Překvapilo mě že nic nenamítla a že reagovala tak jak reagovala.Usmál jsem se na ni a zvedl jsem se potom jsem pomohl vstát i jí.Vůbec jsem nevěděl co jí mám ted říct.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 28 Oct - 0:56

Když jsem byla zase na nohou bylo to jako bych se vzpamatovala a začala myslet. Chvíli jsem na něj zírala a přejela si ukazováčkem po spodním rtu. On... Zrudla jsem, za tu hodinu tady jsem zrudla víckrát než za celý svůj život! Napřáhla jsem se k facce a nakonec u jeho tváře jen tleskla. Mlha zmizela ale to už jsem seděla zpět na svém místě a pořádně se napila. Tvářila jsem se že se mě nic netýká a sledovala barmana který leštil skleničky. "Tsuchikage, budou mít ty bonbóny i jinou příchuť?" Promluvila jsem nakonec a koukla se na něj.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Sun 28 Oct - 20:14

Koukal jsem se na ty dva. Nešlo dělat nic jiného, než se doširoka usmívat a snažit se zapamatovat si z toho, co nejvíc, abych to mohl případně později použít. Měl jsem nutkání si to i vyfotit, ale to bych asi souboj proti dvěma kagům nepřežil. Nakonec jsem to jen vesele sledoval a srkal přitom brčkem jako když sedim někde v kině.
Mlha mi až tak nevadila, snadno se mi podařila rozptýlit. No, pak už mě to nějak přestalo zajímat, a proto jsem se natočil zpět k barmanskému stolu a objednal si další kokosový koktejl. Samozřejmě. Ty novější budou mít tu příchuť, kterou už znáte. Při té větě jsem se zasekl a i lehce spiklenecky pousmál. Znělo to dost dvojsmyslně, tedy pro mě ano. No a potom tam už budou další chutě, které jsem nechal testovat na jiných lidech. dál jsem se usmíval a pil a pil.

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Ichimaru_gin_04
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 28 Oct - 20:32

Na chvíli tu bylo to trapné ticho ale potom už se začali bavit.Nevěděl jsem vůbec co řeší a jak se dostaly k bombonům ale dobrá aspon to změnilo atmosféru i když jsem si o tom co se stalo chtěl potom promluvit.Nějak jsem se chvíli nezapojoval a popíjel."Co takhle si zahrát nějakou hru?" usmál jsem se na ty dva.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Oct - 20:35

Téměř loudavým krokem jsem dorazil k malému lesíku poblíž onoho hostince. Tam jsem zahájil akci převlek. Vždycky buď připraven na to že tě někdo z hostů pozná. To bylo jedno z mých "pravidel". ¨Sundal jsem si tedy čelenku suny a odepnul pouzdro na kunaie a shurikeny. Vestu jouninů z písečné nahradil černý cestovní plášť. Místo ochranné čelenky jsem si přivázal na čelo kostkovaný šátek. Teď už mě se Sunou nic nespojovalo. Vydal se tedy do hostince. tak na mě čekalo velmi milé překvapení. Ninjové z kumo si dali pravděpodobně přestávku právě v tomto hostinci. S trochou štěstí nebude návštěva Kumo potřeba. Cestovní plášť jsem pověsil na věšák a přešel k baru kde stál onen ninja. Měl zelené vlasy což byla dost nezvyklá barva. Kývnutím jsem pozdravil hostinského a objednal si jedno pivo. Chvíli jsem pohledem jezdil na tom ninjovi vedle mě. Poté jsem ten pohled ještě víc upřel ale stále nic neříkal. Chtěl jsem aby konverzaci začal on jelikož to je vždycky ten lepší způsob a tenhle způsob "očumování" byl jeden z těch účinnějších způsobů jak donutit někoho aby zahájil konverzaci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 28 Oct - 20:36

Hodila jsem po Tsuchim sladký výraz který zároveň naznačoval že ho za chvíli uškrtím. Dopila jsem skleničku a nechala si nalít druhou. "Usmíváte se dost přiblble." Neodpustila jsem si a podepřela si rukou hlavu. Pak jsem pohled přesunula na Raikageho a zvědavě nadzvedla obočí. "Jakou?"
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 28 Oct - 20:52


Podíval jsem se na toho chlápka takovým svým pohledem a reagoval jsem na jeho očumován.
" Heh. Nanda? "
Zeptám se ho i když nevím co je na mě tak skvělého, že mě tak očumuje a
pokračuju dál v pití. Na nic jiného se však neptám, protože by měl spíš
mluvit on a vysvětlit to co právě dělá. Nebylo moc příjemný když mě
někdo očumoval. Narušovalo to můj osobní prostor, obzvlášť když byl
takto blízko vedle mě. Dále jsem však čekal co z něj nakonec vyleze a
podle toho založím svůj další krok v této místnosti.


Naposledy upravil Roronoa Zoro dne Sun 28 Oct - 21:00, celkově upraveno 2 krát
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Sun 28 Oct - 20:53

"Co třeba nějakou při které se dobře napijeme a pobavíme?" usmál jsem se a objednal nám každému další rundu.Potom jsem se podíval na Mili "Pokud možno rád bych si s tebou potom promluvil" usmál jsme se na Tsuchikageho " Co vlastně máte v plánu na tom festivalu."
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Sun 28 Oct - 21:08

A vy zase přiblble líbáte. Nemohl jsem si tu myšlenku odpustit, ale naživo jsem ji vyprodukoval jen dalším zavilým úsměvem. Podepřel jsem si hlavu. Díky. kývl jsem na Raikageho a jedním velkým douškem do sebe nasál polovic sklenky.
Většinu mých plánů jsem psal v dopise. Další věci jsou Hi-mi-tsu. Začal jsem si prstama vyťukávat jakousi melodii, to bylo znamení, že mám nyní opravdu dobrou náladu. Tolik kokosového mléka jsem nevypil snad za celý můj život.


Naposledy upravil Kamemarino Yuuta dne Sun 28 Oct - 21:20, celkově upraveno 1 krát
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Oct - 21:11

Zabralo to pomyslím si samolibě ale nedávám na sobě nic znát. Dvakrát zamrkám jako kdyby mě vytrhl z přemýšlení poté se lehce usměji poškrábu se potom ve vlasech.
"Heh omlouvám se. Víte prostě vidět ninju z Kumo tak daleko od jeho vesnice to je i na mně trochu moc. Neznám lidi z tejch vašich končin tak dobře a člověk nikdy neví co od vás může čekat že ?" řeknu se zdařilým falešným úsměvem. Tahle práce mi chyběla pomyslím si a čekám na jeho odpověď. Podle počtu džbánů stojící před ním by podezíravý rozhodně být neměl. Navíc jsem svoji roli hrál řekl bych docela dobře a i za normálních okolností bych nemusel budit téměř žádné podezření.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

"U děravé kápy!"  - Stránka 2 Empty Re: "U děravé kápy!"

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru